New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, az összetevőket feltöltötte: dorottya0116, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

gpok

2019. szeptember 26.

Nagyonnagyon szerettem! Mindenhol kutatok utána, hátha találok még, de gondolom (mint minden jó dolgot) ezt (is) kivonták a forgalomból :(
Nekem szuper tartós volt, nem fogott, nem csúszkált, és simán bírt jó pár órát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Nekem szuper tartós volt, nem fogott, nem csúszkált, és simán bírt jó pár órát!

Bradshaw

2017. október 16.

hát mi tagadás régen vettem, de most megtaláltam. Még mindig fog, hiába filc. Már régebben is kerestem az igazi tartós rúzst. Nem hagy nyomot maga után, ez biztos. Nekem talán a színválasztás sem volt túl jó. 495 Endless Spice mintha semmi szín nem lenne a számon. Régen sem szerettem, ezért van még belőle. Ma adtam neki egy új esélyt. Botrány. Tényleg utálom. ahogy felteszem, az összes kis repedezés látszik az ajkaimon. ez nap közben csak még rosszabb lesz. kiszárít, és darabokban elkezd lejönni. ááááááá!!!!!!!! ezzel teljesen befürödtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

ramonanagy0669

2017. június 14.

Véletlenszerűen vettem meg, mert valaki a szempillaspirálokhoz keverte a drágát :D és le is volt akciózva 300 ft-ra, na mondom ez jó vásár lesz egy szempillaspirálért. :D Erre itthon nézegettem, még ki se csomagoltam, és akkor olvasom rajta, hogy lipstain :D mondom de fura neve van ennek a szempillaspirálnak, színe 496 Forever Fuchsia, na meg még rózsaszínű is :o , gyorsan kibontottam, erre meg egy ajakfilc fogadott :D hát végülis jól jártam, mert az Astor ajakfilcét szerettem volna beszerezni, de sehol se találtam azt már.
Párszor használtam, csókállónak nem mondanám, kicsit alkoholos íze van, darabosan potyogott le, és eléggé kiszárította a számat.
Viszont szép színe van, és azért tartós is picikét, és a fogaimat se fogta be.
Nem szeretném lepontozni, mert azért klassz kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Viszont szép színe van, és azért tartós is picikét, és a fogaimat se fogta be.
Nem szeretném lepontozni, mert azért klassz kis termék.

fannnni

2016. szeptember 6.

Imádtam, amíg gyártották, aztán végkiárusításban felvásároltam a maradék készleteket 300 ft-os darabáron. Sajnos mostanra lényegében kifgoyott a készletem. Minden idők legjobb tartós ajakrúzsa volt, nem kenődött, kevéssé kopott, nagyon tartós volt, nem fogta be a fogakat, szép színe volt, nem ült be a száj körüli ráncokba, egyszóval csodálatos régi szép idők voltak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Viatzio

2016. június 10.

Már vagy 4 éve nyúzok egy bogyószínűt konkrétan napi szinten, valószínűleg ez már nem dícséretes meg kicsit undi (na jó nagyon), de mindig számíthatok rá, imádom! Száraz ajkakon nem mutat jól, mint egy tinta sem, de ajakápolón is jól viselkedik. Lehet diszkrét és tömény színt is elérni vele, nekem nagyon tartós, ha nincs kedvem napközben szórakozni a szájkencével, csak felteszem ezt, max. egyszer kell újrakenni ha sok volt az eszem-iszom, de ennyi. Volt ezek kívül még pár ilyen filcem, de ez volt a legjobb, sajnálom, hogy nem jönnek elő a márkák újabb ilyen holmikkal, mert szerintem nagyon okos, praktikus dolog. De ez a szívem csücske!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

kisviktoria

2016. május 12.

Tartós. Mivel filc, nagyon természetes hatású, nem úgy néz ki, mint egy rúzs, nem ragad, mintha nem is lenne semmi kenőcs a számon. Ha kopik, akkor is egyenletesen elhalványodik a szín, nem lepattog vagy kicsúszik az ajkam szélére minden. Akciósan vettem a müllerben az utolsó darabot, nekem nagyon bevált. Egyik baja, hogy ok nélkül idő előtt kiszáradt, így nagyon sokáig kell fejjel lefele tárolnom, hogy újra használható legyen és szépen fogjon. A másik, hogy szárít, ezért mindig rákenek átlátszó ajakbalzsamot is, így viszont nyilván oda a természetes, matt hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

helina

2016. április 11.

