NIOD

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 9690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2019. január 11.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 9690 Ft

A Survival30 SPF30 (PA+++) fényvédelemmel ellátott fizikai fényvédő. A Survival30 nem színezett formula, viszont a benne lévő karotinoidok a világos textíliát megszínezhetik. A fényvédő közepes védelmet biztosít, közepes vagy sötétebb arctónusra ajánlott (a Fitzpatrick bőrtónus skálán belül: I, II és III).

Ár: 9690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 8500 Ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Egyszer próbált, tele van az üveg , Helyszín: Bp, fizetés: Személyesen vagy posta esetén előre utalás
almgy

2019. május 18.

Negyven felé elhatároztam, hogy ideje valami arcápolási rutint bevezetni, és hosszas tanakodás után ezt választottam nappali krémnek, nem utolsósorban az itteni vélemények alapján (nem kell alá hidratáló, csodát tesz, stb.). Eddig sosem használtam nappalra krémet, mert bármelyiktől izzadt az arcom, de úgy tűnik, öregedő bőrre elkél a segítség. Három hét után a legfontosabb tanácsom ezzel a termékkel kapcsolatban, és elnézést, hogy nagybetűvel írom, de senki kommentjében nem láttam még: HASZNÁLAT ELŐTT FEL KELL RÁZNI!!! Ha nem ráztam fel, szétszárította az arcom, de kb olyan szinten, mintha kőporral kentem volna be. Felrázva teljesen jól működik. A dobozára nincs ráírva, és nem is minden oldalon tüntetik fel, ahol kapni lehet. Egyébként nekem két pumpálásnyi elég arcra, egy a nyakra-dekoltázs kilógó részére. Várni kell pár percet, míg beszívódik, így soha nem fogott be semmit. Világos bőröm van, semmi színváltozást nem okoz, viszont nekem felrázva is kell alá egy kis hidratáló krém. Talán nyáron ez elmaradhat majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2019. április 28.

Elvárásaim egy fényvédőtől: ne ragadjon az arcom, megfelelően védjen, a sminkkel jóban legyen.
Amikor megérkezett és először teszteltem, majdnem sírvafakadtam, hogy kidobtam 10 ezret a kukába.
Felkentem az egész arcomra és vártam, hogy beszívódjon. Vártam. Még mindig vártam. De ez a cucc ilyet nem tud. Egyszer megmostam a számat, a barna szín pedig megfogta a törölközőt. Köszönöm, hogy ráébresztett a fizikai fényvédők nem nekem valók, viszont a kémiaik mindig bántják a szememet, ezért úgy döntöttem elhasználom oda.
A mennyiségre nagyon figyelni kell, különben felgyűrődik a mélyítővonalban. Ezen kívül teljesen jól működik, bár ha szemsminket készítek nem használom.
A kupakon elég szar ez a fóliaszerűség, pókhálókban szakad fel, pedig nem kéne neki.
Nem fogom újravenni, ám így hogy napi egy pumpálásnyit se használok egy életre elégnek tűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 28.

xxs

2019. április 28.

PRO: Folyékony állagú, szilikonos fényvédő, bőrszín kiegyenlítő hatással, nem zsírosít, nem irritál, kis mennyiségben könnyen és jó oszlik el.
CON:
- kissé sápasztja amúgy is világos bőrömet
- nem hidratál, ezt nappali krém fölé kell rétegezni - a túl sok réteg könnyen felgyűlik, elkezd morzsolódni
- "leolvad", újra kell kenni (ha kell a fényvédelem! ha nem kell, akkor meg eleve nem érdemes használni, annyira azért nem kellemes...)
- valódi védelmet nyújtó mennyiségben nekem nagyon kellemetlen felkenni, túl sok szilikon, úszik/csúszkál az arcomon, így viszont nem hiszem, hogy véd
- kis mennyiségben hiába kellemes, tartok tőle, hogy nem véd eléggé

Igazi előnyeit irodai napokon nyújtja, városi, irodista életmódhoz hétköznapokra számomra megfelel, de keresem tovább a szent grált. Szabadban tartózkodásra való fényvédelemhez nem érzem elégségesnek, "olvadékonysága" miatt nem bízom benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

CON:
- kissé sápasztja amúgy is világos bőrömet
- kis mennyiségben hiába kellemes, tartok tőle, hogy nem véd eléggé

lejlova

2019. április 17.

Pattanásaim lettek tőle az államon. Nagy, gyulladt göbök. Sehol nem olvastam hasonlóról, tele van szuperjó dolgokkal, úgyhogy ez egyéni szerencsétlenségem. Pedig jól beszívódik, kellemes volt viselni, de valamiért nem passzoltunk :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Mufurcka

2019. április 13.

