Nina Ricci

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2024. február 29.

Ár:   16 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2015

Ár: 1800/3500 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben, posta, Foxpost, Packeta előre utalással
Ár: 25000 , Eladó: Csacsa67
Állapot: 80ml/kép, Helyszín: Herend, fizetés: Packeta,Postán maradó, foxpost,Mpl csomag automata

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Barbara2021

2023. augusztus 31.

Szappanos a nyitány . De majd télen újra próbálom, hátha akkor jobb lesz. Legalább nem költök megint pénzt parfümre. Mert nekem ez egyelőre nem jön be. Nem rossz egyébként, de annyi sokkal jobb van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 31.

csipihusi

2022. január 27.

Még itt cseréltem a Krémmánián. A Ricci Ricci-vel közel egyszerre kerültek hozzám, előtte nem volt Nina R.parfümöm. Először nem tetszett,na, gondoltam, megint beletrafáltam. Aztán télen kipróbáltam, és működött! Olyan hideg légies,cukros karamellás illat rajtam. Munkahely barátnak is gondolom. Sőt,ha befújom magam, mindig jó napom van,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 27.

Lenaeri

2021. november 10.

Micsoda csoda! Először nagyon megijedtem, mert szinte csak a borsot éreztem ki belőle, azt pedig nem igazán szeretem parfümben. Nagyon hajazott az Acqua di Parma Peonia nobile parfümömre amit kénytelen voltam eladni a túltengő bors miatt.
.Na de ebben van valami plusz. A karamell és a vanília egy idő után elvesz kicsit a borsból, és így szuper kis rafkós illattá válik.
Meleg, fűszeres, csodás. A tartóssága tényleg nem az igazi, de megbocsájtom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 10.

Meleg, fűszeres, csodás. A tartóssága tényleg nem az igazi, de megbocsájtom

Kicsimoomin

2021. október 12.

Már több, mint másfél éve szereztem be egy 5darabos Nina Ricci mini szettet.
Ez is köztük volt, meg a Mademoiselle. Mademoiselle jobban tetszett ezidáig, valahogy puhábbnak éreztem ehhez képest. Ezt pedig szappanosnak éreztem, nagymama illat, engem taszított.
Napokban agyaltam, kéne valami kis újdonság, a miniket nem használom, így egyik kézre+ruha ujjra ment a Mademoiselle, másikra pedig L'extase. Utóbbi nyert, Isteni illat. Így a hűvösben már nem szappanos, nem nagymamás. Amikor L'extase csak elkezdte a leszárasást, a Mademoiselle már teljesen eltűnt bőrről is, ruháról is.
Napokban érkezik a L'extase, engem meggyőzött :)

Több helyen úgy említik, hogy az az illat, ami relatíve olcsó, de a nagyon puccos kategóriát súrolja minőségben. Ezt én is kiérzem belőle.
Semmiképpen sem biztonságos vakvásárlásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Már több, mint másfél éve szereztem be egy 5darabos Nina Ricci mini szettet.
Napokban érkezik a L'extase, engem meggyőzött :)

Semmiképpen sem biztonságos vakvásárlásra!

Oila

2021. július 30.

