Neutrogena

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: flp.csenge, az összetevőket feltöltötte: aduka88, Módosítva: 2013. június 17.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattítja a bőrt és összehúzza a pórusokat.

Koszori

2021. május 2.

Néhány hete, talán már több hónapja is használom. Megvettem hozzá az ugyanilyen arctisztító zselét. Felváltva használom őket, de inkább csak esténként, mert ha rendszeresen reggel-este lemosom velük az arcom (tökmindegy, hogy a zseléről vagy a radírról beszélünk) brutálisan kiszárítják a bőröm legfőképp az orromon és a szám sarkában. Nem hiszem, hogy ez lesz a befutó termékcsalád. :( Pedig a bőröm problémás és vegyes, itt vagyok mindjárt 35 és ennyi idő alatt nem találtam meg az igazit... szomorú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 2.

BadMink

2021. február 10.

Sok évig használtam, mert nekem jó volt. Nagyon finnyás vagyok, ha arcradírról van szó, mert szeretem a nagy szemcséket és szeretem, ha kicsit meghúzza az arcomat, viszont nem olyan zsíros a bőröm, mint egy kamasznak, szóval nem kell, hogy szétszárítsa.

Jól tisztít, puha lesz a bőröm tőle, teljesen elégedett vagyok! Azaz lennék, ha állatkísérlet - mentes lenne... Így tovább fogok keresgélni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 10.

lillina24

2021. január 7.

Nagyon megtetszett az illata alapján, de már így vissza gondolva kár volt meg vennem. Egyáltalán nem tett jót a bőrömnek, és konkrétan semmire nem jó. Tisztítani tisztít, ha a saját bőrömet is leakarom kaparni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

ackzode

2020. november 7.

Nagyon gyengéd az érzékeny bőrömhez is, de annyira nem tetszett ez a fizikális radírozás. Egyébként egy jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 7.

ringe

2020. október 25.

Egy év távlatából írom ezt, ez a termék szépen tönkrevágta a fejem anno. Mostmár eleve semmi pénzért nem használnék bőrradírt, főleg minden nap. Annyira kiszárította a bőröm, hogy rendesen húzódott és fájt, ebből következett, hogy még zsírosabb lett csak. Plusz tele van illatanyagokkal...eh. Nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

Ada26

2020. április 26.

Az illata tökéletes, nem túl érős. Nagyon szépen radíroz, de nem szárít. Az arcom utánna sokkal szebb és egységesebb tónusú. Újravevős

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 26.

Ophelia

2020. április 21.

Imádom! Apró szemcsék vannak benne, de jó sok, nem karcos, felfrissíti és tökéletesen megtisztítja a bőrömet, az illata is nagyon kellemes. Tuti veszek még, nem valami olcsó, de szerintem teljes áron is abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Szamesz

2020. április 14.

A rózsaszín változata után vettem meg ezt. Nekem tetszik az illata és a hatása is. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

HeniM

2019. december 14.

Mostanában miért nincs leakciózva?! Komolyan, kb naponta járok DM-Rossmann-Müller körútra, hátha le van akciózva, mert nekem ez a holy-grail, lemosom vele az összes(!) szennyeződést, de nem szeretném teljes áron (1900ft) megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

RCC

2019. november 10.

update: Elhasználtam, a márka egyik másik arctisztítóját vettem most helyette, de amúgy jó termék volt. Nem csodaszer, de lehet még újraveszem majd, mert egy mindennapi arctisztítónak teljesen megfelelt.

Ez az első Neutrogena termék amit kipróbáltam, de azt hiszem ezek után beszerzek más arcápolókat is a márkától, mert ez nagyon bejött. Tisztának és puhának érzem tőle a bőröm, nem csíp, nem túl erősek benne a szemcsék úgyhogy nem karcol, mint ahogy a Garnier lemosói szoktak. Igazából nincs vele semmi gondom, teszi a dolgát, kellemes az illata, az állaga miatt lassan fogy, kevés is elég belőle. Arcradírt azért nem helyettesíti, talán ez az egy amibe bele lehetne kötni, de az ilyen mindennapos használatra megfelelő termékeknél ez elég megszokott, inkább egy szemcsés arctisztító, mintsem arcradír.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.