Neutrogena

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A stressz és a külső hatások kiszáríthatják a bőrt és korlátozhatják a bőr természetes védekezőképességét. A bőr érdes lesz és elveszíti egészséges kinézetét. A hatásos és könnyű gél formula hyaluronsavval és glycerinnel tisztítja a bőrt,  eltávolítja a faggyút és a sminket. Egyidejűleg nedvességet ad és segít, hogy ezt meg is őrizze a bőr. A friss és tiszta bőrért.

Érzékeny bőrre is alkalmas. Nem tömíti el a pórusokat.

Ár: 800 , Eladó: Nerol
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Gyula, fizetés: posta,banki átutalás
bibogi23

2019. május 24.

Szerintem nagyon jó, kellően habzik, nem durván! Friss érzete lesz a bőrömnek a használata után! Ez a második lemosót amit használtam, lehet hogy van ennél jobb is! De elhasználom az biztos, jobb mint az előző volt! Puha utána az arcbőröm! Nem bántam meg hogy megvettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

k0alaa

2019. május 20.

Nem rossz, de nincs benne semmi extra. A sminket lemossa szépen, nem szárítja a bőrt. Viszont nekem az illata túl intenzív.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

heeyroxannee

2019. május 8.

Imádom ezt az arclemosót!! Harmadszor veszem újra. Reggel és este használom, maradéktalanul eltávolítja a legdurvább sminkemet is. Használat után nagyon puha lesz tőle a bőröm, nekem utána egyáltalán nem húzódik, pedig száraz a bőröm. Az illatát pedig egyszerűen imádom :) 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Bozizu

2019. május 4.

Tisztító hatása teljesen átlagos, viszont én egyáltalán nem érzem, hogy hidratálná az amúgy extra zsíros bőrömet, sőt, kifejezetten húzódik tőle használat után. (Nem mintha amúgy egy arctisztítótól várnám a hidratálást, de ha már ezt ígéri, akkor ez minimum furi tőle.) A szaga nekem nagyon szúrós, kellemetlen, ráadásul erős is és megmarad a bőrömön krémezés, sminkelés után is. Nem szívesen nyúlok utána, ha elfogy, biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

csillu23

2019. május 3.

Már használom pár hónapja és nekem nagyon bevált, szépen tisztít és nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Kerekesandy

2019. május 2.

Az itteni ajánlások alapján ruháztam be erre. Kb két hete tesztelem, egyelőre nagyon szereti a bőröm. Nem csodaszer, de a kombinált bőröm nem húzódik és nem pirosodik tőle. Talán kevesebb apró pattanásom van azóta, de ezt még nem neki tudom be. Egyelőre 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Eszter555

2019. április 29.

Sajnálom, de nekem húzódósra szárította a bőröm, nem kellemes használni, a sminket sem távolította el maradéktalanul.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

Hambekvirag

2019. április 26.

A pattanásaimat nem tünteti el, az ekcémás bőrömet pedig kifejezetten irritálja.
Talán túl sokat vártam tőle, mert eddig szinte minden termék bejött amit a márkától vásároltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

RCC

2019. április 22.

Nemrég óta használom, de eddig nincs vele gond. Jól tisztít, nem szárít, nem húzódik a bőröm a használatától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

tsibus

2019. április 14.

Nem szárít, pöpin tisztít, és finom illata van, és az ára is okés. Újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Nem szárít, pöpin tisztít, és finom illata van, és az ára is okés. Újravevős

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.