Neutrogena

Ár:   2029 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viragi, Módosítva: 2021. február 15.

Ár:   2029 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Növeli a bőr hidratálását. Azonnal felszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után. Érezhetően rugalmasabb, gyönyörű bőr. Érzékeny bőrre is használható.

CSERE! Neutrogena Hydro Boost Testápoló Krémzselé
Ár: Csere , Eladó: Lyl
Állapot: 3 pumpányi hiánnyal, Helyszín: Balatonfüred, fizetés: --

FashionMindset7

2021. május 11.

Nagyon tetszik a termék, könnyen beszívódik és nagyon hidratáló. Az illata kellemes és friss. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

boglarka8

2021. május 6.

Szeretem is és nem is. Nagyon tetszik az állaga, a bőröm imádja mikor felkenem, egész jól hidratás is. Az illata erős, de nem rossz, az a még belefér kategória. A legnagyobb problémám azzal a ragacsos réteggel van amit maga után hagy a bőrön, nem tudom megszokni, kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

AventurinAnimo

2021. április 13.

Nekem ez az eddigi legjobb testápoló amit kipróbáltam!
Fürdés után használom, nagyon gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Az illata nagyon finom.
Néha az arcomra is kenem, ha úgy érzem nagyon húzódik, semmi irritációt nem okoz ilyenkor sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Nekem ez az eddigi legjobb testápoló amit kipróbáltam!

bluejay8

2021. április 13.

Iszonyat drága lett, pedig azért ez se csodaszer.. de egyébként nem találtam még jobbat ami olcsóbb is, szóval megalkudtam vele most még. Állagra jó, hamar beszívódik, így kb. csak ezt tudom mostanában elviselni a testemen, amit szívesen fel is kenek minden fürdés után. A bőrtípusom kombinált-zsíros egyébként, ami a testemre is jellemző. Nyáron szerintem ez is zsíros mondjuk, gondolom mert petrolatum is van benne, elég elől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

fanni5257

2021. április 5.

Nagyon jó az állaga, az illata és a hatása is. Könnyen besívódik, és nagyon friss érzetet ad. Nyáron nagy kedvenc lesz, mert nem hagy maga után zsíros érzetet, hanem tényéeg maga a tápláló frissesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

ksariable

2021. március 27.

Szeretem ezt a testápolót de valamiért mégsem érte nyúlok először. Az illata iszonyú finom, rendesen teszi a dolgát is viszont az állaggal nem tudtam megbarátkozni 100%-osan, számomra picit túl zselés de ha éjszaka, lefekvés előtt használom reggelre maradéktalanul beszívódik és bársonyossá varázsolja a bőrömet. Nyári hidratálónak tökéletes, télre nekem picit vastagabb krémre van szükségem. A pumpás kiszerelés pedig hasznos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

Anthaval

2021. január 26.

Én őt nagyon szerettem. Isteni az illata, gyönyörűen ápolta és felfrissítette a bőrömet, remek ár-érték arányú termék. Egyetlen problémám van vele: ahogy fogy, úgy lehet egyre nehezebben kihalászni belőle a cuccot, így egy csomó kukára ment. Ezt nagyon sajnálom és konkrétan pazarlásnak tartom, csak ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Nora85

2021. január 6.

Egy influencernél láttam először, akiről köztudott, hogy nagyon száraz a bőre. Neki bevált, az itteni vélemények viszont nagyon vegyesek és elbizonytalanítottak. Ennek ellenére megvettem. Nos én nagyon szerettem, két flakonnal is elhasználtam. Nem a téli, brutál szétszáradt bőrre való szerintem, (bár való igaz, télen nem próbáltam). A legmeglepőbb, hogy kifejezetten szerettem magamra kenni, ami eddig semelyikről nem volt elmondható, én ugyanis utálom kenegetni magam. Ez volt az első, amivel tényleg majdnem minden este bekentem magam. Szeretem az illatát is és az állagát is.
Ha jön a jobb idő, valószínűleg újra veszem majd. Megadom neki az 5*-ot azért, mert a bőröm tavasztól őszig tartó állapotához tökéletes volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

Judy1

2020. december 3.

Egy nagyon könnyű testápoló, megfelelően hidratál és nagyon gyorsan beszívódik. Az ideális nyári testápoló lett számomra, nem hagy zsíros érzetet. :) Télre nekem zsírosabb termék szükséges, de jövő nyárra ismét beszerzek egyet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 3.

PilinszkiGabriella

2020. november 26.

Nyáron nagyon jó testápoló mivel extra gyorsan beszívja a bőrőm, illatra pont olyan mint a többi Boots terméke, nekem az összes bevállt ezért az egész krémcsaládot veszem. Árban és mennyiségben megfelelő és szépen kisimítja a bőrőmet is. A krém kiszerelése nagyon praktikus hogy ilyen pumpás mert így épp eleget tudok kinyomni magamnak. Rendesen hidratál nem úgy mint a többi krém véleményem szerint

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak