Neutrogena

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A stressz és a külső hatások kiszáríthatják a bőrt és korlátozhatják a bőr természetes védekezőképességét. A bőr érdes lesz és elveszíti egészséges kinézetét. A hatásos és könnyű gél formula hyaluronsavval és glycerinnel tisztítja a bőrt,  eltávolítja a faggyút és a sminket. Egyidejűleg nedvességet ad és segít, hogy ezt meg is őrizze a bőr. A friss és tiszta bőrért.

Érzékeny bőrre is alkalmas. Nem tömíti el a pórusokat.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: Neutrogena fekete keretig (90%), Helyszín: Budapest, 17.-ker, Örs, Köki , fizetés: személyesen, postai úton

blue16

Korcsoport: < 18
2020. július 29.

Pattanásokat nem okoz, picit szárít .Egész jó kis tisztító ,ebben az extra olcsó árkategóriában teljesen kiemelkedő .
Az összetevői szépek, viszont kár hogy ennyi parfüm van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 29.

Az összetevői szépek, viszont kár hogy ennyi parfüm van benne.

Ikresmami

2020. július 16.

Imádom ezt a gélt. Felfrissül az arcom nem zsírosodik és puha lesz tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Manov

2020. július 14.

Nagyon szárít és nem távolítja el maradéktalanul a sminket. Abszolút csalódás. Alig várom, hogy elhasználjam és visszatérjek a Fabulon mélytisztító arclemosó géljéhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

barbika97

2020. július 13.

Én a "Water Gel" nevezetűt használom. Hát mit is mondjak? Az igazat megvallva egyáltalán nem estem hasra tőle úgy, ahogy a hámlasztó tesójától sem! Semmi extrát nem produkál azon kívül hogy szárítja az amúgy problémás bőrömet. Csodát vártam mindkét terméktől, de a csoda sajnos elmaradt! Így egészen biztosan nem veszem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

KergePárduc

2020. július 8.

Majdnem elfogyott a második flakon. Viszont nem ő lesz a következő arctisztítóm. Szárította a bőröm sajnos :( Próbáltam szeretni de nem ment. Ettől függetlenül a termék jó, csak az én bőröm nem szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

O

2020. július 8.

Ár-érték arányban nekem jó, szeretem. Jól tisztít, nekem a lemosással sincs bajom. Kicsit szárít, de a rétegzős rutin miatt nem zavar és puha a bőröm utána. A parfüm tényleg kimaradhatna, ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

Tealover

2020. július 7.

Szeretem. Nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Szeretem. Nem szárítja a bőröm.

Agnes91P

2020. július 4.

Elhasználtam, de semmit nem javított a bőröm állapotán, csak mélyebbek lettek a mitesszereim a használata után. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

browniee

2020. június 28.

Régebben használtam, kevésbé tudatos időszakomban. Ma már nem nyúlnék utána, a parfümtartalma miatt sem. Az egyik negatívuma mindenképp az volt, hogy hiába öblítettem, mintha a pórusaimban ragadt volna a habzóanyag. Ez úgy nézett ki, hogy bármilyen szérumot kentem fel utána, az lágyan habzott az eldolgozás közben. Ezt semmilyen más lemosónál nem tapasztaltam. Egyébként ez egy elég agresszívan habzó lemosó (az incit elnézve sok benne a tisztítószer). Nekem a kombinált bőrömre nem vált be, nem volt kellemes használni. Nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Glowstick

2020. június 27.

Teszi a dolgat, alaposan megtisztitja a bort. Kicsit nehez lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Teszi a dolgat, alaposan megtisztitja a bort. Kicsit nehez lemosni.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.