Ez valami zseniális termék! Megint úgy vettem valamit, hogy nem olvastam el, hogy mi is ez, de nagyon örülök, hogy megvettem! A 499 Forever Mine Wine árnyalatát választottam, kerek 400Ft-ért egy kínai üzletben, de majd körülnézek még, hátha van más árnyalatban is. Ez az árnyalat nagyon jól passzol a kék szememhez, és optikailag nagyon sokat fehérít a fogaimon.
Soha nem próbáltam ez előtt ajakfilcet, kicsit még tanulgatom a használatát, de elsőre egészen szépen sikerült felvinnem, és mivel filc, nincsen semmilyen textúrája, el is felejthetem, hogy az ajkamon van. Nekem nem szárad gyorsan a szám, de azért egy óra után kopik belőle, de ez az időtartam bármelyik eddig használt rúzsnál jobb.
Összességében nekem nagyon tetszik, ilyen áron beruházok még többre :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

Összességében nekem nagyon tetszik, ilyen áron beruházok még többre :)

lucintaa

2016. március 20.

Anyukámtól kaptam egy nude árnyalatot, mikor szelektált. :)
A színe szép intenzív, nem is érezni, hogy az ajkakon van, és tartósnak is lehet mondani.
Azonban... (és ezért csak két csillag) úgy kiszárította az ajkaimat, hogy iszonyatosan fájt, viszketett, és sebes is lett. :S Lehet, hogy valamelyik összetevőt nem bírtam, fogalmam sincs, de ez egy nagyon nagy hátrány.... Nem sűrűn fogom használni emiatt, az biztos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

Anyukámtól kaptam egy nude árnyalatot, mikor szelektált. :)

jubileum

2016. január 21.

2015. július 6.: Először is imádom az ajakfilceket, már többet is próbáltam, azt gondolom képesek kiiktatni a rúzsok mindne undorítóságát, mint a kenődés a fogakra ragadás a poháron maradt folt, vagy amikor beszívódik a zsírtartalma és a rózs festékanyaga a kiszáradt bőrdarabokat keretezi.... a rúzs talán a leggusztustalanabb sminktermék lehet...

Szerencsére az ajakfilcek vizes bázisuk miatt mások, először is érintésre nem fognak, nem szívódik be a zsírtartalom lehetetlen hogy fogra tapadjon vagy bármi másra ami nem vizes...ha az ember megtnaullja nem lenyalni akkor órákig ugyanolyna marad, ami ugye a rúzsoknál kb. fél óra vagy még kevesebb míg elindul az amortizáció...

A NYC ajakfilce amiben más mint a többi, először is kiemelném, hogy rohadtul sokáig elég, mindne nap használom, és majdnem egy éve tart...a maxfactoros kb. 3 hónap persze négyszeres áron.
Íze nincs, ez is a maxfactorosnál volt probléma, az ugyanis édes...mondani se kell ez ingerencia a nyalogatására.
Nincs benne az astoros ajakbalzsam, ami ugye azért jó ötlet mert vizesbázisa miatt nyilván nem hidratál, viszont azért kegyetlen rossz, mert kiölik belőle a zajakfilc összes előnyét, hisz ha a festékanyagot ajakbalzsammal keverjük végsősoron egy rúzst kapunk...Tehát nem hátrány.

Remek tartós sokáig elég nagoyn olcsó.

UP: Azta hát ez...tényleg rohadt sokáig elég, alig veszített az erejéből mindennapos használat mellett, egyrészt kár hogy már nem gyártják, másrészt meg...ez most örökélet + 2 nap??? :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Remek tartós sokáig elég nagoyn olcsó.

Mackobunda

2015. november 16.

498 Berry Long Time árnyalatban van meg, mindig félretologatom csak. Foltosan lehet felvinni ugyancsak így is kopik le, nem is túl intenzív a színe. Habár a száj egyből beszívja mégis kiül az ajkak szélére. Őszibarackos illata van és ízre kissé kesernyés. Nem is tartós, szárít is. A hegy vége nem fog, csak ha rányomom. Tipikus a kisgyerek a filccel eset. Felejtős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.