Nina Ricci

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2012. február 8.

Ár:   12 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetétel: szegfű, rózsafa, rózsa, ibolya, jázmin, moha, benzoin, musk

Nina Ricci L’Air du Temps gyári minta eladó
Ár: 400 , Eladó: nygigi
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, (csere személyesen lehetséges)
Ár: 2500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Próbált , Helyszín: --, fizetés: Postánmaradó, foxpost
magyaredina

2019. április 17.

Végigkísérte az egész életemet ez az illat (az eddigit, remélem a hátralévőt is).
Mindenkin ezt éreztem, nagyanyámon, anyámon, a fodrászon.
Imádom, az illatát magát és az emlékeit is. Nagyon tartós.
Hűvös, fémes illat, enyhe rózsával és citrussal.
Az üvege nagyon tetszik, noha, nem vagyok egy galamb imádó.
Az ára egész jó.
Történelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Mindenkin ezt éreztem, nagyanyámon, anyámon, a fodrászon.
Imádom, az illatát magát és az emlékeit is. Nagyon tartós.
Hűvös, fémes illat, enyhe rózsával és citrussal.
Az üvege nagyon tetszik, noha, nem vagyok egy galamb imádó.
Az ára egész jó.
Történelem.

legallybrunette

2019. március 23.

Engem nem szokott zavarni, hogy egy illatot reformulálnak, ha az jól sikerül, és főleg, ha nem ismerem a vintage változatot. Ez a parfüm, pontosabban edt, mindig is tetszett, de nem annyira, hogy vegyek belőle. Már sajnálom, hogy nem tettem, mert manapság olyan csúnyácska lett a madaras kupak, átlátszó, elnagyolt, a régi matt sokkal szebb volt. Nos, az illattal meg az van, hogy a nem túl távoli múltban hozzájutottam egy sok-sok éves példányhoz az aranykupakos, lapos változatból (80-as évekbeli csomagolás), és megdöbbentett, hogy mennyivel finomabb - még így, kissé megfáradva is -, mint amit most lehet a parfümériák vagy drogériák polcain szagolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 23.

flobianti

2019. március 21.

Nekem túl "klasszikus". Régebbi időkről való emlékezéshez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

Nekem túl "klasszikus". Régebbi időkről való emlékezéshez.

Sherka

2019. január 15.

Elnézést kérek minden rajongótól, de én ettől az illatól menekülök. Érettségi után nem sokkal kaptam egy üveggel, a felét el is fogyasztottam (kicsi voltam még, nem dolgoztam, így örültem a ténynek, hogy van parfümöm), de csak nagy kínnal-keservvel, a másik felét odaadtam anyukámnak, akinek szintén nem lett a kedvence, de közel se volt számára olyan visszataszító, mint nekem. Nemrég kíváncsiságból fújtam belőle egy kicsit a csuklómra, most milyennek gondolom, de alig vártam, hogy hazaérjek és ledörgöljem nagy nehezen a kezemről, de még elalvás előtt is zavart, de az mindenképp pozitívum, hogy tartós legalább. :) Számomra az üvege, pontosabban a "kupakja/teteje" sem tetszik, túl giccsesnek találom, nem kinifomultnak, de ez persze szőrszálhasogatás, mert sokadlagos szempont, ki/mi hogy néz ki, a tartalom a lényeg, de nem volt meg a kémia köztünk, nagyon nem, inkább ellenségek vagyunk. :) Parfümöket nem szeretek lepontozni, mert abszolút ízlés dolga, biztos, van akinek jól áll és jól érzi magát vele, de a saját tapasztalatok miatt muszáj csak 2*-ot adnom..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

JKata68

2019. január 5.

A pumpás változatát vettem meg, nosztalgiából....sajnos pár fújás után elromlott a pumpa, nem jön ki belőle semmi. Most ott a teli flakon, és nem tudom haszlálni. Enyhén bosszantó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 5.

KBara

2018. november 11.

Én nagyon szeretem ezt az illatot. Színtiszta virág illat. Nem édes, nincs benne gyümölcs, nem fűszeres, nem zöldes, pusztán kellemes virág, azon belül is szegfű dominál. Én fehér blúzhoz, elegáns öltözékhez használom. Az egyik legszebb üvege van a parfümök között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Blackxentric

2018. november 10.

Notinos rendelésemhez kaptam belőle egy mintát. Alapvetően kellemesnek tartom a Nina Ricci illatokat, de ez konkrétan letarolta a szaglószervem. Vén banya szaga van, sajnálom. Tudom régi illat és biztos van akihez illik is, de nem hozzám az egyszer biztos. Az üvege gyönyörű, tartóssága brutális, kap két csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Colette221

2018. október 24.

Ez a parfüm számomra nagyon kedves. Gyerekként sokat éreztem, ezért kellemes emlékekkel kötöttem össze a nagyszüleimmel, akik sajnos már nem élnek. Magamon nem tudom elképzelni, de szerintem beszerzek egy kis minikét itthonra. A világháború után készült, a galambok a béke szimbólumai rajta, ezért még inkább kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

mancus2

2018. szeptember 29.

Ez nekem nagyon nyanya szagú, sajnos nem bírtam elviselni, pedig egyik ismerősömtől kaptam egy szép nagy üveggel pár éve, de elajándékoztam anyósnak, akinek a maga 70 évével tetszett. A férjem alig várta, hogy elfogyjon neki, mert ő sem bírta elviselni rajta. Vannak jó Nina illatok, de ez nem az, viszont kétség kívül a legtartósabb sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

nyuszo

2018. szeptember 7.

Tini korom álom-illata volt... a legfinomabb illat, amit valaha szagoltam, a létező legcsodásabb üvegben! Olyan ábrándos, olyan tiszta, ártatlan illat....a nagy plátói szerelmek korszaka....
A tisztasága, és ártatlansága mit sem változott, de 20-30 év távlatából kicsit átértékelődtek ezek a fogalmak....Így lett mára a csoda-illatból a leghidegebb szegfű illat (jó sok szegfűszeggel megfűszerezve), minden szexuális vágyat már a csírájában elfojtó vénkisasszony tanító nénik és kedves, törékeny idős hölgyek védjegye, régvolt ballagási csokrok tovatűnt illata.....
IKON Ő....sziklaszilárdan áll 1948 óta, és galambjaival a békét hirdeti....tisztán, ártatlanul, naívan...engem mégis valahogy egy jégszoborra emlékeztet ma már az üvege is, amibe megfagyott érzelem-zárványok rekedtek...meg kell mondjam, határozottan kellemetlen viselnem azt az egy fújást, amit reggel ejtettem meg a drogériában, de szándékosan nem mosom le, mert érdekes érzéseket kelt, emlékeket csal elő a múltból....
Nekem ő olyan illat, akire bizony ráült az idő....én érzem rajta, hogy nem mai darab! Mégis a parfümtörténelem egyik legszebb darabjának tartom, noha számomra már vitrinben a helye.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Eugenol, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Limonene, Isoeugenol, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Citral, Farnesol, Amyl Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.