New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Deni, az összetevőket feltöltötte: simongela, Módosítva: 2022. március 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Száraz

Gyorsan száradó, színtelen, erősítő körömlakk ápoló összetevőkkel gazdagítva.

KBMona

2017. június 22.

Fedőlakknak használom, annak tökéletes, szép fényt ad a körmeimnek, és gyorsan szárad. Viszont felszedi a sötétebb lakkok tetejét egy kicsit, de mivel mindent színt minimum két rétegben kenek fel, így ez nem befolyásolja a lakk szépségét. Erősítő hatása nincs, de nem is vártam csodát tőle, arra van más lakkom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Dike01

2016. január 26.

Alaplakknak használtam sokáig, annak tökéletes volt gyorsan száradt és a főlé kent lakkok sem fogták meg a köröm. Erősítő hatást nem vártam, de nem is kaptam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

kendahajadra

2014. október 9.

A Rossman akciós kosarát átfutva láttam meg 280 Ft-ért ezt a lakkot, gondoltam adok neki egy esélyt (avagy a Hogyan hozzunk rossz döntéseket, és költsük felesleges dolgokra a pénzünket?- szindróma ékes példája). Végül is nem rossz, bár az újravegyem-ne vegyem kérdéskört nem csak az döntötte el, hogy kivonták a forgalomból. Egy nagyon vékony rétegben szép fényt ad a körmöknek, de ha vastagabban kenjük fel, zöld lesz és "legyűrődik". Alapnak megjárja, fedőlakknak borzalmas, nem szárad meg rendesen és felszedi a lakkot. Körömerősítő szerepe /mondanom sem kell/ nincsen. Hétköznapi körömfénynek azonban megfelel, pláne ezért az árért, még ha kicsit nehéz is eltávolítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

simongela

2014. február 20.

Először is: Nagyon, nagyon büdös. Sokkal büdösebb mint bármilyen más körömlakkom. A körmömet nem erősítette meg. Alaplakknak vagy fedőlakknak nem rossz, de ezt bármelyik másik színtelen lakk tudja ami nem ígér mást. Ha önmagában kenem fel nagyon gyorsan lepattog a körmömről, már egy nap alatt. Két rétegben picit tovább bírja. Egyetlen előnye, hogy nagyon gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

NBetti2000

2014. február 17.

Fedőlakknak használom. Nem rossz nem is nagyon jó. Átlagos, a körmeimmel nem csinált semmit.És ehhez képest azért nem olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 17.

nhymeria

2014. február 2.

Alaplakknak vettem, nem is vártam tőle körömerősítő hatást, azt inkább a vitaminokra hagyom:) Amire szántam arra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

gyovai890

2013. október 18.

Én is alaplakknak használom és nekem sem erősített semmit sem a körmeimen! De viszont legalább gyorsan szárad! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

micsii

2013. június 8.

Alaplakknak használom heti rendszerességgel már fél éve, de abszolút nem vettem észre hogy erősítené a körmöm. Szerintem rendeltetés szerű használat mellett sem teljesítene jobban, mert anyukám körméről fél nap alatt lepattogzott, mikor vele próbáltattam ki. Ettől függetlenül alaplakknak nagyon jól bevált, még a legrosszabb minőségű lakkok is szebben terülnek szét rajta, és mintha nem is engedné őket csíkozódni. Kivétel a pasztell essence színek, mert azokkal botrányos módon elbánik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

szreka

2013. április 28.

Szerintem jó kis lakk, én fedőlakknak használom, elég folyós, de gyorsan megszárad, szép fényt ad a körömnek. Körömerősítő hatását nem veszem észre, mert sok féle lakkot használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

Louve

2013. január 23.

nekem lassan 1 éve megvan, de nem igazán volt erősítő hatása. nehezen szárad és az ahogy előttem írták már, igen, az üveg felénél nyúlik össze vissza. lehetetlen felkenni a körömre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 23.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Silk Amino Acids
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.