Neutrogena

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2020. november 30.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nagyon száraz, érdes tapintású bőrre. Intenzíven hidratál, segít regenerálni és védeni még a legszárazabb, legérdesebb tapintású bőrt is. Nem zsíros, könnyen beszívódik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

saretta

2022. május 30.

Nekem ez sajnos nem nagyon jött be. A mixa testápolókat váltottam erre, gondoltam kipróbálok mást is, ez szimpinek tűnt, bíztam abban, hogy olyan lesz, mint a mixa cica testápolója, de sajnos nagyon nem. Az illata jó, tipikus fincsi, visszafogott neutrogena illat, nem bánt, nem viszket tőle a bőröm, de sajnos nem is igazán hidratál. Egy lentebbi véleménnyel értek egyet, hogy ideig-óráig oké, de reggel úgy érzem, hogy esti testápolózásból semmi nem maradt és újra kell kennem. Valószínűleg itthoni kézkrémnek fogom elhasználgatni, mert annak bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

wildrose

2022. május 5.

Kellemes, diszkrét illatú, közepesen testes állagú testápoló, gyorsan és tökéletesen felszívódik és nagyon szépen táplálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 5.

DSAnna

2022. április 20.

Ősztől tavasz közepéig viszket és borzalmasan száraz bőröm van. Ez az egyetlen testápoló, amitől nem lesz rinocérosz bőröm. Sorstársaim tudják, hogy ez mit jelent. És még így is sokáig elég. Illatanyag mentes, nem zsíros, gyorsan beszívódik. Évek óta újravevős termék. Ez A testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

CharlotteCobbler

2022. március 31.

Jól hidratálja a nagyon száraz bőrt és gyorsan beszívódik. Miután beszívódott, nincs nyoma zsíros és / vagy ragacsos érzésnek. Az "illata" viszont szörnyű, nem szeretem, ezért van hogy olyannal keverem, aminek az illata kellemesebb, s még úgy is teljesen jól működik. Hosszú távon viszont... ha nem használod, akkor nem lesz kellemes puha az ember bőre, szóval napi használatot megköveteli, bár van akinek erre folyamatosan szüksége van erre.
Újra vásárolós termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 31.

Újra vásárolós termék.

Melszi

2022. március 13.

Soha nem használtam testápolókat, mert mindegyik használata után úgy éreztem, mintha egy kellemetlen zsíros réteg tapadna a bőrömre.
Kismama lettem és iszonyatosan elkezdett kiszáradni a bőröm, a védőnőm javaslatára elmentem beszerezni egy testápolót és erre esett a választásom. Ma próbáltam ki először és le vagyok nyűgözve. Hihetetlenül kellemes érzés a használata, azonnal beszívódik és zsíros érzésnek nyoma sincs, sőt, sokkal frissebbnek érzem a bőröm. Biztosan újra veszem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 13.

ficeglobog

2022. március 13.

Nem túl erős illatú, jól eloszlatható, gyorsan beszívódó lotion. Igazán kellemes az állaga. Szeretem a pumpás kiszerelést, kényelmesen adagolható. Extrém száraz a bőröm, emellett lusta is vagyok. Tehát ritkán használom, de akkor issza a bőröm. Szerintem szuper, mint a többi Neutrogena termék. Igazából pont azt nyújtja amit a márkától vártam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 13.

Gabriell

2022. január 14.

Szeretem ezt a testápolót, gyorsan beszívódik és nem hagy maga után ragacsos, tapadós réteget. A Mixa Atopiance után szerettem volna valami mást is kipróbálni, ahhoz a testápolóhoz képest egy kicsit gyorsabban fogy mindennapos használattal, de tényleg egy jó kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

fanni200005

2021. október 24.

Hamar beszívódik, nem ragad, jól hidratál. Egyetlen amit sajnálok vele kapcsolatban, hogy állatokon tesztelik..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 24.

Stella8

2021. szeptember 12.

amennyire odafigyelek az arcapolasra annyira nem figyelek oda a testapolasra… jon a hidegebb ido, muszaj testapolot hasznalni… nagyon szeretem, hamar beszivodik, nem ragad, nem hagy zsiros reteget… szeretem nagyon ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Ciccc

Korcsoport: >54
2021. június 26.

Majdnem minden nap használom, száraz bőrre bevált. Nem ragad, gyorsan beszívódik, kellemes érzetet hagy.
Pont jó az állaga, bár testápoló tej, body lotion, de nem annyira folyós, víz-állagú mint nagyon sok más testápoló tej, amik folynak össze-vissza. A folyós lotionokhoz képest kicsit sűrűbb, krémesebb.
Praktikus a pumpás adagoló.
Sokszor kapható akciósan ez a termék, olyankor kb. 25-30 %-kal olcsóbb mint a fent írt ár, olyankor szoktam megvenni többet is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. június 26.

Praktikus a pumpás adagoló.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.