Neutrogena

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A stressz és a külső hatások kiszáríthatják a bőrt és korlátozhatják a bőr természetes védekezőképességét. A bőr érdes lesz és elveszíti egészséges kinézetét. A hatásos és könnyű gél formula hyaluronsavval és glycerinnel tisztítja a bőrt,  eltávolítja a faggyút és a sminket. Egyidejűleg nedvességet ad és segít, hogy ezt meg is őrizze a bőr. A friss és tiszta bőrért.

Érzékeny bőrre is alkalmas. Nem tömíti el a pórusokat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Heroina

2021. november 27.

Nagyon finom babaillata van, nekem túlságosan habzós, nem érzem hogy hidratálná az arcom, vagy bármi történne vele a használatával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 27.

senita

2021. november 10.

Ezt szoktam venni esti lemosónak, vagy a balea med-est. Szeretem mindkettőt. Ez közepesen habzik, jól tisztít. A sminket nehézkesen viszi le, de arra mást használok. Picit szárítja a bőröm. Az illata számomra nem kellemetlen, erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

brezovaid

2021. november 4.

Kellemes érzet de jotekony hatasat nemigen érzem. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

Kellemes érzet de jotekony hatasat nemigen érzem. Nem veszem újra.

kataorsi

2021. október 27.

Kevés arctisztító vált be eddig, és sajnos róla sem mondhatom el, hogy (számomra) hasznos befeketés lett volna.. Nem fogom elhasználni, pedig még félig tele az üveg. Az illatával nem volt gond, meg szépen habzik is, de szárítja a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

Bridge29

2021. október 21.

Nagyon jó kis arctisztító. Géles állagú. Szuperül habzik, az illata eszméletlen jó. A pumpás adagoló nagyon praktikus. Elkövettem egy hibát ,a zöld társát vettem meg és nem ezt. Ha a zöld elfogy inkább ezt fogom újra venni. A bőrömet tisztának érzem használata után. Szuper imádom engem megvett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 21.

KisTigris

2021. október 20.

Arctisztító és nem sminklemosó. Ennyi röviden. Nem irritál, nem okoz pattanást. Végre elhasználtam, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 20.

NettiKadar

2021. október 17.

Jól tisztít, de kicsit erős az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 17.

Jól tisztít, de kicsit erős az illata

zsanid1

2021. október 14.

Ajánlás alapján választottam a terméket, és egy leárazás alkalmával vásároltam meg. Sajnos hiba volt. Nagyon jól habzik és szépen tisztít, de az én bőröm valamiért annyira kényesen reagált rá, hogy az egész arcom piros foltos lett tőle a 4. használat után. Gyorsan búcsút is mondtunk egymásnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

Nika91

2021. október 8.

A gél formula miatt voltam kíváncsi rá, és egy leárazás alkalmával vettem is. Könnyen és jól habzik, szépen tisztít, viszont hiába mostam le bő vízzel, mégis hagyott egy finom réteget az arcomon, ami miatt nem éreztem teljesen tisztának. Egy ideig még próbálkoztam vele, de váltottam és most már biztos vagyok benne, hogy ami nekem a tisztaságot jelenti, azt ez a termék nem éri el nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

MmeKCarmen

2021. szeptember 28.

Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Jól habzik, de nem tisztít rendesen. Sajnos húzódik a bőröm a lemosás után. Én is érzek valami réteget, amit hagy a bőrön. Ellentétben másokkal, én az illatát kifejezetten szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.