Neutrogena

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A stressz és a külső hatások kiszáríthatják a bőrt és korlátozhatják a bőr természetes védekezőképességét. A bőr érdes lesz és elveszíti egészséges kinézetét. A hatásos és könnyű gél formula hyaluronsavval és glycerinnel tisztítja a bőrt,  eltávolítja a faggyút és a sminket. Egyidejűleg nedvességet ad és segít, hogy ezt meg is őrizze a bőr. A friss és tiszta bőrért.

Érzékeny bőrre is alkalmas. Nem tömíti el a pórusokat.

Ár: 1100 , Eladó: HDR
Állapot: Kép szerinti mennyiségben, Helyszín: Budapest XI., IX.kerület, Foxpost vagy esetleg postán maradó, fizetés: Fentiek szerint, fizetés előre utalással vagy személyesen

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Viktoria00

2022. december 9.

Mindig félek az ilyen lemosóktól hogy milyen lesz az illatuk pár hét múlva de ez pár használat után kellemes, nincs ilyen gyógyszeres illata.. tudom az a jó ha minden mentes de valahogy egy idő után mindnek fura lesz az illata. A lemosással meg vagyok elégedve, szépen tisztít akkor is ha nincs előtte micellas lemosás. Eddig nálam 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 9.

t.marianna93

2022. december 1.

Többször vettem már újra. Teszi a dolgát. Azért adok csak 4-est mert nincs semmi extra azon túl, hogy tiszta lesz a bőröd. Szerintem nem lesz utána hidratáltabb, de nem is szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 1.

Szandrosz

2022. november 28.

A vízálló sminkemet is szépen le tudom vele mosni, friss érzést ad, puha selymes lesz az arcbőröm. az illata kellemes. szerintem szuper termék

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 28.

fulesmate

2022. november 25.

Én nagyon kedveltem, újra is venném, de szeretek kísérletezni mindig valami újjal. Könnyű lemosni, eltávolítja a sminket is. A parfum miatt nem kap 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 25.

Ilona77

2022. november 10.

Nagyon szeretem. Illata enyhe, kellemes. Tökéletesen tisztít, mattra szárít, úgyhogy csak zsíros bőrre ajánlom. ( nekem ilyen)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 10.

Kremcica

2022. október 27.

Szükségem volt egy második vízalapú arclemosóra mi nem olajos, nem krémes, de nem is szárítja a bőrömet lehetőleg drogériából. Ezt hozza is, finom puha bőrt hagy maga után bár hidratálást azért nem érzek vízhiányos bőrűként. Nem vagyok oda az illatáért, sőt kicsit zavar mert egy ideje már csak illatmentes arclemosót használok de szerencsére nem irritál. Kellemesen finoman felhabzik, az előtte lévő sminklemosó maradékait könnyen leviszi. A pumpás kiszerelése praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 27.

Nituska

2022. október 24.

Az én vízhiányos bőrömet szárította, és mint kiderült rengeteg pattanást is okozott, folyamatosan “aktív” volt az arcom, sose akart csillapodni a gyulladás, és először nem tudtam mi a fenéért.. gondoltam kipróbálom, hogy abbahagyom picit, hát 2-3 nap után gyönyörűen elkezdett lenyugodni, és letisztulni az arcom. Van egy kialakult rutinom, kezd egészen helyre jönni a bőröm, csak a lemosókat “tesztelgetem” ez előtt a jellyjoker jó volt, de ezt annyira dicsérték hogy gondoltam kipróbálom. Sajnos nem vált be. Most az elyn’s lab arctisztitóját használom, nekem nagyon szuper, tökéletesen tisztít, nem szárít, még nyugtat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 24.

Beiggi

2022. október 24.

Érzékeny bőrön nem szárít, nem csíp, könnyű állagának köszönhetően a felvitel és lemosás is egyszerű. A pumpás kivitel hasznos, de mikor csak egy pici marad már az alján, eléggé nehézkes az elérés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 24.

tinkywinky13

2022. október 20.

Azért vettem, hogy zuhanyzás közben ne tusfürdővel mossam meg az arcom, de sajnos semmivel se tud többet, mint egy tusfürdő.
Érzékeny a bőröm, nem irritálja, viszont szárít annak ellenére, hogy hidratálást ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 20.

Ryuk

2022. október 18.

Kellemes, tiszta az illata semmi zavaró nincs benne. Jól tisztít, jó az állaga és nem szárít. A hidratálójával együtt tuti páros.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 18.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.