Neutrogena

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: maybeshesamaybelline, Módosítva: 2019. április 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Kettő az egyben pakolás és arclemosó. Megcélozza a mindennapos szennyeződések 100%-át anélkül, hogy a bőr veszítene nedvességtartalmából. Tisztítja a bőrt, glikolsavat tartalmaz.

HrgtBunny

2019. május 22.

Számomra maga a csodaszer. Sok éve kűzdtem pattanással, rengeteg drága kozmetikumot kipróbáltam rá, kentem bőrgyógyász által felírt krémekkel, de semmi nem használt az évek során olyan eredményesen, mint ez a szuper lemoso/maszk. Konkrétan, pár hét használat után megszépült a bőröm, a régi hegeknek nyoma sincs. 1-2 pici pattanás kivételével nem jött ki semmi az arcomon. Végre kimerek menni az utcára színezett hidratáló nélkül. Sima, puha az arcom. Nagyon boldog vagyok! Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Man0ka

2019. május 22.

Az utóbbi hónapokban Neutrogena fan lettem. Ez volt az első beszerzésem, és a második tubussal használom el. A napi rutinomat kiegészítettem a Foreo Luna Play Plus kis arctisztító készülékkel, és reggelre csodás az eredmény! Ha hagyom egy picit az arcomon kellemes frissítő hatása van (mentolos érzés). A tisztítási hatékonysága nekem bejött, nem maradt szennyeződés az arcomon. Ajánlom jó szívvel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

tara95

2019. május 21.

Régóta kerestem valamilyen savas lemosót, szerintem a cosrx irreálisan drága...ez tele van agyaggal, hát megvettem.

Az inci meglepően szép, bár a mentolos, hűsítő érzete miatt kicsit furcsa lehet. Szem közelébe semmiképpen ne vigyük, irritál. Az állaga is érdekes, sűrű, mintha géles lenne kb egyáltalán nem habzik. Emiatt nehezebb is lemosni. Egyébként a dolgát szépen teszi, én fent szoktam hagyni egy kicsit reggel és este is. Majd bővítek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Ancsuk

2019. május 9.

Heti 2x szoktam felkenni maszkként, szeretem ahogy dolgozik az arcbőrömön. Könnyed kenhető állaga van még a kék színe sem tántorít el

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

McFly

2019. május 2.

Akciósan sikerült hozzájutnom, ezért gondoltam kipróbálom, nem csalódtam.
Jó kis termék, arclemosóként szoktam használni leginkább, de a maszk funkciót is egész jól betölti. Szeretem az állagát, használata után puha és selymes tapintású lesz a bőröm, illetve jól eltávolítja a szennyeződéseket.
Az egyetlen bajom vele az illata, nekem nem jön be, de nem vészes, meg lehet szokni, ennek ellenére marad az 5*.
Aki egy általános arctisztítót vagy maszkot keres, annak tudom ajánlani, árban is elfogadható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Akciósan sikerült hozzájutnom, ezért gondoltam kipróbálom, nem csalódtam.

tinyblackpaw

2019. április 28.

Eredetileg maszk funkcióját akartam kihasználni de végül rájöttem, hogy ez inkább lemosáshoz alkalmas mintsem maszkoláshoz. 5 napja használom és annyira megkedveltem, hogy már most tervezem újravenni. 5 nap ugyan nem sok idő, viszont amióta használom tisztábbnak tűnnek a pórusaim. Felkenés után friss, mentás, hűsítő érzetet ad a bőrnek ami még a lemosás után is megmarad. Meglepett, hogy nem szárított és nem húzódott tőle a bőröm, agyagos termékek esetében mindig tapasztalok némi szárazságot, ezzel viszont nem így történt. Feldobja a reggeli arcápolást ezzel a frissítő mentás illattal, nagyon megkedveltem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

gambit93

2019. április 9.

előzőhét pénteken vettem először, ma kedd van. és valami zseniális! frissítő, mattít, és olyat tesz mint amit az összes általam kipróbált termék nem tud nyújtani: minimum 4-6 órát kibír az arcom zsírosodás nélkül! minden más termék (gél, tonik, maszk stb) kb félóra után instant zsíros megint. ez bevált :) sanszos hogy újra fogom venni ha elfogy :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Nyancatfluff

2019. március 18.

Zseniális termék, egyszerűen mesés! Lemosóként és maszkként is teszi a dolgát. Olyan friss és tiszta érzetet hagy maga után, hogy még másnap is érzem a hatását. Megéri az árát teljes mértékben. Csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid