NIOD

Ár:   19 600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: lichtnori, Módosítva: 2023. április 17.

Ár:   19 600 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrnyugtató derma-mist, ami kivételes erővel segíti a bőr vízmegtartását, küzd a környezeti stresszorok és a szabadgyökök pusztítása ellen.

• Kivételesen magas Superoxide Dismutase tartalma erősíti a bőr természetes antioxidáns védőrendszerét
  • Hatékonyan segíti a bőr vízmegtartó képességét, harcol a vízhiány ellen
  • Jelentős gyulladáscsökkentő hatásával segít a környezet okozta irritáció ellen
  • Nyugtat, véd és (ki)simít
  • Arcon és testen egyaránt használható
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt+elemzés: NIOD Superoxide Dismutase Saccharide Mist

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

zimmbo

2018. július 24.

Én is csak dicsérni tudom! A gyulladt pattikat szépen lehúzza, az utánuk maradt foltokat hamar eltünteti. Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, hidratálása nekem most pont elég. Tuti újraveszem, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Zsuszie84

2018. július 17.

Egyszerűen imádom! Annak ellenére, hogy messze a magasabb árkategóriába tartozik a rutinomban. Nekem viszonylag sokáig, több, mint fél évre elég, pedig reggel-este használom. Lemosó után (este a G&G hámlasztóm után) szérum előtt fújok az arcomra bőségesen. A hidratáló hatása mellett a gyulladáscsökkentő hatást imádom benne a legjobban, mert így az esetleges gyulladásban lévő pattanást is segít megnyugtatni. Majd 60 éves édesanyám is használja, nála is nagy a szerelem. Az ára húzós, viszont tényleg elég fél évre, így nálam biztos pontja a rutinnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

missy89

2018. július 8.

Először nem értettem, hogy mi ez a nagy rajongás a termék körül, aztán kb. 1-1,5 hónap használat után elkezdtem érezni a változást a bőrömön, és azóta nagy kedvencem lett. A hidratáló krémet nem váltja ki, de bársonyosan puha tapintású lett a bőröm és kevésbé száraz. Reggel és este is szorgalmasan fújom, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Amadea

2018. június 29.

Update: Még nem futottam ki a lejárati időből, de valamiért csípi az arcomat - hetek óta. Nem tudom, mi lehet a baj, amióta kirugdostam a rutinomból a csodamogyorót, minden szépen működik, bejáratott termékeket használok, nem locsolom az arcomra az aktív hatóanyagokat, és mégis... fájó szívvel csak a dekoltázsomra meg a testemre fújkálom, ott semmilyen irritációt nem tapasztalok.
Nem fogom újravenni, nemcsak a csípő érzés miatt (ami viszont mínusz egy csillag), hanem a lejárati idő miatt is, képtelen vagyok elhasználni fél év alatt, még kb. egyujjnyi mennyiség van a flakonban.

2018. március 20.: December végén bontottam, a flakon felénél járok.
Szívből remélem, hogy nem váltam az ársznobizmus áldozatává, mert a Hylamide mistjét nem nagyon tudtam hova tenni, ezt viszont rögtön megkedveltem. Lehet, hogy kellett ennyi alapozó tanulás, hogy megfelelően tudjam értékelni a misteket.
Nagyon szép almazöld folyadék, hipergyorsan szívódik be és megnyugtatja a lemosás után húzódó bőrömet. A dekoltázsomra és a nyakamra (néha a hajamra is jut...) is fújok belőle, mert az ára (le se merem írni) mellett a mennyisége (240 ml) kontra a szavatossága (6 hónap) tartott vissza a vásárlástól, úgyhogy az átvétel után megindult a buzgó fújkálás. Ha az ember egy fél vagyont költ mindenféle pacsmagra, úgy rászokik a rendszeres használatra, mint a kisangyal.
Amíg nem volt tél, nekem nappalra önmagában is elég volt, most már sajnos kevés, de nem is az a feladata, hogy megvédjen a zimankótól. A leírásban szereplő feladatokat mind ellátja, tényleg nyugtat és harcol a vízhiány ellen, egyszer próbaképpen ráfújtam a lábszáramra epilálás után, simán ért annyit, mint egy mezei testápoló, de annyira nem vagyok eleresztve, hogy SOD-ban fürödjek, majd ha megnyertem a lottó főnyereményt (de úgyse veszek szelvényt). Szemkörnyékre is applikálom, nem irritálta. Sőt, a szememet se, mert néha sikerül oda is fújni.
A fújókája már elég undi állapotban van, megrepedezett és fénylik, ennyi pénzért jólesne valami masszívabb csomagolás, de legalább szexi dobozban küldik.

Szerintem ez a cucc (és általában a mistek) minden bőrtípusnak ideálisak. Igen, ez nagyon drága, de a koreaiak is gyártanak pillekönnyű bőrápolókat, misteket, tonereket, esszenciákat, lotionöket, annyiféle maszkot, hogy már szó szerint a hajunkra is kenhetjük, érdemes beruházni némelyikre, mert újraértelmezik a bőrápolást, ami (bocsi, nem leszólni vagy hittéríteni akarok, de tényleg így van) nemcsak alkoholos tonikokból és bullshit, drága és tégelyes patikai krémekből áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

2018. március 20.: December végén bontottam, a flakon felénél járok.

sajtosszenya

2018. június 22.

Kezdem a lényeggel: nálam/nálunk nagyon jól bevált az elmúlt negyedévben, újravevős termék. Hárman használjuk: 60-as éveiben járó anya, 30-as éveit koptató lánya és férje (én), aki már 40 múlt. Az asszonyok bőre vízhiányos, feleségé nagyon érzékeny is (pattanásokra, irritációra nagyon hajlamos), az enyém normál, kicsit tág pórusú férfi bőr.
Kezdtük azzal, hogy megfeleztük a 240 ml-t, így naponta egyszeri használattal úgy látom 4 hónapig tudjuk kihúzni. Szóval a 6 havi felhasználhatóságra érdemes figyelni, ha az ember egyedül használja. A termék nagyon bevált, a hölgyek egyöntetűen elégedettek a gyors felszívódással, a hidratálással, nem allergizáló mivoltával. Az én férfi bőrömet is kellemesen puhává, selymessé tette. Én tapasztaltam néha némi "bőrmelegedést" közvetlen a használata után, de nem ütött ki és néhány percen belül elmúlt.
A 60-as hölgynek a hidratáló krém előtt hetente 3-4szer kell azért a szérum, de a fiatalabbik ezt hetente csak egyszer alkalmazza a hidratáló krém felvitele előtt. Lehet télire ezen a módszeren változtatni kell, majd meglátjuk. Jövő hónapban esedékes lesz az újra beszerzés: kíváncsi vagyok az új összetevős SDSM2-re, nagyon ígéretesen hangzik az újítás (https://deciem.com/product/nid-superoxide-dismutase-saccharide-mist-240ml).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 22.

svivko

2018. június 20.

Készen álltam eladni 1,5 hét után. Ezzel a spricnivel együtt kezdtem használni egy másik terméket, ami addig tökéletesen működött, bár volt egy előző éves rossz tapasztalatom már vele. Így azt hittem ezzel a sztár Niod termékkel van probléma. Évi (wishes) bíztatására tovább próbálkoztam, és elhagytam a bűnös terméket, ami gyulladt pattanásokat okozott az arcom, így már kezdtem érteni a hype-ot.
Kellemes vízhiányos bőrt szépen feltöltő termék, a gyulladásokat (ha már nem izgatjuk tovább egy rossz termékkel) kitartó fújkálással szépen leviszi , a így multifunkcionális termékként szőrtüszőgyulladásra is bevált.
Nem egészen győzött meg így a flakon ¼-ének elhasználásával (1,5 hónap használat), hogy megéri a 13 400 Ft-ot félévente, meglátom, hogy újraveszem-e, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Toposz

2018. május 24.

Régóta vágytam Niod termékekre. A nagy Ordinary lázban gondoltam, kicsit följebb teszem a tétet és a Niod-ba fektetek.
Számomra nem volt jó döntés, még ez a mist volt a legjobb, ez egy könnyed frissítő formula, de nem tartottam meg, a PC-s tonerem szebb bőrképet adott.
És a féléves szavatossági időre sem árt odafigyelni, bár mindennapos fújkálás mellett azért el lehet használni annyi idő alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Venusz1984

2018. április 26.

Abszolult kedvenc és újravevős! Fél flakonnál járok de a nagyon száraz bőrömet teljesen rendbe rakta. Olajos sminklemosó és micellás arclemosó után használom. Könnyű az állga, hamar felszívódik. Nagyon sokáig tart pedig nem sajnálom fújkálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

betty007

2018. március 29.

Szerelembe estem vele pár hetes használat után, pedig évek óta a francia arcápolási vonalat, és termékeket erőltettem. Teljesen meggyőzött csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 29.

laurilla

2018. február 21.

Azt hiszem a Niod valóban működik. Ő nekem az első de nem utolsó Niodom! Imádom! Előttem mindent leírtak róla. Korábban azt sem tudtam mi az a mist, a tonikokat meg fölösleges pénzkidobásnak tartottam.
Ez a termék győzött meg arról, hogy igen is szükség van rá.
Én napi 2-3x használom 2-3 pumpányit.
Változást csak akkor láttam, amikor 1-2 napig nem használtam. Na azóta mindig velem van. És marad is.
Tényleg nem tudom mit csinál és hogyan de valahogy nélkülözhetetlen számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 21.

Ez a termék győzött meg arról, hogy igen is szükség van rá.
Én napi 2-3x használom 2-3 pumpányit.
Tényleg nem tudom mit csinál és hogyan de valahogy nélkülözhetetlen számomra.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase, Malachite Extract, Arginine
Gyulladáscsökkentők: Mirabilis Jalapa Extract
Hidratálók: Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Arginine, Glycerin, Pentylene Glycol, Butylene Glycol

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antioxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

A Pseudoalteromonas nevű, Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs fermentációjával nyert összetevő, melyet a hialuronsav alternatívájaként használnak a kozmetikumokban, mivel mindkettő glucuronic acid-ban gazdag. Az összetevő gyártója szerint jelentősen több vizet képes megkötni, mint a nagy molekulasúlyú hialuron sav (pedig az is a saját súlyának az ezerszeresét köti meg) és még extrém esetekben is képes növelni a nedvességmegtartást; egy -20 fokban végzett teszt során ez az arány 60% volt. Összehasonlítva a nagy molekulájú HA ugyanilyen körülmények között 11%-kal növelte a vízmegtartást.

nagy csodatölcsér kivonata, mellyel elsősorban érzékeny bőrre szánt kozmetikumokban találkozhatunk, mivel gyulladáscsökkentő hatása révén segít csökkenteni irritációt és nyugtatni a bőrt. Az összetevő a gyártója szerint csökkenti a bőr kipirosodását, növeli a komfortérzetét valamint javítja a bőr ellenállóképességét az agresszív külső hatásokkal szemben, hogy ezáltal hosszútávon is biztosítsa az érzékeny bőr védelmét.

A szalicilsav só formája, melyet általában fakéregből (jellemzően fűzből) nyernek. Gyógyszerekben használják fájdalomcsillapítóként, valamint nem szteroidos gyulladáscsökkentőként. A kozmetikai termékekben elsősorban tartósítószerként van jelen. Az összetevő ezen kívül segíthet a haj tisztán tartásában és a fejbőr egészségének megőrzésében, mivel gyulladáscsökkentő és irritációgátló tulajdonsága révén segít megnyugtatni a fejbőrt. E szerint a kutatás szerint az összetevő jelentős öregedésgátló hatással bír és remek alternatíva lehet azok számára, akiket irritál a szalicilsav.

pH szabályozó és maszkoló (nem kívánt ízt és illatot semlegesítő) segédanyag, amely segít a termékek pH-értékének megfelelő beállításában. Lúgos pH-val rendelkezik és képes semlegesíteni a savas összetevőket.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.