New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. október 5.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A NYC New York Color Long Wearing körömlakkok luxus árnyalatú palettája azonnali csillogást teremt, amely ellenáll minden nappali vagy éjszakai történésnek. Ráadásul biztosítja a fényesen csillogó eredményt, mely tartós is egyben.

Kiszerelés: 13.3 ml

Szecsuani

2015. november 27.

Lila színben van meg, ráadásul olyan árnyalatban amit nagyon szeretek, így elég sokat használom, pedig:
Sajnos pont azt amit ígér nem tartja be, 1 nap után már többször volt h lepattantak belőle kisebb darabok, ami nekem tök nagy csalódás és általában azonnal lekapom az egész lakkot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

szepjulia

2013. október 20.

Több hete már megvan a lakk, de csak most jutottam a kipróbálásához. Elég random volt a vásárlás, tehát nem sokat tudtam arról, hogy milyen lesz. A csomagolása egy hosszantartó lakkot ígér, amivel azért nekem volna fennakadásom. Kb. 2 napig bírta, ameddig még normálisan nézett ki. Nekem ez nem akkora probléma, mert 2-3 naponta amúgy is lemosnám és átfesteném valami másra. Igaz, hogy a fekete árnyalatot próbáltam ki és hogy ezen jobban meglátszik a kopás, de azért ez nem túl sok. Más színeknél egy kis korrigálással meglehet a 3 nap is. Viszont ami tetszett benne, hogy nagyon-nagyon gyorsan száradt (gyorsabban mint a spéci gyorsanszáradó lakkjaim), a 2. réteg felvitelére se kellett sokat várnom. Az eredmény pedig egy szépen csillogó összkép lett. A másik pozitívuma pedig az ára volt, ugyanis csak 1 dollárba került, kiszerelése viszont elég nagy.
Gyengébb 4-es

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

Gyengébb 4-es