New Yorker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   New Yorker márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. július 4.

Lelőhely:   New Yorker márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Kiszerelés: 150 ml

Joe38

2013. június 22.

Ez egy szuper kis finomság........................
Erős,fiatalos,aromás illat.Órákon keresztül éreztem magamon!
Mire felkerül szerintem már nem lesz akciós a Mllr-be,de ezért az 1200 pénzért
nagyon jót kapott, aki vett belőle!A rendes árát kicsit sokallom ,de még úgy is megér egy misét!
Nekem kicsit van egy Pierre Cardin Emotion beütése ,de nem feltétlen ugyan az az illat csak
olyan benyomást kelt bennem mind a kettő..........
Nálam egy erős 4-es........,akciósan veszek máskor is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 22.

Ez egy szuper kis finomság........................
Erős,fiatalos,aromás illat.Órákon keresztül éreztem magamon!
Mire felkerül szerintem már nem lesz akciós a Mllr-be,de ezért az 1200 pénzért
olyan benyomást kelt bennem mind a kettő..........
Nálam egy erős 4-es........,akciósan veszek máskor is!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate