Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PaperMama, Módosítva: 2013. június 15.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

malvada

2019. március 20.

A legjobb!! Nagyon kerestem olyan fényvédő krémet arcra, amitől nem lesz olajpocsolya az arcom és lehet rá sminkelni. Ennek nagyon híg, folyadékszerű az állaga, és nemhogy nem fényesíti, de mattítja is az arcom, tökéletes smink alá! Többet is kipróbáltam még ez után: Cosrx Aloe Soothing Sun Cream spf50+ (nem rossz, de sűrűbb, mint a Neutrogena, nyáron túl nehéz) és az Elta MD UV Daily Broad Spectrum SPF 40 Moisturizing Facial Sunscreent (biztos nagyon jó, pl. Drew Barrymore is ezt használja, de nekem baromira fénylik tőle az arcom). Ezek után kijelenthetem, hogy a Neutrogena tetszett a legjobban, az spf50-es változatát is ki akarom próbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

herczegno33

2018. november 19.

Arcra, dekoltázsra használtam, nagyjából kèt hèt után úgy èreztem irritálja a bőröm. Valószínüleg az egyik összetevő nem tetszik. A neutrogena termèkeivel amúgy elègedett szoktam lenni pl. Kèzkrèm. Mèg keresem a tuti fènyvèdőt. Így sajna csak egy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

PerLilla

2017. május 31.

A kedvenc fényvédőm arcra. Jól véd a napsugaraktól, még egyszer sem pirultam meg, amióta használom. Nem zsírosít, nem csillog tőle arcom, sőt, még mattít is. Bártan lehet rá sminkelni is, nem kenődik el vagy folyik meg a fényvédőn. Az USA-ban vettem, ott teljesen átlagos ára van. Magyarországon nem tudom, mennyiért lehet hozzájutni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

AmberGrace

2015. november 24.

Nagyon szeretem ezt a fényvédő krémet, nemhogy nem lesz tőle zsíros az arcom, de még mattít is. Smink alá is nagyon jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Antioxidánsok: BHT, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, kondícionáló, viszkózitást szabályzó anyag. Leggyakrabban vízálló napozószerekben használják vízálló jellege miatt.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!