Nina Ricci

Ár:   14 200 Ft, 20 990 Ft és 24 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Ár:   14 200 Ft, 20 990 Ft és 24 990 Ft

Alapjegyek: fehér pézsma, vanília

Ár: 3300.-postával , Eladó: lukiteri
Állapot: 10ml-1x próbált, Helyszín: Siófok, fizetés: --
Ár: 18.000 Ft , Eladó: Fredor
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés átutalással vagy készpénzben, átvétel csak személyesen
hennith

2019. április 15.

Tökéletes tavaszi/nyári illat. Nagyon különleges, erőteljes és hosszantartó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Tökéletes tavaszi/nyári illat. Nagyon különleges, erőteljes és hosszantartó.

Bundesfrau

2019. április 1.

Az üveg gyönyörű, a márka illatait kedvelem, de ez valamiért nekem túlságosan fanyar. Valószínűleg azért sem került közel a szívemhez, mert az édesebb illatokat kedvelem. Semmiképp nem tucatillat, imádnám, ha a szaglószervem jobban tolerálná. Így sajnos nem fog beköltözni az otthonomba. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Cukiduda

2019. március 30.

Rajtam kevés parfi érződik frissnek és tartósnak, Bella a kivétel.
Az üvege tetszett meg, mókásnak találtam rajta a bogárkás levelet. Felfújva igazi tavaszi-nyári hosszan tartó zöld citrusos rebarbarás illat. Sajnos egy kedves ismerős a munkahelyen már használja, így lemondok róla. De nagyon-nagyon tetszik, nem émelyítően édes, mégis sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Rajtam kevés parfi érződik frissnek és tartósnak, Bella a kivétel.

CiccuMiccu

2019. március 21.

Rebarbara, rebarbara, rebarbara.
És még? Más nincs?
Nincs. Csak rebarbara. De az nagyon 🤗
Na és: tartósabb, mint AZ?
Az "ultimát rebarbara" Eau De Cologne?
Igen. Egy rebarbarányival.
Akkor ez ár-érték arányban odaver.
Oda.
....és PalvinBarbara.....!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Rebarbara, rebarbara, rebarbara.
És még? Más nincs?
Nincs. Csak rebarbara. De az nagyon 🤗
Na és: tartósabb, mint AZ?
Az "ultimát rebarbara" Eau De Cologne?
Igen. Egy rebarbarányival.
Akkor ez ár-érték arányban odaver.
Oda.
....és PalvinBarbara.....!

Andi0415

2019. március 7.

Február elején kaptam a páromtól, végre egyszer hajlandó volt választani, és ez tetszett meg neki. Ennél fogva becsben tartom. ☺
De nem mindenes illat. Mivel rajtam sokáig a gyümölcsillat húzza, a virágból szinte semmi, az édeskés pedig csak későn jön elő, nekem kifejezetten nyári illat lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

pomme

2019. március 5.

