Neutrogena

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 050 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: quinnie0715, Módosítva: 2013. április 10.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 050 Ft

Klinikailag bizonyított, hogy a krém egyedülálló hidratáló összetétele természetes módon hat a bőrödre és háromszorosára* növeli hidratációs szintjét. Lábaid napról-napra puhák és hidratáltak lesznek. A könnyű összetétel kellemes illatú és gyorsan beszívódik. Érzékeny bőrre is használható.

Ár: 1 050 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Kispanda

2019. október 3.

Igazából csodálatos, az illata nagyon finom, már első használattal rengeteget javított a sarkamon és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Asztraia

2019. április 14.

Én eddig a kék/fehér tubusos Neutrogena krémet hszanáltam, amiről azt gondoltam, hogy na ettől nincs jobb....de van!
Ez a kis szedres kence nagyon jól teszi a dolgát, hamar beszívódik, nagyon jó az illata. Este szoktam felkenni, reggelre igencsak puha lesz tőle a bőröm.
Megkérik az árát, de van is miért.
Nálam fix termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Megkérik az árát, de van is miért.
Nálam fix termék.

Incuss

2019. február 27.

Reméltem, hogy a borsos ár eredményt is von maga után. Nagyon finom, puha, bársonyos lesz a bőröm a használata mellett. Esténként szoktam felkenni és reggelre pihe-puha lesz... Sajnos a makacsabb bőrkeményedésekkel nem tudott mit kezdeni, valamint elég sokat kell belőle használni, így egy hónapra sem elég a tubus tartalma, ahhoz pedig drága az 1200 Forint ... Emiatt 1 csillag mínusz, ettől függetlenül maradok nála továbbra is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

vikica00

2018. június 29.

Teljesen véletlen vettem meg,kézkrém helyett. Utólag vettem csak észre hogy az van ráírva,hogy lábkrém. Teljesen meg voltam győződve róla hogy kézkrémet veszek,mivel olyan szépen be volt pakolva a márka többi kézkrémje közé a többi társával együtt hogy a gyanú fel sem merült bennem hogy abszolút "rossz" termék van a kezemben. Egyedül a Rossmannból kifele jövet láttam hogy elhibáztam :"D .
De így utólag nem bánom hogy most ez jött velem kézkrém helyett,mivel a lábaim már hidratálásért kiáltottak,megfelelő krémem pedig nem nagyon volt rá ami használt is volna úgy huzamosabb ideig,nem pedig csak ideig-óráig.
Viszont úgy tűnik hogy ez az a krém,ami inkább az első kategóriát látszik képviselni. Már 1-2 használat után észrevehető a változás. Viszont,a beszívódása nem éppen a leggyorsabb,így napközben esélytelen a használata..Az ára nem a legkedvezőbb,de ár-érték arányban megéri beruházni rá szerintem,mert használ is valamit,nem csak úgy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Nekem pihe puha lábakat varázsol. Hátránya, hogy lassan szívódik fel, így csak este fürdés után kenem be. Barátom anyukája is nagyon szereti használni :) Csak az a fránya beszívódás olyan lassú, de hát teszi a dolgát és pihe puha lábakat varázsol. Ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

ancsi0824

2017. május 25.

Egyik kedvencem a Niveák mellett. Ár-érték arányban is nagyon jó. Illata különleges, de inkább telet idéz számomra, szóval tavaszra már "örültem", hogy elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Hencida

2016. július 6.

Napi szinten használom. Hamar beszívódik. Pihe-puha lesz a sarkam tőle. Végre egy lábkrém, aminek kellemes az illata is, nem citrusos stb... újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

SimonEdina

2016. február 23.

Véletlenül vettem, kézkrém helyett (rossz helyre keveredett szegény) de ha már így alakult elhasználtam.
Nem egy olcsó krém az biztos, de ár-érték arányban szerintem megéri. Nem rendelkezek extrém szárazsággal, de krémeztem vele a talpam, a lábfejem, a lábszáram. Könnyen beszívódik, jól hidratál, nekem az illata nagyon tetszik, ösztönöz rá, hogy bekrémezzem a kezem-lábam... epilálás után is nyugtatóan hat. Nem kizárt, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Irudi

2016. február 7.

Az illata nekem egy kicsit fura, de legalább nem olyan erős.
Száraz lábra egyébként nekem ez a tökéletes választás, nagyon jól hidratál.
Másnap viszont vigyázni kell, ha esetleg mezítláb mászkálok, csúszós lehet :) (emiatt a -1 csillag)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Az illata nekem egy kicsit fura, de legalább nem olyan erős.
Száraz lábra egyébként nekem ez a tökéletes választás, nagyon jól hidratál.

CeCeDrake

2015. december 5.

Általában Balea lábkrémet használok, de télre az kevés. Mivel a testápolóm, a kézkrémem is ilyen illatú, megvettem ezt is. Nagyon jól hidratál és könnyen beszívódik. Este kicsit többet viszek fel, zoknit húzok és reggelre pihe puha lábbal ébredek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.