NIOD

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2019. szeptember 17.

Ár:   14 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 990 Ft

Komplex hialuron szérum összesen 12 kis- és nagy mulekulasúlyú változattal és peptidekkel. Széles spektrumú, átfogó hidratálást ad a bőrnek, mely pumpáltabb, puhább és komfortosabb lesz.

• Hidratálja a bőr felszíni és mélyebb rétegeit
  • Azonnali és hosszantartó eredmények
  • Puhává, hidratálttá teszi a bőrt, zsíros hatás nélkül
  • Egységesít, feltölt, simít
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 14 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Kapható 15ml-s és 30ml-s kiszerelésben is.
12.000Ft - NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex, 30ml
Ár: 12000 Ft , Eladó: katt
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest belvárosában, előreutalás esetén postázom is. Az ár a postaköltséget nem tartalmazza.
Ár: 8500 Ft+posta , Eladó: horgi
Állapot: új, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: postán maradó, előre utalás

viragdrkis

2020. február 19.

2 hónapja használom reggel és este egy fél pipettát, nagyjából az egyharmadát használtam el így a 30 ml-es üvegnek. Imádom a pipettát szerintem nagyon praktikus. Nagyon meg vagyok vele elégedve a termékkel újra is fogom vásárolni.
Arctisztítás után még a vizes bőrömre viszem fel (így ajánlotta a TINAMU-s eladó) és bemasszírozom majd megvárom, hogy megszáradjon. Utána jöhet a hidratáló krém. Előtte sem volt "plötyi" az arcbőröm vagy ilyesmi de így is látszik a változás hogy sokkal "feszesebb" lett...
A kozmetikusom is megjegyezte hogy olyan az arcom mintha botoxolva lenne, szerintem ez mindent elmond a termékről.
Én úgy gondolom, hogy így sokkal többet ér a hyaluron mintha az ember megvesz valami hyaluronos krémet. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Tudi

2019. május 29.

Sose használtam még más hialuron savat, de nem is akarok. Elég borsos az ára, de annyira szép tőle a bőröm, hogy biztosan újra fogom venni még jó néhányszor :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

GeorginaH

2019. május 22.

Nekem ő nem, nagyon nem... az ég világon semmi változást nem vettem észre amikor használtam pedig türelmes voltam,nagyon. Illetve negatívumként annyi,hogy jobban zsírosodott a bőröm,ennyi.
30 ml-es kiszerelés feléig gyötörtük egymást (szó szerint) az illatát utáltam, a pipetta szétesett, a tetejét nem lehetett az üvegre normálisan visszatekerni. Valószínűleg mindezeknek hála, 2 hónap után szép zavaros és sűrűbb is lett az üvegcsében a folyadék..
Sajnos nálam 2 csillag, ezért a vételárért ez több,mint elszomorító.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Sajnos nálam 2 csillag, ezért a vételárért ez több,mint elszomorító.

kremmed

2019. április 8.

Tényleg könnyed az állaga, enyhe szaga van, jól beszívódik. Inkább választom ezt és csepegtetem a kedvenc arckrémembe, mint hogy vegyek egy sokat ígérő hialuronsavas krémet.. de nekem annyival többet nem dob az arcbőrömön, mint vártam.. annak ellenére drága volt, de legalább sokáig elég.. kérdés, hogy a hosszú használati idő mennyire tesz jót a hatóanyagoknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

zimmbo

2019. április 1.

Aki tud, tegyen egy próbát a Sod mist, CAIS, MMHC hármassal, mert szuper termékek. A 15ml-es kiszerelésű szérumok nekem 6 héteg tartottak ki, és látványosan javítottak a bőrképemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

agotamaci

2019. február 5.

Nekem ez a szérum bebetonozta magát az arcápolási rutinomba, nehéz nélküle pár napot is kihúzni :-) Ez nem csupán egy hialuronos szérum, hanem sok más komoly anti-aging és csupa okos összetevő is van benne és az állaga is nagyon könnyű, gyorsan beszívódik. Hidratált, fiatalosabb, nyugodt arcbőr az eredmény. Én is szoktam utánna még krémet használni, mert kell a gazdagabb állag is a bőrömnek éjszakára. Nagyon eltalálták ezt a szérumot, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

And1

2019. február 3.

Úgy 2 hét kellett, hogy igazán lássam a hatást. Az első napokban húzodott tőle a bőröm, pedig SOD-ot is használtam előtte alapnak. Most nagyon szép sima az arcbőröm, szépen feltöltötte és az valóban igaz, hogy utána bármilyen más hidratáló hatásfokát növeli így mindenképpen ajánlok utána további krémeket bőrtípusnak megfelelően. Sajnos nagyon gyorsan fogy - nekem 15 ml kicsivel több mint egy hónap- és bár tényleg hatásos azért így elég borsos az ára. Viszont az biztos, hogy más népszerű hyaluron szérumok elbújhatnak mögötte...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Lencseee

2018. november 29.

Sokadik, de a legjobb HA szerumom...sajnos annyira borzasztoan draga, hogy, amig ismet akcioban nem lejet kapni, addig csak boldogan emlekszem csodaszer mivoltara...olyanok ezek a HA szerumok, mint a c vitaminos szerumok, mindig kell egy a rutinomba, mert ha nincs, azt a borom azonnal lattatja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

hambi

2018. szeptember 4.

50%-os akcióban vettem a 30ml-s kiszerelést. Kár, hogy nem vettem többet, de ma megrendeltem teljes áron is. Használok több mindent az Ordinarybol, kipróbáltam a Hylamide Low HA-t is. A Hylamide-nak szerintem azonnali látható eredménye van a börön, míg az MMHC-nél azt tapasztaltam 2 hónap után, hogy teljesen elmúltak a pattanások és nagyon kellemes a böröm tapintása. Nem gondoltam volna, hogy egy hialuronsav fogja rendbe rakni az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Jadviga

2018. július 2.

Belefutottam egy 50%- os akcióba, így a kosaramban landolt annak ellenére, hogy mindig azt mondtam, a hialuron nem az én hatóanyagom. Az eddigiek morzsálódtak rajtam, szárítottak is, így némileg félve vettem meg. Ez beszívódik, selymes is lesz a bőröm tőle, rétegzős rutinban ad is hozzá a hidratáláshoz. Igazán kellemes csalódás volt, de teljes árán biztosan nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 2.

Antioxidánsok: Tremella Fuciformis Sporocarp Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Betaine
Peptidek: Myristoyl Nonapeptide-3

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Egy viszonylag új peptid féle, ami elvileg a retinolsav hatását utánozza (vagyis serkenti a bőr saját kollagén termelését és a bőrsejteket egy fiatalosabb működésre bírja), de a retinollal járó mellékhatások nélkül. Részletesebb információ az INCIDecoderen.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

TAUT- egy szintetikus tripeptid, melyet SYN®-HYCAN néven is forgalmaznak. Kimutatták róla, hogy fokozza a bőrben a hialuronsav termelését, továbbá serkenti a dekorin és lumikán nevű fehérjék képződését, amelyek erősebbé teszik a kollagénrostokat, ezáltal is feszesítve a bőrt.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.