Neutrogena

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: maybeshesamaybelline, Módosítva: 2023. június 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Kettő az egyben pakolás és arclemosó. Megcélozza a mindennapos szennyeződések 100%-át anélkül, hogy a bőr veszítene nedvességtartalmából. Tisztítja a bőrt, glikolsavat tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

adriabiro

2023. március 19.

Egy időben sokat hasznaltam. Kb 2 napota maszkkent arcra, de akár karra is.

Sokat javított a bőrömön, halvanyitotta a pattanások utáni hegeket es a borkepem sokkal egyenletesebb lett. De mar hónapok óta nem talalom sehol. Anno dm-ben vettem. VALAKI ARULJA EL HOL LEHET MEG KAPNI 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 19.

Egy időben sokat hasznaltam. Kb 2 napota maszkkent arcra, de akár karra is.

tornainati

2023. március 18.

Nekem nem okozott problémát, nem szárította ki a bőröm, de picit fénylett utána az arcom, emiatt nem éreztem az igazinak, miután elfogyott, nem vettem újra, pedig agyagos, amit meg szerettem benne, a szalicilsav és a glikolsav is hasznos cucc, kombinált, zsíros bőrre elvileg jónak kellene lennie. Érdemes lehet kipróbálni, mert szépen tisztít, kellemesen hűsít lemosáskor, de mindenképpen kell utána hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 18.

zsani9810

2023. január 11.

Már újravettem ezt a terméket, látványosan javítja a bőröm állapotát. Arra kell csak figyelni hogy szárít de ezért utána kötelező a hidratáló, amit amúgy is használok minden nap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 11.

cichurri

2021. szeptember 24.

Mindennapos használatra nem tartom alkalmasnak, főleg ha maszkként alkalmazza a leány. Nekem elsősorban az orrom és a szám környékén szárított. Nagyon szeretem az illatát, már pusztán az meghozza a kedvem hozzá, így újonnan többször használom lemosóként. Addig masszírozom vele az arcomat, míg nem kezd el rászáradni és rögtöm le is mosom. Öblítéskor enyhén hűsíti a bőrt, amit én szintén nagyon szeretek :) a szárításon kívül nem tapasztaltam negatívumot vele kapcsolatban, használat után nagyon frissnek, egységesebbnek látom a bőrömet. Lassan fogy, legközelebb szeretnék mást kipróbálni, de lehet később újraveszem. Most a hátamon is próbálkozok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

vikii088

2021. augusztus 23.

Már több, mint fél éve használom szinte napi szinten arclemosóként, de még mindig több, mint a fele megvan. Elektromos arctisztítóval szoktam használni, nekem szépen tisztítja a bőröm és kellemes mentolos érzést nyújt lemosást után. Járna az 5 csillag, ha nem lenne benne parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

szzh01

2021. július 20.

Hetente kb. 2x használom pakolásként, általában reggelente, kiváltva vele az arclemosást is, kb 4-5 percig hagyom fent.
Zuhanyzás előtt vastagon felhordom az enyhén megnedvesített arcbőrömre és dekoltázsomra, majd a zuhanyban nagyon alaposan és hosszasan leöblítem a tusolófej segítségével. A menthol miatt nagyon hideg, hűs érzete van még percekkel később is. Szerencsére engem nem irritál. A bőröm szebb lesz utána, a pórusaim kisebbek lesznek és fényesebb, élettelibb lesz a bőr.
Nem egy nélkülözhetetlen termék, de jó ha van itthon. Még mindig az első tubusnál járok, szerintem még a fele sem fogyott el, pedig lehet, már 1 éve is megvan, szóval nagyon gazdaságos.
Az erős mentol miatt szerintem sokaknak problémás lehet, én elvagyok vele, de ha lenne választásom kihagynám belőle. Mindennapos arclemosónak semmiképpen nem választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 20.

evelin25

2021. július 18.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem, de nekem nem vált be. Először maszkkent próbáltam ki, de sietve mostam le pár perc múlva mert csípte égette az arcom. Pár hét múlva újra próbáltam lemosóként, így nem csípett viszont az én bőrömet teljesen kiszárította, húzódott és kellemetlen érzést hagyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

Petalodirosa

2021. július 12.

Totál kikészítette az arcom... szabályszerűen égési sérüléseket okozott rajta, olyan irritáció lépett fel, hogy ha már a neve is felmerül, rögtön nekem maga az ördög jut eszembe róla :) később kiderült, hogy a glikolsavat + szalicilsavat kerülnöm kell nagy ívben. Szóval csak óvatosan ezzel a termékkel. A combom hámlasztására zuhanyozáskor viszont tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 12.

Sz.flora

2021. július 12.

Kombinált bőrre jó volt nekem. Maszként és arclemosóként is használtam. Pórusokat minimálisan összehúzta nekem ,de fénylett a bőröm tőle eleggé. Átmeneti arclemosóként elmegy. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 12.

CandyShimmer

2021. május 22.

Szerintem egész jó. Vegyes, problémás bőröm van, és szerettem használni, de nem vettem újra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

Színezőanyag. Zöld.