NIOD

Ár:   €27   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. október 6.

Ár:   €27
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Survival20 SPF20 (PA+++) fényvédelemmel ellátott fizikai fényvédő. A Survival20 nem színezett formula, viszont a benne lévő karotinoidok a világos textíliát megszínezhetik. A fényvédő közepes védelmet biztosít, közepes vagy sötétebb arctónusra ajánlott (a Fitzpatrick bőrtónus skálán belül: III, IV és V).

Ár: 6000 , Eladó: kozmadora
Állapot: Pár alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
barigy

2019. szeptember 17.

Jó pár hónapja radikálisan megváltoztattam az arcápolási rutinom és ennek keretében rendeltem meg többek között életem első Niod termékét, a Survival 20-at. Határozottan állítom, hogy ez egy csodaszer! Gyönyörűen működik több más szérummal, krémmel és sminkkel; olyan szép összképet ad a bőrömnek, hogy alapozó/BB krém nélkül is gond nélkül megjelenek bárhol, egyszerűen öröm tükörbe nézni. Matt, egységes és sugárzóan egészséges az arcom. (hozzáteszem az arcápolási reform keretében annyi fantasztikus terméket használok már azóta, hogy nehéz lesz őket külön-külön értékelni, de ígérem, megteszem..)

A csomagolása (is) a letisztult innovatív és csúcstechnológiás luxust képviseli, bámulatos már a doboza is.

Fontos kiemelni, hogy a Skinsmart oldalnak és csapatnak sokat köszönhetek, szinte Bibliaként bújom (a Krémmánia mellett), ha épp eszembe jut valami! Az pedig igen gyakran megesik. :)

Csupán két szó még a végére: addikt lettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Csupán két szó még a végére: addikt lettem!

klaris171

2019. június 22.

Csatlakozom a rajongói klubhoz és én is értetlenül nézem hogyhogy nincs több 5 csillagos vélemény! :)
Amit egy fényvédőben keresek és ebben maximálisan megtaláltam: színezett, fizikai, megbízhatóan véd, könnyed állag, de nem szárít, ha kell smink, akkor alá is használható kukacosodás nélkül és akkor még a szuper inciről nem is beszéltem.
Hétköznapokon amikor csak reggel munkába, este hazafelé érhet nap, akkor nyáron is ezt használom egy 15 Spf-es porpúderrel fixálva, de nem hámlasztok és retinolt sem használok, ami fényérzékenyíthet, így tökéletes védelmet nyújt.
Ha lehetne száz csillagot adnék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Ha lehetne száz csillagot adnék!

kneva

2019. február 10.

Szerintem a legjobb Survival, amit méltatlanul kevesen véleményeztek eddig!
Jóval hígabb az állaga, mint a 30-es testvérének, kellemesebb felkenni, kevésbé ragad és jobban lehet rá por alapú púdert, pirosítót tenni.
Szerintem a SPF 22 októbertől-áprilisig elég kell, h legyen, még akkor is, ha én a Friztpatrick-on II-es vagyok, és ez a termék nem kimondottan nekem készült. Frissen felkenve a színe kissé sárgás, de ez kis idő után felszívódik, halványul, alkalmazkodik. Egy csepp Estee Luder Daywear BB-t kenek fölé, h a színt beállítsam, és már mehet is rá a fixáló loose powder.
Ez több mint fényvédő, inkább szérum. Niod SDSM és HV megy alá. Nem szárít, nem zsírosít. 16 óra múlva is szép a bőröm, semi-matte finish, és egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

Szerintem a legjobb Survival, amit méltatlanul kevesen véleményeztek eddig!

krisztanem

2018. június 9.

Szerencsére kicserélték az adagolóját (pumpás lett), nekem már úgy érkezett a webshopjuktól. Valóban nagyon klassz termék, én csak egyet nem bírok megszokni az arcomon, az a szilikonos érzés, meg maga a tuat, hogy szilikont hordok az arcomon, nekem így marad a biola, ez a kis csoda meg eladóvá vált nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

jirka

2017. október 13.
6 hétig volt elegendő a 30 ml-s mennyiség, napi 1 használattal. Természetesen van belőle utánpótlásom, mert egyértelműen fantasztikus termékről van szó. Nekem a több mennyiség válik be, de ezt az arcbőr igénye határozza meg. Évek óta használok fényvédőt, soha nem voltam hosszútávon elégedett velük, és persze úgy gondoltam rájuk, mint a kötelező elemre a rutinban, de ennél többet nem nyújtottak, vagy kifényesedtek, vagy lemeszeltek, vagy szárítottak. A Survival túl mutat a kötelező fényvédős terméken, táplál, egységesít, véd, ezzel a termékcsaláddal (már a Survival 0 is meg van) Truaxe és csapata nagyot alkotott, az áráról nem is beszélve, mert a NIOD-hoz képest, ez az ár - tudásához képest - baráti.
Maradok Connor MacLeod-os beragadt idézetemnél :)

2017. szeptember 21.
Az első fényvédős terméke a Deciemnek, melyet júliusban dobtak piacra. Mikor nézegettem ezeket a termékeket, fogalmam sem volt, hogyan működik (a leírás ellenére sem), mert nem ilyen fényvédőhöz vagyok szokva, nagyon újszerűnek tűnt. Hiába olvastam a leírást róla, a szöveg még magyarul is nehézséget okozott volna, a tudományos leírása miatt. Vártam, vártam a véleményeket róla, nem sok érkezett rá, legfeljebb panasz a csomagolásra.

A Survival egy szérumhoz hasonlít a legjobban, ezért fogalmam nem volt hogyan kell használni. A válasz egyszerű: ugyanúgy, mint a többi fényvédőt, vagyis a nappali rutinban utolsó lépésként, ha nem sminkelsz. Ha sminkelsz, akkor a smink előtt, a primert előtte használd. Becsatlakoztam az FB-n a Deciemnek feltett kérédésekbe, így ők azt mondják, hogy ebből a fényvédőből nem kell annyit használni, mint ahogyan megszoktuk, kevesebb is elég, mivel koncentráltan tartalmazza azt. Mindenképpen egy kísérletezős darab, már csak az az állagából kifolyólag is. Ha kételyeitek vannak, vegyétek fel a Deciem ügyfél szolgálatával a kapcsolatot, készséggel válaszolnak.

Állaga: Tejeskávé színű, folyékony formula. Konkrétan olyan, mintha valóban tejeskávét löttyintenék a kezembe. Illatot nem érzek benne. A pipettával valóban ügyeskedni kell, mert a Survival sűrűssége miatt, nehezebben szívja fel a kellő adagot. Sajnos kilötyög az üvegből, így az foltos lesz, oda kell figyelni a használatra, a pipetta felszínéről is lelehet húzni egy jó adag fényvédőt, mert bőven rátapad.
A csomaglása miatt lehet nyaffogni, de szerintem még ez a kiszerelés a legjobb megoldás, annyira híg. Estleg még egy cushion formában tudnám elképzelni, úgy mindenképpen táskabarát lenne. Nekem körülbelül egy 5-10 Ft-os nagyságú adag elég egész arcra és nyakra (a pipetta felszínéről is lehúzom), a tenyerembe teszem, úgy oszlatom el arcbőrön.

Felkenés után halvány tejeskávé színem lesz, majd felszívódik és semmi nem látszik belőle (talán egy leheletnyit a szemhéjam lesz halványabb), színt nem hagy, csak ha frissen van kenve, bár nem teszteltem hófehéren, azért óvatosan kell kezelni, lehet, hogy ott a későbbiekben nyomot hagyna. Nagyon gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos réteget, nem fénylik, nem matt, "normális", nem tudnám másképpen jellemezni. Szemet nem irrtálja.
Harmadik hete használom, napi 11-12 órát van fent, az alatta lévő rétegekkel. Nem húzódik a bőröm tőle, nem szárad ki, és nem is zsírosodik. Este lemosásnál határozottan elszíneződik a vattakorong, de nem úgy, mint egy BB krém esetében, halvány, narancssárgást színt hagy.
Ha jellemezhetném e fényvédőt, nekem olyan, mintha egy védőfátylat tennék fel az arcomra, ami egész nap megvédene a külső hatásoktól.
És ahogy Connor MacLeod mondja a Hegylakóban: It's a kind of magic! Én kérek elnézést, mióta NIOD-ot használok, ez a mondat beragadt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 13.

2017. október 13.
Maradok Connor MacLeod-os beragadt idézetemnél :)

2017. szeptember 21.

Antioxidánsok: Dimethylmethoxy Chromanol, Superoxide Dismutase, Pinus Pinaster (Maritime Pine) Bark Extract, Alanine, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Alanine, Histidine, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Sucrose, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

Squalane eo 1 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.