NIOD

Ár:   16 400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 16 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2020. június 5.

Ár:   16 400 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 16 400 Ft

Komplex hialuron szérum összesen 12 kis- és nagy mulekulasúlyú változattal és peptidekkel. Széles spektrumú, átfogó hidratálást ad a bőrnek, mely pumpáltabb, puhább és komfortosabb lesz.

• Hidratálja a bőr felszíni és mélyebb rétegeit
  • Azonnali és hosszantartó eredmények
  • Puhává, hidratálttá teszi a bőrt, zsíros hatás nélkül
  • Egységesít, feltölt, simít
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 16 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Kapható 15ml-s és 30ml-s kiszerelésben is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tinkatinka

2022. január 20.

Még csak 1 hete használom, de nekem nem. Nehéz leírnom ezeket a szavakat.
Hyperérzékeny bőrűként az ember hamar megtanulja fogcsikorgatva kiadni a több pénzt egy termékért, amiből 100 másik van fele annyiért, de a kukában fogja végezni...
Elhiszem, hogy kerül annyiba a technológia, amivel belesűritik ebbe a szérumba, ami benne van, de ez így még nekem se éri meg, és ez nagy szó.
Ha az üvegcse végéig történik valami, vagy később hiányzik nem fogom elfelejteni updatelni, de nagyon kétlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

Még csak 1 hete használom, de nekem nem. Nehéz leírnom ezeket a szavakat.

marnella

2022. január 9.

Nagyon szeretem a Niod cuccokat, amit eddig próbáltam azt újravenném, de sajnos ezt a terméket nem, mert túlárazottnak érzem, más alternatívája is van, ami működik. Lehet, hogy még vagy 30 évig kennem kéne és akkor látnám a különbséget máshoz viszonyítva, de szeretek több mindent kipróbálni. Egyébként azt adja amit ígér, jól hidratál és élettel telibb az arcom, de nem max pontos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

Tiimcsi

2021. december 16.

Nagyon jó termék. Tipikus Niod minőség !
Egy probléma van vele,,,az ára. Gyorsan elfogy.. De emiatt nem adhatok kevesebb csillagot,mert a termék maga tényleg szuper:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 16.

Nagyon jó termék. Tipikus Niod minőség !

vadkat

2021. július 13.

Nekem az egyik kedvencem. Feszesebb, szebb lett az arcbőröm. Bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 13.

Jikatumo

2021. május 2.

Szerintem bőven túlárazott a cucc, nagyon hamar elfogy és én nem tapsztaltam semmivel sem többet mint egy 2-3 ezres hyaluronnál. Nem hiszem, hogy újra venném, pont amiatt mert van több altetnatíva olcsóbban, ami kb ugyan ezt a bőrérzetet adja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 2.

Bessym22

2021. április 14.

Nekem nagy kedvenc!! Elsőre fura a színe egy kissé barnás és fura az illata de mivel levett a lábamról így ezekkel nem foglalkoztam. Utána sokkal frissebb, üdébb hidratáltabb a bőröm. Ezt a terméket ki kell próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

balkri

2021. március 26.

Sokat kutakodtam és olvastam a témában, mire beadtam a derekamat és megrendeltem. Első tapasztalat, hihetetlenül folyékony, tényleg víz szerű folyadék, szinte kicsöppen a pipettából (sajnos én jártam így), de meg kell tanulni jól bánni vele. A bőrön könnyen terül, hamar beszívódik és valóban nagyon puhává varázsolja a bőrömet. Ezen felül valóban azonnal látható az eredmény, feltölti a bőrt, pumpál és egységesít. Több NIOD és PC terméket használok, szerintem sohasem volt ilyen hidratált a bőröm. Az első üveg felénél járok, de gyanús, hogy hosszú távon az életem részévé válik. Bátran ajánlom, ez valóban egy széles spektrumú termék! Nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 26.

CsiccaG

2021. március 19.

Ez valami zseniális! Látom és érzem a hatását. Feszesebb, üdébb a bőrkép. Szebb lett az arcbőröm tőle. Igaz, hogy húzós az ára, de ennek láttán azt mondom, hogy megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

jirka

2021. március 11.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
2021.március 11.
Hosszú évek óta olvasom a termékekről szóló véleményeket magyar és angol nyelven, gyűjtöm a tapasztalatokat, elsősorban a hosszútávúakat. A magam részéről tudom, hogy egy termék sosem fogja egyik-napról megváltoztatni a bőrt, csakis következetes használattal. Így aztán én is egy több éves tapasztalatról tudok beszámolni e szérummal kapcsolatban. Több, mint három éve használom, legfeljebb csak készlethiánykor vásároltam mást.
Ha összegeznem kellene a tapasztalataimat az MMHC-ről, akkor azt mondanám, hogy:
- bőrnyugtató
- bőrtápláló
- kiegyensúlyozott bőrképet nyújt
- nem macerás, könnyen és gyorsan beszívódik
- nem "háklis", vagyis jól kijön más termékekkel
- ár/érték arányban gazdaságos
- viszonylag könnyen beszerezhető, és már "nem divat"
Ő nem egy hagyományos HA szérum, ezért kár is összevetni velük, szerintem sem állagban, sem hatásban nem tud olyan lenni, és bár nehezen tudom kimondani ezt a hosszú nevet, márkanévvel, rövidítés nélkül: Non Invasive Options in Dermal Science Multi-Molecular Hyaluronic Complex, nekem ő egy külön kategória lett a bőrápolásban, melyhez hasonlóval az elmúlt éveim alatt nem találkoztam. Szuper érzékeny bőrre megéri kipróbálni - bár minden vélemény egyéni tapasztalat - nálam kulcstermék lett.
Kisfelnőtt gyermekem szerint, a többi anyukához képest nagyon jól néz ki az arcom. "Jah, -sóhaj- az évek és a tapasztalat". Ennél nagyobb bókot -ennyi idősen- nem is kaphatnék.

2017. december 11.
A legrégebbi NIOD termékeim egyike, 5 hónapja, augusztustól használom. Az MMHC-t nagyon szeretem, mégis nehezen tudok róla összeszedetten objektív véleményt írni, de azért megpróbálok sormentén haladni. Meglepő módon a 30 ml-es kiszerelés, nálam több, mint 2 hónapig kitartott, nagyon keveset, negyed pipetta elegendő volt a bőrömre.
Csomagolás: Pipettás, szokásos barna üveg, alap fehér címkével.
Állag: Az általam megszokott barnás szín, az MMHC esetében ez halvány barna, és mivel elégé erősen kapcsolok illatokat a termékekhez, melyeket használok, így nekem ő egyértelműen az őszibarack illatára emlékeztet (nincs benne parfüm). Vízszerű és géles állag közt van a textúra, inkább folyósnak mondanám, ragadós réteget nem hagy, perceken belül felszívódik.
A szérum felvitelnél nálam fontos szempontom, hogy mindig nedves arcbőrre vigyem fel (így lehet a mennyiséggel is spórolni), előtte a SDSM-et vagy CAIS-t használom. AZ MMHC bizony CAIS nélkül is erős, simán megállja a helyét önmagában is, bár én fokozatosan kapcsoltam mellé a NIOD-kat, biztos vagyok benne, hogy a termékcsalád elemei egymást támogatják, hatásuk együtt erősödik.
Az MMHC - mint az összes NIOD termék - nagyon erős bőrnyugtató hatással bír, aminek én tökéletes tesztalanya vagyok, hiszen évekig küzdöttem égő, irritált bőrrel. Professzionális termék, bár a maga nemében, akár luxuskategória is lehetne, az általam használt HA szérumok ismeretében (többről véleményt sem írtam), így azt gondolom, persze ez magánvélemény, hogy ez a szérum bizony nincs túlárazva, sőt hatásához képest megfizethető árral rendelkezik.
Napi szinten használva rendkívül megbizható termék, mindennap ugyanazt a nyugodt, egységes, letisztult bőrképet érem el vele. Határozottan símit és feltölt, a rozaceámat (CAIS nélkül is) szépen karban tartja.
Szép napot kívánok mindnyájatoknak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 11.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
2021.március 11.
- bőrnyugtató
- bőrtápláló
- kiegyensúlyozott bőrképet nyújt
- nem macerás, könnyen és gyorsan beszívódik
- nem "háklis", vagyis jól kijön más termékekkel
- ár/érték arányban gazdaságos
- viszonylag könnyen beszerezhető, és már "nem divat"

2017. december 11.
Csomagolás: Pipettás, szokásos barna üveg, alap fehér címkével.
Szép napot kívánok mindnyájatoknak!

jurase87

2021. március 11.

El kellett telnie kb. 2 hétnek, mire észrevehető volt, hogy dolgozik a bőrömön valamit. Mindig dupla tisztítás, majd toner vagy hamlasztó után használom, utana vastagon hidratalok.
Munkahelyen pont a minap jegyeztek meg, hogy mennyire kismiult és kipihent az arcom. Napi 10-12 órát dolgozom most, szóval ez nem az alvás. Ez az MMHC. Biztos, hogy újra veszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Antioxidánsok: Tremella Fuciformis Sporocarp Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Betaine
Peptidek: Myristoyl Nonapeptide-3

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Egy viszonylag új peptid féle, ami elvileg a retinolsav hatását utánozza (vagyis serkenti a bőr saját kollagén termelését és a bőrsejteket egy fiatalosabb működésre bírja), de a retinollal járó mellékhatások nélkül. Részletesebb információ az INCIDecoderen.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

TAUT- egy szintetikus tripeptid, melyet SYN®-HYCAN néven is forgalmaznak. Kimutatták róla, hogy fokozza a bőrben a hialuronsav termelését, továbbá serkenti a dekorin és lumikán nevű fehérjék képződését, amelyek erősebbé teszik a kollagénrostokat, ezáltal is feszesítve a bőrt.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.