Megmondom őszintén, baromi előítéletes vagyok minden Nina "alma formájú" bármivel szemben. Értem ezalatt a Nina-Luna összes random kiadását. Gondoltam ez a zöld alma valami újabb rettenet lesz, illetve nem is rettenet, csak halálunalom. Ami sokkal rosszabb, mint a rettenet :D Nem emlékszem már, hogy miért akartam kipróbálni, de teljesen meglepett az illata. Nincs alma-körte-citrom, ahogy szokott, ellenben friss, édes. Az új nyári Escadát akartam tesztelni eredetileg, de mivel a reptéri lányok eltrógerkedék a tesztercserét, így semmi sem volt már benne. Ezután mentem a Bella felé. Nagyon meglepődtem, hogy nem halálunalom, hanem kifejezetten valamilyen :DD Simán elmenne egy Escada-helyettesítőnek. Ezért a 4 csillag, csak kár, hogy külsőleg a gyökér tesók vonásait kell ennek a parfümnek is viselnie. Úgy néz ki, mintha egy másnapos atyaúristen designernek ki lett volna adva a meló, hogy új illat, új üveg, találjon ki valamit, erre visszaküldte, hogy szuper, legyen zöld, olyan még nem volt. Visszaírtak, hogy ez így tök jó, de a színcserén kívül azért még valami pici egyediség jó lenne, erre rádobott a másnapos hősünk egy döglött bogarat a tök ugyanolyan üvegre, és mindenki elájult a szuperkreatív és szuperextrém Ninás csodától :DDD
Pozitívumok: Nem hasonlít az ezeréves jóédesanyukájára (amit már el kellett volna engedni, mert már születésekor is a totál hozzánemértő sznob irodisták egyenillata volt), plusz ebben nincs alma, és nem uncsi. A majdnem pozitív része: nyárias, szanfankoktél, szuperjó, de valahogy fél óra után túl friss és túl édes egyszerre. Mint amikor belelöttyint valaki egy deci citromlevet a pohárba, hogy limonádét csinál, és végül 10 deka cukorral akarja kompenzálni a tévedést. A víznek meg nem jut hely és egy fogmarósan savas, szupercurkos löttyöt kapunk. Jó lenne, ha lenne hely a hígításnak, de sajnos nulla a mozgástér. Még gondolkozok egy kicsit, hogy megvegyem-e egy jó cukorsokkos Taj Sunset helyett/mellé, de aki szereti az ilyesmit, az próbálja ki, mert simán elmegy egy ilyen Escada-vonalas édes parfümnek. Az utóbbi évek csalódásai után, meg azt kell, hogy mondjam, ha ez lett volna az új Escada, simán megvettem volna és 5 csillagot kapott volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Renike77

2019. február 1.

Különleges, divatos illat, édeskés is, fanyar is, virágos és gyümölcsös. Van benne minden. Nagyon jó. Négyévszakos, nőies.
Külön öröm, hogy Palvin Barbara a reklámarca.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

Külön öröm, hogy Palvin Barbara a reklámarca.

Lory

2019. január 28.

Első pillanatban a Hermes "kert" illatai jutottak róla eszembe.
Egyértelműen zöld illat,különlegességét a rebarbara adja.A zöld alapillat mellett,egy krémes de fanyar felhangot is kapott a rebarbarától.
Érdekes,nem szokványos illat,engem mégsem fogott meg annyira,nem teljesen az én világom.
Nem rossz,ha ajándékba őt kapnám természetesen örömmel elhasználnám de nem rá fog esni a választásom a következő parfümvásárláskor.
Tartóssága közepes,nem tart ki egész nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Első pillanatban a Hermes "kert" illatai jutottak róla eszembe.
Tartóssága közepes,nem tart ki egész nap.

delila6400

2019. január 11.

Kellemes, lágy, üde tavaszias illat. Szerettem volna egy citrusos parfümöt, ez nagyon betalált. Bevallom, az eredeti ár töredékéért jutottam hozzá, így abszolút megérte. Mivel csak Edt, szerintem nem lesz akkora kereslet rá ilyen ár mellett, de nem is baj, ha nem ezt viseli minden második nő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

eperjeske

Korcsoport: >54
2018. december 22.

Nagyon örülök, hogy visszajött, hogy visszahozták ezt az illattípust a Nina Ricci-től!! Mert ez nekem – bár csak egyszerű használó és nem hozzáértő vagyok – a Nina Ricci Les Belles Liberty Fizz újrafogalmazása! (Nagyon szerettem, még van is egy kis üres béka-királyos üvegem akkorról, időnként megpróbáltam kiszaglászni belőle az évek óta nem gyártott illatot.) És most itt van, újra! Igaz, mintha kicsit tartalmasabb, kicsit más is lenne, mint a régen gyártott eredeti vagy az előd, nem tudom, mi a jó megközelítés. De újra bele vagyok szeretve! És az üvege is egy tünemény! Nem volt kérdés, hogy illatosként ezt kapom a páromtól karácsonyi ajándékul. Most alig várom, hogy jöjjön a tavasz, mert nekem ez tavaszi illatom volt régen is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Violet 2, CI 42090

Színező anyag. (Piros)