Neutrogena

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: jucus10, az összetevőket feltöltötte: Macska27, Módosítva: 2017. február 10.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Illatmentes kézkrém norvég formulával

Azonnali és tartós enyhülés még a legszárazabb kezeknek is. Egy csepp is elég ebből a glicerinben gazdag formulából, hogy azonnal enyhítse és védje az erősen száraz és kirepedezett kezeket. Még a szélsőséges körülményeknek kitett kezet is láthatóan puhábbá és lágyabbá varázsolja. Koncentrált összetételének köszönhetően akár 200 alkalomra is elegendő.

adri585

2019. november 17.

Nekem sajnos ahogy bejött a hidegebb idő mindig a kézfejem nagyon csúnyán kisebesedett. Sok krémet kipróbáltam előtte de nekem ez a krém vált be a legjobban. Igaz az állaga miatt nehéz szétkenni , testes krém, de nekem ez a krém egy csoda volt mikor rábukkantam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

roszy

2019. október 4.

Nagyon sűrű, nehezen felvihető krém, de cserébe tökéletesen hidratál. Semleges illata van. Nehezen szívódik be, így célszerű este használni lefekvéskor, így reggelre szép, puha kezekkel ébredhetünk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Letti2

2019. szeptember 21.

Tökéletesen hidratál, és sokáig elég. Az állagát viszont kevésbé szeretem. Kicsit sűrű, így nehezebb eloszlatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Vikka12

2019. június 13.

Imádom! Ár-érték arányban az egyik legjobb. Nagyon kevés kell belőle, így nagyon sokáig elég, és sokáig pihe-puha marad tőle a bőröm. Általában minden kézmosás után be kell kennem valamivel a kezem, ez az egyetlen krém, aminél nem. Másik előnye, hogy illatmentes. Nagyon kényes vagyok az illatokra, nagyon kevés jön be igazán, így az illatmentessel nem lövök mellé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

matepiro

2019. május 23.

Szuper krém. Gyorsan beszívódik, minimális mennyiség is elég belőle. Nagyon jól hidratál, még az igen száraz berepedezett kéz bőrét is nyugtatja, rendbe teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

Neleta

2019. április 14.

Az összes Neutrogena termék eddig bejött, köztük ez is. Keveset kell használni belőle, és hatásos. Illatmentesén jobb szeretem, ha a kezem illatozik, de annak, aki kényes az ilyesmire, ideális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

darbarad

2019. április 8.

Barátom vette nekem még a hidegebb hónapokban, a kiszerelése miatt, mert a kisebb táskáimba rendszerint nem fért bele egyik jól bevált hidratálom sem. Az elején szkeptikus voltam, de rá kellett jönnöm, hogy elég komoly kis krém ez. A mennyiséggel vigyázni kell, nekem nem kellett belőle sok, mert elég sűrű a textúrája, nem az a könnyen beszívodó fajta, viszont brutál jól hidratál. Nemrég fogyott el, de megvenni nemfogom, mert 1. nekem elég egy gyengébb hidratáló is, szerencsére nem szokott kirepedezni/vérezni a kezem, 2. nagyon drága, 3. hiába kentem a kezemre kis mennyiségben, mégis mindig olyan 'nehéz' érzetet hagyott maga után. Ha viszont valaki bőre issza magába ezeket a készítményeket, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Bogesz75

2019. március 13.

Kirepedezett, vérző kezemet csak ez hozza rendbe, és valóban kevés kell belőle. Kínai boltban 790 Ft-ért vettem, Rossmannban, DM-ben nagyon drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

lyndis

2019. március 12.

Évek óta használom, a hidegtől kisebesedett, kiszáradt kezemen eddig csak ez segített. Kicsit nehéz elkenni, meg kell egy kis idő, mire beszívódik, de a hatása miatt bőven ki lehet bírni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

soproniviri

2019. március 7.

A legjobb kézkrém! Évek óta ezt használom, napi egyszer, esténként. Télen illetve napi többszöri kézfertőtlenítés után is puha a kezem. Sűrű állaga van, kevés is elég lenne belőle, de én egy jó hosszú csíkot szoktam használni. Ha jól eldörzsölöm, nem ragad és elég hamar be is szívódik. A négy éves unokahúgom megkérdezte, mitől ilyen puha a bőröm, mert neki szárazabb volt a keze :)))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.