Neutrogena

Ár:   1506 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: katuska8, Módosítva: 2017. május 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mindennapos használatra a tiszta, friss és egészségesen ragyogó arcbőrért. A frissítő gél mélyen a pórusokba hatolva tisztít, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre. Nem mitesszerképző.

Sz. Csilla

2020. január 2.

Nekem ez is nagyon jó volt, újra vettem volna, ha lett volna a Müllerben. Így most a narancssárga tesóját vettem, ami szintén szuperul tisztít. Ennek az illatát és a színét is imádtam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Cicuka22

2019. november 28.

Rettenetesen szárít!! Úgy érzem szétszakad az arcom. Sajnos ki kellett dobnom. Zsíros bőrre sem ajánlott ilyen erős tisztító és szárító termék, mert a faggyúmirigyeket ösztönzi jobban és sokkal zsírosabb lesz a bőr. Pattanásokkal és miteszerekkel sem kezdett semmit. Amúgy a kiszerelése jó, és jól is habzik.. Kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

pbernadett

2019. november 27.

Jól tisztít, finom illata van (bár kicsit erős) és nagyon gazdaságos. Egyetlen negatív tulajdonsága, hogy hosszabb használat után mintha picit szárítaná a bőröm. Megfelelő hidratáló krém használatával viszont teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 27.

kicsikocsi

2019. október 23.

Legutóbb véletlenszerűen erre a termékre esett a választásom. Nekem bevált, jól tisztít, jól habzik és gazdaságos. Kicsit húzódik lemosás után az arcom de úgyis használok arckrémet utána. Az orromon lévő mitesszerekkel a világon szerintem semmi nem tud maradéktalanul megbirkózni :D de összességében szép a bőröm, meg is jegyezték már többen. Hogy ettől-e nem tudom, de megadom neki az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Gabria

2019. október 7.

Jó ideje ilyen van nekem is, én is szeretem. Tisztít, jó az állaga, az adagolója. Szerencsére nem szárít és nem irritál. Nem tudok rosszat írni róla. Nekem ez 5 csillagot megér. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 12.

Imádom az illatát, az állagát, a színét és a pumpás kiszerelését is. Nagyon jól megtisztítja a zsíros, pattanásos arcbőröm. Engem szerencsére nem irritál. Újravevős😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Babooca

2019. augusztus 22.

2019.03.26.

Elég régóta megvan, csak akkor használom, ha arckefével tisztítom az arcomat. Nagyon extra változásokat nem tapasztaltam. Friss az arcom utána, de azért nem olyan, mint mikor szappannal mosok arcot. Hamarabb kifényesedik a T-zónám, ha ezt használom, viszont a szappan + arckefe kombó nagyon kiszárítja a bőrömet. Tervezek venni egy Foreo Luna-t, kiváncsi leszek azzal mennyire lesz összhangban. Addig kap egy jóindulatú 4-est, de később update.

2019.08.22.
Csak egyszer próbáltam a Foreo Luna-val, de nem szerettem meg. Nagyon kiszárította a bőrömet, irritált piros területek jelentek meg. Azóta váltottam Bioderma arclemosókra és semmi ilyen gondom nincs, ezt pedig elajándékoztam egy arclemosó készülékkel együtt a normál bőrű, mitesszermentes nővéremnek, aki azóta nem nyilatkozott, hogy mit gondol róla. Nekem ez az egynek elmegy kategória. (pedig az illatát szerettem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

2019.03.26.

2019.08.22.

zmrzlina

2019. július 10.

Sokadik ember vagyok, aki szerint pénzkidobás. Nagyon szárít, szinte lenyúzza az ember bőrét, eddig nem voltam pattanásos, de ettől előjöttek, és a T-zónában a bőröm jobban zsírosodik tőle. Vigyázz vele, ha megveszed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 10.

fischerlilla

2019. május 29.

Az illata fantasztikus, de kb. ennyi a pozitívum. Habár szépen tisztít(bár ez a dolga) az arcomat szárítja és nagyon csípi a szemet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

kiscsillag1990

2019. március 10.

Imádom újabban a neutrogena termékeit. Arctisztításra ezt vagy a zöld tesóját használom. Mindkettő illata szuper, és a célnak megfelel. Szépen tisztít, nem húzódik a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)