Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A radírozó-mikroszemcséket tartalmazó összetétele mélyen a pórusokba hatolva tisztít, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre.

Severynight

2021. március 16.

Régebben használtam egyszer vagy kétszer, nagyon csúnyán bedurrant tőle az arcom. Azóta inkább a kezembe se vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

csorsi17

2021. március 16.

Nekem az arcbőröm mindent elvisel, soha semmilyen termékkel nem volt problémám, de ez.... Első (és utolsó) használat után rákvörös lett a fejem tőle, olyan, mintha megégette volna a bőrömet, most vagyok fél órával a használat után és ugyanolyan vörös vagyok, nem múlt el egyáltalán...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

ZsofiaJazmin

2021. március 9.

Elég erős arcradír, de nem a nagy szemcsék, hanem a termék savassága miatt. Valóban, olyan "grapefruitos", Nem mondom, hogy a legnagyobb kedvencem és ha minden nap használnám biztosan kiszáírtaná az arcbőrömet. Heteknte egyszer-kétszer használva egész szépen mattít, tisztít, viszont utána rendesen hidratálni kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

kuglinori209

2021. január 22.

Szárítja a bőröm, rosszabb lett tőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

Szárítja a bőröm, rosszabb lett tőle

heiserfanni

2020. december 27.

A neutrogena a szememben elég jó márka. Ez volt az első termék, amit kipróbáltam. De kár volt :/ illata kellemes, a szemcsék mérete tökéletes. Ám de. Az arcradírozás után, kb 2 órával olyan vastagon zsíros lesz a homlokom, hogy egy négytagú család jóllakna vele. Borzalmas. Soha nem volt ilyen jellegű problémám. De nem is lesz többet, mert laffantom ki a kukába😠

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 27.

Toncsi09

2020. december 26.

Az itteni vélemények alapján vettem meg de sajnos szörnyen elrontotta a bőrömet :( pedig nagyon reménykedtem benne, hogy jó lesz... Nem tudom mi történhetett de olyan pattanások lettek tőle az arcomon amit hónapokba telt rendbe rakni és még a mai napig nem igazán sikerült.. Előtte nem voltam pattanásos :( Most viszont nagyon érzékeny lett a bőröm..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

Szandrushka

2020. november 2.

Már majdnem az összes változatot kipróbáltam a Neutrogena arclemosói közül. Mostanában minden nap ezt használom, én teljesen elégedett vagyok vele, az illata nagyon finom, jó érzés felkenni és a bőrömet sokkal puhábbnak érzem tőle lemosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Alexandra19

2020. október 27.

Nagyon jó illata van, és jól tisztít. Én minden nap használom, nem szárítja ki nagyon a bőrömet, és a radírozó szemcsék is nagyon finomak benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 27.

LiiL

2020. október 21.

Szerettem, pár naponta használtam. A szemcséi nem dúrvák, bár én arcradírozóra tettem és azzal masszíroztam át a bőrőm. Jól tisztít, sminket leviszi, nem azt mondom hogy selymes, de azért puhább lesz a bőröm tőle, az illata is kellemes. Ár érték arányban jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

mbella3538

2020. augusztus 6.

PRO: Nagyon kellemes illata van, könnyed állaga, nem túl durva szemcséi, közepesen hatásos arcradír, könnyen lemosható.

KONTRA: Nem teljeskörűen radíroz, helyenként hámlik utaná az arcbőr.

(Az illata, lemoshatósága miatt kap 4 csillagot.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

KONTRA: Nem teljeskörűen radíroz, helyenként hámlik utaná az arcbőr.

(Az illata, lemoshatósága miatt kap 4 csillagot.)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.

Szintetikus színező anyag. (Lila)