Nina Ricci

Ár:   14 200 Ft, 20 990 Ft és 24 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Ár:   14 200 Ft, 20 990 Ft és 24 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: zöld mandarin, rebarbara

Szívjegyek: rózsa, frézia

Alapjegyek: fehér pézsma, vanília

Ár: 14 000Ft , Eladó: ahdruhkfjkhdjdsd
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Szemelyes atvetel, vagy Foxpost
Nina Ricci Bella EDT fújós maradék
Ár: 1500 Ft postával vagy csere , Eladó: vicuskat
Állapot: 5/3 ml, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: fizetés banki átutalással, postán maradóra/Foxposttal küldöm, személyes átvétel

Yeticica

2021. április 26.

Természetesen vakon vásároltam, na de ki tudna ellenállni egy ilyen cuki kis üvegnek, most komolyan? Miota gyerekeim vannak, vonzódom az ilyen infantilis üvegbe zárt illatokhoz.... Ja, és egész szép kis almakollekcio kerekedett itthon mostanra, a pulyák nagy örömére 🙈 (anyaaaaaaa, játszhatunk parfümboltosaaaaaat?????).
Az illat szerintem szuper! Kb amit vártam, ismerve a márkát most már kicsit jobban.
Friss, üde, ress rebarbaras kezdet, lai szépen lecsitul egy nagyjából egyen nina illatba. Tartóssága edt, hát ez van. Jol.esik ujra és ujra fújni a tavaszi napsütésben (a februári 18 fokban).
Ha elfogy, nem fogom újra venni vélhetően, inkább a tentation-t, de sosem lehet tudni.
Szuper kis frissítő illat (néha még egy leheletnyi férfias illat is meglegyintette az orromat, de nagyon jól állt neki!), édes üvegben, amolyan nyári önfeledt napokra. A maga kategóriájában simán 5 csillag.

Up április vége: meghogy nep fogom ujra venni! Larifari! Már le is csaptam egy újabb 80 ml-re, mert annyira megszerettem a vidámságát! Sokat fújom (és sokat is fujok belőle, mert ha megeresztek 6-8 fujast belőle, fél napig kitart szépen ez a savanykás-edes instant boldogság ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 26.

SzBoni

2021. április 10.

Erős zöld, citrusos indítás édes gyümis leszáradással. Nekem az elejétől a Mochino Funny jutott eszembe róla. Szerintem nagyon hasonlít.
Nem mondanám ütős illatnak, de könnyed biztonsági illat tavaszi/nyári nappali viselésre. Bár nekem nem jött be, nem az én illatom jelenleg. Teljes árat biztos nem fizetnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

krémparádé

2021. január 13.

Up: muszáj megvédjem, egyik kedvencem most télen is és egész nap érzem magamon, pedig nem fújok sokat (nyakra és csuklóra), nagyon finom és különleges illat, ahogy körülleng, nem értem, máson hogy nem működik (én duty freeben vettem, talán az is lehet különbség?).

Nyamm-nyamm, az eleje élethű nyálfakasztó rebarbara, azonnal jókedvre derít. A leszáradásában is szeretem az édességét, nagyon csajos, míg van benne valami krémesen nőies is, mintha egy édes gyümis testápolóval kentem volna be magam. Jó kis koktél, na nem a trópusi fajta, hanem a jólnevelt, jólfésült, de még fiatal és cserfes francia. Az üvege csudi. Két bajom van vele: néha előbújik intenzíven a rózsa az én bőrömön és ezt ebben a formában, ebben a kompozícióban nem szeretem. A másik a tartóssága, fújom, ahova csak érem, de pár óracskánál nem bírja tovább, azt is csak a ruháimon. Mondjuk ebben az esetben az illat számomra másodlagos volt, mégis drukkoltam, hogy az is bejövős legyen, mert úgy szép és kerek ez a Nina tündérmese. Végülis nem okozott csalódás, végre ismét valami széppel rukkoltak elő Ricciék a pompomos szörnyetegeik után 🍏🐞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

audreyenn

2021. január 13.

Halovány citrusos illat, többre számítottam. Tartóssága nulla, max alvós illatnak fogom elhasználni.

