Neutrogena

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FrauNika, Módosítva: 2023. július 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Parfüm-mentes Hydro boost krém-gél könnyű, krémes állagú és hosszantartó hidratáló hatást biztosít. Azonnal felfrissíti a bőrt és 24 órás intenzív nedvességet biztosít. A bőr sima, rugalmas és felfrissült.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

AlizPeter

2024. március 25.

Meg nem is próbáltam ezt a régi verziót nemrég találtam egyet a dmbe. Nagyon tetszik nem okoz pattanásokat sem irritációt és nekem a hidratáló hatása is elég. Az új krém gél verzióját nem fogom tudni használni mert isopropyl palmitat van benne a legelején ami biztos kicsapna ugyh majd a water gélt fogom megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 25.

adriennf28

2024. február 24.

Imádtam ezt a krémet, bárhova mentem előtte be tudtam vele kenni az arcom mert egyből beszívta a bőröm és nem volt diszkógömb a fejem… DE.. sajnos megújították, a szép csomagolását is otrombára cserélték, de ez lenne a kisebb probléma.. teljesen más állaga lett, alig szívja be a bőröm és utána is csillog, fényes, zsíros marad… csalódás.. miért van az hogy ha valami beválik akkor elrontják??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 24.

Vajdus23

2024. február 20.

Az egyik legjobb géles állagú arckrém, amit valaha használtam. Könnyen beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet, még úgy sem, hogy több szérumot is rétegezek alatta. Éjszakára nekem tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 20.

Gabrielle1212

2024. január 22.

Könnyen felszívódó,isteni illatú, kellemes puhasàgot adó krém, imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 22.

Könnyen felszívódó,isteni illatú, kellemes puhasàgot adó krém, imádom!

k001

2023. szeptember 14.

UP: Imádom. Remélem, az új verzió is hozza majd ezt a szintet
Véletlen ezt vettem a Water Gel helyett, de a 40-es bőrömre úgy tűnik inkább még ez is kevés, talán a nyári kánikulában fogom inkább elhasználni. Egyébként egy nagyon alap krém, csak a szérumok lezárására használom és elég mattra szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 14.

UP: Imádom. Remélem, az új verzió is hozza majd ezt a szintet

Christal

2023. augusztus 28.

Számtalan krémet kipróbáltam már, a nagyon olcsóktól az igazán drágákig, de igazán semmi nem működött az én zsíros bőrömön… mígnem pár éve rátaláltam erre a krémre! Maga volt a megváltás! Ennyire puha, pattanásmentes, sima, hidratált nem volt a bőröm soha semmitől! Mintha egy filtert húztak volna az arcomra, annyira gyönyörű egységes felületű lett tőle a bőröm! És amit még a kimondott mattító krémek se tudtak: órákig mattította a bőrömet. Sminkelni is csodásan lehetett rá. Sajnos mióta újítottak rajta egy borzalom lett a krém, se hatásában, se állagában meg se közelíti a régi verziót! Egy tökéletes terméket rontottak el teljesen! Azóta amelyik üzletben csak találok megmaradt darabokat a régi verzióból, felvásárolom őket, ezzel is húzva az elkerülhetetlent, ugyanis hiába keresek azóta szorgosan, még csak hasonlóan jó krémet sem sikerült találnom. Egyetlen reményem, ha a gyártóhoz eljut a rengeteg negatív vélemény az új verzióról és kicsit is érdekli őket a vásárlók véleménye, akkor visszatérnek az eredeti verzióhoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 28.

Lizaveta

2023. augusztus 2.

Életem arckréme. 10-ből 8 arckrém eddig vagy túl testes volt, vagy irritálta a bőröm és csak testre tudtam elkenegetni. Ez egy csoda, a T vonalban zsíros, orcákon száraz, érzékeny bőröm imádja. Kicsit félek, hogy milyen lesz az újraformulázott verzió, mert sokáig keresgéltem olyan arckrémet, ami ennyire beválik, és nem akarom újból kezdeni a keresgélést.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 2.

Amorbird

2023. július 31.

Bárcsak ne újult volna meg! A régi verzió tökéletes, ez működik zsíros bőrön az új egy testes zsíros borzalom lett. 😭😭

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 31.

Netta24

2023. július 22.

Nyári kánikula alatt imádja a bőröm, nekem bevált, az enyhe vízhiányon is segít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 22.

Nyári kánikula alatt imádja a bőröm, nekem bevált, az enyhe vízhiányon is segít

BuzaLaura

2023. július 11.

Tinikorom óta problémás a bőröm: zsíros, pattanásos, sok probléma volt vele (szerencsére már kevesebb) A Neutrogena krémet az esti rutinban használom hidratálóként, és nagyon könnyen felszívódik és nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 11.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Cetearyl alcohol és az olivaolaj zsírsavainak észtere. Kozmetikai szerekben az alkotók elegyedését segíti, ezen kívül bőr- és hajpuhító képességgel is rendelkezik. Sorbitan Olivate-tal kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban. Cetearyl Olivate-al kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Lauryl alkoholból (kókuszolajból kivont zsíralkohol) előállított vegyület, melyet emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak (surfactant).

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló, nagy molekulatömegű szilikon elasztomer, mely selymesen sima tapintást biztosít más szilikonokkal (például dimethicone-val) keverve.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.