NIOD

Ár:   16 400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 16 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2020. június 5.

Ár:   16 400 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 16 400 Ft

Komplex hialuron szérum összesen 12 kis- és nagy mulekulasúlyú változattal és peptidekkel. Széles spektrumú, átfogó hidratálást ad a bőrnek, mely pumpáltabb, puhább és komfortosabb lesz.

• Hidratálja a bőr felszíni és mélyebb rétegeit
  • Azonnali és hosszantartó eredmények
  • Puhává, hidratálttá teszi a bőrt, zsíros hatás nélkül
  • Egységesít, feltölt, simít
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 16 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Kapható 15ml-s és 30ml-s kiszerelésben is.

balkri

2021. március 26.

Sokat kutakodtam és olvastam a témában, mire beadtam a derekamat és megrendeltem. Első tapasztalat, hihetetlenül folyékony, tényleg víz szerű folyadék, szinte kicsöppen a pipettából (sajnos én jártam így), de meg kell tanulni jól bánni vele. A bőrön könnyen terül, hamar beszívódik és valóban nagyon puhává varázsolja a bőrömet. Ezen felül valóban azonnal látható az eredmény, feltölti a bőrt, pumpál és egységesít. Több NIOD és PC terméket használok, szerintem sohasem volt ilyen hidratált a bőröm. Az első üveg felénél járok, de gyanús, hogy hosszú távon az életem részévé válik. Bátran ajánlom, ez valóban egy széles spektrumú termék! Nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 26.

CsiccaG

2021. március 19.

Ez valami zseniális! Látom és érzem a hatását. Feszesebb, üdébb a bőrkép. Szebb lett az arcbőröm tőle. Igaz, hogy húzós az ára, de ennek láttán azt mondom, hogy megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

jirka

2021. március 11.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
2021.március 11.
Hosszú évek óta olvasom a termékekről szóló véleményeket magyar és angol nyelven, gyűjtöm a tapasztalatokat, elsősorban a hosszútávúakat. A magam részéről tudom, hogy egy termék sosem fogja egyik-napról megváltoztatni a bőrt, csakis következetes használattal. Így aztán én is egy több éves tapasztalatról tudok beszámolni e szérummal kapcsolatban. Több, mint három éve használom, legfeljebb csak készlethiánykor vásároltam mást.
Ha összegeznem kellene a tapasztalataimat az MMHC-ről, akkor azt mondanám, hogy:
- bőrnyugtató
- bőrtápláló
- kiegyensúlyozott bőrképet nyújt
- nem macerás, könnyen és gyorsan beszívódik
- nem "háklis", vagyis jól kijön más termékekkel
- ár/érték arányban gazdaságos
- viszonylag könnyen beszerezhető, és már "nem divat"
Ő nem egy hagyományos HA szérum, ezért kár is összevetni velük, szerintem sem állagban, sem hatásban nem tud olyan lenni, és bár nehezen tudom kimondani ezt a hosszú nevet, márkanévvel, rövidítés nélkül: Non Invasive Options in Dermal Science Multi-Molecular Hyaluronic Complex, nekem ő egy külön kategória lett a bőrápolásban, melyhez hasonlóval az elmúlt éveim alatt nem találkoztam. Szuper érzékeny bőrre megéri kipróbálni - bár minden vélemény egyéni tapasztalat - nálam kulcstermék lett.
Kisfelnőtt gyermekem szerint, a többi anyukához képest nagyon jól néz ki az arcom. "Jah, -sóhaj- az évek és a tapasztalat". Ennél nagyobb bókot -ennyi idősen- nem is kaphatnék.

