Neutrogena

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: flp.csenge, az összetevőket feltöltötte: aduka88, Módosítva: 2013. június 17.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattítja a bőrt és összehúzza a pórusokat.

Ada26

2020. április 26.

Az illata tökéletes, nem túl érős. Nagyon szépen radíroz, de nem szárít. Az arcom utánna sokkal szebb és egységesebb tónusú. Újravevős

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 26.

Ophelia

2020. április 21.

Imádom! Apró szemcsék vannak benne, de jó sok, nem karcos, felfrissíti és tökéletesen megtisztítja a bőrömet, az illata is nagyon kellemes. Tuti veszek még, nem valami olcsó, de szerintem teljes áron is abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Szamesz

2020. április 14.

A rózsaszín változata után vettem meg ezt. Nekem tetszik az illata és a hatása is. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

HeniM

2019. december 14.

Mostanában miért nincs leakciózva?! Komolyan, kb naponta járok DM-Rossmann-Müller körútra, hátha le van akciózva, mert nekem ez a holy-grail, lemosom vele az összes(!) szennyeződést, de nem szeretném teljes áron (1900ft) megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

RCC

2019. november 10.

update: Elhasználtam, a márka egyik másik arctisztítóját vettem most helyette, de amúgy jó termék volt. Nem csodaszer, de lehet még újraveszem majd, mert egy mindennapi arctisztítónak teljesen megfelelt.

Ez az első Neutrogena termék amit kipróbáltam, de azt hiszem ezek után beszerzek más arcápolókat is a márkától, mert ez nagyon bejött. Tisztának és puhának érzem tőle a bőröm, nem csíp, nem túl erősek benne a szemcsék úgyhogy nem karcol, mint ahogy a Garnier lemosói szoktak. Igazából nincs vele semmi gondom, teszi a dolgát, kellemes az illata, az állaga miatt lassan fogy, kevés is elég belőle. Arcradírt azért nem helyettesíti, talán ez az egy amibe bele lehetne kötni, de az ilyen mindennapos használatra megfelelő termékeknél ez elég megszokott, inkább egy szemcsés arctisztító, mintsem arcradír.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

friiderika

2019. szeptember 23.

Kétszer is újravásároltam, harmadszor is vettem volna, ha van a boltban. :) Kellemes, kicsit szinte krémes/mousse-féle állaga van, a szemcsék szerintem pont jó nagyságúak, érezni őket. Citrusos illata van, nem túl erős. Párszor használom hetente, vagy amikor úgy érzem szükség van rá. A bőröm puha, nem húzódik használat után. Kis ideig matt utána az arcom (kb. fél napig). Nem tesz nagy csodát, de nem zsírosodik tőle a bőröm jobban. Alkalmankénti tisztításra szerintem teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

BSzilvike27

2019. szeptember 16.

Nekem zseni. ...Szeretem az illatát, nagyon felfrissíti az arcom, eltűnteti szépen az elhalt bőrt, puha selymes tapintásù lesz tőle az arcom. Nem vártam nagy extrát tőle, de bejött. Próbáltam már jópár Ilcsi féle arcradírt de egyik sem volt ennyire jò. Szépen mattít viszont a pórusaimon nem vettem èszre változást ezért 4 csillag. Naponta nem használom ahogy írja, csak kb. 2x egy héten nekem bőven elég. Ára teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

aalleexxaa

2019. szeptember 3.

A szaga nagyon nem jött be a használat során... Az arcomat radírozta(hellyel közzel), de a mattítás és a pórusösszehúzás elmaradt. :( Nekem sajnos nem jött be, vannak ennél jobb társai is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Nika25

2019. augusztus 29.

Kifejezetten jó termék, szeretem. Jó illata van, szépen mattit és az arcom puha és selymes lesz utána. Én minden nap használom és így is sokáig elég. A radírozó képessége lehetne egy kicsit erősebb, de lehet így is újravevős lesz :) Egyelőre még próbálkozom más termékekkel is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

pirosalma123

2019. július 18.

Szerintem semmit nem ér, csípi az arcomat is, a szaga is rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Szerintem semmit nem ér, csípi az arcomat is, a szaga is rossz.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.