Neutrogena

Ár:   449 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sabrirory, Módosítva: 2013. december 18.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Rendszeres használat mellett gyorsan meggyógyítja a cserepes ajkakat.

Foxy666

2021. február 18.

Mivel a Nordic Berry-s társa marha drága, ezért kipróbáltam őt. Ha nagyon száraz a szám akkor nem segít, egyébként meg jó, hidratál a maga módján.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

Rekaa09

2020. november 25.

Ár-érték arányban jó, jól hidratál. Szamomra veri néhány magasabb árfekvésű drogériás társát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 25.

sildi

2020. augusztus 20.

Nagyon száraz, tépkedős, cserepes ajkakat nem ment meg sajnos gyakori használattal sem, hidratál, de nem eléggé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Agnes91P

2020. július 4.

Nagyon tetszett, újravevős, ezerszer jobb egy Labellonál :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Nagyon tetszett, újravevős, ezerszer jobb egy Labellonál :)

Bolvarin

2020. június 14.

Nem rossz termék, de nem is jó. Napi használatra tökéletes, hogy kicsit hidratálja a szájat, de kicserepesedett szájjal nem tud mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

PetiteAnne

2019. szeptember 29.

Amikor teljesen raszoktam a labellora, es mar szo szerint 5 percenkent kentem a szamat, akkor ez segitett. Nagyon hamar eljutottam odaig, hogy kb hetente egyszer kell bekenni a szamat. Nem is vennék már masfelet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Horvathadri

2019. február 4.

Szeretem, és rendszeresen ezt veszem, mert 1. már rááll a kezem a boltban :) 2. igazából, ha időben észreveszem,hogy kezd bizseregni az ajkam, akkor egy kellemes éjszakai "maszk" tök jól helyreteszi,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

sssniki

2018. október 5.

Sajnos nem nekem való termék. Nem szerettem és fellélegeztem, mikor végre elfogyott. 2* mert fényvédős...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

balazskrisztii

2018. április 18.

Cserepes ajkakkal nem kezd semmit, de prevenciónak jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Cserepes ajkakkal nem kezd semmit, de prevenciónak jó

Timcsoki

2018. február 19.

Meg vagyok elégedve vele! Folyamatos használat mellett szépen rendben tartja az ajkaimat! Próbálom megelőzni, hogy nagyon durván kicserepesedjen az ajkam (bár előfordul néha, ha elfelejtek bármilyen ajakápoló magammal vinni), akkor az éjszaka alatt teszi a dolgát, de azért kell neki még a másnap is, hogy minden rendben legyen! Az illata és az állaga teljesen elfogadható! Ár/érték arányban megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.