Neutrogena

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A stressz és a külső hatások kiszáríthatják a bőrt és korlátozhatják a bőr természetes védekezőképességét. A bőr érdes lesz és elveszíti egészséges kinézetét. A hatásos és könnyű gél formula hyaluronsavval és glycerinnel tisztítja a bőrt,  eltávolítja a faggyút és a sminket. Egyidejűleg nedvességet ad és segít, hogy ezt meg is őrizze a bőr. A friss és tiszta bőrért.

Érzékeny bőrre is alkalmas. Nem tömíti el a pórusokat.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: Neutrogena fekete keretig (90%), Helyszín: Budapest, 17.-ker, Örs, Köki , fizetés: személyesen, postai úton
Martina1330

2020. január 9.

Szerintem szupi arclemosò nem szárìtotta a bőrömet tette a dolgát, kìváncsiság miatt cserèltem másikra, de ezt veszem ùjra inkább legközelebb.
Egy csillag az illat miatt nekem olyan szappanos illata van,de elviselem minthogy hùzòdjom az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

blackrose

2020. január 4.

Úgy döntöttem ideje egy termékcsaládot használni az arcomra, eddig össze-vissza használtam termékeket rá. Erre a Hydro Boost vonalra esett a választásom, mert érzékeny bőrre is alkalmas. Csak este használom a leírás alapján. Nagyon szépen leszed mindent, és nagy örömömre nem marja az arcom mint más géles lemosó (rossz tapasztalat). Az illata nekem tetszik. Jól habzik, kevés is elég belőle. Még a pattanásaimnak is jót tesz. Egy rossz szavam nem lehet rá.
Update: hosszú távon nagyon szárít. Nem használom mindig, csak ha sminket kell lemosni. Arra megfelelő, mindennapos használat mellett hámlott mellette a bőröm, szóval csak óvatosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

cbl

2019. december 28.

Remek arcisztító. Az állaga elég sűrű, én enyhén vizes bőrre viszem fel eleve, előtte a vizes kezemben (az ujjaimnál) felhabosítom egészen hígra, így könnyű lemosni, ha nem habosítom, akkor meg kb lehetetlen levakarni. :D Az illata kicsit steril, talán ez a legjobb szó rá, nekem kimondottan tetszik. A T-vonalam zsíros, ezen nem segít, de nem is várom tőle. :) Nem szárít, pont annyi zsírt szed le, amennyit kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Bearbunny

2019. december 20.

"vegyes" bőrtípusom van, a t vonalban nagyon zsíros, mindenhol máshol száraz. Ez a lemosó sem nem szárítja, sem nem lesz olajosabb a bőröm, és én az illatát is szeretem, ellenben nem fogom újra venni. Áttérek bőrbarátabb termékekre. ( CeraVe, the ordinary. stb)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

poczeandrea

2019. december 13.

Van benne illat (ami egyébként kellemes, de minek), nem szárítja a bőröm, kellemes használni. A sminket mondjuk nem szedi le rendesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 13.

fdorottya

2019. december 3.

Nagyon rég szemeztem vele. Nemrég sikerült meg is vennem. Pozitív az, hogy kellemes az illata és nem szárítja a bőrt. Az én kombinált bőröm nagyon szereti. Negatívum benne annyi van, hogy sokat kell használni belőle, hogy rendes habot képezzen, illetve a sminket teljes egészében leszedje.

Up: tartósabb használat után az a tapasztalatom, hogy ragyákat csinál nálam. Igy sajnos nekem nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Wee

2019. december 1.

Alapvetően egyenletes szép egyenletes arcbőrrel áldott meg az ég. Eléggé száraz viszont.
Stresszes időszakokban felgyülemlett zsírosodásra és mindennapos arctisztításra vettem.
Az elején nem éreztem semmit, de már 60%-át elhasználva elkezdett kisimulni az arcom és nagyon szép puha lett tőle ott is, ahol egyenletlen volt.
Nem csípi a bőröm és nem szárít vagy húzódik tőle a bőröm.
A radírozó, hámlasztó párjával együtt használom. Nekem bevált száraz, ámbár annyira nem problémás arcbőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Nem csípi a bőröm és nem szárít vagy húzódik tőle a bőröm.

hagane1994

2019. december 1.

borzalmas, legszívesebben 0 csillagot adnék rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

borzalmas, legszívesebben 0 csillagot adnék rá...

Pantene

2019. november 26.

A water géllel együtt használom, ezt is többször újravettem már. Használat után az arcom felfrissül, kellemes puha lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Virág-os

2019. november 25.

Főleg az összetevői miatt vettem meg, illetve fontos volt számomra, hogy ne szárítsa pluszban az arcomat. Csak tisztításra használom, sminklemosásra nem.
Foreo után ezzel is húzódik nagyon a bőröm, de ezen kívül semmi irritációt nem okozott, ami plusz pont.
A puhaságot imádom érezni utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

A puhaságot imádom érezni utána.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.