Nina Ricci

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2018. május 7.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: ciprus-virágos

Illatösszetevők: rebarbara, bergamott, datura, tubarózsa, rózsa, szantál, pacsuli

Ár: 5300 ft+ pk , Eladó: HuAnita
Állapot: 80 ml/kép ( kb. 30 ml), Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként vagy Foxposttal.

vanillacaramella.sweet

2021. március 12.

Kezdjük a jó oldalával: üvege színe és kinézete végülis tetszik.
Az illatról: Rajtam egy lágy kis virágos fuvallat volt.
A rebarbara és bergamott adott neki friss-fanyarkásságot, de inkább a virágos jegyei érvényesültek, a szantál és pacsuli nagyon kicsit a legvégén.
Szillázsa pici, tartóssága bőrközelien 3 óra kb. Nem tudok róla hosszan írni, mert olyan kis semmiség volt rajtam, én magam is meglepődtem. Nem egymásnak valók vagyunk. Kolléganőm imádta, mindenkinek minden nap dicsekedett vele, szagoltatta magát, de szinte senki se érezte rajta. Mondjuk ez a jobbik eset, mintha túl erős és kellemetlen lett volna.. Végülis semmi bántó nincs ebben az illatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

Kezdjük a jó oldalával: üvege színe és kinézete végülis tetszik.
Az illatról: Rajtam egy lágy kis virágos fuvallat volt.

angelina69

2021. január 2.

Már szemezem vele egy ideje, és csak pici mintát szereztem be. Kb. 5-6 alkalommal használtam, de még most sem tudnám egyértelműen megmondani, hogyan is állok ezzel az illattal. Bár inkább igen, mint nem. Jobban tetszik, mint nem. Nekem ez az érdekes illatok sorába tartozik. Egyértelműen nőies, ezen nincs mit vitatkozni. Van egy édeskés, virágos oldala, és van egy fanyar virágos oldala. Főleg rózsa dominanciával, némi tubarózsával a háttérben. Részemről ez így jó, mert rajtam a tubarózsa időnként borzalmas punnyadt virágszagot tud produkálni. A szantál és pacsuli leszáradás pedig szépen, finoman teljesedik ki rajtam. Szóval, néha az édes, néha a fanyar oldalát villantja meg az illat. Az összhatás mindenképpen kellemes, és jobban belegondolva inkább átmeneti időben teljesedik ki. Most is az van... hiába január. Szerencsére nem nehéz, nem az az előttem megy be az ajtón illat. Nagy melegben nem fújnám. A tartóssága rajtam az átlag kb. 5 órát hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 2.

Helenbeak

2020. december 27.

Megvettem, elajándékoztam. Semmi különlegesség plusz nincs az illatban. Fiatal korosztálynak ajánlom akik csak most ismerkednek az illatokkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

csipihusi

2020. november 19.

Itt vettem a Krémmánián. Nem volt előtte Nina Ricci parfümöm. Azt mondanám,hogy egy táncos,zenés eseményre v.tengerparti nyaralásra használnám. Kár,hogy 20 éves koromban nem volt ilyenem ! Nagyon illik a bőrömhöz,viszont a munkahelyemen nem érzem komfortosnak, ezért alvás előtt vagy tévézéshez szoktam ezzel befújni magam.Nagyon különleges illat, viszont 60 év feletti hölgyön nem tudom elképzelni már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 19.

Bonnieoo7

2020. február 13.

Jaj ez a NUMBER ONE nálam! Bár - meg kell mondjam, hogy nem régi az ismeretségünk. Csakis alkalomra, buliba használom. Szerintem ez egy késő őszi - téli illat. Amikor ezt viselem, a dicséret sem marad el! Ahhoz túl jó illat és tartós is, hogy bármikor csak magamra locsoljam...

2020.Február:az illata még mindig tetszik, de fáj a fejem, szemem tőle és azt érzem hamar elillan - 1 prémium kategóriás illattól többet várnék! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

pinky001

2019. december 23.

