Best of Beauty 2019

Neutrogena

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: jucus10, az összetevőket feltöltötte: Macska27, Módosítva: 2017. február 10.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Illatmentes kézkrém norvég formulával

Azonnali és tartós enyhülés még a legszárazabb kezeknek is. Egy csepp is elég ebből a glicerinben gazdag formulából, hogy azonnal enyhítse és védje az erősen száraz és kirepedezett kezeket. Még a szélsőséges körülményeknek kitett kezet is láthatóan puhábbá és lágyabbá varázsolja. Koncentrált összetételének köszönhetően akár 200 alkalomra is elegendő.

Vikka12

2019. június 13.

Imádom! Ár-érték arányban az egyik legjobb. Nagyon kevés kell belőle, így nagyon sokáig elég, és sokáig pihe-puha marad tőle a bőröm. Általában minden kézmosás után be kell kennem valamivel a kezem, ez az egyetlen krém, aminél nem. Másik előnye, hogy illatmentes. Nagyon kényes vagyok az illatokra, nagyon kevés jön be igazán, így az illatmentessel nem lövök mellé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

matepiro

2019. május 23.

Szuper krém. Gyorsan beszívódik, minimális mennyiség is elég belőle. Nagyon jól hidratál, még az igen száraz berepedezett kéz bőrét is nyugtatja, rendbe teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

Neleta

2019. április 14.

Az összes Neutrogena termék eddig bejött, köztük ez is. Keveset kell használni belőle, és hatásos. Illatmentesén jobb szeretem, ha a kezem illatozik, de annak, aki kényes az ilyesmire, ideális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

darbarad

2019. április 8.

Barátom vette nekem még a hidegebb hónapokban, a kiszerelése miatt, mert a kisebb táskáimba rendszerint nem fért bele egyik jól bevált hidratálom sem. Az elején szkeptikus voltam, de rá kellett jönnöm, hogy elég komoly kis krém ez. A mennyiséggel vigyázni kell, nekem nem kellett belőle sok, mert elég sűrű a textúrája, nem az a könnyen beszívodó fajta, viszont brutál jól hidratál. Nemrég fogyott el, de megvenni nemfogom, mert 1. nekem elég egy gyengébb hidratáló is, szerencsére nem szokott kirepedezni/vérezni a kezem, 2. nagyon drága, 3. hiába kentem a kezemre kis mennyiségben, mégis mindig olyan 'nehéz' érzetet hagyott maga után. Ha viszont valaki bőre issza magába ezeket a készítményeket, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Bogesz75

2019. március 13.

Kirepedezett, vérző kezemet csak ez hozza rendbe, és valóban kevés kell belőle. Kínai boltban 790 Ft-ért vettem, Rossmannban, DM-ben nagyon drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

lyndis

2019. március 12.

Évek óta használom, a hidegtől kisebesedett, kiszáradt kezemen eddig csak ez segített. Kicsit nehéz elkenni, meg kell egy kis idő, mire beszívódik, de a hatása miatt bőven ki lehet bírni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

soproniviri

2019. március 7.

A legjobb kézkrém! Évek óta ezt használom, napi egyszer, esténként. Télen illetve napi többszöri kézfertőtlenítés után is puha a kezem. Sűrű állaga van, kevés is elég lenne belőle, de én egy jó hosszú csíkot szoktam használni. Ha jól eldörzsölöm, nem ragad és elég hamar be is szívódik. A négy éves unokahúgom megkérdezte, mitől ilyen puha a bőröm, mert neki szárazabb volt a keze :)))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

BlueEyes

2019. február 22.

Hát... Jó, jó, de azért elájulva nem vagyok, illetve kicsit sokallom a kifizetett ~1200 forintot lényegében a glicerinért, amit jóval olcsóbban is meg lehetne venni. Ezzel együtt azért jó krém, mert valóban hidratál, és segít a kicserepesedett kezeimen, viszont nem tartom jobbnak a gyógyszertári készítésű ~600 forintos kézkrémnél, így összességében szerintem nem éri meg. (Mondom ezt úgy, hogy nekem néha ki is sebesedik a kezem, annyira érzékeny a hidegre.) Emellett pedig egy kicsit dühítő, hogy egy ilyen drága krémnél arra sem voltak képesek, hogy legalább felpattintós teteje legyen, és ne kelljen minden egyes használatkor csavargatni a kupakot... Az, hogy 200 alkalomra elegendő, esetleg akkor igaz, ha valakinek tényleg csak minimálisan száraz a keze, és mutatóba keni be vele, de nincs rá valódi igénye... Ha van, akkor viszont egy mogyorónyi simán kell, ráadásul naponta többször, szóval nem éppen gazdaságos a kis kiszerelés. Ezen okból kifolyólag engem kifejezetten idegesít az is, hogy nagyon pici lyukon jön ki a krém, amit így jóval több idő kinyomni, mint az indokolt lenne. A tubust biztos szétvágom, ha már semmi nem jön belőle, mert a sűrűsége miatt gyanítom, még rengeteg krém a flakon belsején maradt...
Összességében: 4 csillagot akartam rá adni, mert jó krém, abszolút kellemes, jól használható, viszont így, hogy összeszedtem magamban, mennyi minden is van, ami bosszantó vele kapcsolatban, főleg az ár-érték arányt figyelembe véve, azt kell, hogy mondjam, csak 3 csillag. Kár érte :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Eszti22

2019. február 4.

UPDATE: Valószínűleg a kezem szokott hozzá túlságosan, de egy ideje nem akarja beszívni a bőröm (pedig szárazság fennáll) az idegesítő filmréteg egyre zavaróbb, nem győzöm elkenni a testem többi részén. A kb. 300 ft-os Floren Aloe Verás kézkrémem többet tud. A Neutrogena-t valószínűleg el fogom ajándékozni, számomra használhatatlan.

A hideg sajnos megviselte a kezeimet, így megvettem ezt a krémet, 800 ftért a Tescoban. Tetszik hogy illatmentes, hamar rendbe teszi a kezeimet, viszont 1 csillagot le kell vonnom a ragacsos érzet miatt, amit maga után hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

reginasky

2019. február 2.

10 csillag!
2 használt után a hámló, repedezett kezemet rendbe rakta. Ha nem látom, nem hiszem el! Nagyon örülök, hogy rátaláltam.
Csodaszer! 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

10 csillag!
Csodaszer! 🙂