Neutrogena

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: maybeshesamaybelline, Módosítva: 2019. április 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Kettő az egyben pakolás és arclemosó. Megcélozza a mindennapos szennyeződések 100%-át anélkül, hogy a bőr veszítene nedvességtartalmából. Tisztítja a bőrt, glikolsavat tartalmaz.

mazsolka

2020. február 18.

Szerintem szuper kis termék. Mindennapi arcmosásra nem használnám, azonban heti kb 2x felkenem és nagyon jó frissítő érzés. Pozitívum,hogy nem szárít és nekem utána irtó puha lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 18.

Fruzsiii

2020. január 3.

Én ezt a lemosót napi használatra nem tudnám használni,picit sok lenne a bőrömnek,ezért hetente szoktam használni radírozás után,így nekem tökéletesen elég kiegészíti a bőrápolàsi rutinom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

csmelitta

2019. november 5.

Nyáron vettem mindennapos használatra, az elején nagyon jól működött a bőrömön. Tisztít, ahogy az elvárható és nagyon kellemes, hűsítő érzést hagy maga után, ami a nyári melegben kifejezetten jól esett. Mostanra viszont, ahogy beköszöntött a hűvös-szeles idő, elkezdett szárítani (főleg az orromat és a homlokomat), hiába használtam utána hidratáló krémet is - ezért kap csak négy csillagot. A mindennapos használatáról tavaszig biztosan lemondok, de időnként azért még most is utána nyúlok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

fleonora

2019. szeptember 2.

Rossmannban a teljes termékcsalád le volt akciózva és bár nem kifejezetten ezért a termékért mentem, a pozitív kommentek hatására én is megvásároltam. Alapvetően zuhanyzás közben használom arclemosásra, amihez az állaga nem épp kedvező, hiszen nem habzik és szembe se mehet nagyon, maszkos állaga miatt száraz hajtövekhez se érhet nagyon, ennek ellenére hajmosás közben amíg a pakolásomra vártam ezt is felkentem az arcomra, utána pedig kis idő után lemostam (így az utána megmosott hajtövekre nem ragadt oda). A mentolosság nagyon kellemes érzést ad az arcomnak és a havi 1-2 hormonális (khm) pattanást is kb a második használatra teljesen eltüntette. Mindenképp elhasználom hisz nem szárít (peelinges társával ellentétben) és eddig pozitívak a véleményeim. Ettől függetlenül később még jön az update. Akciósan mindenképp megéri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

TKataa

2019. július 19.

Számomra egy egyszerű lemosó. Közepesen tisztít, reggelente a mentolos illata jól frissít. Maszkként nekem szinte semmit nem használt. Nem rossz termék, megéri az árát is, de nem veszem újra szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Bozizu

2019. július 17.

Nem vagyok egy nagy Neutrogena fan, de megtetszett hogy glikolsav van benne és kerestem valamit, amit a Foreomhoz tudok használni. Nagyon jól bevált, szeretem, hogy csikorgóan tiszta és friss tőle az arcbőröm, cserébe még a márkától megszokott szúrós szagot is elnézem neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

ZANNAH

2019. június 17.

Lemosóként maszkként is kipróbálva ,tetszik ,jól habzik könnyed, az illata kellemes ,jó érzetet ad .Engem megfogott ez a termék újravevős cucc.
Neutrogena családból a Hydro Boost Aqua Gelée Reinigungslotion van meg amit nagyon szeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 17.

csokismufffin

2019. június 10.

Én nagyon szeretem a Neutrogena összes termékét, így amikor megláttam a polcokon ezt is ki akartam próbálni. Nálam szépen teszi a dolgát, kellemesen hűsíti az arcot, nem szárítja, mégis megvan az a tiszta érzés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

tara95

2019. május 27.

Régóta kerestem valamilyen savas lemosót, szerintem a cosrx irreálisan drága...ez tele van agyaggal, hát megvettem.

Az inci meglepően szép, bár a mentolos, hűsítő érzete miatt kicsit furcsa lehet. Szem közelébe semmiképpen ne vigyük, irritál. Az állaga is érdekes, sűrű, mintha géles lenne kb egyáltalán nem habzik. Emiatt nehezebb is lemosni. Egyébként a dolgát szépen teszi, én fent szoktam hagyni egy kicsit reggel és este is.

Kb egy hete használom és én is nagyon megszerettem :) szép most az arcom, biztosan hozzátesz ez a darab is. Ami a legjobb hogy egyáltalán nem szárít, kellemesen puha, matt és hidratált érzetet hagy maga után. Maszkként semmi extra és szerintem egy jó rutinban ne ettől várjunk csodát, viszont lemosóként megéri a négyest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

HrgtBunny

2019. május 22.

Számomra maga a csodaszer. Sok éve kűzdtem pattanással, rengeteg drága kozmetikumot kipróbáltam rá, kentem bőrgyógyász által felírt krémekkel, de semmi nem használt az évek során olyan eredményesen, mint ez a szuper lemoso/maszk. Konkrétan, pár hét használat után megszépült a bőröm, a régi hegeknek nyoma sincs. 1-2 pici pattanás kivételével nem jött ki semmi az arcomon. Végre kimerek menni az utcára színezett hidratáló nélkül. Sima, puha az arcom. Nagyon boldog vagyok! Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid