Nesti Dante

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 7.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

A Romantica szappanok kifinomult, titkos örömöket sejtető virágos illatai a romantikára vágyó nő lelkét is simogatják. Nesti Dante natúrszappan édes fukszia és szegfű illattal.

Kiszerelés: 250 ml

Babooca

2013. szeptember 1.

2013.09.01.
Végül ez a szappan is a készlet részévé vált. Bementem a szokásos papírboltomba, ahol PurPur Pannónia szappanok mellett természetesen Nesti Dante szappankákat is árul a néni. Nagyon kedves, nem tukmálós, segítőkész. Miközben szagolgattam a készletét, a kezembe tette ezt, hogy ez az Ő kedvence, és hogy imádja. Meg emellett rámutatott még a Mandulatej & Fügésre, ami személyes kedvenc. Megszagoltam ezt, és egyből az volt bennem, hogy "végre, ismét egy ínyecség!". Elsőre egészen maszkulinnak, de annál vonzóbbnak hatott. Kedvesnek is megmutattam, és mondta h finom. Kis cselesem beletett plusz pénzt a pénztárcámba, hogy meg tudjam venni, mert anélkül biztos, hogy az üzletben hagytam volna. Amikor volt egy kis szabad percem elkezdtem szagolgatni, gondosan forgatni a kezemben a csomagot. Mindent átvett a fenséges illata, ami meglepő módon a Kedves alapillatára kísértetiesen hasonlít egyébként. :) Azóta ha ezzel fürdök, mindig az Ő illata marad rajtam. A csomagoláson az áll, hogy érzéki illatú szappan, és igen, pontosan így van. Igazán bújós, és meleg illat, de van benne valami fanyarság is. Rajtam 3 órán keresztül tisztán kivehető az illata. Nem szárított egyáltalán, ápol annyira, mint a kókuszos változat. Krémes, lágy habja van. Különleges alkalmakhoz nagyon illik ez a szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

2013.09.01.

wisteria

2012. szeptember 20.

Ez a szappan az abszolút kedvencem. Az illatát soha nem tudom megunni, nagyon kellemes virágos, de nem édes, intenzív, sokáig megmarad. Nem szeretek testápolót használni ezért ritkán teszem és ezek a szappanok nem szárítanak, bár kell egy kis idő a bőrnek, ha valaki sokáig tusfürdőt használt (ami savas kémhatású) hogy alkalmazkodjon a szappanhoz (ami viszont lúgos). Az átmeneti időszakban sokan azonnal elriadnak a szappanoktól, azt gondolván, hogy azok nagyon szárítják a bőrt. Nálunk vek óta mindenki ezt használja a családban és senkinek nem száraz a bőre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.