New York Color

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   drogériák, online

• Tökéletes matt végeredmény 12 órán át - természetes hatás.
  • Olaj és illatanyagmentes.
  • Nem tömíti el a pórusokat.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Casssy

2019. május 4.

Gyenge-közepes fedésű alapozó, Ivory tökéletesen passzol a börszínemhez, foltosodás nélkül eloszlatható, szinte észrevehetetlen a bőrömön. Imádom hogy bármilyen mattító púderrel fixálva a helyén marad és nem fénylik át akár 7 óra múlva sem. Kár hogy eltűnt a polcokról.:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Dorcsaa

2018. március 11.

1000Ft-ért vettem már kb 2 éve, de még mindig félig lehet.Nagyon hamar megszárad és nem lehet rendesen eldolgozni, csak foltosan, valamint nálam a végeredmény sem volt olyan szép, ezért is kap csak 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

szabo123

2016. október 2.

A 001-es árnyalat tökéletesen passzol a "téli" bőrömhöz..sajnos sminkszivaccsal iszonyatosan kukacosodik,ecsetel viszont szépen ellehet dolgozni! Nincs illata hál'isten. Fedése egészen jó..egy picit talán lehetne erősebb..sajnos építeni nem lehet.Nagyon gyorsan szárad..Később hozok új infókat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

becca483

2016. augusztus 23.

Szeretem, de volt már jobb alapozóm is. nekem a legvilágosabb árnyalat is picikét sötét a hipó színű bőrömhöz :D
könnyen el lehet dolgozni szivaccsal. A fedése nem rossz, mondjuk én szeretek porcelán hatást elérni :) de összességébe jó kis alapozó a mindennapokra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Opille

2016. június 8.

Bárcsak minden alapozónak ilyen semleges, ember színei lennének. A 001-est keverek pici 002-vel, nagyon szép árnyalatok külön is, nem rózsaszín, nem narancs mint a többi márka ronda és természetellenes színei és van világos szín, ami szintén ritka Magyarországon, hacsak nem malacrózsaszínre van szükség. De sajnos nehéz eset, nagyon trükkösen tudom csak szépen felvinni, egy eléggé bonyolult procedúrát kellett kidolgozni a felvitelre mivel nem a tipikus szilikon bázisú alapozó, máshogyan viselkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 8.

Maja92

2016. június 6.

A Rossmannban sikerült beszereznem, köszönöm a választ! :) Nem rossz kis alapozó, ennyi pénzért meg pláne. A fedése nekem közepes, sajnos mostanában van pár "szebb" pattanás az arcomon, azokat nem fedi el.
Nem zavar, hogy rajtam van és találtam belőle a bőrömhöz tökéletes árnyalatot, nem fényesedik át durván még órákkal később sem. Ami negatívum, hogy erősen kell alá hidratálni különben csúnya lesz a végeredmény, mintha hámlana a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

willow21

2016. május 21.

Nekem a Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 az abszolút kedvencem, de ha valamiért nem tudom beszerezni, mindig ehhez fordulok, mert nagyon jó fedése van, pláne ezért az árért... Közel egy évig használtam anno és nagyon szépen elfedte a pattanásaimat, habár voltak helyek, ahol két-három rétegben kellett felvinnem. De összességében nagyon szeretem. =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

noramayer

2015. december 30.

Ma vettem újra már harmadjára, egyszerűen imádom. :) Fedése nagyon jó, szépen kiegyenlíti a bőr színét, könnyen eldolgozható, bár nagyobb pattanásokat már nem fedi el. Annyi negatívum, hogy ha már egy kicsit ki van száradva a bőröm, azt nagyon kiemeli, szóval mindenképp hidratálni kell előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

Lorelloo

2015. december 22.

Tökéletes! Megfelelő ár szuper teljesítmény! Imádom akárhová megyek nem folyik. Elég csak önmagában használnom hisz olyan jol fed de mégsincs benne viaszképem és meg sem érzem hogy rajtam van . Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

tátombák

2015. november 28.

UPDATE: Már egy éve megvan, kincsként őrzöm minden cseppjét. Csak akkor használom ha problémás az arcom és nagy esemény van, mert nekem Ő AZ alapozó :) Az ünnepek közeledtével biztos ajándékozok belőle még egyet magamnak, mielőtt a Müllerből is száműzik a márkát. Nem is értem miért csak most jövök vissza megadni neki az 5. csillagot is...

Utolsó darabok egyikét hoztam el a Rossmannból - akciósan. A márka pultja kiürült, a helyén zsebkendőket kínálnak eladásra, a megmaradt pár NYC kozmetikumot pedig száműzték az akciós kiárusítós pultra. A pénztáros csaj nem tudott válaszolni a kérdésre, hogy mi történt a márkával. Én azért sajnálom, mert jó kis cuccokat lehetett kifogni. Tud bárki bármit a márkáról?

Nem a tökéletes alapozót kerestem, amikor ezt vettem, mégis jó eséllyel pályázik a kedvenceim listájára. Viszonylag sűrű, szivaccsal iparkodni kell, hogy szépen eloszlassam még időben. A fedése okozott igazán kellemes csalódást, nagyon erős színe van és nagyon fed. Nem valami könnyű viselet, aki nem szereti az alapozót az arcán az nem fogja megtűrni. Nyilván nem tartja a 12 óra matt hatást, nekem még télen se fogja, de púderrel meg lehet hosszabbítani az élettartamát.
Párszor használtam eddig, a kezdeti lelkesedés fázisában vagyok, ezért kap egy erős 4est :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Kaolin 0 0