Amennyire szeretem a karamellt például fagylaltban, süteményekben,a nnyira nem kedvelem őket általában a parfümökben, adnak valami olcsó hatást az én bőrömön a legtöbb illathoz, amelyeket próbáltam ebben a kategóriában. Ezt az illatot ennek ellenére megvásároltam vakon, mert hiányzott a gyűjteményemből egy köztes illat, ami nem friss virágos, de nem is túlságosan mély, orientális, kellően klasszikus is és modern is. Nos, szerinte ebben az illatban ezt a hiányzó láncszemet sikerült megtalálnom. Egyrészt nagyon trendi, mindent tartalmaz, ami a mai sikerillat receptjében szerepel: lédús édes körte és fiatalos málna, fehér virágok, rózsa és jázmin, az alapban pedig az elmaradhatatlan pacsuli, vanília, ámbra és persze a karamell (még több más összetevő mellett, de én ezeket érzem ki benne leginkább). Tényleg, mintha az alkotók maguk elég tették volna az utóbbi pár év sikerillatait, s mindegyikből kiemelték volna a jellegzetes illatjegyeket, hogy megalkossák az ideális illatot, ami minél szélesebb körben tetszést fog aratni. Na most ez így leírva végtelenül ellenszenvesnek tűnhet, és aki kifejezetten eredeti alkotást keres, érthető, ha itt el is fordul a L'Extase-tól és más illatot keres. Viszont a recept abszolút működik, ahogy működik a konyhában is, amikor egy ételbe szeretnénk minél többet beletenni azokból az alapanyagokból, amiket nagyon szeretünk. Az illat gyönyörű szép lett, amolyan igazi Jolly Joker, és nem, egyáltalán nem bűn néha egy ilyenhez nyúlni, amikor nincs időnk vagy energiánk sokat gondolkodni, hogy mi lenne a legmegfelelőbb, ezzel nem fogunk nagyon melléfogni. Egyedül talán a kifejezett frissesség hiányzik belőle, de azzal nem értek egyet személy szerint, hogy idősebb hölgyeknek való. Nekem ez az egyetlen ilyen jellegű illatom, a többi vagy könnyedebb kissé vagy jóval komolyabb niche és rendkívül jó érzés néha éppen ezt viselni. Az ára is abszolút reális, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 30.

Isla

2021. június 27.

Először féltem tőle, hogy "öregillat" lesz, de szerintem kellemes. Randi, buli, hétköznapok... szerintem többfunkciós. Kell neki kis idő a bőrön, de aztán az emberem nem győz szagolgatni. :]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

radioaktiva

2021. március 13.

Van egy 5 ml-es belőle, és már próbáltam nyáron, télen, hidegben, melegben, de ez egyszerűen egy nagy NEM. Én azt várnám, h extázisba esem a gyönyörtől, mikor megillatolom, de ez egy korosodó hölgy féltve őrzött illata, amit a szekrénye mélyén őriz ki tudja mióta és csak ünnepekkor veszi elő. Szerencsémre EPD létére tart vagy 10 percig. Elnézést mindenkitől, aki szereti, de ez nálam felejtős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 13.

Nenuka

2020. szeptember 20.

Valami fantasztikus! Alkalminak vettem, de sportosan öltözök leginkább, mégis akkor is magamra fújom sokszor, ha csak boltba megyek. Annyira kellemesen szexi, nem a tolakodóan dögös vonal, de nem is mindennapi, nekem majdnem signature scent...
Update: így tavasz közepén már nagyon nem vágyom rá, de erősen dívik mostanában, sztem leesett sokaknak, hogy mégiscsak egy Kurkdjian illat... és hát Dominique Ropionnal egyetemben nekem /és sok másoknak/ kedvence a híres parfümőr, méltán. Flipo kisasszony és Olivier Cresp és Quentin Bish....na jó, ők is. Szóval téli illat inkább. Nagyon erotikus, nyári randikra is jó lehet, ízlés dolga végülis. És tavaly eladtam, mert már igen sok parfümöm van, es most újravettem, muszáj volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

clevergirl

2020. május 30.

Szerintem ez egy nagyon finom,enyhés rózsás,karamelles, körtés finomság. De ennyire az illatot szagolgatva nem is lehet talán felbontani. Az illatok terén válogatós páromnak is bejőn,s azt mondta rá,hogy "hmmm,de finom!". Nagyon nőies,fülledt szexis illata van.Szerintem ez egy fiatal, okos, csábításra kész lány illata,20-asok is nyugodtan viselhetik.Előkelő dögös,szexis illat,de tudni kell hordani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 30.

lacrymosa88

2020. május 29.

Eksztáz... Ha az extázis a fuldoklástól beájulást, vagy a fejfájástól való szédelgést jelenti, akkor betalált, mert mindkettőt okozhatja.:-D Nagyon tömény, erős, fojtogatós illat. Kicsit maszkulin, és leginkább locsolókölnire hasonlít. Tartósnak viszont tartós, arra megy az 1 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Cinnamal, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Acid Violet 43

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.