KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A stressz és a külső hatások kiszáríthatják a bőrt és korlátozhatják a bőr természetes védekezőképességét. A bőr érdes lesz és elveszíti egészséges kinézetét. A hatásos és könnyű gél formula hyaluronsavval és glycerinnel tisztítja a bőrt,  eltávolítja a faggyút és a sminket. Egyidejűleg nedvességet ad és segít, hogy ezt meg is őrizze a bőr. A friss és tiszta bőrért.

Érzékeny bőrre is alkalmas. Nem tömíti el a pórusokat.

Ár: 800 , Eladó: Nerol
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Gyula, fizetés: posta,banki átutalás
KezdoManias

2019. január 16.

Irtóra száritja a vizhiányos, ámde szeborreás bőröm:( Pedig annyira tetszett a megjelenése, és tényleg azt hittem (reméltem), nem lesz kíméletlen velem. Ritkán használgatom, amikor úgy erzem, túl sok a mindenféle "cucc" a fejemen és brutálisabb beavatkozásra van szükség. Sajnos az én bőrömnek sok.

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Hagymavirág

2019. január 14.

A kombinált bőröm nagyon hálás ezért az arclemosóért. Szépen tísztít, mindent levisz, mégsem szárít olyan mértékben, mint a többi habzó arclemosó, amit eddig használtam. Ha valaki tud ehhez hasonlót ajánlani kíváncsi lennék, mert az összetevőivel én sem vagyok túl elégedett?! :)

Hagymavirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Brenda131

2019. január 11.

1 hete használom, és nagyon szeretem az illatát és az állagát, nekem egy pumpálásnyi elég, és jól tisztít, de sajnos ettől is száraz a bőröm utána, ettől függetlenül szeretem!

Brenda131
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

claucat0

2019. január 10.

Nekem bőr irritáciòt okozott hosszù tàvon.

claucat0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Nekem bőr irritáciòt okozott hosszù tàvon.

Aquila

2019. január 9.

Az utóbbi 1,5 évben a bőröm nagyon szárazzá vált ezért kerestem olyan, mindenképpen zselés arclemosót, ami száraz bőrre van. Azt kell mondjam, hogy hozza amit vártam tőle, használata után nem húzódik, nem száraz a bőröm irritációt sem okoz és jól is tisztít, a pumpás adagolóért meg külön jár a dicséret!

Aquila
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

anitaaa04

2019. január 3.

Régóta küszködök az arcomon található aknékkal, ráadásul kombinált bőrőm van. Már a bőrgyógyászom is tablettát írt fel kezelésként de én nem akartam elkezdenei szedni őket, inkább elkezdtem kipróbálni más termékeket. Így találtam rá erre a termékre. Mivel rendesen szárítja a bőrt és haszálat után kicsit húzódik is tőle, ezért nayon fontos az alapos lemosás és hidratálás utána. Gyorsan a napi arcápolási rutinom részévé vált. Én két naponta használom este. Így akár több mint 6-7 hónapig is elegendő. Már 1 hét használat után sokkal tisztább volt az arcom. Nekem bevált. Csak ajánlani tudom!

anitaaa04
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 3.

suzybytheway

2018. december 26.

Igaz nekem normál bőröm van, de már a másodikat használom az esti és reggeli rutin részeként. Aztán jön a többi lépés - arckrémek, szérumok. Nekem bevált, felfrissíti a bőröm, és ár-érték arányban remek választás számomra. Nálam újravevős :)

suzybytheway
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

angelaa0305

Korcsoport: < 18
2018. december 25.

Így télen számomra a tökéletes arctisztító, bár az illata kicsit fura számomra, hosszú távon egyenesen kellemetlen.

angelaa0305
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 25.

Carson32

2018. december 18.

Szépen tisztítja a bőrömet, az illatát is kedvelem. Használat után kicsit szárítja a bőrömet,de összességében nagyon jó termék!

Carson32
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

p.bettina

2018. december 16.

Napi szinten használom ezt a terméket és nagyon szeretem. Nagyon szépen megtisztítja a bőrömet a sminktől és minden szennyeződéstől. Használat után nekem is picit húzódik a bőröm, de elnézem neki, mert tényleg szeretem ezt a terméket. Tetszik a pumpás megoldás is, könnyű használni.

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.