KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nina Ricci

Ár:   14 200 Ft, 20 990 Ft és 24 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Ár:   14 200 Ft, 20 990 Ft és 24 990 Ft

Alapjegyek: fehér pézsma, vanília

Ár: 3300.-postával , Eladó: lukiteri
Állapot: 10ml-1x próbált, Helyszín: Siófok, fizetés: --
Ár: 2800 ft ajánlott postán maradóként , Eladó: HuAnita
Állapot: 10 ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként.
delila6400

2019. január 11.

Kellemes, lágy, üde tavaszias illat. Szerettem volna egy citrusos parfümöt, ez nagyon betalált. Bevallom, az eredeti ár töredékéért jutottam hozzá, így abszolút megérte. Mivel csak Edt, szerintem nem lesz akkora kereslet rá ilyen ár mellett, de nem is baj, ha nem ezt viseli minden második nő.

delila6400
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

eperjeske

Korcsoport: >54
2018. december 22.

Nagyon örülök, hogy visszajött, hogy visszahozták ezt az illattípust a Nina Ricci-től!! Mert ez nekem – bár csak egyszerű használó és nem hozzáértő vagyok – a Nina Ricci Les Belles Liberty Fizz újrafogalmazása! (Nagyon szerettem, még van is egy kis üres béka-királyos üvegem akkorról, időnként megpróbáltam kiszaglászni belőle az évek óta nem gyártott illatot.) És most itt van, újra! Igaz, mintha kicsit tartalmasabb, kicsit más is lenne, mint a régen gyártott eredeti vagy az előd, nem tudom, mi a jó megközelítés. De újra bele vagyok szeretve! És az üvege is egy tünemény! Nem volt kérdés, hogy illatosként ezt kapom a páromtól karácsonyi ajándékul. Most alig várom, hogy jöjjön a tavasz, mert nekem ez tavaszi illatom volt régen is.

eperjeske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 22.

MissSybil

2018. december 15.

Nagyon kedvelem a rebarbarás illatokat, ezért őszintén úgy gondoltam, hogy nem fogok mellé ezzel az illatocskával. Tisztán kiérezhető a rebarbara illata ez tény .... és határozottan citrusos. De valahogy nem áll össze illattá. A rebarbara számomra olyan illat ami egyszerűen megköveteli az édességet ... ebben egy leheletnyi finomítás nincs, karcol ... szó szerint. Az Oriflame (!) - Lovely Garden ennél százszor szebben ragadja meg a lényeget. Rebarbara forró vaníliás tejben puhára főzve .. érdemes megszagolni. Elnézést kérek az illat kedvelőitől, de nem nyerte el a tetszésem.

MissSybil
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

stylo

2018. december 13.

Nagyon tetszik az uveg. Imadnivalo. A parfum hasonlit a Hermes Un Jardin Sur le Niel-hez aminek regota nagy rajongoja vagyok, de ez kicsit puhabb, nem annyira elvont, igaz mondjuk, hogy emiatt nem is annyira kulonleges. Hat most bajban vagyok, kimondani is alig merem, de lehet hogy lecserelem erre.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

Parfuwoman

2018. november 24.

Up: A napokban újra elővettem, hogy feldobjon ebben a szürke időben, amikor amúgy is sok a dolgom, s szükségem van minden kitartásomra és szorgalmamra. Nagyon kellemes, frissító, de nem citrusos, torokkaparóan fanyar illat. Én hamar meg tudnám unni, így ez a kis fújós jó szolgálatot tett, van még kb 2 ml, azt élvezettel elfújkodom. Tartóssága javult, kb 5-6 órára növekedett, ami már korrekt, friss, könnyed illatjegyek amúgy sem tartanak olyan sokáig, mint az orientális, vaníliás "dög"illatok. Nem szerelem, de megkedveltem.

