Neutrogena

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pcksz, Módosítva: 2017. július 17.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Összetétele a Clear Defend technológiával az első naptól segít megtisztítani a bőrt a pattanásoktól, és segít megőrizni a bőr védekezőképességét, hogy ellenállóbb legyen a pattanásokkal szemben. Hámlasztó formulája elősegíti a bőr természetes megújulási folyamatát, az egyenletesebb, puhább és simább érzetű bőrért. Szalicilsavat tartalmaz. Olajmentes. Érzékeny bőrre is alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

pviviana

2021. május 30.

Nekem bevált, puhává varázsolja az arcom, szeretem használni. Ezt még elhasználom, de újra nem fogom vásárolni, hiszen a tudatos bőrápolásba nem fér bele az arcradír. Mindenesetre, nálam jól teljesített, nem okozott allergiás reakciót, a lemosójával együtt gyorsan leszárították a pattanásaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

VikkaBeres

2021. március 29.

Senkinek sem ajánlom. Az egy csillagot amit kötelezően megkell adni se érdemené meg, de ha már megkapja fogjuk az illatára.. nincs egy túl érzékeny bőröm. .Elfogyott a Clinique hámlasztóm és gondoltam kipróbálok valami olcsóbbat ami lehet olyan jó, de soha többet nem követem el ezt a hibát újra. Este használtam és mésnap reggelre az egész arcom és a nyakam mintha nem tudom hány fokos égési sérülést kapott volna..hozzáérni nem lehet úgy fáj. Semmire sem fogom el használni,kuka úgy ahogy van.. Feldagadt szem és arc, aminek 4 nap kellett hogy eltűnjön. Több neutrogena terméket nem fogok vásárolni,nem akarok újra olyan arcot mintha felfújtak volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

innaf25

2021. március 11.

Még az egy csillag is sok érte. Kétszer használtam, tegnap reggel arra ébredtem, hogy főleg a szám környékén iszonyatosan húzódik a bőr és tele van apró kicsi hólyagokkal. Mára az arcom többi része is tiszta kiütés, arról nem is beszélve, hogy borzalmasan viszket! Láttam sok mindenkinek okozott hasonló jellegű problémákat, nem értem miért lehet még mindig forgalomban. Évekkel ezelőtt már jártam így vele csak akkor azt hittem a vele együtt vásárolt szájfény okozta az allergiát, így legalább kiderült, hogy ezzel volt a gond. Akkor is egy hétig tartott mire helyre jött a bőröm. Izomból vágtam a kukába!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

zimike

Korcsoport: < 18
2020. november 27.

A bőröm alapból érzényeny, mindentől kiszárad. Szerencsére ettől nem lett semmi baja az arcomnak. Már 4-szer újravettem, egyre szebb tőle a bőröm. Kevésbé zsíros, és a pattanások is csökkentek. Csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 27.

Csodalatosmandarin

2020. május 21.

Aláírom, hogy a pórusokat osszehuzza és kevésbe zsíros a bőröm már 2 nap utan. VISZONT a masodik nap hasznalat utan iszonyat HÚZÓDIK és CSÍP az arcom, néhol száraz piros foltok is megjelentek. Nem tudom, hogy ez a benne levő parfum miatt van e, de így penzkidobas volt sajnos....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Boriskajuliska

2020. április 10.

Sajnos nem szerettem meg. Túl sűrű, az illata nem kellemes, a benne lévő radírozó szemcsék nem sokat érnek, nagy nehezen használtam el, nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 10.

mflorarebeka

2020. április 10.

Egy nappal az első használat után arra ébredtem, hogy az arcom iszonyatosan ég, teljesen vörös volt és apró hólyagok jelentek meg. Utánaolvastam és nagyon sokan tapasztalták hogy allergiás reakciót okozott. Nem ajánlom senkinek, napok óta nem jött helyre az arcom.

A következő linken láthatjátok hogy sokan jártak már így a termékkel. https://www.cosmopolitan.com/style-beauty/beauty/news/a58079/consumers-say-this-facial-cleanser-burned-their-skin/

Már évek óta használtam a Neutrogena zöld arcradírját és mivel azt sehol nem sikerült beszereznem váltottam erre, de ment is a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

csyngo

2020. január 14.

Nagyon szeretem, szépen tisztít és kellemes érzetű a bőröm utána. Az illatát is imádom. Talán scrubhoz képest kicsit apróbbak a szemcsék benne, de attól még érződik a radírozó hatás. A lemosó és maszk verziót is használom, nagyon sokat segítettek a pattanásokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

orsi22

2020. január 3.

Reggel-este is szoktam használni, arcmosásképp:D eddig a grapefruitos volt, de azt nem találtam pont Müllerben így ő jött velem. Ez nekem szemcsésebbnek tűnik mint az. Szépen tisztít. Szeretem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Orsi98

2019. november 22.

Használat után rá 20 percre apró piros pöttyök jelentek meg az egész arcomon. Kétszer jártam vele így, biztosan nem próbálkozom vele újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Mesterséges színezék. Piros.