2017. december 11.
A legrégebbi NIOD termékeim egyike, 5 hónapja, augusztustól használom. Az MMHC-t nagyon szeretem, mégis nehezen tudok róla összeszedetten objektív véleményt írni, de azért megpróbálok sormentén haladni. Meglepő módon a 30 ml-es kiszerelés, nálam több, mint 2 hónapig kitartott, nagyon keveset, negyed pipetta elegendő volt a bőrömre.
Csomagolás: Pipettás, szokásos barna üveg, alap fehér címkével.
Állag: Az általam megszokott barnás szín, az MMHC esetében ez halvány barna, és mivel elégé erősen kapcsolok illatokat a termékekhez, melyeket használok, így nekem ő egyértelműen az őszibarack illatára emlékeztet (nincs benne parfüm). Vízszerű és géles állag közt van a textúra, inkább folyósnak mondanám, ragadós réteget nem hagy, perceken belül felszívódik.
A szérum felvitelnél nálam fontos szempontom, hogy mindig nedves arcbőrre vigyem fel (így lehet a mennyiséggel is spórolni), előtte a SDSM-et vagy CAIS-t használom. AZ MMHC bizony CAIS nélkül is erős, simán megállja a helyét önmagában is, bár én fokozatosan kapcsoltam mellé a NIOD-kat, biztos vagyok benne, hogy a termékcsalád elemei egymást támogatják, hatásuk együtt erősödik.
Az MMHC - mint az összes NIOD termék - nagyon erős bőrnyugtató hatással bír, aminek én tökéletes tesztalanya vagyok, hiszen évekig küzdöttem égő, irritált bőrrel. Professzionális termék, bár a maga nemében, akár luxuskategória is lehetne, az általam használt HA szérumok ismeretében (többről véleményt sem írtam), így azt gondolom, persze ez magánvélemény, hogy ez a szérum bizony nincs túlárazva, sőt hatásához képest megfizethető árral rendelkezik.
Napi szinten használva rendkívül megbizható termék, mindennap ugyanazt a nyugodt, egységes, letisztult bőrképet érem el vele. Határozottan símit és feltölt, a rozaceámat (CAIS nélkül is) szépen karban tartja.
Szép napot kívánok mindnyájatoknak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 11.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
2021.március 11.
- bőrnyugtató
- bőrtápláló
- kiegyensúlyozott bőrképet nyújt
- nem macerás, könnyen és gyorsan beszívódik
- nem "háklis", vagyis jól kijön más termékekkel
- ár/érték arányban gazdaságos
- viszonylag könnyen beszerezhető, és már "nem divat"

2017. december 11.
Csomagolás: Pipettás, szokásos barna üveg, alap fehér címkével.
Szép napot kívánok mindnyájatoknak!

jurase87

2021. március 11.

El kellett telnie kb. 2 hétnek, mire észrevehető volt, hogy dolgozik a bőrömön valamit. Mindig dupla tisztítás, majd toner vagy hamlasztó után használom, utana vastagon hidratalok.
Munkahelyen pont a minap jegyeztek meg, hogy mennyire kismiult és kipihent az arcom. Napi 10-12 órát dolgozom most, szóval ez nem az alvás. Ez az MMHC. Biztos, hogy újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

nekoSX

2021. február 17.

Elhasználtam a 30ml-t, teljesen meg voltam vele elégedve, profi kis szérum, de kiváncsiságból a G&G Rich verziót vettem most meg és hát igazság szerint nem látok különbséget a kettő között. Mindkettő tökéletes.
Annyi talán, hogy a Niod csomagolása gyönyörű és mivel a pipetta vége szűkül ezért sokkal profibban lehet adagolni a szérumot.
Cserébe sokkal drágább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 17.

Cserébe sokkal drágább.

zabszalma

2020. szeptember 5.

