New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mesi, az összetevőket feltöltötte: tinnke.k, Módosítva: 2016. november 25.

Lelőhely:   drogériák, online

Finom porpúder (loose).

Translucent (átlátszó) és naturally beige árnyalatban.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nollan

2015. november 16.

Natural beige árnylat van meg, illetve már szinte elfogyott, de újra szándékozom venni. Nyilvánvalóan nem fed erősen, én csak átsimítom vele az arcomat, alapozót nem használok. Mivel nem fed erősen, télen és nyáron is tudom használni, nem számít, ha barnább az arcom, szépen egybeolvad a bőröm színével. Mindig egy tartályos púderecsetbe töltöm át, azzal szépen el tudom dolgozni. Nem ül meg a ráncokban, szarkalábakban. Nagyon natúr, nem is látszik, de mégis szebb az összkép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 16.

Timóótea

2014. december 22.

Egyszerűen imádom! Külföldön dolgoztam baromi melegben nagyon jó fedést biztosított :) az egyetlen problémám hogy nem találok egy ideje a rossmannban :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

Vivien09

2014. augusztus 28.

Nekem bevált ez a púder , a translucent árnyalatot veszem újra már harmadjára . A csomagolás borzasztó de ezenkívül nincs vele bajom . Valaki nem tudja , hogy az egész állványt kivonják a forgalomból vagy csak más csomagolást kapnak az nyc termékek ?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

l.lucuska

2014. augusztus 26.

Nagyon nem jött be :( Szerettem volna egy porpúdert, és ezért gondoltam kipróbálom ezt (az itteni negatív vélemények ellenére is :D). Elég nehézkes a használata ugye a csomagolás miatt, persze gondolom meg lehet tanulni, de én nem jutottam el odáig, mert pár használat után a homlokom teljesen kipattogzott tőle :/ Illetve a másik nagy probléma hogy teljesen szállíthatatlan, merthogy a kupakja sehogy sincs rögzítve az alsó részhez, ezért könnyen leeshet :DD De én nem bánom, hogy kipróbáltam, azóta már rendbehoztam az arcom egy Cuticura arclemosóval, és amúgyis szeretek új termékeket kipróbálni szóval elkerülhetetlen volt hogy egyszer valami rossz is az arcomra kerüljön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 26.

samuhenrietta

2014. július 5.

Egyszer vettem egyet hogy kipróbáljam és nagyon nem vált be. Nem jó az illata, nem bírja sokáig, nem fed semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

katica22

2014. január 12.

Nekem a naturally beige árnyalat van meg. Nagyon jó kis termék semmi baj nincs vele. Csak hát igen... a csomagolása :P nem praktikus, de az ára, tartóssága és a mennyisége ezt ellensúlyozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

viktoriacsoke

2013. december 27.

Szeretem ezt a púdert, nagyon jó bár a csomagolása nem a legjobb hogy csak így rá lehet helyezni a tetőt így táskába tenni vagy utazáshoz nem a legjobb de maga a termék nagyon jó már háromszor újravetem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

OAdrienn

2013. december 25.

A csomagolása tényleg katasztrófa, de én átöntöm egy régi Oriflames púder dobozába és probléma megoldva :) Maga a termék jó, de nem tökéletes. Mattít, de nem tart a nap végéig. Kicsit túl púderes, szóval látszik ,hogy ott van rajtam. Persze ez közelről nem feltűnő, de magamon észreveszem, és engem zavar. Olyan mintha beliszteztem volna az arcom. Egyszóval nem természetes. Mentségére legyen szólva nagyon olcsó, így ár-érték arányban jónak mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Babuin

2013. november 27.

Én a transzparens púderét vettem meg, de sajnos megint csalódtam (eddig egy NYC lakk vált be).Olyan mintha hintőport kennék a fejemre, nagyon porolódik, esik mindehova, a ruháról leverhetetlen. Nem is nyúlok hozzá már, főleg mióta dodo púderem van. Pedig anno nagyon vártam, hogy bejöjjön a márka Magyarországra, de most már nem igazán merek tőlük vásárolni..nem tudom mire számíthatok. :) Ja igen a csomagolás úgy förtelem, ahogy van..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Viki_keni

2013. november 27.

Biztos van jobb loose púder ennél, de a szemem alá és pici az orromra, nyáron/eseménykor kevés az arcomra elég.

Az áttetszőt veszem sokadjára, de nem teljesen áttetsző, szépen igazodik a bőrhöz, de picit világosítja azért.
Sokáig elég, 3-4 hónap nálam.
Csomagolására panaszkodtok páran, de én egy régi kompaktba öntök át, lefedem egy puffnival és voilá: táskában is hordható :)

Rossmannban ma 25%-os kedvezménnyel 636.- Ft volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 27.

Sokáig elég, 3-4 hónap nálam.

Rossmannban ma 25%-os kedvezménnyel 636.- Ft volt!

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Kaolin 0 0