Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A radírozó-mikroszemcséket tartalmazó összetétele mélyen a pórusokba hatolva tisztít, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre.

Pantene

2019. december 1.

Nekem ez olyan "elmegy" kategória. A szemcséi nagyobbak, ezért nem tudom babapopsi simaságúra leradírozni vele az arcomat mint pl. A garnier skin naturals pure arclemosóval. Ahhoz tudom csak hasonlítani, mert azt a szintet még egyik termék sem ütötte meg, sajnos számomra ez is alatta teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

orsi22

2019. november 18.

Ez tényleg csodaszer! Nekem konkrétan ettől múltak el a pattanásaim. Van, hogy este is használom és reggel is, de főleg reggelente. Legjobb!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

laura0088

2019. november 16.

Nagyon finom az illata, én minden nap használtam, nagyon puha lett utána az arcom, de nekem gyengén radírozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Berlin

2019. október 24.

Isteni illata van, frissítő, és konkrétan érezhető ahogyan a miniszemcsék tisztítják a bőrödet, nagyon szeretem. Naponta biztosan nem tudnám használni, mert a vegyes bőrömet azért érezhetően szárítja és kell utána a hidratálás, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

peanutbuttercup

2019. október 16.

Szinte minden este használom, bár még nem olyan régóta. Nagyon puha és tiszta érzetű lesz tőle az arcbőr. Az illata nekem nagyon bejön. Eddig nagyon szépen teljesít, ár-érték arányban teljesen megfelelő. Remélem, hosszú távon is beválik majd!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

Bettiful

2019. szeptember 28.

Az állaga nagyon tetszett már az első használat során is, viszont annak ellenére hogy azt írja rajta, hogy nem szárítja az arcot, éj az ellenkezőjét tapasztaltam. Emiatt nem venném újra, viszont az illata kellemes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

friiderika

2019. szeptember 23.

Először a lime-os testvérét próbáltam. Egy alkalommal nem volt a boltban így ezt vittem haza, de egyáltalán nem bántam meg. Nagyon kellemes, frissítő citrusos illata, nem túl erős. Hetente párszor használom, vagy izzadósabb/munkásabb napok után. A szemcséi egészen picik, homokszem nagyságúak, lehetnének kicsit nagyobbak. Nem csodaszer, de nem tett rosszat a bőrömmel, nem pattogtam ki, pattanás sem jött utána. Mosás után sem húzódik tőle a bőröm, kellemes puha utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

hgabriella97

2019. augusztus 13.

Én nagyon szeretem, heti párszor használom és szép sima, puha lesz tőle az arcom. Az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 6.

Nagyjából két éve használom, így teljes képem van róla. Nyugodtan lehet minden nap használni, a szemcsék nem nagyok vagy durvák. Kellemes illata van, nagyon szeretem, ez az egyik oka annak, hogy nem tudok elszakadni tőle. Puha lesz tőle a bőröm, a mitesszereim mennyiségét is csökkenti. Ha nem használom valamiért, akkor rögtön érzem a hiányát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

FeketeReka88

2019. július 8.

Eléggé szárítja a bőröm és húzódik is tőle.
Az illata elviselhető, de jónak azért nem mondanám...
Más neutrogena termékek minőségéhez képest sehol sincs ez a bőrradír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Eléggé szárítja a bőröm és húzódik is tőle.
Az illata elviselhető, de jónak azért nem mondanám...
Más neutrogena termékek minőségéhez képest sehol sincs ez a bőrradír.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)