KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nina Ricci

Ár:   14 200 Ft, 20 990 Ft és 24 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Ár:   14 200 Ft, 20 990 Ft és 24 990 Ft

Alapjegyek: fehér pézsma, vanília

Ár: 3300.-postával , Eladó: lukiteri
Állapot: 10ml-1x próbált, Helyszín: Siófok, fizetés: --
Ár: 10000 ft , Eladó: bernikrém
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, előreutalás esetén postázom,foxpost

Ginatural

2018. november 12.

Hát ez a csodálatos rebarbara illat fantasztikus!
Rajtam ez dominál és nem is akárhogy, olyan tarós a toiletthez képest, hogy nem jutok szóhoz.
Elsőre megszaglászva is éreztem a frissességet és a zöld jegyeket, de nem tudtam eldönteni, hogy mi az ami mégis ennyire függővé tett. Aztán fragrantikán rákeresve láttam a jegyeknél a rebarbarát... és rájöttem, hogy Ez Az! Az illat friss üde édes fennhanggal, amit imádok! Hihetetlenül bájosra sikeredett, és csak mellesleg megjegyzem, hogy szerintem Palvin hercegnő a reklámfilben nagyon jól passzol a parfümhöz. A legjobb a Nina princess kollekcióban szerintem!

Ginatural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Hát ez a csodálatos rebarbara illat fantasztikus!

KBara

2018. november 11.

Nekem nagyon citromos. Csak a citrusos jegyeket érzem belőle, de az sokáig és elég erősen megmarad a bőrömön. Az üvege a bogárral nagyon tetszik. Nagyon ötletes és szép dísze is egy fésülködő asztalnak vagy fürdőszoba polcnak.

KBara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

mancus2

2018. november 4.

Tegnap szaglászós napot tartottam, ő volt az egyik amit kipróbáltam. Még gyerek koromban volt egy fantasztikus illatú NINA RICCI LES BELLES LIBERTY FIZZ-em és ez az illat emlékeim szerint ugyanaz amennyire emlékszem :-) végre valami ami nem tucat illat, hanem valami jó a régmúltból, ami úgy hiányzott és visszatért :-) csillagos 10 es :-)

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

silence

2018. október 26.

Update - 2018 Október 26.:
Máris jövök, hogy felpontozzam Bellát! Úgy látszik, nagyon kritikus hangulatban voltam, amikor ezt a véleményt írtam! Tegnap egész nap Őt viseltem és direkt csak egyszer frissítettem napközben. Amiért mégis úgy érzem, hogy mindenképp megérdemli az 5 csillagot, mert ez egy játékos, egyedi illat, a nap folyamán mindig más oldalát mutatta. Gondoltam: - "Ó, hát szórakozik velem ez az illat?" - kifújáskor friss és édesen-fanyar, majd később egyszer édeskés almás pite illatot érzek, máskor pedig a limitált nyári Escada-s édes-gyümis oldalát mutatja, és a nap folyamán többször is - a legváratlanabb pillanatokban - elő-előbukkan a rebarbara fanyarsága. De nem az a kellemetlen kesernyés-fanyarság, hanem édesen-vaníliásan fanyar. Egyértelműen egyedi és nagyon finom!
Amit a tartósságáról írtam, azt is visszaszívom: este, tusolás után is meg-megcsapott (szerintem a hajamról) ez a kis finomság, és bár a nap folyamán sem terjengett körülöttem illatfelhő, de szolidan körbevett, a közvetlen aurámban kellemesen lehetett érezni (akik puszit adtak, mind megjegyezték, hogy -"de jó az illatod!". És ugye EDT révén nem is azt várjuk tőle, hogy intenzív illatcsíkot húzzunk magunk után.
Mindent összevetve: ez egy nagyon jól megkomponált, édesen fanyar, szolid, de mégis extravagáns, friss tisztaság-illat. Én hétköznapi komfortillatnak imádni fogom ❤️, és szerintem majd nyáron fogom még jobban értékelni Őt!!
Mindenképp 5-ös!!!! 😍😍😍

