New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: darkbeforestorm, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2014. november 14.

Lelőhely:   drogériák, online

• Revived Berry
  • Mango Punch

silver

2014. január 15.

2013. júl. 9.: Amint megláttam a polcon, éreztem, hogy ez kell nekem. :) Szép fényt ad az ajkaknak és kellemes, de nem kihívó színt. Aki erősebb fedésre vágyik, az inkább rendes rúzzsal próbálkozzon, mert ez a ceruzácska inkább afféle stiftes szájfényként írható le. Igazi nyári cucc, gyorsan felkenős-táskába dobálós, nem kell aggódni amiatt hogy foltosra fog kopni, nem szárít, nem ragad, és még a csomagolása is emberi - szóval nekem tökéletes. :)

2013. aug. 15.: Vivien0228 disznózsíros hasonlata is teljesen megállja a helyét szerintem, de nekem kifejezetten tetszik ez az állag. :D Egyetlen negatívumként azt tudnám felhozni, hogy a nagy melegben kissé olvad, és ahogy az ember rákeni a szájára, a kis rúd közben az erő-ellenerő törvényének megfelelően nekinyomódik a fekete borítás belsejének, és az oldalán kis "karcolások" jelennek meg. Ha érti bárki is, hogy mire gondolok. De még így is abszolút megéri, legalábbis nekem. :)

2013. szept. 7.: a Pink Sparkkal szerzett kellemes tapasztalataim után nemrég leárazva a Revived Berry nevűt is megvettem, bár kissé tartottam attól, hogy túl sötét lesz. Felkenve inkább csak olyan egészséges bogyószínű, persze valóban sötétebb és intenzívebb, mint a Pink Spark.

Nagyon megbarátkoztam ezzel a termékkel, szinte minden nap használom. Mindezek ellenére a legvilágosabb színre nem ruháznék be, van egy olyan gyanúm, hogy annak nem sok színe van felkenve.

2014. jan. 15.: Komolyan azt írtam a Revived Berryről, hogy egészséges bogyószínű? :D A téli bőrszínemmel olyan brutális kontrasztot alkot, mintha elevenen téptem volna széjjel egy pipit és kiszívtam volna a vérét. Persze ez nem negatív megjegyzés, attól még ugyanúgy használom és szeretem ezt a színt, csak röhögök. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 15.

Ophelia

2014. január 13.

Akciósan 600 forintért vetettem rá magam az utolsó darabra, a Revived Berry árnyalatra. Mázli volt, mert pont ezzel szimpatizáltam, a bogyós árnyalatoknak ritkán tudok ellenállni. Igaz, még csak most próbáltam ki először, de így tetszik. Az elhasznált Balea ajakápolók garmadája révén engem a vizes állag cseppet sem zavar, annál inkább érzem, hogy nem szárít. A színe nagyon szép természetes, szerintem ha ennél pigmentáltabb lenne, nem hiszem, hogy mindennapos viseletre alkalmas lenne. Tényleg nem mondanám tartósnak, de én egyelőre boldogan kenegetem magam vele gyakran. :) A csomagolása hagy némi kivetnivalót maga után, kissé lötyögős, nekem is megsérült már maga a rúzs része, de nem tragikus. Ez az első ilyen ajakceruzám (azt sem tudom, hogy hívjam, annyiféle elnevezése van ezeknek...), de szerintem nem az utolsó. :P

Update: Sajnos bármennyire is szerettem volna ignorálni a tényt, hogy hosszú távon szárít, nem sikerült. Idő közben még a Catrice hasonló rúzsát is beszereztem, és a különbség nem csak egy csillagnyi- a Catrice javára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

tara95

2013. december 29.

Pink Spark árnyalat. Gyönyörű szín, jól hidratál, tartós. De 2 gramm?! 600ért vettem és imádom de mérges vagyok a mennyiségre :D.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

abbey94

2013. december 4.

akciósan vettem 500Ftért, régóta kiakartam próbálni, de mindig elkerülte a figyelmemet. Revived Berry árnyalatot vettem meg, úgy gondoltam ez tökéletes az ünnepekre és télre, milyen igazam lett :) Az állaga sokkal jobban emlékeztet egy ajakbalzsamra, és ez nálam megér egy 5*!! Sok ajakszinezővel mellé fogtam, szárított és csak cserepes lett tőle a szám, de ez ápolja, és puhává teszi :) a színe nem túl erős, épp amennyire a hétköznapokra szükségem van, és nagyon tartós. nap végén evés ivás mellett, a sminklemosó kendőmmel még szedtem le a számról belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

adryennbeauty

2013. november 8.

