Nina Ricci

Ár:   14 200 Ft, 20 990 Ft és 24 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Ár:   14 200 Ft, 20 990 Ft és 24 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: zöld mandarin, rebarbara

Szívjegyek: rózsa, frézia

Alapjegyek: fehér pézsma, vanília

Ár: 5 ml: 2500 Ft, 10 ml: 3800 Ft , Eladó: Edo12
Állapot: Saját parfümből fújósok, Helyszín: Pécs, fizetés: Előreutalás után postázom bármely módon

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Edo12

2024. január 20.

Nem az almás illat a domináns, inkább virágos. Van egy nagyon érdekes illat benne, amit még nem nagyon éreztem, talán rebarbara az, szerepel az illat összetevői között. Viszontlag tartós is, nem bántam meg, hogy beszereztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 20.

pdorka13

2022. október 18.

Reptéren vettem akciósan, 80 ml volt 50 euró. EDT-hez képest tartós, az elején nagyon friss illat, szinte érződik a lédús rebarbara-zöldalma kombó, ami majd édeskés gyümölcsös illatba vált. Nagyon szeretem, engem a nyaralásra, napsütésre, tengerpartra és a friss, lédús gyömölcsökre emlékeztet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 18.

Jaina

2022. április 11.

Nagyon régóta vártam, hogy kipróbálhassam ezt az illatot és szerencsére nem csalódtam! Friss, különleges parfüm, igazi tavaszi csoda, az elején nagyon hangsúlyos rebarbarával. Figyelembe véve, hogy EDT, viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

Pirukas

2022. január 7.

Nagyon finom almás, friss, könnyed illat. Tavaszra, nyárra tökéletes. Sajnos elég hamar elillan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

Mirella95

2021. december 27.

Az üvege alapján szagoltam meg.
Kevésbé édes illatnak mondanám, inkább virágosnak. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, csak papírra fújtam. Első benyomás kellemes volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 27.

Az üvege alapján szagoltam meg.

Yeticica

2021. április 26.

Természetesen vakon vásároltam, na de ki tudna ellenállni egy ilyen cuki kis üvegnek, most komolyan? Miota gyerekeim vannak, vonzódom az ilyen infantilis üvegbe zárt illatokhoz.... Ja, és egész szép kis almakollekcio kerekedett itthon mostanra, a pulyák nagy örömére 🙈 (anyaaaaaaa, játszhatunk parfümboltosaaaaaat?????).
Az illat szerintem szuper! Kb amit vártam, ismerve a márkát most már kicsit jobban.
Friss, üde, ress rebarbaras kezdet, lai szépen lecsitul egy nagyjából egyen nina illatba. Tartóssága edt, hát ez van. Jol.esik ujra és ujra fújni a tavaszi napsütésben (a februári 18 fokban).
Ha elfogy, nem fogom újra venni vélhetően, inkább a tentation-t, de sosem lehet tudni.
Szuper kis frissítő illat (néha még egy leheletnyi férfias illat is meglegyintette az orromat, de nagyon jól állt neki!), édes üvegben, amolyan nyári önfeledt napokra. A maga kategóriájában simán 5 csillag.

Up április vége: meghogy nep fogom ujra venni! Larifari! Már le is csaptam egy újabb 80 ml-re, mert annyira megszerettem a vidámságát! Sokat fújom (és sokat is fujok belőle, mert ha megeresztek 6-8 fujast belőle, fél napig kitart szépen ez a savanykás-edes instant boldogság ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 26.

SzBoni

2021. április 10.

Erős zöld, citrusos indítás édes gyümis leszáradással. Nekem az elejétől a Mochino Funny jutott eszembe róla. Szerintem nagyon hasonlít.
Nem mondanám ütős illatnak, de könnyed biztonsági illat tavaszi/nyári nappali viselésre. Bár nekem nem jött be, nem az én illatom jelenleg. Teljes árat biztos nem fizetnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 10.

krémparádé

2021. január 13.

Up: muszáj megvédjem, egyik kedvencem most télen is és egész nap érzem magamon, pedig nem fújok sokat (nyakra és csuklóra), nagyon finom és különleges illat, ahogy körülleng, nem értem, máson hogy nem működik (én duty freeben vettem, talán az is lehet különbség?).

Nyamm-nyamm, az eleje élethű nyálfakasztó rebarbara, azonnal jókedvre derít. A leszáradásában is szeretem az édességét, nagyon csajos, míg van benne valami krémesen nőies is, mintha egy édes gyümis testápolóval kentem volna be magam. Jó kis koktél, na nem a trópusi fajta, hanem a jólnevelt, jólfésült, de még fiatal és cserfes francia. Az üvege csudi. Két bajom van vele: néha előbújik intenzíven a rózsa az én bőrömön és ezt ebben a formában, ebben a kompozícióban nem szeretem. A másik a tartóssága, fújom, ahova csak érem, de pár óracskánál nem bírja tovább, azt is csak a ruháimon. Mondjuk ebben az esetben az illat számomra másodlagos volt, mégis drukkoltam, hogy az is bejövős legyen, mert úgy szép és kerek ez a Nina tündérmese. Végülis nem okozott csalódás, végre ismét valami széppel rukkoltak elő Ricciék a pompomos szörnyetegeik után 🍏🐞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

audreyenn

2021. január 13.

Halovány citrusos illat, többre számítottam. Tartóssága nulla, max alvós illatnak fogom elhasználni.

Update: lepontozom egy csillagra kettőről totális pénzkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

Update: lepontozom egy csillagra kettőről totális pénzkidobás

Szvika

2020. szeptember 27.

Két éve, amikor megjelent, rögtön egy teszterrel leptem meg magam belőle. Annyira vártam, hogy kipróbálhassam. Aztán első fújáskor valami egészen új, mennyei illatot éreztem, amit még soha. Ez lehet a rebarbara? Fogalmam nincs, de eleinte tetszett. Aztán egy- nem túl hosszú - idő után már nem bírtam elviselni. Túl gyümölcsösnek éreztem és érzem most. Most,hogy leírjam a benyomásom, fújtam belőle a kezemre és az első gondolat ami eszembe jutott a must volt. Savanykás, cukros illat. Nem az enyém, az biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Violet 2, CI 42090

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.