Neutrogena

Ár:   €13   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nileve1222, Módosítva: 2018. június 22.

Ár:   €13
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hatékony, ugyanakkor könnyű szérum hialuronsavval és E-vitamin gyöngyökkel. 24 órán keresztül hidratál.

Fiszuli

2020. június 28.

Nagyjából egy hete használom, vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban és úgy gondolom, hogy ez hetek múlva sem fog letisztázódni bennem, ezért véleményezem már most. Az illata számomra krémes, szappanos, tetszik. Pattanást, mitesszert, kárt nem csinál. A 24 órás hidratálásban természetesen nem hiszek, így reggel este használom a rutinomban. Ennyi idő alatt nagyjából a negyede elfogyott, így max. egy hónapra lehet számolni egy tubussal. Igaz, én a nyakamra is kenem, és kívánja is a bőröm, szóval nem sajnálom. Ez egy jóval testesebb booster, mint az általam eddig használt Vichy Mineral 89, de ha még egy picit ragacsos is marad a bőröm, és átmenetileg soknak is érzem, 10-15 perc után ezeknek a "panaszoknak" nyoma sincs. Az üvege tényleg nagyon csecse, piszok jól mutat a polcon, a kis gyöngyöcskék nagyon szépen lebegnek benne össze-vissza, kiadagoláskor tényleg feloldódnak, ez is ad valamiféle luxus érzetet. Az adagolója nagyon príma, mindig annyi jön belőle, amennyit akarok. Nagyon jól összedolgozik a Vichy Phytosolution termékeivel (arctisztító gél, tonik és hidratáló), egyik hatását sem üti ki, a hidratáló szépen áll rajta. A booster testességéből adódóan gondolkodtam rajta, hogy lehet a hidratálót el kellene hagynom, de annyi jót tesz a bőrömmel, hogy nem merem elhagyni, így inkább kibírom azt az időt, amíg mindent beszív a bőröm. A bőrömet szépen feltölti és egységesíti, a pórusaim régen voltak már ilyen összehúzottak(???), feltöltöttek (???), mintha nem is igazán lennének. A benne lévő csillámok létjogosultságát nem értem, egyébként elég makacsak, a kezemről sem jön le még többszöri kézmosás után sem. Nem bántam meg, hogy megvettem, szerintem egy darabig ezt fogom használni, és ha gyűjtök egy kis bátorságot, lehet megpróbálom hidratáló nélkül használni. Ha csoda történik, mindenképpen megírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Anita1978

2020. június 26.

Kis könnyű, extra gyorsan beszívódó szérum.Nyárra csak ilyet szoktam a zsíros bőrömre tenni (amúgy a Loreal hialuron szérumát szoktam használni, de ez most 800 Ft akciósan kipróbáltam-közeli lejárat). Szuperül tudok rá alapozni, egyből beszívódik, szemem alá is bőven teszek belőle. A csomagolása luxi, nagyon elegánsan mutat a fürdő polcán. :)
Óriási, látványos hatásáról nem beszélhetünk, hiszen drogériás és nem egy arcplasztika, de hidratál és ápolt lesz tőle az arc. Ennyit ígér, és ezt hozza is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 26.

xyz1xyz

2020. május 8.

Normál bőrön szerintem tökéletesen működik egyedül is, amióta elkezdtem használni, hihetetlenül puha az arcbőröm, és picit a szem alatti karikáim is halványabbak lettek.
Egy pumpálásnyi valóban elég az egész arcra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Egy pumpálásnyi valóban elég az egész arcra.

bibike2000

2020. május 1.

Kis könnyű,egyszerű szérum. Nagyon tetszenek benne a gyöngyök, amik kinyomáskor egybeolvadnak a szérummal. Nyárra vagy akkor megfelel,amikor nincs szükségem extra hidratálásra,de egyébként nem. Szeretni lehet, de nem nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Panni21

2020. január 8.

Sajnos megint nem volt lehetőségem megrendelni a szokásos szérumom, de helyenként már olyan száraz volt a bőröm, hogy nem tudtam miatta sminkelni, így muszáj volt keresnem valami ütős hidratálót a drogériában.
Az adagolója praktikus, a csomagolás nagyon tetszik, maga a termék sem rossz, de azért nem tökéletes. Mindössze 30 milit kapunk, ilyen áron ez nagyon kevés, főleg, hogy 4-5 pumpálásnyit használok per alkalom.
Pattanásokat nem okozott (sajnos van rá hajlamom), az extrém szárazság problémáját megoldotta (természetesen reggel és este is használok arckrémet), de smink előtt nem tudom használni, mert rettenesen fényessé teszi a bőröm. Szeretem, ha nem matt teljesen, de ez már kicsit sok.
Emiatt és az ár/mennyiség arány miatt elvettem egy csillagot, de egészében nem rossz termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Boriskajuliska

2019. december 2.

Nagyon tetszetős, kinyomva keveredik a gyöngy az áttetsző géllel. Egy pumpányi elég az egész arcra, de önmagába kevés más krémmel rétegezem. Zsíros bőrre jó választás, de ugyan úgy jártam mint a hidratáló gél változatával, picit csípi a nem túl érzékeny bőrömet de szerencsére ez hamar elmúlik.

u.i.: Nagy nehezen elfogyott, és sajnos le kell pontozzam mert nagyon zsírosította a bőrömet és dobta a más krémekkel működő alapozómat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 2.

lillus09

2019. augusztus 16.

Már nem ez a neve az üzletekben, de a csomagolás ugyanez. Igazából engem a külsejével fogott meg, ezek a kis mikrogyöngyök számomra nagyon drága, különleges, exkluzív terméket ígér, ahogy megláttam a Müllerben és mivel éppen akciós volt megvettem. Nagyon jól mutat a kis sminkes polcomon, de nekem alapvetően kombinált bőröm van így nagyon extra hidratálásra nincs szükségem. Hialuronsavas szérumot használtam már, így ismertem a hatását, ez is hasonló, 2 pumpa nekem is elég, de azért a hidratáló krémet nálam nem helyettesíti, max. most nyáron 40 fok melegben reggel elég volt. Szívesen elkenegettem, plusz hidratálásnak jó volt, de ilyen áron nem is vártam csodákat, inkább a különeges külsejével vett meg és tényleg öröm volt nézegetni a polcomon. Elképzelhető, hogy újra veszem, egy egyszerű könnyed formulájú hidratáló szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

motherofwesties

2019. június 10.

Szérumhoz képest kissé nehéz, ezért ha nincs szükség intenzívebb hidratálásra, akkor önmagában is megállja a helyét. Finom, diszkrét illata van, és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

gerdabrndt

2019. május 13.

elég ragacsos ( mint más szérum is) , ha a krémjét használom utána, akkor jó, de a szérum hatását nem igazán veszem észre

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

ZsofiaLoren

2019. március 27.

A krém géllel együtt használom és nagyon meg vagyok elégedve vele. Hidratál, feszesít, abszolút hozza, amit ígér. Az illata is kellemes. Jár az 5 csillag, mert várakozáson felül teljesített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Alanine, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, PCA, Sodium Hyaluronate, Sucrose
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Alanine a I h

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PCA h

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.