New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zazi, az összetevőket feltöltötte: Arianne, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Lelőhely:   drogériák, online

Automata szemceruza

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Scva

2016. július 6.

Egy hete vettem, Deep Purple árnyalatban. A csomagolás már teljesen más. Könnyen fel tudom vinni, tartós. Gyanítom, javítottak rajta. HA elfogy az Essence barnája, ki fogom próbálni a NYC barnáját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 6.

BloodEve

2015. május 27.

Szintén a kukások közé tartozom. Gyakorlatilag annyira silányan pigmentált, hogy nem is fogott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

vichikee

2015. május 27.

kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

kuka

katagi

2014. november 14.

Használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Használhatatlan.

Sziszkó

2014. november 2.

Ez egy hulladék, de szó szerint! Mikor hazavittem és kipróbaltam, egybòl megertettem miert volt olyan olcsó.Lötyögött az egész, mint ami barmikor széteshet.Nem is fogott rendesen.Mire sikerült vele kihúznom, rà egy óràra csak egy elmaszatolódott vmi maradt a szememen.Ez nagyon nem vált be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

Encssy

2014. október 6.

245 Ft-ért vettem kiárusításban a vampy violet színűt. Haza mentem és rögtön ki akartam próbálni, mivel ki voltam sminkelve hát a vízvonalamon próbáltam, semmit de semmit nem fogott ott! Hogy rendesen kijöjjön a színe kb 3x kell áthúzni. Én amúgy se igazán szeretem a csavaros megoldást de ebben ráadásul minden lötyög. És hogy valami pozitívat is mondjak ez a vampy violet árnyalat tökéletesen eltalált, annyira illik hozzám, az összes csillag csak a színre megy, és nekem a tartóssággal se volt gondom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

fancsi25

2014. augusztus 22.

Nem tartós, alig van színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Nem tartós, alig van színe.

SophiCrems

2014. július 13.

Mintha egyáltalán nem lenne pigmentált! Levettem a polcról, tetszett hogy kicsavargatós, de nem volt teszter, hát nem próbáltam ki. Még azta az 500 forintot is sajnáltam érte...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 13.

Oraculum

2014. június 20.

Borzalom, ajándékba kaptam, de soha nem volt még ilyen rossz...maszatolódik, kenődik, alig pigmentált és kiesik a csavaros csomagolásából...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

prne0919

2014. június 20.

Én nem igazán értem a hozzászólásokat, mert nekem nagyon is megfelelt. Két színben is vettem és nagyon jól tudom használni, a tartósságával sincs semmi problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 20.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.