Neutrogena

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kocosfox, Módosítva: 2018. november 14.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Hydro Boost® Eye-Awakening gél-krém a napi frissítő hidratálással segíti a napot, amely háromféleképpen működik. Friss megjelenést kölcsönöz a bőrnek. Az intenzív hidratálás lenyomatai azonnal feltöltik a bőrt a szem alatti területen a hyaluron gélmátrix segítségével, ezzel is segítve a hidratálást és a vékony bőr megerősítését.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Judy94

2021. augusztus 17.

Nekem ez az első szemkörnyék ápolóm, így nincs viszonyítási alapom. Én minden hónapban megyek kozmetikushoz és mély hidratálást csinálunk, ezért nem használtam még ilyen termékeket. Azonban napi használatra, lefekvés előtt mindig felkenem és úgy vettem észre, hogy teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Sandragon007

2021. április 29.

Minden reggel használom. Nagyon kellemes érzést nyújt felvitel után, amiből nagyon kevés kell. Hűsít, és a "kómás képemet" is segít rendbe hozni, nem tűnik olyan fáradtnak a szemem. Állagra könnyen kenődik, vizes/zselés állagú, és nagyon gyorsan beszívódik. Nem csíp, nem irritál, még így sem, hogy allergiás vagyok sok mindenre. Illata szinte nincs. Sminkelni is tudok rá. Én a többi Neutrogena termékét is szeretem, eddig még egyikben sem, amit használtam, nem csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 29.

Rita05

2021. február 12.

Jó kis krém, kellemes az állaga, tényleg felfrissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 12.

Jó kis krém, kellemes az állaga, tényleg felfrissít.

CoolMyMc

2021. február 10.

Őszintén hatásos, karikákra és hidratálásra ,irritálni nem irritál pedig érzékeny bőröm van. Ajánlani nem fogom konkrétan, pár terméknél mar leírtam ,hogy miért. Személy szerint engem elszomorít ,hogy állatokon tesztelnek. Amin elfogy ebből sem veszek többet, viszont másokat nem tántoríthatok el tőle, mert aki szeretné az úgyis megveszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 10.

Mamamacica

2021. január 23.

Nem irritál, kevés kell belőle, hogy a megfelelő hidratáltsági szintet elérjem, jó az illata, sokáig elég.
Amikor sminkeltem, akkor a micellás víz lemosása után (ami csípte a szemem, Bioderma rózsaszín, Garnier rózsaszín) használtam. Szuperül megszűnt tőle az irritáció. Reggel, arcmosást követően is ez után nyúltam.
Megéri az árát.
Már újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

Megéri az árát.
Már újravettem.

ZsofiaLoren

2020. december 11.

Purito szemránc elleni krémet használtam eddig, de nem voltam elégedett, mert száraznak éreztem a szemkörnyékemet. Megvettem ezt és már az első használat után sokkal hidratáltabbnak éreztem a bőrömet. Látványra is sokkal kisimultabb a szemkörnyékem. Kevés kell belőle, sűrű a krém, így a kis méret ellenére is sokáig elég. Nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 11.

account001

2020. július 11.

Reggel és este kenem vele a szemem környékét. Megfelelően hidratál, nagyon tetszik az állaga. Egy lencseszemnyi nagyság elég &néha sok is a szemem környékére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

LiiL

2020. július 1.

Jól teszi a dolgát, reggelente hidratál, nem ragad, és nekem még kicsit a reggeli pufi szemeimen is segített. A tubust megint elbénázták, úgy kell kikönyörögni az utolsó pár használatra valót, ezért minusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

BeesWorld

2020. június 4.

Nem rossz, reggel, este is kentem, amíg tartott. Újra nem veszem, de ha lenne otthon még belőle, akkor elkenném. Nem irritált, hidratált is valamit, ajánlom azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

rekabeauty

2020. május 19.

Iszonyatosan tudja irritálni a szemem különböző sminkek, arcápolási termékek. Ennek tudatában mondom, hogy nagyon jó kis krém. Jól hidratál és nem irritálja a szememet. Állagát is szeretem. Csodát nem várok tőle miután ez egy hidratáló krém, valamint szerintem sincs többre szüksége egy 20-25 éves fiatalnak, főleg hogy tartalmaz hialuront is. Plusz pont, hogy nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak