Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. április 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Megjelenés éve: 2017

Illatjegyek: citrom, passiógyümölcs, piña colada, gardénia, karamellizált praliné

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

anita763

2021. április 16.

Hatalmas rajongója vagyok Nina Ricci parfümjeinek, ugyanakkor kellett nekem ez a gyönyörű üveg is!! 💙
Gyümölcsös, és lédús, olyan, mint egy trópusi gyümölcsökből és kókuszdióból készült koktél, amelynek tetején lévő cukorral bevont gyönyörű pohárban szolgálnak fel. A praliné és a karamell édessége az alap, majd később citrusosan gyümölcsös, gardéniás fiatalos, nyári illattá változik. Valójában nagyon könnyű és NAGYON gyümölcsös lesz az én bőrömön. Nincs benne olyan édesség, mint amire számítottam. Az illat tartóssága rajtam közepes - majd kipróbálom melegebb időben is -, viszont az üveg kinézete ellensúlyozza ezt a kis hibáját a parfümnek. 🌸 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 16.

silence

2018. december 13.

A legjobban sikerült Nina flanker! 🍎🥰
Megrögzött Nina rajongóként igyekszem minden évben beszerezni az éppen aktuális limitált kiadást és bátran állíthatom, hogy az alap Nina mellett ez a másik kedvencem, szerintem a legfinomabb, legjobban sikerült limitált Nina illat ez a 2017-es kiadás.
Már eleve az üvege egy csoda: a klasszikus Nina almácska ezúttal nem piros, hanem élénk rózsaszínből felfelé áttetszővé válik, csillogó arany kupakkal és levélkékkel, teteteje pedig telis-tele szórva apró rózsaszín és fehér cukor gyöngyöcskékkel. Ránézel és összecsorog a nyál a szádban 😋
Ez a gyönyörű üveg azonban megtévesztő lehet: ha ezt meglátván bárki is cukorbombára asszociál, ne riadjon meg a kipróbálásától, mert nem egy Lunához hasonló édes, karamelles illatot rejt, sokkal inkább egy friss, nyári, citromos, pina colada-s ínyencséget kapunk, ami a Nina anyaillat frissítőbb változata, és a nyári forróságban kifejezetten üdítően hat. Minimálisan cukorkás édes szösszenetet csupán a karamellizált praliné ad neki, de éppen csak annyira, amennyire ez egy nyári illatnak megengedhető. Abszolút nem gejl édes, inkább friss, és gyümisen könnyed.
Tulajdonképpen szinte egy alap Ninát (az anyaillatot) kapunk, megfejelve a citrom, a passiógyümölcs és a pina colada frissességével, a kimondott citrusosságot pedig tompítja benne a karamellizált praliné.
Tudván, hogy limitált kiadású illat, így egy 80ml-es üvegcsét vettem magamnak, ez még jó darabig kielégíti az illat iránti rajongásomat, a gyönyörű üvegcse pedig ékessége parfümöspolcomnak! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

A legjobban sikerült Nina flanker! 🍎🥰

Kitti66

2018. május 15.

Ha tudtam volna, hogy limitált azonnal kettőt vettem volna belőle. Most féltve őrzöm <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

krémparádé

2017. december 8.

Szinte ehető kategória, finom, szinte kislányos, néha jól eshet, ha egy kis pajkosságra vágyunk, de akkor nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

Danina9592

2017. november 25.

Nagyon izgatott lettem, amikor először megláttam a polcokon ezt az illatot. Hatalmas Nina rajongó vagyok, így nem volt kérdés, hogy jön velem haza. Az illata kifújáskor nagyon kellemes, nagyon nyár, mintha koktélba fürdenék, majd leszáradáskor egyre inkább előtérbe kerül a megszokott Nina illat. Nem a legegyedibb limitált kiadásuk, amit valaha szagoltam, de a nyári napokra szerintem tökéletes ezzel a kis plusszal.
Tartóssága rajtam nagyon jó, a nap végén is érződik, meg vagyok elégedve vele, az üvege pedig szupercuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

mokojka

2017. október 17.

Egy kincs! Mennyei,édes,vidám,gondűző, tartós.Nem tudom,nem is akarom illatokra bontani és elemezgetni,egyszerűen élvezem viselni és kész!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 17.

Alexandria89

2017. szeptember 22.

Annyira imadom amikor magamra fujom reggel! Egy rozsaszin cukorkas edeskes nyarias friss Macaron-os alom. :) (hahaha) A csomagolasa is nagyon csajos. Viszont nem erzem olyan tartosnak mint a tobbi Nina parfumot. Ezert adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

hivettivy

2017. szeptember 5.

Először és ötödször is nagyon tetszett, viszont amikor meg akartam venni, már nem. Túlságosan nem illett hozzám.
Amúgy nem rossz illat, nem nagyon használok parfümöt, ha meg már veszek egyet, akkor már "A parfümöt" szeretném megvenni :D na arra várhatok...

Igen, amúgy tényleg hasonlít Nina-almára, de (szerintem!!!) nem baj. Meg végülis Nina a neve :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

mafalda

2017. augusztus 15.

Na jó, nem különlegesebb mint a sima Nina, bár azt nehéz is lenne felülmúlni, kb. egy minimális trópusi beütés van benne, de aztán jön az eredi alap almácska, amit én már 10 éve imádok, mint a legkedvencebb parfümöm. 😍 Így egy cseppet sem bánom, hogy nincs benne túl nagy csavar...(amugy is, akkorát akartak csavarni nina ricci-ék tavaly, hogy a luna verziót sikerüt életük legsemmitmondóbb parfümjeként a piacra dobni egy snassz vaníliafelhő képében...)😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

pomme

2017. július 28.

Jaaaj, Nina, most komolyan, miért? Nem lehetne, hogy egyszer, csak egy kicsit visszaveszel az egódból? Annyira jó az elején ez az illat, nyári koktélok, édesség, ami kell, mindenki imádná...aztán leszárad és orrbavág az alap Nina-alma citrommal, a halál-unalom személyesen. Almát maximum frissen eszek, de hogy szagolgassam, az nekem nagyon no way. Szeretek fagyi/koktél/naptej/karamell/csoki/nutella szagú lenni, de alma, na az nem. 2 csillag csak azért, mert ha nonstop fújkálnám, akkor jó illata lenne. Így meg kapok 30 perc után egy alap uncsi Nina-almát :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Citral, Coumarin, Anise Alcohol, Eugenol, Geraniol
Színezékek: CI 60730

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színezék. Lila színű.