A színek halványak, szinte áttetszőek és csodálatos fényt adnak az ajkaknak.
481 Mango Punch:
Őt használtam a legtöbbet. Nagyon tetszik a halvány színe a csodás csillogása.
482 Pink Spark:
Tetszik, hogy enyhén rózsaszín, így nem nagyon feltűnő, de mégis ad egy kis színt az ajaknak.
483 Revived Berry:
A legkevesebbet használtam, nekem inkább őszi szín, ezért elteszem őszre :) A 3 közül a legsötétebb.
Összességében a 3 ajakfény stiftről:
- abszolút nem ragacsos
- kellemes gyümölcsös illat
- tetszik a kicsavarós kiszerelés
- szép fényes
- könnyű, egyszerű és gyors használat, akár tükör nélkül is
- ápolja az ajkakat

Számomra nagyon fontos, hogy az ajakfények vagy a rúzsok ne szárítsák az ajkaimat. Ennél a terméknél semmi ilyet nem tapasztaltam. Használatával kevesebb ajakbalzsamot használtam :)
Pár oldalon olvastam, hogy a megvásárlásuk után csalódtak bennük, mert a nagy melegben megolvadtak. Gondoltam kipróbálom és mivel a nagy melegben a táskámban lapult mind a 3, így könnyen utána jártam. Mondanom sem kell, hogy igazán melegben voltak tesztelve (napi 3 óra buszozás kánikulában). Én nem igazán tapasztaltam túlzott olvadás, csak minimálisat, ami engem nem zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

A színek halványak, szinte áttetszőek és csodálatos fényt adnak az ajkaknak.
481 Mango Punch:
Őt használtam a legtöbbet. Nagyon tetszik a halvány színe a csodás csillogása.
482 Pink Spark:
- könnyű, egyszerű és gyors használat, akár tükör nélkül is
- ápolja az ajkakat

KataaBabaa

2013. október 31.

Rózsaszínre csaptam le akciósan. Nekem tetszik hogy van egy kicsi színe és fényes is. Mindennapokra praktikus. A rúd nagyon puha, így én mindig attól félek hogy letörik, hiába figyelek rá hogy csak annyit tekerjem ki amennyit muszáj. Másik az illata ami nagyon nem tetszik. DE! nem szárít, hanem egyenesen hidratál, szóval nem életem terméke, de biztos hogy megromlani se fog a fiók alján.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

allthemakeup

2013. október 6.

A csomagolásáért nem vagyok oda, mert elég olcsó hatást kelt, de pluszpont, hogy le volt fóliázva, így senki sem próbálhatta ki előttem. Én imádom az ilyen jellegű termékeket, amik fénylenek, mint egy szájfény, de mégsem ragadnak. Nem ad sok színt (Mango Punch), de emiatt hétköznapra tökéletes. Nem szárít, inkább hidratál. Az árát viszont kicsit sokalltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 6.

juccjucc

2013. szeptember 25.

Mikor megvettem ( Mango Punch ) párszor használtam de nem lett a kedvencem.Színe nincs,épp hogy csak fényt ad.Az illata édeskés.Meleg időben használhatatlan volt számomra.Na meg szárított is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

RozaVonT

2013. szeptember 25.

Ha lehetne nulla csillagot adni akkor én azt adnék,mert ez az egész ajakszínező stick egy nagy NULLA. Nulla fedés,nulla tartósság és még sorolhatnám...Akciósan vettek 600 Ft volt a Rossmannban,de még ezt az összeget is nagyon sajnálom érte. Olyan érzés mintha szintelen szőlőzsírral kenegetném az ajkaim,ja és már a második alkalommal letört belőle egy jókora darab!!! Olvad,maszatol egy szót tudnék rá mondani de azt nem lenne illendő ideírni :-) Óvakodjatok tőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

kalmaniki

2013. szeptember 24.

A Pink Spark árnyalatot vettem meg még akciósan. Vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban, mert nagyon praktikus, tetszik a csomagolása, jól hidratál, akciósan megéri, viszont színt szinte nem is ad, csak fényt, ráadásul az is gyorsan eltűnik az ajkakról. Felejthető darab sajnos, pedig nem volt rossz ötlet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopherol