Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2014. szeptember 16.

• táplálja a bőrt
  • A, C és E vitamint tartalmaz
  • hosszantartó sima, egyenletes felületet ad

8 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 30 ml

AndreaKiss

2015. október 23.

Egy ismerősöm volt Amerikában, vele hozattam ezt, meg a neutrogena healthy skin alapozót is, mert már régóta fájt rájuk a fogam.
A formulája nagyon jó, nagyon sűrű, majdnem mint egy hidratáló, mégsem maszkos egyáltalán, meglepően könnyű az arcon, a fedése szerintem közepes és erős közt van. A végeredmény nagyon természetes, nem teljesen matt, de nem is ragyogó, (a healthy skin-nél kicsit mattabb), és a legtöbb amennyit rajtam volt 12 óra volt (általában sokkal kevesebb ideig viselek alapozót), és óriási megrökönyödésemre, amikor hazaértem ugyanúgy nézett ki, mint amikor felkentem. Mivel száraz-normál bőröm van, szinte minden alapozó sokáig tart rajtam, de azért egy kicsit mindig kopnak kb. 8 óra után, ez viszont tényleg semmit!
Az árnyalat nem lett jó, de szerencsére egy másik alapozómmal keverve tökéletes lesz a szín.
A csomagolása viszont rémálom, nincs pumpája, kiöntögetős, viszont mivel olyan sűrű, rendesen ütögetni kell fejjel lefelé az üveg száját, hogy ki is jöjjön valami, ami a sietős reggeleken nagyon nem praktikus.
Összességében szerintem ez egy nagyon, nagyon jó alapozó, ha valaki kíváncsi az összehasonlításra: a healthy skin-t egy kicsit jobban szeretem, mert az folyékonyabb és annak az árnyalata is jó lett, de azt rögtön ez követi a rangsorban.
Sajnálom, hogy nálunk nem lehet neutrogena sminktermékeket kapni, engem ez a 2 alapozó nagyon meggyőzött. (A csomagolásért nem vonok le csillagot, mert attól függetlenül maga a termék kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 23.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.