KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A stressz és a külső hatások kiszáríthatják a bőrt és korlátozhatják a bőr természetes védekezőképességét. A bőr érdes lesz és elveszíti egészséges kinézetét. A hatásos és könnyű gél formula hyaluronsavval és glycerinnel tisztítja a bőrt,  eltávolítja a faggyút és a sminket. Egyidejűleg nedvességet ad és segít, hogy ezt meg is őrizze a bőr. A friss és tiszta bőrért.

Érzékeny bőrre is alkalmas. Nem tömíti el a pórusokat.

Ár: 800 , Eladó: Nerol
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Gyula, fizetés: posta,banki átutalás
Ár: 1200 Ft , Eladó: Viwi0524
Állapot: 2 × használt, Helyszín: Kiskunmajsa, fizetés: Fizetés banki előreutalással, a terméket csak postán tudom küldeni. A postaköltség már bele van kalkulálva az árba.

eszterke79

2018. október 17.

A legjobb benne az illata és az állaga. A hidratálásnál valami extrára számítottam, de azert érzem utána, hogy picit húzódik az arcom, mint minden tisztító után. Talán újra nem venném, tényleg csak max az illata miatt.

eszterke79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Jdit04

2018. szeptember 29.

Kb 2 hónapja az arcápolási rutinom része. Esténként használom, ha aznap sminkeltem. Általában micellás vízzel tisztítom az arcom, majd ezzel még egyszer átmegyek rajta. Hűsítő, nyugtató érzés, az illata számomra nagyon kellemes, "tisztaság illat". Ha szárít is, én nem vettem észre, de szinte naponta hidratálom az arcomat. Ár-érték arányban nagyon megéri.

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Bugár

2018. szeptember 19.

Nem számítottam rá, hogy ennyi illatanyag érződik használat közben. Számomra émelyítő. Néhány használatot követően jelentős szárító hatást éreztem, ezért felfüggesztettem a használatát. Sajnos így a továbbiakban nem használom céljának megfelelően, életem legdrágább kézmosójaként folytatja pályafutását.

Bugár
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

malexandra25

2018. szeptember 17.

Imádom! Jól tisztít, alaposan eltűnteti a szennyeződéseket és at ára is nagyon baráti!

malexandra25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

zsbsz

2018. szeptember 11.

Jelenleg ezt használom, tökéletesen teszi, amit kell, de nem érzem azt, hogy szeretném újravenni. A többi Neutrogena arclemosót jobban szeretem. Talán az lehet a csalodottsagom oka, hogy erősebb hidratalast vártam tőle.

zsbsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

blondie95

2018. szeptember 10.

100%osan tisztit, a sminket is kivaloan tavolitja el, nem szarit, nem irrital, sokaig eleg (mindennapi hasznalat mellett) es amit a legjobban imadok, müpillakkal kompatibilis (ezzel mosom oket is, mindig megdicser a kozmetikusom milyen szep tisztak) :)

blondie95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

anitaa17

2018. augusztus 28.

Mindennapos tisztításra kerestem egy olyan lemosót, ami a sminket és a szennyeződést is eltávolítja, ráadásul összetevő listája is rendben volt, szóval bekerült a kosaramba. Szépen végzi a dolgát, ár-érték arányban mindenképp megéri, de ez a sok illatanyag nem értem miért kellett bele? Az egyetlen hibája, amit fel lehet neki róni, viszont ez akkora, hogy 1 csillagot muszáj levonni érte.

Update: NEM, NEM, NEM! Alig várom, hogy elfogyjon, egyszerűen nem szívesen nyúlok hozzá, annyira irritál már ez az illat, és a szemem is csípi! Még keresem a nagy Ő-t lemosók terén... (2,5 csillagot adok neki, így lett kerekítve 3)

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Zsani.D

2018. augusztus 12.

Mar a második flakonnál járok, nekem nagyon bejött. Az illata kellemes, nem túl erős, nem tolakodó. Nem szarítja a boromet. Egy pumpálásnyi bőven elég a teljes arcom tisztitásához. A sminket jól eltávolítja, bár ahhoz inkább kétszer használom biztos, ami biztos alapon. Használat elott érdemes jól felhabosítani a tenyerében, különben nem habzik olyan jól.

Zsani.D
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

baepsae

2018. augusztus 12.

Még pár hónapja vásároltam, mert szerettem volna valami viszonylag szép összetevőkből álló arctisztítót a bőrőmre. Az itteni vélemények után esett erre a termékre a választásom. Valóban szépen tisztított, a vegyes/zsíros/de néha normál :D bőrőmre tökéletesnek tűnt. Pár használat után hatamas, vörös és duzzadt gyulladások jöttek elő főként az orrom környékén, ami jó egy hétig biztosan nem múlt el..először azt hittem, most épp ilyen korszakát éli a bőrőm, de közben kattogtam, nem-e esetleg emiatt lehet, mivel előtte soha nem jöttek elő ilyen típusú duzzanatok az arcomon. Abbahagytam a használatát teljesen, és azóta egy gyulladás sem jött elő az arcbőrömön. Sajnálom, mert ideálisnak tűnt, viszont a bőröm valamelyik összetevőjére biztosan túl érzékeny. Nem vagyunk egyformák, így másnak lehet működik tényleg. Én eldobtam a 3/4-ig levő flakont, a 2* a tisztító hatásáért jár, de a gyulladások miatt többet nem kap.

baepsae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Alexandra024

(!)
2018. augusztus 10.

Egy terméktesztelés során volt alkalmam kipróbálni. Már kB egy hónapja használom, negyedig van a flakon, szóval szerintem én gyorsan elhasználom.
Minden este fürdés közben szoktam az egész arcomra, szememre kenni, habosítani. Nagyon jól eltávolítja a sminket, teljesen elégedett vagyok vele. Bár az én bőröm nem hidratálta, mikor volt egy durva száradás, nem tett vele semmit, de nem is ezt vártam tőle.
Valószínű fogok vásárolni belőle.

Alexandra024
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Valószínű fogok vásárolni belőle.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.