Neutrogena

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FrauNika, Módosítva: 2021. február 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Parfüm-mentes Hydro boost krém-gél könnyű, krémes állagú és hosszantartó hidratáló hatást biztosít. Azonnal felfrissíti a bőrt és 24 órás intenzív nedvességet biztosít. A bőr sima, rugalmas és felfrissült.

Vira87

2022. május 13.

Számomra teljesen bevált, főleg amiatt, hogy parfümmentes, mégis van egy lágy "alap-illata". A kombó arcomnak tetszik, nyárra egy kiváló, könnyű krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 13.

lenochka

2022. május 12.

Könnyű, gél állagú hidratáló, hamar beszívódik, nem hagy zsíros réteget maga után, sőt! Kifejezetten sima, selymes tapintású a bőröm minden használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

domkatalin

2022. április 25.

Könnyed , gyengéd hidratálás inkább nyári hónapokra, de vízhiányosoknak mindenképp érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 25.

tara95

2022. március 30.

Ár: középkategóriás, kicsit sokallom.
Csomagolás: mellőzi a higiéniát, de mivel nincs benne komolyabb hatóanyag, kibékültem vele.
Textúra: szilikonos, könnyed krémgél, zsíros, felszíni vízhiányos bőrre is tökéletes.
Finish: inkább matt és nem is fényesedik át, ami felüdülés, nyilván csökkenti a pórusok láthatóságát is.
Hidratálás: kevés az átmeneti időben, de rétegezéssel teljesen rendben van, lezárja a felvitt szérumot és szilikonmentes hidratálót, nyárra elég lesz magában is.
Sminkalap: remekel, primerként is állja a sarat, sokkal tartósabb vele a sminkem, átfényesedik, de tart.

Összességében: még tesztelés alatt, de meg vagyok vele elégedve, számomra az egyik legnehezebb feladat a jó hidratálókrém megtalálása, de ez bekerült a dobogós listába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

Ár: középkategóriás, kicsit sokallom.

ursuska

2022. március 27.

Nem szeretem túlbonyolítani a hidratálókrémemet és legtöbbször nem is szeretek rá sokat költeni. A csomagolás szerint száraz bőrre ajánlott, de olyan, mintha az én zsíros/kombinált vízhiányos bőrömnek készítették volna. Könnyű géles krém, ami számomra kellően hidratál, reggel és este is tudom használni, nagyon kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 27.

nikolett93

2022. március 18.

Néhány hónappal ezelőtt nagyon ki volt száradva a bőröm pár napig, lehet a hideg idő, vagy kevés vizet ittam, nem tudom az okát. Akkor nagy segítség volt. Azóta viszont nem igazán használtam, van helyette jobb, könnyedebb hidratáló krémem.
Ami a legjobban elveszi a kedvem a használatától, hogy felkenést követően egy rövid ideig csípi a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

kovacsanett43

2022. március 4.

Csak dicsérni tudom. Alapvetően La Roche hidratáló krémet használtam, de annyira nem jött be, amennyibe került. Váltottam a The Ordinary abszolút basic hidratálójára, ami olcsó is, jó is, na de rendelgetni kell. Beszaladtam a Rossmannba, pont le volt árazva, ránéztem az értékelésekre, jött velem haza. Nekem kombinált bőröm van, mégis működik rajta, szuper ez a formula, így hidegebb időben is elég. Jól lehet rá sminkelni, puha, ruganyos tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 4.

bebr

2022. január 29.

Évek óta használom ezt a hidratálót, már nem is tudom hanyadik alkalommal veszem ezt újra. A T zónában is nagyon szépen beszívódik, a szárazabb részeket szintén kordában tartja. Nagy kedvencem, továbbra is folytatni fogom a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 29.

Csokismentol

2022. január 22.

Elég sok flakonnal elhasználtam már belőle, a parfümmentessége miatt horgonyoztam le emellett hosszú időre. Nagyon ruganyos, puha lesz tőle a bőröm, ténleg használat után jó megcsípni az arcomat és nézni, ahogy visszaugrik a bőr, mint a reklámokban. Emellett soha nem éreztem száraznak, fakónak a bőrömet, főleg, ha a tisztítójával (géles) együtt használtam. Ami egyedüli hátrány, hogy egy idő után, főleg a meleg idő beköszöntével zavarni kezd a túl sok szilikon a termékben és úgy érzem eltömíti a pórusaimat, amit okoltam az itt-ott kialakuló egy-egy pattanásomért is (persze, ez csak sejtés).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 22.

kovacsfanni

2022. január 15.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Nem hagy zsíros érzést maga után, nem okoz pattanásokat, könnyen beissza magát a bőrömbe, mégis kellően hidratál. Illatanyagmentes, ami plusz pont és az ára is pénztárcabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 15.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0