Nike

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anitaanett, Módosítva: 2015. május 8.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Dezodorok

Erika80

2019. május 12.

Nekem ebből is a teljesen színes (zöld) üveg van meg. Számomra ő is egy kellemeske illat. Nem extra, de nőcis-sportos, kedves illat. Engem elég erősen emlékeztet az Armani Si Edt változatára. De hála az égnek nem olyan erőteljes esszenciával rendelkezik. Abszolút megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

nyarigabi

2016. augusztus 3.

A három nagyon színes üveg (Green, Azure, Pink) ez jött be legjobban. Papíron. Bőrre fújva valami botrányos, karcos, alkoholos, olcsó. Az EDT-t próbáltam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Moncsi1984

2016. június 18.

Nyárra vettem, de nem igazán jött be. A boltban jobban tetszett. Azért még használgatom, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 18.

wifey

2015. november 13.

Az illata meglepő módon nagyon tetszik, jó az üvege is, és szerintem az árához képest tartós. Én egy nap maximum kétszer fújok újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

fokid1

2015. július 5.

Nagyon szeretem az illatát, nyilván nem tartós mivel nem igazi parfüm, de így nyárra sztem tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 5.

anitaanett

2015. június 23.

Imádom az illatát, a csomagolás is tetszik, viszont kevésbé tartós. :/ Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Citral, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.