Neutrogena

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tica, Módosítva: 2018. október 12.

Kategória:   Kézkrémek

A Neutrogena kéz- és körömápoló krém a norvég formula gazdagságát panthenollal egyesítve egyedülálló ápolást nyújt a kezeknek és körmöknek. Különleges összetételének köszönhetően intenzíven hidratálja a bőrt, akár kétszer erősebbé teheti a körmöket, segít felpuhítani a körömágy bőrét és kisimítani a körömredőket. Nem zsíros összetételének köszönhetően könnyen felszívódik.

Csilla_Csilla

2021. január 23.

Nekem ez a kézkrém nagyon nem jött be. Van még valamennyi a tubusban, de megfogok tőle válni. Még a téli időszak elején vettem direkt azért, mert ahogy hidegebb, szárazabb lesz az idő, úgy a kezeim elég extrém módon kiszáradnak. Használtam egy darabig, de a bőrnyugtatása helyett durva irritációt okozott az amúgy is irritált kezeimen. Szabályosan fájt a bőröm ettől a krémtől, szóval lemostam és azóta nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

fioretta

2020. december 28.

Nagyon jól hidratálja a száraz kezeket. Az illata enyhe és kellemes, az állaga sűrű. Gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros vagy ragacsos érzetet. Használata után azonnal láthatóan simább, finomabb lesz a bőr. A száraz körömágyat is jól puhítja, kevésbé szakad be a köröm alatti vékony bőr.
A körmeim alapból sajnos gyengék, könnyen töredeznek, azonban nem tudom megállapítani, hogy csak ennek a krémnek milyen hatása van a körmökre, mivel emellett néha körömerősítő lakkot és vitaminokat is használok, de ezen termékek együttes használata mindenesetre eredményes.
Az ára elég magas, a kiszerelés pedig kicsi (75 ml), lehetne nagyobb tubusban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Gabcsikam

2020. május 15.

Csak egy bajom van vele: ki nem állhatom az illatát. Nem is illatát, a szagát. Ennek ellenére sokszor használom, a körömágyamnak kifejezetten jót tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 15.

gyulzsuzsi

2020. február 26.

Neutrogena-k közt a legjobban felszívódó kézkrém, ami ér is is valamit.
Úgy értem a hagyományosak nekem lassan szívódnak fel, a Hydro Boost gyorsan, csak nem igazán hidratál.
Ez eddig nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

Neutrogena-k közt a legjobban felszívódó kézkrém, ami ér is is valamit.
Ez eddig nagyon jó.

lexx

2020. február 3.

Szóval.. adott volt a hideg csípős szeles téli napok, meg a kezem (amin kis nyomi körmök is vannak).
Pont elfogyott a kézkrémem, így az útbaeső DM-be vezetett az utam. Tudtam hogy nem olcsó kézkrém kell, mert az nem nagyon vált be, de nem tudtam milyen márkájút vegyek. Aztán megláttam a márkát, eszembe jutott hogy korábban használtam az ajakírjüket is, így rá esett a választásom amit befolyásolt az is hogy a körmöket is ápolja.
Nem bántam meg. Ugyan közel 1500Ft-ért vettem, de napi szinten használom majdnem minden kézmosás után és még mindig van. SZUPERÜL beszívódik és ápolja a kezet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

vkata96

2019. október 31.

Nem rossz kézkrém, de nem is kiemelkedő. Ilyenkor amikor kezd lehűlni az idő, a kezeim szálkásra száradnak főleg a körömágyaimnál, ezért akartam egy ilyen intenzív krémet. Esténként használom, egy kicsit enyhíti a húzódást, de nem érzem, hogy sokat javult volna tőle a bőröm állapota.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

akamillas

2019. szeptember 7.

Számomra tökéletes. Megfelelő állag (=elég testes ahhoz, hogy valóban hidratáljon, de szépen felszívódik és nem hagy zsíros réteget a bőrön), kellemes, enyhe illat.

Update: Újravettem pár másik kézkrém használata után, és másodjára valahogy nem élvezem úgy a használatát: az illata sem tűnt annyira kellemesnek, és a hatása is elmaradt attól, amire emlékeztem... Nem tudom mi történt, biztos nem változott a termék, inkább én próbáltam közben jobbakat talán. Leveszek egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

TKataa

2019. július 19.

A legjobb termék téli hidegben a száraz kezemre, de néha még nyáron is megesik, hogy használom. Egyáltalán nem csíp, hamar szívódik, nem hagy zsíros érzetet. Kellemes, icipici illata van, ami hatalmas plusz pont, hogy nincs tele parfümmel. Nagy kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

farkasjuli

2019. február 6.

A körömágyamat ugyan annyira nem tette rendbe, viszont amióta a téli időszakban ezt használom teljesen elmúlt a száraz, repedezett bőr, és ha elfelejtek kesztyűt húzni (ami gyakran megesik), akkor is véd. Az illata kicsit furcsa nekem, ezért a 4 pont, de az állaga jó, tényleg gyorsan beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

nicolekitti

2019. január 22.

Ez az a termék, amire mindig is sajnáltam a pénzt. Párom is elkezdett szenvedni attól, hogy repedezik a bőre, nem segít rajta semmi. Így már indokolt volt, hogy kerül amibe kerül most már meg kell venni a márka valamelyik kézkrémjét.
Az alap krémet már próbáltam egy barátnőmnél, csúcs egy krém. valamiért mégis inkább erre esett a választásom, és nem bántam meg. Folyamatosan lehet érezni a hidratáló hatását, nem zsirosít, hamar beszívja a bőröm, nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.