KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A stressz és a külső hatások kiszáríthatják a bőrt és korlátozhatják a bőr természetes védekezőképességét. A bőr érdes lesz és elveszíti egészséges kinézetét. A hatásos és könnyű gél formula hyaluronsavval és glycerinnel tisztítja a bőrt,  eltávolítja a faggyút és a sminket. Egyidejűleg nedvességet ad és segít, hogy ezt meg is őrizze a bőr. A friss és tiszta bőrért.

Érzékeny bőrre is alkalmas. Nem tömíti el a pórusokat.

Ár: 800 , Eladó: Nerol
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Gyula, fizetés: posta,banki átutalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsani.D

2018. augusztus 12.

Mar a második flakonnál járok, nekem nagyon bejött. Az illata kellemes, nem túl erős, nem tolakodó. Nem szarítja a boromet. Egy pumpálásnyi bőven elég a teljes arcom tisztitásához. A sminket jól eltávolítja, bár ahhoz inkább kétszer használom biztos, ami biztos alapon. Használat elott érdemes jól felhabosítani a tenyerében, különben nem habzik olyan jól.

Zsani.D
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

baepsae

2018. augusztus 12.

Még pár hónapja vásároltam, mert szerettem volna valami viszonylag szép összetevőkből álló arctisztítót a bőrőmre. Az itteni vélemények után esett erre a termékre a választásom. Valóban szépen tisztított, a vegyes/zsíros/de néha normál :D bőrőmre tökéletesnek tűnt. Pár használat után hatamas, vörös és duzzadt gyulladások jöttek elő főként az orrom környékén, ami jó egy hétig biztosan nem múlt el..először azt hittem, most épp ilyen korszakát éli a bőrőm, de közben kattogtam, nem-e esetleg emiatt lehet, mivel előtte soha nem jöttek elő ilyen típusú duzzanatok az arcomon. Abbahagytam a használatát teljesen, és azóta egy gyulladás sem jött elő az arcbőrömön. Sajnálom, mert ideálisnak tűnt, viszont a bőröm valamelyik összetevőjére biztosan túl érzékeny. Nem vagyunk egyformák, így másnak lehet működik tényleg. Én eldobtam a 3/4-ig levő flakont, a 2* a tisztító hatásáért jár, de a gyulladások miatt többet nem kap.

baepsae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Alexandra024

(!)
2018. augusztus 10.

Egy terméktesztelés során volt alkalmam kipróbálni. Már kB egy hónapja használom, negyedig van a flakon, szóval szerintem én gyorsan elhasználom.
Minden este fürdés közben szoktam az egész arcomra, szememre kenni, habosítani. Nagyon jól eltávolítja a sminket, teljesen elégedett vagyok vele. Bár az én bőröm nem hidratálta, mikor volt egy durva száradás, nem tett vele semmit, de nem is ezt vártam tőle.
Valószínű fogok vásárolni belőle.

Alexandra024
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Valószínű fogok vásárolni belőle.

Eszti22

2018. augusztus 9.

Lassan a végére járok az első flakonnak, és azt kell mondjam imádom ezt a terméket. A sminket és a szennyeződést könnyedén eltávolítja, a szememet kicsit sem csípi, bőrirritációt sem okoz. Május végén vettem és pár hétig még biztosan tudom használni, 2 pumpálásnyi bőven elég belőle egy teljes smink eltávolításához. A hidratáló hatása is jó, nem kell utána kencéket kennem az arcomra, ami nyáron kifejezetten előnyös!

Eszti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

vargarenata123

2018. augusztus 7.

Arctisztításhoz mindig valamilyen gél állagú terméket vásárolok, így most erre esett a választásom, mert a Neutrogena termékeit alapvetően kedvelem. Az illata kellemes, kicsit folyékonyabb állaga miatt nem kell belőle sokat nyomni, nem habzik őrült módra, ami megfelelő, nem szárítja az arcomat, és nem hagy semmilyen csúszós érzést, tisztának érzem utána a bőrömet. Reggel és este is csak ezt használom arctisztításra. Esélyes, hogy újravásárolom.

vargarenata123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

lujzi96

2018. július 25.

Fél flakon használat után.
Előny:
Nem csíp, nem irritál, gyengéd, alig habzik, ahogy látom alkohol mentes,
lassan fogy, megfizethető.

Hátrány:
Egy kissé szárít, van benne illatanyag.

Szóval én a tudatos bőrápolás felől közelítem meg az értékelést. Elfogadható, viszont a hátrányai miatt nekem ez most ideiglenes.
Amúgy is úgy vettem meg, hogy kellet valami, mert az előző elfogyott (dr. Organic rózsás arclemosó teje volt, annál ezt nem érzem jobbnak),
és csak dm-be tudtam már bemenni.

Tehát 3 csillag: azért nem 5, mert nem illatanyag mentes és kicsit szárít is,
és azért nem 4, mert azt az ára miatt adtam volna, de itt én mégsem ezt szeretném értékelni.
(Egy tízes skálán nálam 6-os.)

lujzi96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Fél flakon használat után.
Előny:
Nem csíp, nem irritál, gyengéd, alig habzik, ahogy látom alkohol mentes,
lassan fogy, megfizethető.

Hátrány:
Egy kissé szárít, van benne illatanyag.

és csak dm-be tudtam már bemenni.

Tehát 3 csillag: azért nem 5, mert nem illatanyag mentes és kicsit szárít is,
(Egy tízes skálán nálam 6-os.)

anitaa17

2018. július 18.

Mindennapos tisztításra kerestem egy olyan lemosót, ami a sminket és a szennyeződést is eltávolítja, ráadásul összetevő listája is rendben volt, szóval bekerült a kosaramba. Szépen végzi a dolgát, ár-érték arányban mindenképp megéri, de ez a sok illatanyag nem értem miért kellett bele? Az egyetlen hibája, amit fel lehet neki róni, viszont ez akkora, hogy 1 csillagot muszáj levonni érte.

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Banszky

2018. július 16.

Tiszta arcom esti lemosására használom ha aznap nem sminkeltem mert szeretem a napot befejezni vizzel lemosható kencékkel. Sminket is leszedi,egy icipicit szárít. Praktikus a pumpás kiszerelés,mindennapos használat mellett is lassan fogy.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

niksss00

2018. július 15.

A használata kényelmes és egyszerű, érzem hogy tisztít, azonban nekem picit szárít, emiatt nem tudok 5 csillagot adni sajnos.

niksss00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Marcsika0720

2018. július 5.

Soha nem volt még Neutrogena termékem ez az első tőlük, bár hallani hallottam már a márkáról. Először is nagyon tetszik a csomagolás, mert nagyon praktikus a pumpás kiszerelés, megkönnyíti a használatot. Imádom az állagát, zselés amikor kinyomom viszont nagyon hamar felhabosodik. Egy pumpányit szoktam kinyomni ami bőven elég, így biztosan nagyon sokáig elég lesz. Az illata engem leginkább a tisztaságillatra emlékeztet, nekem egyáltalán nem sok. Reggeli arcápolási rutinomba tettem bele, hideg vizes arcmosás után használom ezt az arctisztítót, nagyon jól felfrissíti a bőröm és érzem, hogy teljesen tiszta lesz az arcom. Szerencsére nem irritált, nem lettek pattik se az arcomon. Kevésbé zsírosodik a bőröm mióta ezt használom. Szerintem nagyon megéri az árát, így meg főleg hogy alig fogy. Valószínűleg az arcápolási rutinom állandó tagja marad ez a termék. Ajánlom mindenkinek. :)

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.