Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A radírozó-mikroszemcséket tartalmazó összetétele mélyen a pórusokba hatolva tisztít, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre.

elfi777

2019. április 19.

Isteni az illata, jól tisztít, radírozgat, de nem eléggé - így tudnám összefoglalni. Kellemes, de számomra nem az igazi, inkább két komolyabb radírozás között vált be - egyébként három naponta szoktam radírozni, hajmosáskor, de néha érzem, hogy hamarabb kell, kiszáradt és hámlik a bőröm, ilyenkor őt veszem elő.Arra tökéletes, de nem elég komoly nekem, viszont nagyon szeretem, így négyest kap, és ez nagyon korrektül visszaadja, mit tud a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

fanniszoke

2019. április 16.

Imadom az illatat, valamint a szemcsek sem tul nagyok es durvak benne, pont kelloen radiroz le ha szaraz az arcborom. Heti 1-2x hasznalom max, napmintnap nem tudnam es nem is indokolt. Ja es egyebkent utana 2-3napig meg tok puha lesz tole a pofim. Nekem bevalt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

pennyroyaltea

2019. április 14.

Az illatába egészen egyszerűen szerelmes vagyok! Használat közben nagyon kellemes, frissítő érzést nyújt, utána viszont rendszerint érzékeny és kicsit húzódik a bőröm, ezért viszonylag ritkán használom. Sajnálom, mert tényleg isteni az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Redrosebunch

2019. április 6.

Az egyik legjobb bőrradír amit eddig használtam. Tini korom óta rendszeresen radírozom az arcomat és már jópár terméket kipróbáltam. Nekem eddig ez vált be leginkább. Könnyü az állaga, nem ragad és nem nagyon sűrű. A benne lévő szemcsék mérete és mennyisége is pont megfelelő. Az illata pedig... fantasztikus! Nagyon szeretem ezt a kellemes grapefruit illatot! Úgy két hónappal ezelőtt anyagi okokból egy olcsóbb termékre cseréltem, de ahogy az ilyenkor lennni szokott, meg is bántam! Most már tudom, hogy minden körülmények között megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

blackrose

2019. március 27.

Töröltem a règi túl hosszú hozzászólásomat. A lènyeg, hogy a KM-nek köszönhetem, szerintem a legjobb bőrradír ami kímèletesen tisztítja a bőrt. A problèmás bőrömet anno teljesen megmentette, a használata már csak heti egyszeri, règen ugye többször volt rá szüksèg. Nagyon szeretem,megèri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

annak29

2019. március 26.

Nagyon szeretem, amikor száraz a bőröm kifejezetten jót tesz neki. És az illatát is imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Zoi

2019. március 21.

Már régóta használom és igazi kis szívem csücske! Érzékeny a bőröm és nagyon kevés bőrradírt visel el, de ezzel sosem volt probléma. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

lucanagy018

2019. március 21.

Az ilata nagyon kellemes, gyengéden de hatékonyan radíroz ami számomra előny. Ár érték arányban is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

knoemi07

2019. március 17.

Szeretem az illatát, felfrissíti az arcom, a mikroszemcsék aprók benne. Heti 1x, max 2x használatos! Összességében jó, ár-érték arányban is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

csill87

2019. február 17.

Nagyon kellemes illata van, nagyon frissítő,tiszta érzetet ad, de sajnos szárít. Én a Foreo-hoz vettem, de nekem sajnos a szárító hatása nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)