Neutrogena

Ár:   2029 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viragi, Módosítva: 2021. február 15.

Ár:   2029 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Növeli a bőr hidratálását. Azonnal felszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után. Érezhetően rugalmasabb, gyönyörű bőr. Érzékeny bőrre is használható.

B.Sempervivum

2022. május 12.

Az arcommal ellentétben, a bőröm többi része hamar kiszárad, főleg zuhanyzások után, ezért esett erre a testápolóra a választásom. Kellemes állagú, gyorsan beszívódik, bár a lábszáramon nem működik olyan jól, egy kis bevonatot képez. Az illata kellemes, nem tolakodó. Előfordult, hogy az arcomra is kentem belőle egy kicsit. Még ezt a flakont elhasználom, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

Kincsi

2022. május 1.

Nem értem miért nem nyúlok utána többet, pedig könnyen beszívódik, nagyon jó illata van és nem marad filmréteg a bőrömön a használata után. Nem tudok semmi értelmeset mondani, hogy miért nem lett a kedvencem, de összességében nem egy nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 1.

random

2022. március 15.

Ha nem lenne annyi gondom a bőrömmel, biztos szeretném, mert nem kell belőle sok, gyorsan és nyomtalanul beszívódik, egész jól hidratál, az illata nem túl erős, de kellemes, és nem ragad. Viszont a lábszáramon messze nem elég, sőt, ott úgy érzem hogy felszívódás helyett valami síkos bevonatot hagy. Gondolom a szilikon teszi... ami amúgy nem lenne rossz, ha segítene, de nem teszi. Akkor már inkább cerave, ducray, vagy ha kapok valahol, a piros barnangen.
Szerintem így marad íróasztali kézkrém, illetve parfüm alá primer. Esetleg kánikulai testápoló térdtől felfelé :D

Szerk.: úgy hallottam létezik illatmentes verziója is (legalábbis amerikában) - ez nem változtat a véleményemen, de gondoltam hasznos lehet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

munoom

2022. március 15.

egész jó, gyorsan beszívódik, de nekem az illata kissé tolakodó. szokott zavarni. de amúgy teljesen jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

Teokleia

2022. február 8.

Igazi zselé állagú, én a nyakamra és a dekoltázsomra használom esténként. Dinnyeillatú, gyorsan beszívódik és tényleg hidratál, nagyon tetszik - illetve kb örökké elég, két hónapja használom és alig fogyott, kevés is elég belőle. Már a férjem is rászoktattam... ajánlom!
Update: átállok cruelty free-re, és ez egy olyan termék lesz amit iszonyúan fogok hiányolni, ha elfogy. Ez az egyetlen eddig ami gyönyörűen puhára hidratálja az arcom - szinte érzem ahogy kortyolja a bőröm a nedvességet - és nem okoz másnap reggelre pattanásokat, mint egy-két koreai szilikontenger hidratáló. Kiváló termék, komolyan. Neutrogena, kérlek, nem lehetnél CF?!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 8.

vezsu

2022. február 2.

Évek óta ezt használom, mert gyorsan felszivja a bőröm, szeretem az illatát és hogy nem hagy zsiros érzést a végén, nem kell belőle sok, szépen eloszlik a bőrön. Nagyon jó a pumpás adagolója. De a leges-leg fontosabb szempont az én szememben hogy nincs benne stearic acid. Nagyon sok termékben ott van és nagyon agressziv allergiát hozz ki nálam. Nekem nincs jobb..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 2.

Renapple

2022. január 10.

A megszokott testápolóm épp nem volt, gondoltam kipróbálom ezt, azon az alapon, hogy ez is Neutrogena, olyan rossz nem lehet...
Az állaga jó, nagyon lágy, vizes, könnyed.
Gyorsan beszívódik, viszont roppant kellemetlen tapadós, ragacsos érzetet, filmréteget hagy maga után. Ezért pusztán este használom, ha sikerül rávenni magam a használatára több napos kimaradás után. Nem szívesen nyúlok érte, amit tetéz, hogy a hidratáló képessége sem annyira jó. Szerencsére rosszat nem tett a bőrömmel.
Az illata ellenben kellemes, frissítő.
Nyárra könnyed hidratálónak elment, de így télen nekem szenvedés használni. Szerencsére nincs már sok belőle.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

Az állaga jó, nagyon lágy, vizes, könnyed.
Az illata ellenben kellemes, frissítő.
Nem veszem újra.

asdf27

2021. december 14.

Legjobb testápoló, Dr Dray javaslatára most az arcomon is kipróbálom.
Az állaga nagyon jó, nem folyik, ahogy írták, egy kevés is elég belőle, és nagyon jól hidratálja a vízhiányos bőrömet, a beszívódással sem volt gond.
A Barnangen a nyomába sem érhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 14.

Legjobb testápoló, Dr Dray javaslatára most az arcomon is kipróbálom.
A Barnangen a nyomába sem érhet.

Ingrido

2021. október 21.

Teljesen jó. Imádom, hogy pumpás. Pont az, ami az én bőrömnek kell. Nagyon szépen rendben tartja nyáron. Télre viszont lehet, váltok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

csvik

2021. szeptember 16.

Száraz bőrömre kerestem testápolót. Az illata egész kellemes, viszonylag jól hidratál. Sajnos furcsa, ragacsos érzetet hagy maga után, amire még a ruhát is rossz érzés felvenni ha nem hagyom hosszabb ideig beszívódni. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.