Update: lepontozom egy csillagra kettőről totális pénzkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

Update: lepontozom egy csillagra kettőről totális pénzkidobás

Szvika

2020. szeptember 27.

Két éve, amikor megjelent, rögtön egy teszterrel leptem meg magam belőle. Annyira vártam, hogy kipróbálhassam. Aztán első fújáskor valami egészen új, mennyei illatot éreztem, amit még soha. Ez lehet a rebarbara? Fogalmam nincs, de eleinte tetszett. Aztán egy- nem túl hosszú - idő után már nem bírtam elviselni. Túl gyümölcsösnek éreztem és érzem most. Most,hogy leírjam a benyomásom, fújtam belőle a kezemre és az első gondolat ami eszembe jutott a must volt. Savanykás, cukros illat. Nem az enyém, az biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. augusztus 17.

Egészen jó kis egynyári, de mégsem édes illat, és ahogyan a nyár is hamarosan, ő is elillan egy kettőre. Lányomtól érkezett belőle vagy 10 ml maradék, nem én vásároltam.
A kis fanyarsága, karcossága tetszik benne a legjobban. Ilyen lenne talán a zöld mandarin rebarbarával? Egyik sem ismerős nekem.
Annak ellenére, hogy még az ennél is frissebb, ütősebb illatokat kedvelem még nyáron is, nem kizárt, hogy még találkozunk. Azt vettem észre, hogy van benne egy kis mágneses erő is a rebarbara mellett, ami a csuklómra tapaszt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

fatime

2020. június 19.

Ez az a parfüm amit nyáron is el tudok magamon viselni. Kellemes friss illata van ami rajtam tartós. Olyan "munkába járó hétköznaplós" illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Elkofen

2020. február 21.

Érdekes, csinos az üvege. Nekem is a rózsabogárka keltette fel a figyelmem rajta tavaly.
Magamon is tetszik az illat, nem csak papírcsíkon. Késő tavaszi és nyári illatnak használom.Reggelente kimondottan felfrissít, felébreszt kellemes fanyar illatával.
Valóban a a Hermes rebarbarás illatához hasonlít valamelyest, de ez rajtam tartósabb, finomabb. Nem igazán éreztem eddig még ilyen illatú parfümöt, nem egy tucatillat. Frissítően, élénkítően fanyar majd szépen lassan édeskésbe szelídül, de sosem lesz túl édes és végig kimondottan gyümölcsös marad. Szerintem kánikulában is simán hordható. Sajnos csak pár órát bír az én bőrömön. Nekem a testápolója is megvan és vele együtt 5-6 órán át érezhető rajtam, de azért halványodik az illat erőssége.
Sajnos pasifogó illatnak nem nevezném, pedig fiatalos és szeretem magamon. A férjem és a kisfiam viszont fanyalog tőle, nem tetszik nekik. Ennek ellenére reggelente melegebb időben örömmel fújom.
Update: Rájöttem, hogy ez a fura, fanyar aromája tutira a rebarbarától van. A múltkor epres-rebarbarás joghurtot ettem és abból is ugyanezt az aromát éreztem ki. Nem zavar. Így is tetszik. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 21.

Csipi90

2020. február 17.

A tavasz közeledtével valami új illatot kerestem, ami nem túl édes, de nem is túl citrusos.
Nos, azt hiszem megtaláltam A tavaszi/nyári parfümöt, pont a kettő közti. Van benne egy nagyon pici szúrósság, amitől elveszti az émelygős édes, gyümölcsös illatát, inkább a citrusosság felé hajlik. A férjemnek azonnal megtetszett, pont a kicsi szúróssága miatt, szerinte különleges.

A karácsonyi kiadás most akciós (15.700,- Ft 50ml) a Müllerben (és a másik két testvére is), pont ma vettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

mafalda

2020. február 6.

Huuu vmi brutál grapefruit illat! Az illat finom, bár, nekem a Nina az örök favorit. Teljesen más irány mint a két tesója, igazán zöld. Tartós és harsány. Az üvege meseszép. 💚🐞🍏

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Violet 2, CI 42090

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)