Önmagában nagyon látványos feltöltésre képes, krémbe keverve inkább a hidratáló hatást turbózza fel. Első lépésként felkenés után 10-20 percig semmi mást nem kenek rá, hagyom egyedül dolgozni. Az instant és rendszeres bőrápolás híve vagyok, soha nem áltatom magam azzal, hogy a bőr rugalmasságában bármelyik krém ellene tud menni a genetikának. Éppen ezért a készítmények pillanatnyi bőrszépítő hatása, ami privilégiumot jelent számomra. Ha instant szépít, akkor rendszeres bőrápolással megtettem mindent, amit külsőleg megtehettem. Sajnos a fiatalos kinézethez ez még mindig nem elég. 40 után a testmozgás, a táplálkozás és az alvás minősége rendkívüli odafigyelést igényel, és ez nem csak mese. Nyáron a melegben volt, hogy csak ez a hyaluron elég volt. A szem alatti duzzanatot - amit nekem a tejtermékek, csokoládé fogyasztása okoz - 30 perc alatt eltünteti. Majdnem teljesen. Nem csak liftingel, hanem sokat javít a bőröm apróbb hibáin, egységes, szép színt és bőrképet ad. A SOD mistet kezdtem el nemrég utána használni, de nálam pattanásokat okozott és kellemetlenül ragadt, így kiiktattam az életemből. A legszebb ránctalanító hatást természetesen a retinolos készítmények adják, de azok nagyon fényérzékenyítenek és nincs mindig lelkierőm az 50-es faktor használatához. Ha sugárzóan ragyogni vágyom a bőrömet, akkor érdemes a szérum után Adrienne Feller Shine-t használni. És mínusz tíz évesen lehet mosolyogni a világra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Vicus

2020. július 19.

Nagyon szuper kis szérum, nagyon jól beszívódik, szépen feltölti az arcomat. Praktikus a pici pipettája is, ugyanis tényleg elég ekkora mennyiség egy-egy arcrészre. Szívesen használnám mindig ezt, de az ára miatt ez nem fog megtörténni. Arctisztítás után aloe verás hidratáló tonikot használok és a még nedves bőrömre viszem fel, majd jöhet egyéb szérum és végül a hidratálókrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

viragdrkis

2020. február 19.

2 hónapja használom reggel és este egy fél pipettát, nagyjából az egyharmadát használtam el így a 30 ml-es üvegnek. Imádom a pipettát szerintem nagyon praktikus. Nagyon meg vagyok vele elégedve a termékkel újra is fogom vásárolni.
Arctisztítás után még a vizes bőrömre viszem fel (így ajánlotta a TINAMU-s eladó) és bemasszírozom majd megvárom, hogy megszáradjon. Utána jöhet a hidratáló krém. Előtte sem volt "plötyi" az arcbőröm vagy ilyesmi de így is látszik a változás hogy sokkal "feszesebb" lett...
A kozmetikusom is megjegyezte hogy olyan az arcom mintha botoxolva lenne, szerintem ez mindent elmond a termékről.
Én úgy gondolom, hogy így sokkal többet ér a hyaluron mintha az ember megvesz valami hyaluronos krémet. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Tudi

2019. május 29.

Sose használtam még más hialuron savat, de nem is akarok. Elég borsos az ára, de annyira szép tőle a bőröm, hogy biztosan újra fogom venni még jó néhányszor :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

GeorginaH

2019. május 22.

Nekem ő nem, nagyon nem... az ég világon semmi változást nem vettem észre amikor használtam pedig türelmes voltam,nagyon. Illetve negatívumként annyi,hogy jobban zsírosodott a bőröm,ennyi.
30 ml-es kiszerelés feléig gyötörtük egymást (szó szerint) az illatát utáltam, a pipetta szétesett, a tetejét nem lehetett az üvegre normálisan visszatekerni. Valószínűleg mindezeknek hála, 2 hónap után szép zavaros és sűrűbb is lett az üvegcsében a folyadék..
Sajnos nálam 2 csillag, ezért a vételárért ez több,mint elszomorító.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Sajnos nálam 2 csillag, ezért a vételárért ez több,mint elszomorító.

Antioxidánsok: Tremella Fuciformis Sporocarp Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Betaine
Peptidek: Myristoyl Nonapeptide-3

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Egy viszonylag új peptid féle, ami elvileg a retinolsav hatását utánozza (vagyis serkenti a bőr saját kollagén termelését és a bőrsejteket egy fiatalosabb működésre bírja), de a retinollal járó mellékhatások nélkül. Részletesebb információ az INCIDecoderen.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

TAUT- egy szintetikus tripeptid, melyet SYN®-HYCAN néven is forgalmaznak. Kimutatták róla, hogy fokozza a bőrben a hialuronsav termelését, továbbá serkenti a dekorin és lumikán nevű fehérjék képződését, amelyek erősebbé teszik a kollagénrostokat, ezáltal is feszesítve a bőrt.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.