Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zahraa, Módosítva: 2020. május 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• lLime- és aloe vera kivonattal
  • az egész arcot gyengéden és alaposan tisztítja
  • szabályozza faggyúképződést
  • megakadályozza az arcbőr kiszáradását
  • mattá teszi az arcbőrt

annnaaaaa

2021. március 17.

borzalmas, nekem alapbol kombinalt borom van, de nagyon durvan kiszaritotta, meg a zsiros reszeket is, es emiatt nagyon sok es fajdalmas pattanasom lett:((( pedig csak egy hetig hasznaltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

panninko

2021. március 17.

Egyáltalán nem vált be. A normál bőrömet annyira kiszárította, hogy hámlani kezdett. Ráadásul az illata is szörnyen erős és zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Niuska

2021. március 6.

Kb szétmarta az arcom 😂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Kb szétmarta az arcom 😂

szabovivien

2021. március 6.

Nekem sajnos nem vált be, pedig hatalmas reményt fűztem hozzá. Az alap arctisztítás részét elvégzi, de semmi plusz nincs amit az olajos funkció miatt ígérnek. Használat után húzódott tőle a bőröm, és ami a legrosszabb hogy vörös lett tőle az arcom és apró piros foltok jelentek meg tőle. Kicsit erős illata van, ergó biztos hogy tartalmaz illatanyagokat. Nagyon megbántam hogy megvettem.:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 6.

magyaredina

2021. január 16.

Az biztos, hogy nem lesz tőle zsíros az arcbőröm, és nem is szárítja feleslegesen.
Egyebet nem tudok írni, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

Egyebet nem tudok írni, nem veszem újra.

wonderbodri

2020. november 27.

Nem rossz termék, meglepő módon nem allergizál a bőrömmel. (Nem tudom, hogy kellene-e neki, de nálam nem habzik annyira.) Szerencsére nincs ragacsos, zsíros érzés a használata után, így reggel és este is használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

betts

2020. július 5.

Szerintem egész jó:) Napi kétszer használom, van hogy háromszor ha úgy érzem, hogy koszos az arcom. Én kb fél pumpányit nyomok/ alkalom és kicsit fura volt megszokni, mert nem habzik annyira. A lényegi rész: észrevettem pár apró változást. Sokkal simább az arcom mióta használom, mivel amúgy ilyen felület alatti pattanásaim vannak, ami nem látható, de én érzem a bőröm textúráján. Segített rajta! Plusz mióta használom a sminkem sem mászkál el annyira nap végére. De ezt betudom annak, hogy nem zsírosodik a bőröm annyira, mint régen.

Megjegyzés: Lehet, hogy a bőröm javulását nem csak ez a termék hozta, de biztos van köze. Könnyen beleépíthető egy jól összetett rutinba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 5.

Randal

2020. június 20.

A zsíros arcbőrömre idáig ez vált be a legjobban. Idáig bármivel mostam vagy kentem, mindig zsíros fejjel ébredtem reggelre, de ez úgy tűnik végre használ, sőt, nem csak a zsírosodást szüntette meg, hanem puha és hidratált lett tőle az egész arcom. Nálam csillagos ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2020. június 9.

Nem nagy szám, nagyon nem csinál semmi látványosat, nem is tisztít, kiszárítja a bőrömet, és utána nagyon hamar zsírosodik is. Biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 9.

Funkyfreedom

2020. május 24.

Az illata nagyon jó, de a hatása nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Én annyira nem ajánlom ezt a terméket, biztos hogy nem vásárolom újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol