Neutrogena

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FrauNika, Módosítva: 2021. február 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Parfüm-mentes Hydro boost krém-gél könnyű, krémes állagú és hosszantartó hidratáló hatást biztosít. Azonnal felfrissíti a bőrt és 24 órás intenzív nedvességet biztosít. A bőr sima, rugalmas és felfrissült.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kogabi

2019. november 14.

Közepesen zsíros bőrűként megváltás volt, amikor rátaláltam. Arcmosás után még a vizes bőrre kenve nagyon jó hidratálást biztosít a benne található hialuron savnak köszönhetően, így a transzepidermális vízvesztés is csökkenthető (pl. arcmosás után a vizes arc több vizet veszít). Versenytársa a Hada Labo plumping gel cream.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Kremcica

2019. november 12.

Az éjszakai maszk és eközött vacilláltam, majd döntöttem emellett a parfümmentessége miatt. Ahhoz képest hogy száraz bőrre ajánlják, nem egy túl vaskos se pedig túlzottan hidratáló krém. Nekem kombinált vízhiányos a bőröm, vagyis zsíros a homlokom de a vízhiánytól száraz is egyszerre, az arcom pedig többnyire normális ergo leírás szerint pont nekem való krém. Arcra tökéletes is, a homlokomra/t-zónámra kevés. Szilikonos, ez érződik mert puha és túlontúl sima bőrt csinál de legalább emiatt jó sminkalapnak is. Nem okoz irritációt, nem pattogok ki tőle, nem zsírosít, nem hagy réteget a bőrfelszínen hanem szépen felszívódik. Száraz bőrűeknek illetve téli krémnek nem ajánlanám mert egyszerűen nem elég. Pont emiatt van hogy kétszer rétegezem, így gyorsan is fogy és emiatt már drágállom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

dustyrose

2019. október 12.

Én sajnos nagyot csalódtam ebben. Bár kombinált bőröm van és nincs szükségem szuper testes krémekre, de ez annyira könnyű hogy semmilyen hatását nem érzékelem,és a bőrképem semmivel sem lett szebb mióta használom. Egy pozitívuma hogy valóban rögtön beszívódik ,így könnyű sminkelni rá, de számomra nem túl szép az összhatás mivel a bőröm alig tűnik vele hidratáltnak. Szerintem ilyen minimális hatásért kicsit magas az ára, ennyit egy jóval olcsóbb saját márkás drogériás termék is simán teljesít. Elhasználgatom más krémekkel együtt, de elég nagy pénzkidobásnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Damayanti

2019. szeptember 9.

Pár napja használom, de máris szépen javul tőle a száraz, kipattogásra hajlamos vízhiányos bőröm. Könnyű állagú, illat nélküli nem allergizáló krém. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Chrissy

2019. augusztus 14.

Nagyon szeretem ezt a terméket.
Vásárláskor észre sem vettem, hogy "dry skin" van ráírva és aztán jó ideig fel sem bontottam, gondoltam ez úgyse nekem való (kombinált bőröm van). Aztán persze győzött a kíváncsiság.
Illatmentes, géles állagú termék, érintésre finom krémes, jó erzés felsimítani az arcra. Azonnal beszívódik, nem ragad, és nagyon szépen hidratál. Még a nyári melegben se sok szérum fölé, fényvédő és smink alá.
Kiválóan lehet rá sminkelni, nem "kukacosodik" rajta semmi. Mióta rendszeresen használom a bőröm gyönyörűen hidratált és szép, többen is kérdezték mit használok. Rengeteg mindent egyébként, és a táplálkozásra/folyadékbevitelre is figyelek, amennyire csak tudok. Így az eredmény nem csak ennek a krémnek köszönhető, de nyilván részese ő is, mivel napi szinten használom nappali krémként.
Szeretem, hogy retegezhető és ezért kiválóan beépíthető egy több lépcsős rutinba.

Nagyon hasonlít a Clinique Moisture Surge hidratálóra, de olcsóbb és nekem jobban bevált, sokkal jobban felszivódik és jobb tapintású tőle a bőröm.
Sok ismerősnek ajánlottam és kivétel nélkül mindenkinek bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Nagyon szeretem ezt a terméket.

Sok ismerősnek ajánlottam és kivétel nélkül mindenkinek bevált.

Nyuszii

2019. június 3.

Nagyon jo krem, teljesen rendbejott tole a borom (pedig elotte is mindig hasznaltam hidratalo kremet). Nappalra vekonyan a smink ala kenem, nem ragacsos, gyorsan beszivodik, ejszakara pedig kicsit vastagabban szoktam felkenni. Tetszik, hogy nincs szaga. Nemreg megvettem a Sleeping Cream tarsat a termekcsaladbol, igy mar csak nappalra hasznalom (egyelore meg nem latok valtozast, de a Sleeping Cream amugy nehezebb allagu, es van egy kis szaga, de viszonylag kellemes).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Schuszter

2019. május 25.

Nem lett a kedvenc termékem, az aknés, zsíros bőröm nem tolerálja az összetevőit valamiért. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

0bikbik0

2019. május 25.

Ez is nagyon hatékony számomra, és ez illatmentes.
Kiválóan hidratál, szépen lehet rá sminkelni, nagyon megszerettem, többször vettem már újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 25.

Ez is nagyon hatékony számomra, és ez illatmentes.

doban2

2019. május 22.

Barátnői ajánlatra, illetve az itt olvasottak alapján vásároltam meg ezt a terméket.
Kellemes kis krém, könnyen beszívódik, de sajnos nem elegendő, napi többszöri használatot igényel(ne).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Stella1993

2019. május 11.

Update:
Azóta lecseréltem és teljesen áttértem a koreai, japán illetve az állatkísérlet mentes kencékre :) kezdőknek jó krém, akik nem az alacsony árkategóriájú krémek között szeretnek válogatni, kísérletezgetni, de "profibb" bőrápolóknak szerintem pénzkidobás. Hosszú távon nem javít a bőr állapotán, csak a pillanatnyi szép bőr effektje van meg.

2018. Júl. 12:
Nagyon jó krém, de tényleg. A bőröm imádja, nem zsírosodik és nem is szárad ki tőle. Egy szempillantás alatt beszívódik, és szépen lehet rá sminkelni. De számomra hatalmas negatívum, hogy nincs benne fényvédő, így csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Update:

2018. Júl. 12:

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0