Itt vettem drága Katától egy kis fújóst ,mivel nem tudtam vele dűlőre jutni többszöri próbát követően sem. Gondoltam ,mire a végére érek ,rájövök ,kell-e ebből üveges vagy sem. Még csak párszor használtam és ugyanolyan tanácstalan vagyok ,mert ugyan az illat maga nekem a maga kis egyszerűségében nagyon tetszik . Harsogó ,citrusos rebarbara ,aminek az illatátért en egyenesen rajongok. Ami nem tetszik benne,hogy kb 3 órát tart,ami első bolti próbámnál is zavart már .Viszont amikor felfújom,beugrik egy kép ,hogy a cuki kis gonosz minionok ordítják ,hogy boldogsáááág :)) . Olyan pozitív életélményt generáló illatocska. 4* most

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

Ginatural

2018. november 12.

Hát ez a csodálatos rebarbara illat fantasztikus!
Rajtam ez dominál és nem is akárhogy, olyan tarós a toiletthez képest, hogy nem jutok szóhoz.
Elsőre megszaglászva is éreztem a frissességet és a zöld jegyeket, de nem tudtam eldönteni, hogy mi az ami mégis ennyire függővé tett. Aztán fragrantikán rákeresve láttam a jegyeknél a rebarbarát... és rájöttem, hogy Ez Az! Az illat friss üde édes fennhanggal, amit imádok! Hihetetlenül bájosra sikeredett, és csak mellesleg megjegyzem, hogy szerintem Palvin hercegnő a reklámfilben nagyon jól passzol a parfümhöz. A legjobb a Nina princess kollekcióban szerintem!

Ginatural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Hát ez a csodálatos rebarbara illat fantasztikus!

KBara

2018. november 11.

Nekem nagyon citromos. Csak a citrusos jegyeket érzem belőle, de az sokáig és elég erősen megmarad a bőrömön. Az üvege a bogárral nagyon tetszik. Nagyon ötletes és szép dísze is egy fésülködő asztalnak vagy fürdőszoba polcnak.

KBara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

mancus2

2018. november 4.

Tegnap szaglászós napot tartottam, ő volt az egyik amit kipróbáltam. Még gyerek koromban volt egy fantasztikus illatú NINA RICCI LES BELLES LIBERTY FIZZ-em és ez az illat emlékeim szerint ugyanaz amennyire emlékszem :-) végre valami ami nem tucat illat, hanem valami jó a régmúltból, ami úgy hiányzott és visszatért :-) csillagos 10 es :-)

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

silence

2018. október 26.

Update - 2018 Október 26.:
Máris jövök, hogy felpontozzam Bellát! Úgy látszik, nagyon kritikus hangulatban voltam, amikor ezt a véleményt írtam! Tegnap egész nap Őt viseltem és direkt csak egyszer frissítettem napközben. Amiért mégis úgy érzem, hogy mindenképp megérdemli az 5 csillagot, mert ez egy játékos, egyedi illat, a nap folyamán mindig más oldalát mutatta. Gondoltam: - "Ó, hát szórakozik velem ez az illat?" - kifújáskor friss és édesen-fanyar, majd később egyszer édeskés almás pite illatot érzek, máskor pedig a limitált nyári Escada-s édes-gyümis oldalát mutatja, és a nap folyamán többször is - a legváratlanabb pillanatokban - elő-előbukkan a rebarbara fanyarsága. De nem az a kellemetlen kesernyés-fanyarság, hanem édesen-vaníliásan fanyar. Egyértelműen egyedi és nagyon finom!
Amit a tartósságáról írtam, azt is visszaszívom: este, tusolás után is meg-megcsapott (szerintem a hajamról) ez a kis finomság, és bár a nap folyamán sem terjengett körülöttem illatfelhő, de szolidan körbevett, a közvetlen aurámban kellemesen lehetett érezni (akik puszit adtak, mind megjegyezték, hogy -"de jó az illatod!". És ugye EDT révén nem is azt várjuk tőle, hogy intenzív illatcsíkot húzzunk magunk után.
Mindent összevetve: ez egy nagyon jól megkomponált, édesen fanyar, szolid, de mégis extravagáns, friss tisztaság-illat. Én hétköznapi komfortillatnak imádni fogom ❤️, és szerintem majd nyáron fogom még jobban értékelni Őt!!
Mindenképp 5-ös!!!! 😍😍😍

