Neutrogena

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pcksz, Módosítva: 2017. július 17.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Összetétele a Clear Defend technológiával az első naptól segít megtisztítani a bőrt a pattanásoktól, és segít megőrizni a bőr védekezőképességét, hogy ellenállóbb legyen a pattanásokkal szemben. Hámlasztó formulája elősegíti a bőr természetes megújulási folyamatát, az egyenletesebb, puhább és simább érzetű bőrért. Szalicilsavat tartalmaz. Olajmentes. Érzékeny bőrre is alkalmas.

VikkaBeres

2020. június 13.

Senkinek sem ajánlom. Az egy csillagot amit kötelezően megkell adni se érdemené meg, de ha már megkapja fogjuk az illatára.. nincs egy túl érzékeny bőröm. Elfogyott a Clinique scrubom és gondoltam kipróbálok valami olcsóbbat ami lehet olyan jó, de soha többet nem követem el ezt a hibát újra. 2x hasznaltam ,reggel és este. Másnapra az egész arcom és a nyakam mintha nem tudom hány fokos égési sérülést kapott volna..hozzáérni nem lehet úgy fáj. Semmire sem fogom el használni,kuka úgy ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

Csodalatosmandarin

2020. május 21.

Aláírom, hogy a pórusokat osszehuzza és kevésbe zsíros a bőröm már 2 nap utan. VISZONT a masodik nap hasznalat utan iszonyat HÚZÓDIK és CSÍP az arcom, néhol száraz piros foltok is megjelentek. Nem tudom, hogy ez a benne levő parfum miatt van e, de így penzkidobas volt sajnos....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Boriskajuliska

2020. április 10.

Sajnos nem szerettem meg. Túl sűrű, az illata nem kellemes, a benne lévő radírozó szemcsék nem sokat érnek, nagy nehezen használtam el, nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 10.

mflorarebeka

2020. április 10.

Egy nappal az első használat után arra ébredtem, hogy az arcom iszonyatosan ég, teljesen vörös volt és apró hólyagok jelentek meg. Utánaolvastam és nagyon sokan tapasztalták hogy allergiás reakciót okozott. Nem ajánlom senkinek, napok óta nem jött helyre az arcom.

A következő linken láthatjátok hogy sokan jártak már így a termékkel. https://www.cosmopolitan.com/style-beauty/beauty/news/a58079/consumers-say-this-facial-cleanser-burned-their-skin/

Már évek óta használtam a Neutrogena zöld arcradírját és mivel azt sehol nem sikerült beszereznem váltottam erre, de ment is a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

csyngo

2020. január 14.

Nagyon szeretem, szépen tisztít és kellemes érzetű a bőröm utána. Az illatát is imádom. Talán scrubhoz képest kicsit apróbbak a szemcsék benne, de attól még érződik a radírozó hatás. A lemosó és maszk verziót is használom, nagyon sokat segítettek a pattanásokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

orsi22

2020. január 3.

Reggel-este is szoktam használni, arcmosásképp:D eddig a grapefruitos volt, de azt nem találtam pont Müllerben így ő jött velem. Ez nekem szemcsésebbnek tűnik mint az. Szépen tisztít. Szeretem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Orsi98

2019. november 22.

Használat után rá 20 percre apró piros pöttyök jelentek meg az egész arcomon. Kétszer jártam vele így, biztosan nem próbálkozom vele újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

szabofannika0215

2019. október 26.

Nagyon-nagyon szeretem, hidratálni kötelező utána, de szerintem ez nem meglepő. Nem mondanám hogy life-saver, mert amikor megjön a havi bajom, semmilyen termék nem tud a bőrömön segíteni :D viszont ezen az időszakon kívül szerintem csodát tesz a bőrömmel

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Kitsyke

2019. szeptember 30.

Egy percre se hagytam rajta, durvan kiszaritotta a borom, huzodott... Kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Egy percre se hagytam rajta, durvan kiszaritotta a borom, huzodott... Kuka...

Ellaenn

2019. augusztus 21.

Kisebb pórusok, puha bőr és matt arc. Nem mondom, hogy egésznap kitart az olajoscsillogás mentes állapot, de pár órán át biztosan.
Emellett jól is tisztít.
Ez az a termék, amit érdemes kipróbálni, akkor is, ha csak 3,9 pontot kapott eddig, mert jó áron van és akinek bejön, az nagyon fogja szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Emellett jól is tisztít.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Mesterséges színezék. Piros.