NIOD

Ár:   13 800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. július 3.

Ár:   13 800 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Non-Acid Acid Precursor 15% egy nem-savas alternatíva a savalapú hámlasztóknak. A bőrápolásban népszerű AHA/BHA savakkal és a retinoiddal ellentétben a NAAP fermentációs bio-származékokat és aminoizolátumokat használ, ami látványos ragyogást és egyenletességet ad a savakra jellemző bőrpír és gyulladás nélkül. A NAAP nem irritál. A tengeri exopoliszaccharidok ráadásul növelik a bőr vízmegkötő képességét. Hosszútávon sokkal kegyesebb a bőrhöz a savas hámlasztóknál.

Telihold

Korcsoport: >54
2018. július 29.

Jónak és hatásosnak tartom, azonban érzékeny bőrre igen erősnek. Azt reméltem, hogy a BHA és PHA készítményeket tudom majd kiváltani vele, mivel gyengéd hatásúnak gondoltam a leírás alapján. Ajánlom a használatát, de pirosodásra hajlamos, érzékeny bőrűeknek csak óvatosan, mértékkel! Bizony, ez is kipirosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 29.

misspeterpan

2018. február 7.

A legkíméletesebb, de mégis a legjobb hámlasztó, amit eddig próbáltam! Az illatával nem vagyok kibékülve teljesen, de még azon is érződik, hogy "ez bizony hat"! Heti egyszeri használat bőven elég, és nagyon hamar láthatóak a változások. Hagy egy enyhe csípő érzést, miután lemosom, de ez pár perc alatt elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

magdolnakiss

2018. január 25.

Imádom! Az első Niod termékem, de biztos nem az utolsó. Egy ideje rendszeresen hámlasztok és ki akartam próbálni valami komolyabbat.
Már az első használat után simább és tömörebb lett a bőröm. A pórusaim is halványodnak (még csak egy hete használom).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

erika0325

2017. szeptember 15.

Még friss a kapcsolat, de érzem tartós szerelem lesz. Csupán pár napja kezdtem el használni a márka más termékeivel, de már észrevehető a hatása. Tömörebb a bőröm, olyan kis ropogós:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Ethoxydiglycol
Peptidek: Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate, Myristoyl Nonapeptide-3

Egy viszonylag újabb, probiotikus összetevő, amit a Lactococcus lactis baktériumból nyernek. Az INCIDecoder szerint pozitívan befolyásolja a bőr külső rétegének a megújulását (a sebességét és a minőségét is), és elősegíti az egészséges védőréteget.

Egy viszonylag új peptid féle, ami állítólag képes a bőr természetes megújítási folyamatait újraaktiválni és ezáltal frissebb, üdébb bőrt eredményez. A gyártó állítása szerint hidratál, csökkenti a ráncokat, és általában szebbé teszi a bőrt. (forrás)

Egy viszonylag új peptid féle, ami elvileg a retinolsav hatását utánozza (vagyis serkenti a bőr saját kollagén termelését és a bőrsejteket egy fiatalosabb működésre bírja), de a retinollal járó mellékhatások nélkül. Részletesebb információ az INCIDecoderen.

A Pseudoalteromonas nevű, Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs fermentációjával nyert összetevő, melyet a hialuronsav alternatívájaként használnak a kozmetikumokban, mivel mindkettő glucuronic acid-ban gazdag. Az összetevő gyártója szerint jelentősen több vizet képes megkötni, mint a nagy molekulasúlyú hialuron sav (pedig az is a saját súlyának az ezerszeresét köti meg) és még extrém esetekben is képes növelni a nedvességmegtartást; egy -20 fokban végzett teszt során ez az arány 60% volt. Összehasonlítva a nagy molekulájú HA ugyanilyen körülmények között 11%-kal növelte a vízmegtartást.