2018. Október 25:
Ismeretlenül rendeltem Bellát, az illatjegyeit elemezve és az itt olvasottak alapján gondoltam nem nagyon foghatok mellé. (meg hát ugye a Nina örök kedvenc nálam, ez is közrejátszott - bár kétségtelen, nem Ninát vártam)
Nem is csalódtam, amikor a kezembe tarthattam ezt a csodás kis üveget és magamra fújtam ezt a krémesen-édesen fanyar rebarbarás illatot, első szippantásra szerelem lett belőle❣️Első gondolatom az volt: "úristen, miért nem vettem ebből rögtön nagyobb üveggel? (már csak a bogárka miatt is, ami ugye a 30ml-es kiszerelésen nincs 🐝 ). Úgy éreztem, ez végre valami új, valami más, nem az a megszokott tucatillat. Engem a Balea rebarbarás-vanília testápolójára emlékeztet, aminek az illatát nagyon szerettem.
De sajnos most úgy érzem, mégsem lesz belőle örök életű szerelem, mert hosszú távon nem hozza azt az elsöprő erejű sikert, amit első pillanatban.
Ami miatt már nem teljes az ámulatom, az az, hogy csak a kifújáskor érzem azt az egyediséget amit ez az édes-fanyar rebarbara ad neki, az idő múlásával és a rebarbara lecsengésével már csak egy limitált nyári Escada-s feeling marad. (amiket egyébként imádtam és tizenpár éven keresztül meg is vettem minden évben - de a végén már ők sem tudtak újat mutatni). Lehet, hogy már kicsit unalmassá váltak számomra ezek az édeskés-gyümölcsös ínyencségek, az is lehet, hogy már kiöregedtem belőlük, de az is lehet, hogy csak túl sokat vártam Bellától. Mindenestre nem azt, hogy egy limitált nyári Escada-t kapok majd, ez lett kicsit csalódás számomra. 😔
Mindenképpen melegebb időre való, késő-tavaszi vagy nyári illatnak, és a célközönség itt szerintem a fiatal, hamvas bőrű lánykák voltak inkább, rajtuk egyébként tökéletesen el is tudom képzelni!
Ettől függetlenül nagyon szerethető illat számomra is (ahogy az Escada-k is a mai napig) és hétköznapi komfortillatnak el is fogom fújkálni az utolsó cseppig, ebben biztos vagyok!
Sokáig gondolkodtam, 4-esre vagy 5-ösre értékeljem (az első pár nyári kiadású Escada-k mindenképp 5 csillagosak számomra), de amiért Bellának mégsem tudok teljes pontszámot adni (pedig esküszöm, nagyon szerettem volna), mert amint írtam már, hiányolom azt az átütő erejű egyediséget és sajnos a tartóssága is hagy kis kívánnivalót maga után, 2-3 óránál tovább nem tart. Az eleje, és a rebarbara imádatom miatt erős 4-es 😉

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

Update - 2018 Október 26.:
Mindenképp 5-ös!!!! 😍😍😍

2018. Október 25:

Ennie86

2018. október 17.

Nem a megszokott illat Ricci kisasszonytól. Első kifújáskor már-már túl zöld illat fogadott. Na de a leszáradásnál annyira kellemes, fanyar rebarba illata van. Osztom Judittttt véleményét. Kifejezetten nyárra való, frissítő illat. Rajtam nagyon tartós! Tetszik. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Violet 2, CI 42090

Színező anyag. (Piros)