Neutrogena

Ár:   1506 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: katuska8, Módosítva: 2017. május 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mindennapos használatra a tiszta, friss és egészségesen ragyogó arcbőrért. A frissítő gél mélyen a pórusokba hatolva tisztít, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre. Nem mitesszerképző.

annah

2020. június 19.

Totális katasztrófa. Iszonyatosan sok pattanásom lett tőle, alig tudtam helyrehozni a bőröm, pedig egy hétig sem használtam. Nálam is a kukában fogja végezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

HVandass

2020. május 10.

Borzalmas irritációt okozott már az első használat után is. Adtam neki egy második esélyt, bár ne tettem volna. Csíp, vörös lett tőle az egész arcom, használat után kis fehér darabokban kezdett hámlani a bőröm. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

SzandyRose

2020. április 23.

Nálam sajnos 3 nap után olyan erős irritációt okozott, amit eddig még egyik terméknél sem tapasztaltam. Vörös foltok lettek az arcomon és úgy fájt tőle a bőröm, mint amikor valakinek égési sérülése van. Emellett nagyon durván szárította a bőrömet és rettentően hámlott tőle az arcom. Először arra gyanakodtam, hogy allergiás vagyok rá, de a család többi tagjának is hasonló tünetei voltak, miután használták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

laregina

2020. március 26.

Szeretem a neutrogena termekeket de valamiert ez tenyleg nemjo.. jo az illata de nem mukodik a foreoval, irritalja a bort es szaritja Is.
Nem tudom hogy ez miatt jottek e ki pattanasok az arcomon mert egyebkent nem szoktak lenni... csalodas

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Kriszta180222

2020. február 2.

Sajnos utánaolvasás nélkül, "sos kell egy lemosó" címszóval vettem meg, és miután kipróbáltam ,tovább is kellett adnom, mert iszonyatosan szárít. De tényleg. Olyan szinten, hogy fájt az arcom, ilyet még nem tapasztaltam egyetlen terméknél sem. Soha többet nem szeretném látni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Sz. Csilla

2020. január 2.

Nekem ez is nagyon jó volt, újra vettem volna, ha lett volna a Müllerben. Így most a narancssárga tesóját vettem, ami szintén szuperul tisztít. Ennek az illatát és a színét is imádtam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Cicuka22

2019. november 28.

Rettenetesen szárít!! Úgy érzem szétszakad az arcom. Sajnos ki kellett dobnom. Zsíros bőrre sem ajánlott ilyen erős tisztító és szárító termék, mert a faggyúmirigyeket ösztönzi jobban és sokkal zsírosabb lesz a bőr. Pattanásokkal és miteszerekkel sem kezdett semmit. Amúgy a kiszerelése jó, és jól is habzik.. Kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

pbernadett

2019. november 27.

Jól tisztít, finom illata van (bár kicsit erős) és nagyon gazdaságos. Egyetlen negatív tulajdonsága, hogy hosszabb használat után mintha picit szárítaná a bőröm. Megfelelő hidratáló krém használatával viszont teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 27.

kicsikocsi

2019. október 23.

Legutóbb véletlenszerűen erre a termékre esett a választásom. Nekem bevált, jól tisztít, jól habzik és gazdaságos. Kicsit húzódik lemosás után az arcom de úgyis használok arckrémet utána. Az orromon lévő mitesszerekkel a világon szerintem semmi nem tud maradéktalanul megbirkózni :D de összességében szép a bőröm, meg is jegyezték már többen. Hogy ettől-e nem tudom, de megadom neki az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Gabria

2019. október 7.

Jó ideje ilyen van nekem is, én is szeretem. Tisztít, jó az állaga, az adagolója. Szerencsére nem szárít és nem irritál. Nem tudok rosszat írni róla. Nekem ez 5 csillagot megér. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)