UPDATE: Na, látom nagy felháborodást keltett a Playboy hasonlatom. 😂 Tisztázásképp, én erről a (szinte már retronak számító) parfümről beszélek, a régi Playboyról (ma már America néven fut) , ami törénetesen ennek a Ricci illatnak az UTÁNZATA: https://kremmania.hu/kremek/america-red-edt

Vannak olyan parfümök, amik nagyon jól passzolnak a dohanyfusttel, ilyen például a JPG Scandal. Na de a Ricci Ricci nem ilyen.
Emlékszem, annak idején nagy divat volt America parfümöt használni, főleg a rozsaszint (régen playboykent futott). Na, nekem olyanom nem csak pinkben, de meg pirosban is volt. Az pedig ennek a Nina parfumnek az utanzata. Eszembe jut róla az egyik 2016-os Balatoni nyaralasom, a srác aki már akkor tetszett (meg most is), és nem mellesleg az, hogy akkor meg nem dohanyoztam. Jó, de. De nem rendszeresen. A Ricci Ricci nem bírja a cigifustot, undorito kocsmaribi hatást kelt, pedig egyebkent jó illat - lenne, ha nem cigiznek.
Szóval ebből csak azt szerettem volna kihozni, hogy az emlékek miatt jó, de ma már nem hordanám. Túl erős, túl közönséges, de mégis csenek néha pár fujast a hugomebol, szóval annyira rossz azért mégsem lehet....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 23.

Sziszilady

2019. október 19.

Számomra ez CHLOÉ nomade illata, így nem ruházok be egy nagyobb kiszetelésre, mert a nomade már megvan. Csodás kis illat. ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

silver

2019. január 4.

Édesanyám kapott ajándékba egy üveggel évekkel ezelőtt, a családban mindenki hanyatt-homlok menekült tőle (őt is beleértve)!
Az én véleményem azóta sem változott erről az illatról: szerintem semmi könnyed vagy bohókás nincs benne. Nem nevezném fiatalosnak, de érettnek sem. Valójában egyáltalán nem tudom semmilyen életkorhoz elképzelni. Sziruposan édes, és ahogy előttem írták savanykás, szerintem szúrós, füstös és túl harsány illat. Nem tudok mást mondani rá, mint hogy sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

herczegno33

2018. október 18.

Kifejezetten fiatal lányoknak való illat. illèkony, nyárias, talán bohókás, vidám. Èn már kinőttem belőlük. :)
Szerethető egy illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

Szerethető egy illat.

Judittttt

2018. július 4.

Egy kedves krémmániástól vásároltam meg. Több okból kifolyólag is nagyon szeretem a Nina illatokat, szerintem nagyon jól illenek eg huszonéves, bohókás, első szárnycsapásokat próbálgató, igyekvő, mindig valamerre tartó fiatal nőhöz, aminek én is tartom magam. Fiatalosak és virágosak, édesek, anélkül, hogy túl komolytalanok lennének, és ne lennének érdekesek. Erre remek példa a Ricci Ricci, ami vitathatatlanul édes, de ugyanakkor savanykás is, valami szuper kompozícióban. Nekem ez egy inkább téli parfüm, mint nyári, ahogy többetektől is olvastam. Hideg téli estéken forralt bor ivás, mézeskalács, novemberi ködös hűvös napok jutnak róla eszembe. Mivel én imádom a hűvös, ködös, szürke, sárga, "csupasz" időt, engem ez az idó egyfajta melegséggel is tölt el a hűvössége ellenére, mert közel áll a szívemhez és a személyemhez, otthon érzem magam benne. Nekem ez a parfüm pont ugyan ilyen, meleg is és hűvös is egyszerre. A savanyúsága azonnal megcsípi az ember orrát, de valahogy melegséggel is tölt el. Ugyanakkor a kompozíció a különlegessége mellett hétköznapokra teljesen vállalható, de ha valakinek el lenne az alkalmi parfümje, az is érthető. Szóval, én nagyon szeretem, mindemellett tartós ... sokan dícsérték már rajtam, csak úgy, mint a L'elixirt, a kettő közül ezt egy érdekesebb és különlegesebb illatnak tartom, míg az L'elixirt is nagyon szeretem, az az illat sokkal könnyebben "beáll a sorba", mint ez, és emiatt ezt a kis Ricci Riccit jobban szeretem. Nekem egy finom, nőies fiatal lány jut eszembe róla a törékenységével, aki ugyanakkor különleges és keresi a helyét a világban, tele van titokkal, ki tudja, lehet, hogy otthon éjszakánként programnyelveket tanul vagy profi boxoló szeretne lenni. :)

Update: És ahányszor ez van rajtam, megdícsérik :) már kávézóban is kaptam rá dícséretet a barista fiútól. :D Kérdezte, miylen illatjegyek vannak benne, mert ő ilyet akar a barátnőjén is érezni ... nagyon meglepődött a rebarbarán, több okból kifolyólag is, egyrészt addig a napig nem tudta, hogy létezik olyan dolog, hogy rebarbara, másrészt ő csak a rózsát érezte benne ... vagy inkább, csak arról tudta, hogy az micsoda :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral, Coumarin, Isoeugenol, Hydroxycitronellal
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol