Nike

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lylah, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegyek: citrom, alma

Szívjegyek: gyöngyvirág, jázmin

Alapjegyek: nőszirom, cédrus

regulazsofia

2019. október 1.

Először a csuklómra fújtam kipróbálás céljából, aztán mire végig jártam az üzletet még mindig éreztem az illatát és egyre jobban tetszett!
Nagyon könnyed, nőies illata van, mindig tisztaság érzetet kelt bennem. Ezért az árárt csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

Moncheechee

2019. július 3.

Nagyon kellemes, púderes illat. Az Euro Family boltokban 1500 forint körül kapható. Nőies, a tisztaság érzését kelti, de a régi Nike illatokhoz képest is gyorsan “kopik”. Na de 1500-ért nem lehet egy Dior tartósságú... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 3.

Qwerty

2019. március 11.

Hú, ez rémes élmény volt. Elkövettem azt a hibát, hogy magamra fújtam a teszterből, utána órákig nem bírtam lemosni magamról. Maga a szégyen követett mindenhová ezzel a szaggal....a megtestesült műszálas, csibesárgára hidrogénezett, grillcsirke-színűre szolizott, ragasztott műköröm komplett esszenciája ragadt rajtam citromos wc illatosítóval a 90-es évekből.
Mikor már majdnem teljesen eltűnt, akkor volt egy kellemes illatnyom, amit felfedeztem benne, ennek ellenére egy ideig elkerülöm a parfümös polcokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

kertesznorka

2019. március 8.

A fragrantica-n meglepően lepontozták, pedig szerintem kincset találtam ennyi pénzért! A Lanvin Marry me és a Trussardi Donna olcsó alternatívája, lehet, hogy nem egy bonyolult niche kompozíció, de a pénzünkért egy finom, egészen tartós citrusos- jázminos virágillatot kapunk, ami tökéletes tavaszra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

Ennie86

2019. március 1.

Tegnap én is belefutottam a Müllerbe. Nyilván muszáj volt kipróbálnom. :)
Ahogy Sheila is írja, olyan kis bájos, nőcis illat. Rajtam nagyon jól dominál az alma és a gyöngyvirág. Olyan üdítő frissesség! :) Szerintem hamarosan én is beruházok rá. Tavaszra nagyon jónak találom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Tegnap én is belefutottam a Müllerbe. Nyilván muszáj volt kipróbálnom. :)

Sheila

2019. február 20.

De jó hogy ez is felkerült!
Nemrég Müllerben bukkantam rá a fenti igen baráti áron. Első fújás a kézfejre csak kíváncsiságból, na mondom kellemes, de semmi extra.
Majd ezután üzletből távozás után valamivel elkezdett megtetszeni, még órákkal később is egyre csak szagolgattam. Másnap lendületből mentem vissza érte...
Node az illat: elsőre kissé szappanos tisztaságillatnak tűnt, de aztán később rajtam főleg a jázmin jött elő legjobban. Meglepően jó kis illat ez, édeskés-virágos, tiszta, bájos. Tartóssága nem extra (ezt nem is vártam tőle), de egyáltalán nem is rossz. Ezért az árért nagyon megérte, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 20.

De jó hogy ez is felkerült!

Antioxidánsok: BHT