Nina Ricci

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2015. február 26.

Ár:   16 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2015

Nina Ricci L’Extase EDP 80ml
Ár: 15000Ft , Eladó: Ano
Állapot: Kepen látható mennyiség , Helyszín: Budapest XI., fizetés: Személyesen vagy foxpost posta megbeszélés alapjan
Ár: 9000 , Eladó: vollereszter
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Doll

Korcsoport: >54
2020. február 17.

Az egyetlen Nina Ricci illat, amit el tudok viselni magamon, sőt, nagyon megszerettem. Finom, téli parfüm, puha takarókhoz, meleg, lágy, pasztell anyagokhoz, ünnepekhez, karácsonyi közhelyek nélkül

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 17.

angelina69

2019. november 12.

Még a nyár elején jutottam egy pici fújkálós mintához. Nem tudtam megállni, hogy kipróbáljam, pedig tisztában voltam vele, hogy ez inkább hűvösebb időt kíván. Ezt a tapasztalatot még drogériás próbálgatásaimból szereztem. Szóval nyár, két spricc. Aztán persze jajgatás, hogy én mekkora hülye vagyok. Ez nyáron tényleg borzasztó. Nekem legalábbis. Fojtós, tolakodó, valami buggyant katyvasz. Félretettem. Aztán pár napja, őszi illatos dobozkám kutatásakor a kezembe akadt. Kb. három alkalommal fújtam magamra, de nekem most sem az igazi. Nem annyira borzasztó, mint nyáron, de az első kb. tíz perc az brutális. Olyan, mintha meggyborba rózsaszirmokat tettek volna, és az egész cucc megbuggyant volna. Nagyon nem... brrr... Után már fokozatosan tisztul az illat, és egy édeskés, mély rózsás illat jelenik meg, ami számomra nagyon hasonlít az Avon Premiere Luxe Oud-jára. Az egész illatnak rajtam van egy furcsa bukéja, amitől idegenkedem. Amin meglepődtem, hogy kb. 4 óra elteltével nagyon bőrközelivé vált az illat. Más bőrkémia biztosan szépen kihozza a megálmodott illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 12.

Frufru3

2019. október 1.

Nagyon kellemes édeskés illata van,nem az az émelyítő,inkább nőies. Már kifújáskor karamellás almára/körtére emlékeztet az illata :),utána talán a rózsa illat,ami nekem még kiérezhető belőle. Egy kicsit a Tresor la nuitra emlékeztet,tompított verzióban,de ez csak személyes elképzelés.
Összességében egy jó illat,viszont nem érzem nagyon tartósnak,vagy erősnek,ezért 4*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Babooca

2019. augusztus 26.

Szerintem eszméletlenül érzéki illat. Mikor kijött már tetszett, akkoriban még nem sokan ismerték. Kár, hogy egy bizonyos személy jut róla eszembe, így nem tudom használni, mert összetörik a szívem az emlékek miatt. Én jól kiérzem belőle a karamellt, a rózsát, az ámbrát, a körtét és a pacsulit. Nagyon jól megkomponált illat. Egyedi és nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

cattitude

2019. július 3.

kicsit füstös, eléggé rózsás és karamellás. édes, engem kicsit a rózsalekvárra emlékeztet. nekem a Rose Extase jobban tetszik, de ez is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Nenuka

2019. április 21.

Valami fantasztikus! Alkalminak vettem, de sportosan öltözök leginkább, mégis akkor is magamra fújom sokszor, ha csak boltba megyek. Annyira kellemesen szexi, nem a tolakodóan dögös vonal, de nem is mindennapi, nekem majdnem signature scent...
Update: így tavasz közepén már nagyon nem vágyom rá, de erősen dívik mostanában, sztem leesett sokaknak, hogy mégiscsak egy Kurkdjian illat... és hát Dominique Ropionnal egyetemben nekem /és sok másoknak/ kedvence a híres parfümőr, méltán. Flipo kisasszony és Olivier Cresp és Quetin Bish....na jó, ők is. Szóval téli illat inkább. Nagyon erotikus, nyári randikra is jó lehet, ízlés dolga végülis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

DAnna96

2019. március 2.

Igazi dög a kisasszony! Első fújáskor azt mondtam, hogy kizárt dolog, hogy megszeressem, mert csak tömény rózsaillatot éreztem. Ahogy az üzletből vezettem haza, egyre inkább egy csodálatos, füstös, buja, férfimágnes illat kezdte betölteni az autót, én pedig teljes extázisba estem tőle. Ne értsétek félre, Ő nem a közönségesen buja hölgyeményt testesíti meg, hanem azt, aki akár a puszta pillantásával is eléri a férfi megőrjítését. Erősen érezhető benne az erotika, érzékiség, szabadság, fantázia, szenvedély ami szerintem ellenállhatatlanná teszi. A saját nőiségével, értékével, vágyaival, igényeivel tisztában lévő Nő (direkt írtam nagybetűvel) illata egy szintén dögös és elegáns üvegbe zárva. A párom konkrétan nem tudja levenni az orrát a bőrömről, ha Ő van rajtam. Imádom, imádjuk! Amint egy kissé is bizonytalan vagyok magamban, 2 fújás belőle és visszatér belém a hit, hogy bármire képes vagyok! Vigyázat, erősen addiktív anyag, rögtön elfoglalta biztos helyét az állandó parfümjeim között.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

wildrose

2019. február 23.

Kifújáskor fűszeres-rózsás, leszáradáskor mély, telt, meleg, fülledt, érzéki karamellás pézsmás illat Nagyon intenzív és nagyon tartós. Kifejezetten dögös, karizmatikus parfüm, nagy szerelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 23.

Ferita

2019. január 12.

Ismeretlenül vettem meg. Ugyanis a Mülleres teszter romlott volt,de azért éreztem nem olyan rossz ez. Mikor megkaptam a csuklómra fújva tömény rózsa..Azt nagyon nem szeretem 😕
Kipróbáltam újra,megint ugyan az.
Ma reggel gondoltam utolsó esély,fújok élesbe a nyakamra. De jól is tettem! 🙂
Teljesen mást érzek. Édesen púderesen rózsás ami nagyon is finom. Egész délelőtt szagolgattam mi bontakozik ki rajtam. Egyedül a tartósságával nem vagyok elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Kipróbáltam újra,megint ugyan az.
Ma reggel gondoltam utolsó esély,fújok élesbe a nyakamra. De jól is tettem! 🙂

d.krisztina

2018. november 10.

Ez az illat csak emlékezet alapján hasonlít a Nuit-ra. Abból van még egy kisebb kiszerelésem, így azonnal összehasonlítottam, és egymás mellett bizony már ég és föld a két illat. A Nuit egy komolyabb, kifinomult illat ehhez képest. Ez viszont -elnézést kérek a rajongóitól- de szörp illat. Igen, szörp. Mintha az ember lánya beleszagolna egy erdei szamóca, eper, stb. szörp üvegébe. Édes, sőt, émelyítő, gyümölcsös, komolytalan. És ez egy FK alkotta illat?! Ráadásul a promó szerint ágyban viselendő? Jaj, szerintem nincs az a pasi, akit intim helyzetben lenyűgözne ez a vegyi fegyver erősségű émely gyümölcsösség. Én negyven felett cikinek tartottam azalatt a két nap alatt, amíg a viselésével próbálkoztam. Randira sose fújnám. Ez nekem nagyon nem. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Cinnamal, Eugenol
Színezékek: CI 14700, CI 60730

Színező anyag. (Piros)