Neutrogena

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nileve1222, Módosítva: 2021. január 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hatékony, ugyanakkor könnyű szérum hialuronsavval és E-vitamin gyöngyökkel. 24 órán keresztül hidratál.

Ár: 4000 , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Bugyi, fizetés: fizetés banki utalással

VikkaBeres

2021. március 29.

Ez az a termék aminek meglátod a designját és megveszed. Nagyon jól néz ki, a gyöngyök elcsábítanak.Jól hidratál de fele ennyiért megveszed a G&G H5 Light vagy Rich szérumot és ugyanott vagy. Ráadásul valamiért ez csipdeste is az arcomat. Összességében tetszett de itt a kinézetét fizeted meg. Számomra egyszer vásárlós dolog volt , a G&G jobban bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

ivor

2020. december 17.

Nagyon csinos kis termék a gyöngyeivel, el is csábultam rá mert annyira professzionálisnak tűnik- de sajnos a külcsín és a belbecs az ő esetében nem igazan vannak összhangban. Konkrétan, nem csinál semmit, viszont valóban elég gyorsan fogy- mondjuk legalább nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 17.

ahalasz

2020. november 5.

Először is, nagyon szép és igényes a kinézete az üvegcsének. Én általában 2-3 pumpálásnyit használtam elkeverbe a hidratáló zselével, mert nálam csak így szívódott be rendesen valamiért. Nem érzem, hogy sok mindent csinált volna, plusz baromi gyorsan is fogy. Következő alkalommal más termékkel próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

2020. augusztus 14.

Akciósan vettem ezt a terméket.Vegyes érzéseim vannak.Valamit javított a vízhiányomon,de nem elég és iszonyat gyorsan el is fogy mert nem hatékony. Nekem legalább 3 pumpányi kell belőle,hogy csináljon valamit.Nem fogok mégegyszer megvenni.
Szerencsére bőrirritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Szerencsére bőrirritációt nem okozott.

Kriszta92

2020. augusztus 11.

Szeretem a hyro boost termékeket de ez a szérum nagyon nem jött be. Felkenés után ragacsos egy kis ideig és ezek a golyók ahogy szétmennek mint a csillámpor úgy csillog az arcon sokáig ezért csak este lefekvés elött használom, nappalra semmiképpen sem! Alig várom, hogy elfogyjon és biztos nem veszem újra. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Hatina

2020. július 20.

Kedvelem ezt a termékcsaládot, de talán ez a leggyengébb láncszem.
Felkenés után ragacsos érzetet hagy, ami ugyan egy idő után elmúlik és beszívódik..és minimális hidratálás biztos van, de nem igazán vagyok vele megelégedve. Pláne ár-érték arányt tekintve,
Inkább ajánlanám helyette a géles állagú nappali arckrémjüket! az nagyon kellemes viselet az arcbőrnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Kedvelem ezt a termékcsaládot, de talán ez a leggyengébb láncszem.

Fiszuli

2020. június 28.

Nagyjából egy hete használom, vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban és úgy gondolom, hogy ez hetek múlva sem fog letisztázódni bennem, ezért véleményezem már most. Az illata számomra krémes, szappanos, tetszik. Pattanást, mitesszert, kárt nem csinál. A 24 órás hidratálásban természetesen nem hiszek, így reggel este használom a rutinomban. Ennyi idő alatt nagyjából a negyede elfogyott, így max. egy hónapra lehet számolni egy tubussal. Igaz, én a nyakamra is kenem, és kívánja is a bőröm, szóval nem sajnálom. Ez egy jóval testesebb booster, mint az általam eddig használt Vichy Mineral 89, de ha még egy picit ragacsos is marad a bőröm, és átmenetileg soknak is érzem, 10-15 perc után ezeknek a "panaszoknak" nyoma sincs. Az üvege tényleg nagyon csecse, piszok jól mutat a polcon, a kis gyöngyöcskék nagyon szépen lebegnek benne össze-vissza, kiadagoláskor tényleg feloldódnak, ez is ad valamiféle luxus érzetet. Az adagolója nagyon príma, mindig annyi jön belőle, amennyit akarok. Nagyon jól összedolgozik a Vichy Phytosolution termékeivel (arctisztító gél, tonik és hidratáló), egyik hatását sem üti ki, a hidratáló szépen áll rajta. A booster testességéből adódóan gondolkodtam rajta, hogy lehet a hidratálót el kellene hagynom, de annyi jót tesz a bőrömmel, hogy nem merem elhagyni, így inkább kibírom azt az időt, amíg mindent beszív a bőröm. A bőrömet szépen feltölti és egységesíti, a pórusaim régen voltak már ilyen összehúzottak(???), feltöltöttek (???), mintha nem is igazán lennének. A benne lévő csillámok létjogosultságát nem értem, egyébként elég makacsak, a kezemről sem jön le még többszöri kézmosás után sem. Nem bántam meg, hogy megvettem, szerintem egy darabig ezt fogom használni, és ha gyűjtök egy kis bátorságot, lehet megpróbálom hidratáló nélkül használni. Ha csoda történik, mindenképpen megírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Anita1978

2020. június 26.

Kis könnyű, extra gyorsan beszívódó szérum.Nyárra csak ilyet szoktam a zsíros bőrömre tenni (amúgy a Loreal hialuron szérumát szoktam használni, de ez most 800 Ft akciósan kipróbáltam-közeli lejárat). Szuperül tudok rá alapozni, egyből beszívódik, szemem alá is bőven teszek belőle. A csomagolása luxi, nagyon elegánsan mutat a fürdő polcán. :)
Óriási, látványos hatásáról nem beszélhetünk, hiszen drogériás és nem egy arcplasztika, de hidratál és ápolt lesz tőle az arc. Ennyit ígér, és ezt hozza is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 26.

xyz1xyz

2020. május 8.

Normál bőrön szerintem tökéletesen működik egyedül is, amióta elkezdtem használni, hihetetlenül puha az arcbőröm, és picit a szem alatti karikáim is halványabbak lettek.
Egy pumpálásnyi valóban elég az egész arcra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Egy pumpálásnyi valóban elég az egész arcra.

bibike2000

2020. május 1.

Kis könnyű,egyszerű szérum. Nagyon tetszenek benne a gyöngyök, amik kinyomáskor egybeolvadnak a szérummal. Nyárra vagy akkor megfelel,amikor nincs szükségem extra hidratálásra,de egyébként nem. Szeretni lehet, de nem nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Alanine, Caprylyl Glycol, Niacinamide, Butylene Glycol, PCA, Sodium Hyaluronate, Sucrose
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Alanine a I h

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PCA h

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.