Nina Ricci

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2018. május 7.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: ciprus-virágos

Illatösszetevők: rebarbara, bergamott, datura, tubarózsa, rózsa, szantál, pacsuli

Ár: 2650 ft ajánlott postán maradóként , Eladó: HuAnita
Állapot: 10 ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként.
Ár: 2200 , Eladó: Shelly
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Foxi
pinky001

2019. december 23.

UPDATE: Na, látom nagy felháborodást keltett a Playboy hasonlatom. 😂 Tisztázásképp, én erről a (szinte már retronak számító) parfümről beszélek, a régi Playboyról (ma már America néven fut) , ami törénetesen ennek a Ricci illatnak az UTÁNZATA: https://kremmania.hu/kremek/america-red-edt

Vannak olyan parfümök, amik nagyon jól passzolnak a dohanyfusttel, ilyen például a JPG Scandal. Na de a Ricci Ricci nem ilyen.
Emlékszem, annak idején nagy divat volt America parfümöt használni, főleg a rozsaszint (régen playboykent futott). Na, nekem olyanom nem csak pinkben, de meg pirosban is volt. Az pedig ennek a Nina parfumnek az utanzata. Eszembe jut róla az egyik 2016-os Balatoni nyaralasom, a srác aki már akkor tetszett (meg most is), és nem mellesleg az, hogy akkor meg nem dohanyoztam. Jó, de. De nem rendszeresen. A Ricci Ricci nem bírja a cigifustot, undorito kocsmaribi hatást kelt, pedig egyebkent jó illat - lenne, ha nem cigiznek.
Szóval ebből csak azt szerettem volna kihozni, hogy az emlékek miatt jó, de ma már nem hordanám. Túl erős, túl közönséges, de mégis csenek néha pár fujast a hugomebol, szóval annyira rossz azért mégsem lehet....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 23.

Sziszilady

2019. október 19.

Számomra ez CHLOÉ nomade illata, így nem ruházok be egy nagyobb kiszetelésre, mert a nomade már megvan. Csodás kis illat. ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

silver

2019. január 4.

Édesanyám kapott ajándékba egy üveggel évekkel ezelőtt, a családban mindenki hanyatt-homlok menekült tőle (őt is beleértve)!
Az én véleményem azóta sem változott erről az illatról: szerintem semmi könnyed vagy bohókás nincs benne. Nem nevezném fiatalosnak, de érettnek sem. Valójában egyáltalán nem tudom semmilyen életkorhoz elképzelni. Sziruposan édes, és ahogy előttem írták savanykás, szerintem szúrós, füstös és túl harsány illat. Nem tudok mást mondani rá, mint hogy sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

herczegno33

2018. október 18.

Kifejezetten fiatal lányoknak való illat. illèkony, nyárias, talán bohókás, vidám. Èn már kinőttem belőlük. :)
Szerethető egy illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Szerethető egy illat.

Judittttt

2018. július 4.

Egy kedves krémmániástól vásároltam meg. Több okból kifolyólag is nagyon szeretem a Nina illatokat, szerintem nagyon jól illenek eg huszonéves, bohókás, első szárnycsapásokat próbálgató, igyekvő, mindig valamerre tartó fiatal nőhöz, aminek én is tartom magam. Fiatalosak és virágosak, édesek, anélkül, hogy túl komolytalanok lennének, és ne lennének érdekesek. Erre remek példa a Ricci Ricci, ami vitathatatlanul édes, de ugyanakkor savanykás is, valami szuper kompozícióban. Nekem ez egy inkább téli parfüm, mint nyári, ahogy többetektől is olvastam. Hideg téli estéken forralt bor ivás, mézeskalács, novemberi ködös hűvös napok jutnak róla eszembe. Mivel én imádom a hűvös, ködös, szürke, sárga, "csupasz" időt, engem ez az idó egyfajta melegséggel is tölt el a hűvössége ellenére, mert közel áll a szívemhez és a személyemhez, otthon érzem magam benne. Nekem ez a parfüm pont ugyan ilyen, meleg is és hűvös is egyszerre. A savanyúsága azonnal megcsípi az ember orrát, de valahogy melegséggel is tölt el. Ugyanakkor a kompozíció a különlegessége mellett hétköznapokra teljesen vállalható, de ha valakinek el lenne az alkalmi parfümje, az is érthető. Szóval, én nagyon szeretem, mindemellett tartós ... sokan dícsérték már rajtam, csak úgy, mint a L'elixirt, a kettő közül ezt egy érdekesebb és különlegesebb illatnak tartom, míg az L'elixirt is nagyon szeretem, az az illat sokkal könnyebben "beáll a sorba", mint ez, és emiatt ezt a kis Ricci Riccit jobban szeretem. Nekem egy finom, nőies fiatal lány jut eszembe róla a törékenységével, aki ugyanakkor különleges és keresi a helyét a világban, tele van titokkal, ki tudja, lehet, hogy otthon éjszakánként programnyelveket tanul vagy profi boxoló szeretne lenni. :)

