Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2024. február 29.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A radírozó-mikroszemcséket tartalmazó összetétele mélyen a pórusokba hatolva tisztít, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

TulipV

2023. december 28.

Nekem előny, hogy szépen tisztít, nagyon puhává teszi az arcbőrt, a többi radírhoz képest kíméletes.
Azért kap négy csillagot, mert a T-zónám a használat után elég száraz szokott lenni, de ezt nyilván egy jo hidratálóval lehet korrigálni. Száraz bőrűeknek nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 28.

HelenaMerle

2023. április 20.

Nagyon puhává teszi a bőrömet és szépen tisztít, viszont hidratálni kell utána mindenképpen. Az illata picit tisztítószerre hajaz, de ez legyen a legnagyobb problémám az életben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 20.

maple

2023. április 10.

Tiniként többször újravettem ezt a terméket, viszont azt a hibát vétettem el, hogy inkább arclemosóként kezeltem, mint bőrradírként, illetve nem használtam utána semmiféle hidratáló arckrémet (akkoriban még azt hittem, hogy az arckrémektől csak mégtöbb pattanás keletkezne az arcomon). Az illata nagyon tetszett, ezért is vettem meg többször, de sajnos használat után nagyon szárította a bőröm. Most kicsit kritikusabb leszek és 3 csillagot adok neki, mert nekem a kémiai hámlasztók jobban bejönnek, valahogy úgy érzem, hogy ezek a bőrradírok csak "roncsolják" a bőr felső rétegét a súrlódás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 10.

Patri9810

2023. március 27.

Tudom, továbbra sem a legjobb dolog bőrradírt használni, de ez nagyon kíméletes a társaihoz képest. Heti egyszer használom, amikor azt érzem nagyon bezsírosodott az arcom. Szépen teszi a dolgát, kicsi szemcsék vannak benne, amelyek nem irritálják a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 27.

mbagi

2022. november 29.

Már tudom, hogy nincs bőrradírra szükségem, vannak hámlasztásra jobb eszközök is. De régen sokat használtam, húzódott a bőröm tőle, túl illatos is, a textúrája is idegen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 29.

Doranora

2022. augusztus 26.

Ez kidobott pénz volt. Nem esik jól, csíp és feszülős utána az arcbőröm. Illatban sem győzött meg és az állaga sem kellemes számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 26.

kokusz_kaloz

2022. augusztus 11.

Mesés az illata, DE! Utána fáj a bőröm, és a homlokom tele lett apró pici ragyákkal, borzalom!! Amint leálltam vele, helyrejött a bőröm, de pont az esküvői sminkemet bszta el. Azóta a koszos talpam radírozására használom, legalább nem megy kárba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 11.

nerukise

2022. június 18.

Csalódottan olvastam az itteni véleményeket, és jöttem megvédeni már 4 éven keresztüli kedvenc arcradíromat. Már vagy a 3-ik tubust használom el és úgy érzem, ez az örök kedvencem marad. Az illata nekem borzasztóan tetszik, amúgy is szeretem a grapefruitos termékeket. Kicsit szárítja a bőrömet, de ez számomra csak pici bónusz, mert könnyen zsírosodik a bőröm, de ez nagyon sokat segít rajta. Ha lusta vagyok, akkor smink lemosása után ez az egyetlen termék, amit este használok, majd utána jöhet rá a Helia-D kréme és mintha újjá született volna az arcbőröm. Csak akkor fogom leváltani, ha már nem lesz elérhető. Én teljes mértékben ajánlani tudom csak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 18.

morningflower

2022. június 16.

Ez egy rém! Nyáron szeretek néha radírozni, a kémiai hámlasztók ilyenkor nem jönnek be, és, hát, gondoltam, legyen ez. Hiba volt. Pattanások. Mitesszerek. Foltok. Minden IS jött 3 használat után... (És amúgy semmi nem változott se a rutinomban, se a táplálkozásomban.) Ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 16.

zsuffy

2022. április 13.

Nem tudom, melyik összetevője válthatta ki, de ahogy felkentem az arcomra ezt a terméket, rákvörös lettem. Nem győztem lemosni, de már késő volt, még hosszú ideig érzékeny maradt utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Glucoseból és kókuszolajból előállított kíméletes felületaktív anyag, tisztító. Erősen lúgos (pH 11.5-12.5), így legtöbbször citromsavval hozzák a termékek pH értékét a kívánt tartományba.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

Szintetikus színező anyag. (Lila)