Neutrogena

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edinaa225, Módosítva: 2020. június 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• az egész arcot gyengéden és alaposan tisztítja
  • szabályozza faggyúképződést
  • kellemesen frissít
  • mélyrehatóan hidratál

KozmaNikolett2001

2020. július 2.

Nagyon szuper termék. A cerave lemosóval felváltva használom és látványosan szabályozza a faggyútermést a bőrömön. Az illata nekem kifejezetten tetszik. Két pumpányit szoktam használni belőle egy arcmosásra. Jelenleg egy honapja használom, és még alig fogyott belőle. Pedig reggel este használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

edinaa225

2020. június 14.

Imádom ezt a kis újdonságot. Reggel , este ezt használom. Szépen tisztítja az arcot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Hidratálók: Propylene Glycol