Update: És ahányszor ez van rajtam, megdícsérik :) már kávézóban is kaptam rá dícséretet a barista fiútól. :D Kérdezte, miylen illatjegyek vannak benne, mert ő ilyet akar a barátnőjén is érezni ... nagyon meglepődött a rebarbarán, több okból kifolyólag is, egyrészt addig a napig nem tudta, hogy létezik olyan dolog, hogy rebarbara, másrészt ő csak a rózsát érezte benne ... vagy inkább, csak arról tudta, hogy az micsoda :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

kvin

2018. május 20.

Judittttt annyira jól leírta.
Ez nem egy tipikusan édes parfüm. (végre valahára!) Ez egy savanyú cukorka.
Savanykás, rebarbarás pacsuli.
Kétségkívül érdekes.
Igen, húszas éveimben valószínűleg az egekig magasztaltam volna, de már túlnőttem rajta.
Ez még az önfeledt borozgatások, bulizós éjszakázások illata.
Biztos imádnám.
De most már mélyebb illatokra van szükségem. A promo képpel sem tudok azonosulni.
Amikor az ember túl van pár törésen, már nem borozgat, hanem felesezget, netalán kiüti magát.
Már nem megy az éjszakába, hanem otthon, egyedül éjszakázik... hajnalozik. és máshogy nézi a világot.
Ezekhez nem Nina Ricci a társ.
Ő az előző életünk egy darabkája, a fiatalkori tükörképünk.
Akármennyire is szeretnénk megőrizni, már nem az néz vissza ránk.
Csak egy savanyú ábránd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

Judittttt annyira jól leírta.
Ez nem egy tipikusan édes parfüm. (végre valahára!) Ez egy savanyú cukorka.
Savanykás, rebarbarás pacsuli.
Kétségkívül érdekes.
Ez még az önfeledt borozgatások, bulizós éjszakázások illata.
Biztos imádnám.
Ezekhez nem Nina Ricci a társ.
Ő az előző életünk egy darabkája, a fiatalkori tükörképünk.
Akármennyire is szeretnénk megőrizni, már nem az néz vissza ránk.
Csak egy savanyú ábránd.

Nixe

2018. április 14.

Az egyik legjobb parfüm a piacon. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Az egyik legjobb parfüm a piacon. Szeretem.

Erika80

2017. december 16.

Számomra ez az illat még jobb a Nina-nál is. Pedig egy jó ideig azt szerettem, de változik az ember :)
A szantált és a rózsát is nagyon tudom értékelni egy illatban (bár éreztem már más kompozícióban kevésbé szépnek is) de a Ricci Ricci nagyon finom, jó kreáció. Édeskés, de nem lő túl a célon, virágos is, de nem túlzóan, szépen megbújik a jegyek között. Hordozza az eleganciát, a nőiességet, mégis simán el tudom képzelni akár a mindennapokra is. Szerintem bámilyen alkalomra megállja a helyét. A tartósságával sincs probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

Cloudberry

2017. szeptember 18.

2015 őszén vettem meg magamnak, egészen tavaszig használtam. Imádtam. Az illatot. Mert amilyen érzelmeket okozott, azt már annyira nem. Egy barátnőmre emlékeztetett, (egy szép szerelmi háromszöges történet az oka ennek, még jó régről), és emiatt kicsit nem éreztem "magaménak" ezt az illatot. Mintha őt akarnám utánozni. Csak arra tudtam gondolni, hogy ő ezt használta akkor, és őt választották, nem engem.
Közben pedig egy új munkahelyen dolgoztam, ami az elején jó volt, de egy idő után pokollá változott számomra, szörnyen éreztem magam ott.
Tavasz lett, én váltottam (munkahelyet meg illatot is). Tegnap a kezembe került, megszagoltam és csak rossz emlékeim lettek tőle.
Sajnálom, mert egy jó illat, tartós, szexi. Úgy szeretném szeretni! De így nehéz. Francba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Cathi

2017. augusztus 6.

Évek òta a kedvenc. Pròbàltam màsra vàltani, mert alig lehet néhàny helyen kapni. De nincs jobb. IMÀDOM!!!!

UPDATE: még mindig Nr. 1! nincs az a pénz, hogy ezt a parfümöt valaha is félretegyen.
szerelem ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

szerelem ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral, Coumarin, Isoeugenol, Hydroxycitronellal
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol