Neutrogena

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pcksz, Módosítva: 2017. július 17.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Összetétele a Clear Defend technológiával az első naptól segít megtisztítani a bőrt a pattanásoktól, és segít megőrizni a bőr védekezőképességét, hogy ellenállóbb legyen a pattanásokkal szemben. Hámlasztó formulája elősegíti a bőr természetes megújulási folyamatát, az egyenletesebb, puhább és simább érzetű bőrért. Szalicilsavat tartalmaz. Olajmentes. Érzékeny bőrre is alkalmas.

Kitsyke

2019. szeptember 30.

Egy percre se hagytam rajta, durvan kiszaritotta a borom, huzodott... Kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Egy percre se hagytam rajta, durvan kiszaritotta a borom, huzodott... Kuka...

Ellaenn

2019. augusztus 21.

Kisebb pórusok, puha bőr és matt arc. Nem mondom, hogy egésznap kitart az olajoscsillogás mentes állapot, de pár órán át biztosan.
Emellett jól is tisztít.
Ez az a termék, amit érdemes kipróbálni, akkor is, ha csak 3,9 pontot kapott eddig, mert jó áron van és akinek bejön, az nagyon fogja szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Emellett jól is tisztít.

pandarouge

2019. május 5.

Kedvenc neutrogena bőrradírom. Remekül tisztít, használat után pihe-puha lesz az arcom. Az illata egész furcsa, de mégis kellemes. Volt hogy átestem a ló túloldalára és egy nap többször is használtam, ilyenkor kicsit kiszárította a bőröm, de ha szimplán a reggeli arcápolási rutinomhoz használom így semmi gond nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

FeketeReka88

2019. március 30.

Nekem nagyon bevált, jól tisztít, puhává teszi a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Nekem nagyon bevált, jól tisztít, puhává teszi a bőröm.

Fanni02

2018. november 7.

Nekem nagyon bevált. Jól habzik, puhább tőle a bőröm és a pattanásaim is eltűntek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

FranciC

2018. augusztus 30.

eddig a zöld Neutrogena arctisztitot hasznaltam, ami nagyon bevalt, gondoltam teszek egy probat...Nem kellett volna. Eddig egy-ket pattanasom volt felevente, amiota ezt a termeket hasznalom, pici pattanasok vannak MINDENHOL az arcomon... Nagyon sajnalom, mert a Neutrogena arctisztitok jok szoktak lenni, de ez...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

hajnalkaeva

2018. augusztus 14.

Sajnos , nagy reményekkel vásároltam meg ezt a bőrradírt, mert a Neutrogena testápolóit és kézkémeit istenítem,és bíztam benne hogy a márka többi terméke is hasonló minőségű. Első pár használat után rájöttem hogy kipattogok tőle. Nem nagyon ,de észrevehetően. ! Ez számomra meglepő mert rám nem szokott ez előfordulni, illetve érzékeny bőrre van kifejlesztve elvileg. Így sajnos nekem nem jött be! Ezen felül a szemcsék szerintem picik, tehát komolyabb bőrradírozásra alkalmatlan. Egyhangyányit engem szárított. Elektromos kefével használtam és nagyon könnyen felhabzott, lemosni is egyszerű volt. Nem egymást kerestük. Van ilyen . :) Így tőlem 2*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nyancatfluff

2018. június 5.

Pont megfelelően erős radír, ami csak egy picit szárít. Viszonylag könnyen habzik vizes bőrön, emiatt az állaga roppant kellemes és szinte nyugtatja a bőröm. Az egész termékcsalád szuper:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

javi

2018. május 28.

Sűrű, pont jó méretű szemcsékkel. Frissítő illata van. Első pár alkalmas használat után kijött rajtam több pattanás, nem tudom 100% biztosra hogy emiatt a termék miatt, de benne van a pakliban. Az állaga elég furcsa, nem rendes gél hanem inkább nyúlós, többször úgy éreztem mintha hajszál lenne az ujjaim között/kezemen, de csak ez volt az. Tisztítja a bőrt, utána húzódó érzést hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Colette221

2018. április 9.

Kicsit drágább, mint a zöld tesója, de annak egy év után nagyon megutáltam az illatát és erre esett a választásom. Az állaga nyúlós, nem habos, mint a zöldnek, de nem bánom, teszi a dolgát. A hegeket halványítja, plusz pattanásokat nem okoz, ami számomra nagyon pozitív. Szerintem újraveszem, mert az illata sokkal jobban tetszik. Pár nap múlva Glamour-napok, lehet be is tárazok belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Mesterséges színezék. Piros.