Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: Csere/megegyezünk , Eladó: Shelly
Állapot: 30 ml/kép, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Foxi
Jexi

2017. január 31.

Nagyon jó illat, de nekem is a tartósságával voltak gondjaim, így nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

ildici72

2016. november 9.

Nagyon finom, vidám nyári virág illat, könnyedebb, mint a testvére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 9.

Nagyon finom, vidám nyári virág illat, könnyedebb, mint a testvére.

Mila1102

2016. február 22.

Ma érkezett meg ez a csodácska:)
Nagyon szép üvegben, nagyon szép illat! Egyszerűen imádom! Valóban rózsás, rajtam végig hozza is a kellemes, édes virág illatot.
Tavaszi-nyári parfümnek terveztem, de tavasszal fogom csak használni, mert Fragrantica-n épp most olvastam egy hozzászólást, miszerint a darazsakat erősen vonzza ez az illat.
Már ha egyáltalán kitart tavaszig, mert persze, hogy már holnap elkezdem fújkálni:) Ilyen szépség csak álljon a polcon?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Ma érkezett meg ez a csodácska:)

2015. január 10.

Sajnálom, hogy ünneprontó leszek, de nekem egy nagy semmi ez az illat. Az eleje túláradóan rózsás, aztán valami meghatározhatatlan katyvaszt érzek, a leszáradása pedig megintcsak túl rózsás, icipicit citrusos, picit száraz - számomra szúrós is, összességében semmitmondó, átlagos, és még infantilis is. Egyenszépségre törekvő kamaszlányok illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

Hysteria

2014. december 28.

1 éve használom és imádom.:) Nemsokára elfogy, de biztosan újra veszem!:)
Egyetlen hibája, higy tényleg lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 28.

1 éve használom és imádom.:) Nemsokára elfogy, de biztosan újra veszem!:)
Egyetlen hibája, higy tényleg lehetne tartósabb.

senskin

2014. augusztus 15.

Nekem ezekről az almákról mindig a Hófehérke sztori jut eszembe. Királylány almája. Nőies, kecses, romantikus és érzéki. A szerelem illata ez. Egy különleges üvegbe zárt rózsákkal tűzdelt finom illatkompozíció. Nina Mademoisellje. A költőies, szelídséggel övezett fuvallat mindensége.

Valódi mese, Csipkerózsikáról, Hamupipőkéről és a mai modern hercegnőkről...
Akik elegánsak, kedvesek, érzékiek és tele vannak bájjal...:)

A férfi kedvelni fogja nagyon, és a Nőt, aki viseli abba beleszeret. :)

Vettem is belőle egy üveggel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Valódi mese, Csipkerózsikáról, Hamupipőkéről és a mai modern hercegnőkről...
Akik elegánsak, kedvesek, érzékiek és tele vannak bájjal...:)

A férfi kedvelni fogja nagyon, és a Nőt, aki viseli abba beleszeret. :)

Vettem is belőle egy üveggel :)

Ditta96

2014. július 25.

Nagyon finom illata van. Nekem nagyon tetszik. Elfogadnám, ha ajándékba kapnám, de magamnak nem tudom, hogy megvenném-e. Ettől függetlenül tetszik. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 25.

Ency

2014. április 28.

Páromtól kaptam ajándékban ,nagyon kellemes illata van !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 28.

Páromtól kaptam ajándékban ,nagyon kellemes illata van !

Füstifecske

2014. március 20.

Bájosan romantikus. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Bájosan romantikus. :)

kriszti8051

2014. február 5.

Fantasztikus rózsás-virágos illat. Teljesen odavagyok érte mióta először megszagoltam. Nemrég végre az enyém lett és az eddigi legfinomabb parfüm amit használtam. Úgy érzem magam mint egy hercegnő mikor befújom magam vele reggelenként :) Örülök, hogy nincs benne a vanília, mert azt már nagyon untam a mostani édes illatoknál. Hétköznapra használom, hát lehetne tartósabb is, de közelről sokáig lehet érezni (a barátom még este is érzi rajtam :) Biztos újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Geraniol, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Citral, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.