Neutrogena

Ár:   990 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 22.

Kategória:   Testápolók

Hosszantartó ápolást biztosít és segít visszaállítani a bőr rugalmasságát.A bőr láthatóan simább, feszesebb és rugalmasabb.Gyorsan beszívódik.

BlindedByLipstick

2018. március 8.

Az én bőrömnek egy kicsit tömény, nem tudom olyan könnyen eloszlatni, mint például a korábban használt Nivea testápolót, nem is szívódik be azonnal, kell neki egy kis idő. Az illata nosztalgikus, nem tudom, hogy ezt a konkrét terméket használta-e, de nagymamámnak mindig ilyen illata volt, amikor náluk töltöttem a hétvégéket gyerekkoromban. :) Nem tudom, hogy elhasználom-e az egészet, lehet, hogy Anyának fogom adni, neki nagyon száraz a bőre, ő szereti a nehezebb krémeket.
UP: Meh. Nem szívja be teljesen a bőröm, ha napi 2x használnám, szerintem 24/7-ben ragadnék. Eloszlatni is nehezebb, mint más testápolókat. Visszatérek a Niveához. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Narbeleth

2018. február 1.

Jobban tetszik ez a tégelyes kiszerelés, mint a pumpálós, utóbbinál a flakonban maradt a kiszerelés tizede legalább. Ekcémás vagyok, sok drogériás márka testápolója kiütést okoz (a patikai alternatívák sem teljesítenek sokkal jobban...) de a Neutrogéna termékeitől sosem lett semmi bajom. Ez az egyetlen, ami tényleg hidratál. Ez a balzsam verzió gyorsan beszívódik, mélyen hidratál, és nem marad utána egy réteg a bőrömön ami ragad, nem 'ázik ki' zuhanyzás alatt sem. Elég gyorsan fogy, de egyszerűen sok kell sajnos a száraz bőröm miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

sophie986

2017. december 11.

Ezt a krémet mostanság nagyon szeretem. Jól hidratál, isteni illata van, könnyen beszívódik, azonnal megnyugtatja a húzódó bőrt. Feszességet senki se várjon egy testápolótól, ahhoz sportolni kell, meg figyelni az étrendre, de ami elvárható egy ilyen terméktől azt ügyesen hozza. Design-ja tetszetős, a tégely nekem praktikus, az INCI is elég tűrhető. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Banszky

2017. november 11.

Könnyű de tápláló állaga van,isteni illattal megspékelve. Ilyen egy igazi testápoló illat számomra. Finom,nem tolakodó,amolyan tisztaság, "úrinős" illat. Megfelelően hidratál,könnyen beszívódik,nem hagy zsíros érzetet maga után. Imádom a tégelyes kiszerelést,így minden cseppje a bőrömön landol. :) Újravevős abszolút!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Norih

2017. július 22.

Valami eszméletlenül kedvező áron jutottam hozzá. Úgy voltam vele, hogy nem használtam még Neutrogena terméket ám legyen. Én nagyon szerettem. Nem mondanám sem zsírosnak sem vizesnek az állagát, pont a kettő között, ez okból kifolyólag tökéletes nyárra és télre is. Nagyon hamar beszívódik, a finom,kellemes illatát sokáig lehet érezni a bőrön. Jól hidratálta a bőröm, szerettem használni, és megéri beruházni akkor is rá, ha drágább lesz. 5 csillag jár neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 22.

dendi

2017. június 13.

Jó krém, hidratál, hamar beszívódik, de hagy maga után egy kis ragacsosságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Jó krém, hidratál, hamar beszívódik, de hagy maga után egy kis ragacsosságot.

2017. április 22.

Ez a krém egy csoda. Pedig én nem szoktam ilyeneket írni. Kicsit szketpikusan vettem meg, az itt olvasott vélemények nyomán, de azt kell írnom, hogy abszolút bevált:))) Extra száraz a bőrőm a kezemen, lábamon és tényleg még másnap este is selymes érzés volt és a bőröm nem volt kiszáradt (más krémektől felkenéskor még ápóló érzés, de másnap ugyanúgy pikkelyesen szárazan hámlik a bőrőm (pedig nem vagyok csirke).
Sok krémet kipróbáltam éás a Neurogéna messze a legjobban bevált eddig amind a klasszikus kézkrémével a hideg időben, mind ezzel a klassz testápolóval.
Egy csillagot azért vontam csak le, mert az illata kicsit szintetikus. Talán illatmentesen megadtam volna neki az öt csillagot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

fleur83

2017. április 10.

Nagyon kellemes használni bár kicsit ragacsos maradok tőle, nem szívódik be teljesen. A bőröm szereti és sokáig kitartott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

repis

2017. január 12.

Nagyon tömény, sűrű. Olyan szinten jól hidratál, hogy nekem csak télen van szükségem ilyen szintű kencére. Viszont olyankor imádom, csodákat tud művelni a kiszáradt bőrrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Trixa

2016. augusztus 8.

Az én bőröm világ életemben száraz volt ,kipróbáltam már vagy százféle testápolót,Niveától kezdve Garnier-ig mindent,de semmit nem használtak.Eddig valahogy (nem is értem hogy) de a Neutrogena kiesett a szórásból.Féléve megvettem az elsőt ,ezt a tégelyes ,feszesitő variációt...Az árával semmi bajom,szerintem teljesen korrekt,a krém pedig egyszerűen szenzációs!!!! A bőröm ennyire pihe-puha,lágy , hidratált még nem volt ! Természetesen figyelek rá,hogy a napi 2liter vizmennyiséget megigyam ,ami nagyban számit a hídratáltságban,de számomra ez a testápoló nagyon bevált! Én is érzem az esti zuhanyozáskor ,hogy van egy kis finom réteg még a krémből,de ez egyáltalán nem negatívum,szóval nem zavaró. A feszesítést ne két hét után várjuk!Én most veszem észre ,de emellett én tornázom is,szóval a kettő együtt észrevehő.Én már a harmadik vagy negyedik doboznál tartok,a fene se számolja :))Talán még kipróbálom ennek a variációnak a flakonos változatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!