Nina Ricci

Ár:   16 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 29.

Ár:   16 990 Ft

Szív: kókusz, bazsarózsa

Alap: karamell, szantál

Lenaeri

2021. január 10.

Engem egy picit a Black Opiumra emlékeztet.
Legkevésbé sem tartom nyári illatnak, mégha annak is szánták, akkor sem. Ahhoz túl édes.
A kék üvege miatt is inkább asszociálok a jégre, mint coctail-ra, és a kis cukrok helyett is inkább hópelyhek jutnak eszembe.
Finom, meleg illat, nekem egy téli álom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 10.

Engem egy picit a Black Opiumra emlékeztet.
Finom, meleg illat, nekem egy téli álom.

Cathi

2020. május 21.

Update: nekem ez a 'go to bed' parfümöm...
tudom, hülyen hangzik hogy valaki alvashoz befujja magat, de annyira bujos, megnyugtato illata van, hogy ilyen illatfelhövel az ember csak bekesen aludhat.
Ha majd lesznek gyerekeim, nagyon remelem, hogy talalni fogok ebböl valahol, mert szeretnem, ha majd meseolvasas utan lefektetem öket, ezt az illatot erezzek rajtam, es ök is ezt a biztonsagot, megnyugvast erezzek, amit nekem is ad ez az illat.

Neten sikerült beszereznem. Nagyon reméltem, hogy vakvásàrlàs eredményeként tetszeni fog: és igen! Nagyon nagyon jó illata van! Viszont én nem érzem tartósnak... biztos, hogy a termék eredeti, szoval ez nem lehet a hibája. Az üvege az valami csodás, kis cuki almàcska, mintha felül cukor lenne rá szórva . Munkatarsamnak megmutattam, kikerekedtek a szemei, és rögtön tudni akarta, hogy honnan rendeltem. Nem vonok le tartósság miatt 1 pontot; de azért hosszabb ideig is bírnám szagolgatni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Update: nekem ez a 'go to bed' parfümöm...

pomme

2019. március 12.

Hát, nem is tudom... Frissen fújva Férj szerint olyan, mint egy csomó másik parfümöm, és igaza is van. Édes, nyári, gyümis. Aztán ahogy elkezd leszáradni, előjön valami savanykás furcsa szagú izé (körte? grapefruit?) ami nagyon nem illik oda, aztán amikor tényleg leszárad, akkor finom kókuszos-karamelles meleg illat lesz, mintha egy pici fát is éreznék. Az elején és a végén tetszik, a kettő között viszont nagyon nem. Az üvege szupercuki, de egyet tudtam a teszterből fújni, mert lentmaradt a feje és nem jött vissza :D Pedig még sok volt benne, nem kellett volna tönkremennie ennyitől. Ha látok máshol, ahol működik a teszter, még futok vele egy kört, mert hiába van egy csomó hasonlóm, pont ilyenem még nincs :D És különben is, hátha Ninától ez lenne az első, amit megszeretek.

Update: sajnos nem. Annyira arcbamászós az elején a grapefruit meg a körte, hogy ez nekem így nagyon nem kerek. Most vagy legyen fanyar-gyümis, vagy édes-meleg gourmand, de így ez egy totál katyvasz.

Update2: megvettem, úgyhogy kap +1 csillagot, mert néhány tesztelés után rájöttem, hogy ez egy fordított égetett cukros tea :D Az égetett cukros teánál először minden csupa cukor meg karamell, utána felöntik vízzel, megy bele a citromlé (meg talán egy kis teafű, de nem kötelező), és egy frissebb-lightosabb citrusos karamell illat lesz. Na ez a Luna először citromos-karamellás tea, utána meg csak égetett cukor (meleg karamell) :)
3 csillagnál viszont így sem kap többet, mert hiába a cukiság, még mindig nagyon kétféle ez a parfüm az én ízlésemnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

mafalda

2018. augusztus 23.

Vmi csoda ez az illat, mint egy havas mese álomországban! 💙

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Vmi csoda ez az illat, mint egy havas mese álomországban! 💙

Nindzsuuu

2018. július 24.

Amikor tavaly nyáron megnyertem BeautyJunkie Magditól annyira megörültem magamnak!
Imádom ezt az illatot magamon. Még 2 nap után is lehet érezni a ruháimon míg vár a mosásra. Szeretem nagyon tartós! Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

meguntam96

2018. március 22.

Nagyon szeretem ezt a parfümömet. Kellemes tavaszias illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Nagyon szeretem ezt a parfümömet. Kellemes tavaszias illata van :)

Zsuzsi216

2018. március 12.

Itt sikerült vennem egy 80 ml-es üvegcsét.

Mivel régebben teszteltem a Müllerben ezért totál másra emlékeztem. Valahogy akkor frissebbnek éreztem, most pedig a gourmand vonal jön ki rajtam.
Első körben úgy gondoltam, hogy nem lesz tartós, de egész nap érzem magamon.
Tavasszal-nyáron gondolom, hogy nem fogom tudni viselni, de ősszel és télen jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Itt sikerült vennem egy 80 ml-es üvegcsét.

Első körben úgy gondoltam, hogy nem lesz tartós, de egész nap érzem magamon.

karato

2017. november 18.

IMádom az illatát és tartós is! Ha elfogy biztos újraveszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

IMádom az illatát és tartós is! Ha elfogy biztos újraveszem :)

Lepketanonc

2017. július 2.

Nekem nagyon tetszik! Édes és a barátom szerint szexi. Szerencsére, nem fullasztóan tömény, mert azoktól hányingerem van. Az előző Luna rajtam nem állt jól és a többi Ninával is bizonytalan voltam, így amikor ezt kipróbáltam, a meglepetés erejével bele is szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Zsazsmazs

2017. május 10.

Akkor én most őt megvédem😀
Az anyaillat nem sikerült túl jól. Ez a kicsike viszont nagyon finom, nőies, inkább őszi, bőrközeli, bújós illat. Nekem nagyon tetszik. Külön öröm számomra, hogy a szantálfa csodásan kijön a bőrömön. Tuti, hogy hamarosan a polcomob csücsül. Jót tett a tuning.😍😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

Akkor én most őt megvédem😀

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Violet 2

Részletesebb információ a smartskincare-en.