New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: punkyorange, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Aranyfüstlemez hatású fedőlakk.

Kiszerelés: 9,7 ml

Lina14

2017. december 16.

nekem a rez valtozat van meg, ugyanaz a problemam vele, nem fed teljesen
ezt ugy sikerult kikuszobolni, hogy ekalaku sminkszivacsra viszem fel, es onnan nyomkodom ra a koromre, ugy nagyon szepen fed
valoban alig akar megszaradni plusz megissza a fedolakkot, kell ra legalabb 2 reteg
alkalmankent szep de nem igazan hasznalom, maximum egy-egy ujjra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

nekem a rez valtozat van meg, ugyanaz a problemam vele, nem fed teljesen
alkalmankent szep de nem igazan hasznalom, maximum egy-egy ujjra

punkyorange

2014. január 25.

A Catrice 33-as árnyalatú In the Armee Glow körömlakkja fölé kentem (ami szerintem egy nagyon csúnya szín magában, de akciós volt), nem rossz, nem rossz, de nem az igazi.
Már egy réteg sem akart megszáradni (a Catrice már megszáradt addigra), ráadásul a tökéletes hatás érdekében 3-at is fel kellett vinnem, gyorsszárítő fedőlakk nélkül katasztrófa lenne a használata. Még ennyi réteg után is vannak kitöltetlen foltok a körmeimen.
Nekem tetszik a hatása, régóta kerestem már ilyen lakkot. Nem teljesen aranyfüstlemezes, hanem brokátos beütésű is. Nézegettem más márkák hasonló körömlakkjait, nos azokban tényleg kis fóliadarabok találhatóak, míg ebben csak kis meg nagy arany glitterek.
4-est adok neki fedőlakkal való használat mellett, de a termék maga a száradás (és a tökéletlen fedés) miatt csak 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, D&C Violet 2