2018. Október 25:
Ismeretlenül rendeltem Bellát, az illatjegyeit elemezve és az itt olvasottak alapján gondoltam nem nagyon foghatok mellé. (meg hát ugye a Nina örök kedvenc nálam, ez is közrejátszott - bár kétségtelen, nem Ninát vártam)
Nem is csalódtam, amikor a kezembe tarthattam ezt a csodás kis üveget és magamra fújtam ezt a krémesen-édesen fanyar rebarbarás illatot, első szippantásra szerelem lett belőle❣️Első gondolatom az volt: "úristen, miért nem vettem ebből rögtön nagyobb üveggel? (már csak a bogárka miatt is, ami ugye a 30ml-es kiszerelésen nincs 🐝 ). Úgy éreztem, ez végre valami új, valami más, nem az a megszokott tucatillat. Engem a Balea rebarbarás-vanília testápolójára emlékeztet, aminek az illatát nagyon szerettem.
De sajnos most úgy érzem, mégsem lesz belőle örök életű szerelem, mert hosszú távon nem hozza azt az elsöprő erejű sikert, amit első pillanatban.
Ami miatt már nem teljes az ámulatom, az az, hogy csak a kifújáskor érzem azt az egyediséget amit ez az édes-fanyar rebarbara ad neki, az idő múlásával és a rebarbara lecsengésével már csak egy limitált nyári Escada-s feeling marad. (amiket egyébként imádtam és tizenpár éven keresztül meg is vettem minden évben - de a végén már ők sem tudtak újat mutatni). Lehet, hogy már kicsit unalmassá váltak számomra ezek az édeskés-gyümölcsös ínyencségek, az is lehet, hogy már kiöregedtem belőlük, de az is lehet, hogy csak túl sokat vártam Bellától. Mindenestre nem azt, hogy egy limitált nyári Escada-t kapok majd, ez lett kicsit csalódás számomra. 😔
Mindenképpen melegebb időre való, késő-tavaszi vagy nyári illatnak, és a célközönség itt szerintem a fiatal, hamvas bőrű lánykák voltak inkább, rajtuk egyébként tökéletesen el is tudom képzelni!
Ettől függetlenül nagyon szerethető illat számomra is (ahogy az Escada-k is a mai napig) és hétköznapi komfortillatnak el is fogom fújkálni az utolsó cseppig, ebben biztos vagyok!
Sokáig gondolkodtam, 4-esre vagy 5-ösre értékeljem (az első pár nyári kiadású Escada-k mindenképp 5 csillagosak számomra), de amiért Bellának mégsem tudok teljes pontszámot adni (pedig esküszöm, nagyon szerettem volna), mert amint írtam már, hiányolom azt az átütő erejű egyediséget és sajnos a tartóssága is hagy kis kívánnivalót maga után, 2-3 óránál tovább nem tart. Az eleje, és a rebarbara imádatom miatt erős 4-es 😉

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

Update - 2018 Október 26.:
Mindenképp 5-ös!!!! 😍😍😍

2018. Október 25:

Ennie86

2018. október 17.

Nem a megszokott illat Ricci kisasszonytól. Első kifújáskor már-már túl zöld illat fogadott. Na de a leszáradásnál annyira kellemes, fanyar rebarba illata van. Osztom Judittttt véleményét. Kifejezetten nyárra való, frissítő illat. Rajtam nagyon tartós! Tetszik. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Judittttt

2018. október 17.

Jó ez az illat, de nekem ez abszolút nem tél, mégcsak nem is ősz, nekem ez abszolút tavasz, vagy nyár. Az illata kellemes, citrusos, friss, nem oylan éges, kicsit fanyarabb é zöldebb, mint a ninál általában, és emiatt nekem tavasziasabb, melegebb, frissebb időhöz is valónak tetszik, télre-őszre a bújós, meleg, puha, édes illatokat szeretem. De könnyen lehet, hogy majd tavaszra beszerzek belőle.

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

fannc22

2018. október 8.

Az üveg színe megtévesztő, valami dkny delicious-re vártam, amikor felfújtam a csuklómra. Egyáltalán nem olyan...édes, harsány, gyümölcsös! Szinte ennivaló, úgy megkóstolnám...:D Tartósságra is nagyon szuper, rajtam legalábbis. Páromnak is tetszik, na és plusz pont, hogy a kiskutyám is Bella :D

fannc22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

Asianlover

2018. szeptember 17.

Update: szept. 17. Feltétetlül fel kell pontozzam 5-ösre! Most, h nincs már párás-fülledt meleg, szuper tartósságot is produkál, meg fogom venni! Az üvege gyönyörű! Kár, h a 30 millisen nincs bogárka, így a nagyobb kiszerelés lesz :)

Július 16: Csodás, friss rebarbarás illat. Rajtam tiszta rebarbara egy lehelletnyi kis édességgel a háttérben. Nagyon tetszik, hogy ebben az illatban nem csak az első két percben van jelen a frissesség, hanem végig hozza ezt a lédús üdeséget. Szerkezetében iszonyúan hasonlít a legújabb Mugler Aura EDT-hez, csak az a körtével operál. Egyáltalán nem az a gyógyszeres rebarbara, mint az Aura EDP, sokkal inkább az Hermés Eau du Rhubarb nyitánya jut róla eszembe.
Sajnos rajtam ez is csupán 2 órát bír, azt is elég bőrközelien, ezért szigorú leszek magammal és nem fogom megvenni :( drukkolok, hogy a többségen kitartóbb legyen. Nagyon jó kis nyári illat.

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Ziggytwig

2018. szeptember 12.

Szerintem orbutalis fail. Ahogyan a Luna is volt. A nina viszont klasszikus lett. En azota is hasznalom. Rebarbarabol az hermes verzioja a legmeggyozobb, igaz, hogy csak ot percig.

Ziggytwig
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

agneza

2018. szeptember 12.

D-ben próbáltam ki a mai nap folyamán. Ahhoz képest, hogy EdT, brutál tartós és nagyon kellemes illat. Első kifújásra meglehetősen tömény, édes és friss, aztán finom, púderes gourmand illattá szelidül. Nekem nagyon tetszik, egyrészt az illatvilág, másrészt a lehengerlő tartóssága végett. Az üvege is pazar, méltó dísze lehet a parfümös polcnak :) Aki kedveli a kissé bohém illatokat, azoknak érdemes legalább egy fújás erejéig kipróbálni.

agneza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Violet 2, CI 42090

Színező anyag. (Piros)