Neutrogena

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viragi, Módosítva: 2018. június 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Növeli a bőr hidratálását. Azonnal felszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után. Érezhetően rugalmasabb, gyönyörű bőr. Érzékeny bőrre is használható.

Ár: 1000 Ft , Eladó: pankusz
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: kp, személyesen, posta csak előreutalással + 500 ft

Besz001

2020. február 24.

Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Korábban is Neutrogena testápolókat használtam, ez meg sem közelíti társait.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 24.

seasalt

2020. február 1.

Nekem száraz bőrön ragacsos réteget hagyott. Fürdés után, törölközés előtt nedves bőrön működik, érezhetően puhább lett tőle a bőröm, és így be is szívódik viszonylag gyorsan. Az illata furcsa, nem igazán jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

Flowergirl1

2020. január 27.

Szeretem, hogy nagyon könnyen felszívódik, puha és selymes lesz utána a bőröm.
A Zember mindig megjegyzi, ha ezt használom, hogy nagyon jó illatom van. :)
A sima nagyon zsíros állagú Neutrogenakat én nem bírom, a bőrömnek sok, de ebben azt szeretem, hogy nagyon könnyed állagú.
Nemcsak testre, hanem kézkrémként is használom, jó ez a pumpás kiszerelés.
Viszont egy idő után elkezdett idegesíteni az illata, ezért felváltva használom más krémekkel, mielőtt besokallnék tőle.
Csak az erős illat miatt adok 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Szeretem, hogy nagyon könnyen felszívódik, puha és selymes lesz utána a bőröm.
A Zember mindig megjegyzi, ha ezt használom, hogy nagyon jó illatom van. :)
Nemcsak testre, hanem kézkrémként is használom, jó ez a pumpás kiszerelés.
Csak az erős illat miatt adok 4-est.

edinaa225

2019. november 30.

Szeretem! Igaz télre kevés, viszont akinek száraz a bőre tökéletes. Pihe puha bőr, nincs ragacsos érzet. Felkenve nagyon hűsítő hatása van :) Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

greta19

2019. november 14.

Az egyik legjobban hidratáló testápoló, amit eddig használtam. Rendbehozza a száraz, csúnyán kirepedezett bőrt is. Nagyon könnyen felszívódik a bőrömön, nem hagy ragacsos érzetet. Nagyon selymes, puha tapintású utána a bőröm. Az illata lehetne kicsit nőiesebb, de a hatás miatt így is újra fogom vásárolni. Ennyi negatívumot tudok róla elmondani, de attól megy az 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

writa

2019. október 1.

Könnyű testápoló, hosszan hidratál és könnyen felszívódik. Télre kevés lehet, de nyárra szuper, nem hagy maga után zsíros érzést. A pumpás kiszerelés is tetszik, de sok marad a flakon alján, amiből még sokat ki lehet ütögetni, de nem mindent.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Aquariusgirl

2019. szeptember 26.

Na, az említett ragacs, nyáron teljesen elviselhetetlen lett :-( Már sokszor jártam úgy, hogy szinte leszigeteli a bőrt egy-egy termék, fuldoklik alatta a szervezet, mert nem kap levegőt. Ez is pont olyan érzés számomra nyáron, uh a végét már nem is használtam el. Egy csillagot levonok, mert nagyon kellemetlen érzés volt. És miután a vége a kukában landolt, biztos, hogy nem is veszem újra.

2018. november 4.
Miután vízhiányos a bőrkém, mindent ki kell próbálnom, amire aqua, vagy hydro van írva.
Ebben a családban a creme-gel volt az első az arcomra, az nagyon bejött. Nagyon megörültem a testápolónak is, gyorsan megvettem.
Ennek szerintem is nagyon mű szaga van, sokáig viszont nem érződik.
A hidratálása tényleg woooooow, amikor felkenem, úgy érzem, szinte szürcsöli a bőrőm :-) De aztán marad egy fénylő filmréteg rajtam (jó, ez még nem lenne annyira gáz, meg különben is rá van írva, hogy radiant skin, teszi, amit ígért) és sajnos ez ragad is. Esti használat után még reggel is. Tényleg jól feltölt, puhább, selymesebb és feszesebbnek is látszik a bőr a használata után, de ez a ragacs, idegesítő. Nem tudom újra veszem-e, valószínűleg nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

2018. november 4.
Ennek szerintem is nagyon mű szaga van, sokáig viszont nem érződik.

Lilian09

2019. szeptember 6.

A többi hydro boost termék sikerén felbuzdulva vásároltam meg, de nekem egy kicsit csalódás volt. Az illat tényleg kissé férfi tusfürdős, de én elsőre inkább frissítően kellemesnek éreztem, viszont kb a flakon felénél már inkább zavaró volt és nagyon sok. Nyáron kellemes használni mert nem egy ragacsos, zsíros termék, hanem kellemes hűsítő zselés. Napi 1-2x használtam és egész jól hidratál, viszont az illatával én "telítődtem" így nyár végére, úgyhogy nem hiszem hogy jövőre újravásárolom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

pankalany

2019. augusztus 6.

Tavaszi/őszi testápolóm. Szuper könnyű állag, nem hagy zsíros érzetet maga után, könnyen beszívódik és jól hidratál.Télre mindig valami nála masszívabbat kell használnom, nyárra pedig ebből a családból a szuperkönnyű spray változat a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Gajgaj

2019. augusztus 1.

Kellemes illata van, állaga könnyű. Más testápolókhoz képest kevesebb is elég belőle, azonban arcon lassabban szívódik fel, sokáig zsíros érzetet hagy. Korábban az orrom kezelések után gyakran hámlani kezdett, illetve fogmosás után a szám körül piros és száraz volt a bőr, de ezt használva már egyik sem fordul elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak