NIOD

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 9690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2019. január 11.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 9690 Ft

A Survival30 SPF30 (PA+++) fényvédelemmel ellátott fizikai fényvédő. A Survival30 nem színezett formula, viszont a benne lévő karotinoidok a világos textíliát megszínezhetik. A fényvédő közepes védelmet biztosít, közepes vagy sötétebb arctónusra ajánlott (a Fitzpatrick bőrtónus skálán belül: I, II és III).

Ár: 9690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Fruzsiii

2020. január 1.

Nagyon szeretem ezt a fényvédőt,biztosan újra fogom vásárolni,nagyon szép bőrképet varázsol,és a sminkemet is szebbé varázsolja,és ami nagyon tetszik benne ,hogy a bőrömet ,nemcsak védi ,de ápolja is. a smink alatt,nagyon jó gyulladáscsökkentő is,az én bőrömre tökéletes ,és szépen mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

PMJuci

2019. szeptember 16.

Azért vettem meg, mert a zsíros de vízhiányos bőrömre kerestem fényvédőt, amitől nem fénylik a fejem 1 óra múlva. A fizikai fényvédők között eddig ez teljesített a legjobban. Valóban sápaszt egy kicsit, de gyorsan elmúlik a szürkés fehér réteg. Viszont ajánlom mindenkinek elolvasni (pl. a skinsmarton a terméknél a Részletek alatt) a leírását.
1)Ez NEM hidratáló, szóval nem fogja nedvességgel feltölteni a bőrt. Vagyis érdemes vmit kenni alá. Itt pedig bejön az, hogy hajlamos egyes krémekkel kukacosodni és ledörgölheted őket teljesen. Némelyik hidratálóval pedig ugyanúgy átfénylik. Zsíros bőrűeknek ajánlom a Bioderma Sebium Sensitivet alá, azzal nekem jól működik és sokáig matt marad a bőr.
2)A termék NEM színezett, azaz egységesítő/fedő hatása nincs. Az összetevők (pl. karotinoidok) színezik el a vattát lemosáskor. Szóval a bőrkiegyenlítést ne ettől várd! Egyébként az jó lenne, ha készítenének belőle színezett verziót, mert nem kéne még alapozóból is 100-at kipróbálni, hogy melyikkel működik.
Az összetevői nekem még sosem fogták össze a ruháimat, sem a törölközőimet, de ha egy több milliós ruci van rajtad, akkor azért nem árt óvatosnak lenni.
A szilikon érzetét mindig is utáltam a bőrömön, de itt vmit nagyon eltaláltak, mert ezt egész jól bírom. Szerintem jó cucc ez, csak meg kell találni hozzá a megfelelő hidratálót és /vagy alapozót. Jó keresgélést mindenkinek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Hippolita

2019. szeptember 7.

Update: Nekem primer után használva már nem szárít. A lookfantastic.com oldalon láttam eddig a legolcsóbban a Niodokat, és még plusz kódot is szoktak kiírni az oldalon 15-22%-os kedvezményhez. A posta szállítja ki, így nekem hagynak postai értesítőt, ezért nem kell izgulnom hogy át tudom-e venni.
-----
Az első olyan, ami nem képez kis fehér szigeteket az arcomon.
Bőséggel alá kell hidratálni nekem, még felé is időnként, beleütögetve.
Sajnos engem is sápaszt, de a szép összetevői miatt nem adtam még fel vele a próbálkozást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

-----
Az első olyan, ami nem képez kis fehér szigeteket az arcomon.
Bőséggel alá kell hidratálni nekem, még felé is időnként, beleütögetve.

Reniroka

2019. augusztus 28.

Pár hete kezdtem el használni és eddig nagyon szeretem. Mivel fizikai fényvédő felkenés után hagy egy enyhén fehéres réteget, ennek kell egy kis idő hogy eltűnjön. Finom selymes érzetet hagy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

hambi

2019. június 27.

Januárban kipróbáltam barátnöm TO hámlasztóját, és úgy döntöttem, elkezdtek otthon rendszeresen hámlasztani én is. Ugye hamlasztás nincs fényvédö használat nélkül. ha már elkezdtem valamit tenni a börömért, akkor egy rendes fényvédö lenne a minimum. Ahogy a deciem oldalát nézegettem, csak ezt a fényvédöt találtam akkor, bár már akkor ígérgették az ordinary-seket :D, tehát egyszerüen megrendeltem a hámlasztóval együtt. Azóta már a 4-dik üvegemet használom, egy volt az eredeti csepegtetö kiszereléssel, és a következök már a pumpás kiszerelések voltak, aminek nagyon örültem, mert lassabban fogy :) Édesanyámnak is már a 3-dik üvegcsével rendeltem. Nagyon kellemes, selymes eloszlatás után, egyaltalán nem hagy zsíros érzetet maga után. Sok mindenkinek ajánlom, de nem mindenki engedheti meg magának sajnos. Kár, hogy ezt a márkát nem tervezik leárazni Deciemen, mint a Hylamide-ot, mert a NIOD MMHC is csodaszer szerintem - amennyire csak egy büdi vízállagú lötyi, annyira hiányzik, ha mással próbálom helyetesíteni.

27.6.2019
Majdnem fél évig nem lehetett beszerezni sehol, úgyhogy muszáj volt körülnéznem és a kóreai fényvédök felé vettem az irányt. Rendeltem ebayen vagy 6 fajtát, mert ezeknek az ára nem volt messze annyi, mint a Survival 30-é. Volt amelyik tetszett, volt amelyik annyira nem. Föleg fizikai fényvédöket kerestem ott is, és hát azok sokkal fehérebbre meszelnek mint a Survival 30!
Ráadásul ilyen állagúval nem tallálkoztam azok között.
Elhasználom most már mindet, mert azért egyikse rossz, de remélem többé nem lesz Niod készlethiány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

27.6.2019
Ráadásul ilyen állagúval nem tallálkoztam azok között.

almgy

2019. május 18.

Negyven felé elhatároztam, hogy ideje valami arcápolási rutint bevezetni, és hosszas tanakodás után ezt választottam nappali krémnek, nem utolsósorban az itteni vélemények alapján (nem kell alá hidratáló, csodát tesz, stb.). Eddig sosem használtam nappalra krémet, mert bármelyiktől izzadt az arcom, de úgy tűnik, öregedő bőrre elkél a segítség. Három hét után a legfontosabb tanácsom ezzel a termékkel kapcsolatban, és elnézést, hogy nagybetűvel írom, de senki kommentjében nem láttam még: HASZNÁLAT ELŐTT FEL KELL RÁZNI!!! Ha nem ráztam fel, szétszárította az arcom, de kb olyan szinten, mintha kőporral kentem volna be. Felrázva teljesen jól működik. A dobozára nincs ráírva, és nem is minden oldalon tüntetik fel, ahol kapni lehet. Egyébként nekem két pumpálásnyi elég arcra, egy a nyakra-dekoltázs kilógó részére. Várni kell pár percet, míg beszívódik, így soha nem fogott be semmit. Világos bőröm van, semmi színváltozást nem okoz, viszont nekem felrázva is kell alá egy kis hidratáló krém. Talán nyáron ez elmaradhat majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2019. április 28.

Elvárásaim egy fényvédőtől: ne ragadjon az arcom, megfelelően védjen, a sminkkel jóban legyen.
Amikor megérkezett és először teszteltem, majdnem sírvafakadtam, hogy kidobtam 10 ezret a kukába.
Felkentem az egész arcomra és vártam, hogy beszívódjon. Vártam. Még mindig vártam. De ez a cucc ilyet nem tud. Egyszer megmostam a számat, a barna szín pedig megfogta a törölközőt. Köszönöm, hogy ráébresztett a fizikai fényvédők nem nekem valók, viszont a kémiaik mindig bántják a szememet, ezért úgy döntöttem elhasználom oda.
A mennyiségre nagyon figyelni kell, különben felgyűrődik a mélyítővonalban. Ezen kívül teljesen jól működik, bár ha szemsminket készítek nem használom.
A kupakon elég szar ez a fóliaszerűség, pókhálókban szakad fel, pedig nem kéne neki.
Nem fogom újravenni, ám így hogy napi egy pumpálásnyit se használok egy életre elégnek tűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 28.

xxs

2019. április 28.

PRO: Folyékony állagú, szilikonos fényvédő, bőrszín kiegyenlítő hatással, nem zsírosít, nem irritál, kis mennyiségben könnyen és jó oszlik el.
CON:
- kissé sápasztja amúgy is világos bőrömet
- nem hidratál, ezt nappali krém fölé kell rétegezni - a túl sok réteg könnyen felgyűlik, elkezd morzsolódni
- "leolvad", újra kell kenni (ha kell a fényvédelem! ha nem kell, akkor meg eleve nem érdemes használni, annyira azért nem kellemes...)
- valódi védelmet nyújtó mennyiségben nekem nagyon kellemetlen felkenni, túl sok szilikon, úszik/csúszkál az arcomon, így viszont nem hiszem, hogy véd
- kis mennyiségben hiába kellemes, tartok tőle, hogy nem véd eléggé

Igazi előnyeit irodai napokon nyújtja, városi, irodista életmódhoz hétköznapokra számomra megfelel, de keresem tovább a szent grált. Szabadban tartózkodásra való fényvédelemhez nem érzem elégségesnek, "olvadékonysága" miatt nem bízom benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

CON:
- kissé sápasztja amúgy is világos bőrömet
- kis mennyiségben hiába kellemes, tartok tőle, hogy nem véd eléggé

lejlova

2019. április 17.

Pattanásaim lettek tőle az államon. Nagy, gyulladt göbök. Sehol nem olvastam hasonlóról, tele van szuperjó dolgokkal, úgyhogy ez egyéni szerencsétlenségem. Pedig jól beszívódik, kellemes volt viselni, de valamiért nem passzoltunk :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Mufurcka

2019. április 13.

Update 2.: gyönyörű a textúra, nagyon szeretem. Csak úgy siklik az arcon, szépen, jól eloszlatható! Nem szárít, egész nap bírja, van hogy újra kenem, hogy megnyugtassam magam (meg mert imádom felkenni), és tapintást illetőben végig selymes az arcom. Előtte survival 0-t kenek fel, azelőtt meg TO Buffet Coppert. Utána meg nem alapozót - ami szárítana, hanem csak bronzosítok és transzparent mattító fixáló púdert, szóval ez is számít. Alapozóból csak nagyon gyenge fedésűt használok Mac Face Body-t és nagyon ritkán, de nem tapasztaltam volna hogy így együtt nagyon szárítanák a bőröm.

Update 1: : a hezitálóknak üzenem, nagyon szuper, nincs fehér maradvány a bőrön, engem nem sápaszt, szó sincs ilyesmiről. Szépen terül, csudajó a textúra.

Ezek szerint változtattak a formulán, mert a korábbi videók megfélemlítettek, hogy fehér maszk-szerű ez a cucc, vagy nekik volt sötétebb bőrük. Olvastam olyan véleményt is, ami szerint narancsos lett és ragad.
Az én példányom teljesen rendben van. Boldogság van. Jövök még update-elni, szárít e, meg egyéb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

Antioxidánsok: Dimethylmethoxy Chromanol, Superoxide Dismutase, Pinus Pinaster (Maritime Pine) Bark Extract, Alanine, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Alpha Glucan Oligosaccharide, Alanine, Histidine, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Sucrose, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

Squalane eo 1 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.