Update 2.: gyönyörű a textúra, nagyon szeretem. Csak úgy siklik az arcon, szépen, jól eloszlatható! Nem szárít, egész nap bírja, van hogy újra kenem, hogy megnyugtassam magam (meg mert imádom felkenni), és tapintást illetőben végig selymes az arcom. Előtte survival 0-t kenek fel, azelőtt meg TO Buffet Coppert. Utána meg nem alapozót - ami szárítana, hanem csak bronzosítok és transzparent mattító fixáló púdert, szóval ez is számít. Alapozóból csak nagyon gyenge fedésűt használok Mac Face Body-t és nagyon ritkán, de nem tapasztaltam volna hogy így együtt nagyon szárítanák a bőröm.

Update 1: : a hezitálóknak üzenem, nagyon szuper, nincs fehér maradvány a bőrön, engem nem sápaszt, szó sincs ilyesmiről. Szépen terül, csudajó a textúra.

Ezek szerint változtattak a formulán, mert a korábbi videók megfélemlítettek, hogy fehér maszk-szerű ez a cucc, vagy nekik volt sötétebb bőrük. Olvastam olyan véleményt is, ami szerint narancsos lett és ragad.
Az én példányom teljesen rendben van. Boldogság van. Jövök még update-elni, szárít e, meg egyéb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

Hippolita

2019. április 6.

Gyönyörűen oszlik el, az első olyan, ami nem képez kis fehér szigeteket az arcomon.
Bőséggel alá kell hidratálni nekem, még felé is időnként, beleütögetve.
Sajnos engem is sápaszt, de a szép összetevői miatt nem adtam még fel vele a próbálkozást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Bőséggel alá kell hidratálni nekem, még felé is időnként, beleütögetve.

TimeaZsofia

2019. április 4.

Nagyon lehet szeretni ezt a kis csodát. (Picit drága csoda😊) Nekem fedést nem nyújt, viszont, a szintén TO, fizikai fényvédős Coverage Foundation gyönyörű rajta. Imádom.
A bőröm világos, de nem fehér, inkább szárazabb és 3 pumpálást szoktam használni.

Ez a termék nem színezett, csak a karotinoidoknak van benne valami minimális színe. Nekem nem szárítja a bőröm, de alaposan alá szoktam hidratálni.

Update: nemsokára elfogy, nem biztos, hogy újraveszem az ára miatt, de az biztos, hogy az eddig próbált fizikai fényvédők közül magasan a legjobb. Valóban nem kell félni a színtől, egyrészt nem fehér, rá lehet sminkelni, minden alapozó gyönyörű rajta, de amúgy be is szívódik 20 perc múlva,.és semmi nem látszik belőle 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Alice83

2019. március 7.

Szerintem még a világ kozmetikai történelmében nem állt egy fényvédő ennyire közel a tökéletességhez, de sajnos csak majdnem tökéletes..állaga szépen terül, semimatt finish,benne lévő antioxidánsok hatalmas pluszt jelentenek..de a színe túl fehér, pedig szinezett termékről beszélünk..szóval kénytelen vagyok bioderma szinezett fényvédőböl pár cseppet hozzárakni,pedig fehér bőröm van..ára magyar pénztárcához húzos,de minőddségi termékről beszélünk...plusz rendelhető saját honlapról ami gyorsan szállít,de folyton készlethiány van nálluk:(
Hozzátenném h 15 éves korom óta kényszerülök szinte napiszinten fényvédőzni, láttam próbáltam használtam túl sokfélét,de ez a termék megdöbbentett..ajánlom mindenkinek..

Update: sajnos el kell válnunk mert igaz h nagyon jó de sajnos nekem estére szárítja a bőröm (normál bőröm van)..akinek olajos a bőre annak maga a tökéletesség lehet..így sajnos túl drága nekem, de örülök h legalább a fényvédő kínálat évről-évre jobbakat dob ki, használhatóbb és hatékonyabb krémeket..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

suvizsofi

2019. február 6.

Egyáltalán nem hagy foltot, nagyon puha és matt lesz a bőröm tőle, és az összhatás van olyan, mint a sokkal töményebb formulájú BB krémmel.

Nem olcsó, de kiváltja a BB krémet, fényvédőt, primert és a púdert (nem mellesleg, szuper antioxidáns).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

pilluska

2019. január 21.

A szerelem a NIOD Survival 0-val kezdődött még tavaly tavasszal, aztán nyáron megérkezett ez a fényvédős csoda is. Amióta áttértem a hámlasztók rendszeres használatára küszködtem a megfelelő fényvédő megtalálásával. Kombinált arcbőröm van, az összes fényvédőtől borzalmasan bezsírosodott a T-vonalam. És aztán jött ez a CSODA, aminek nincs naptej szaga, nem fogja be a ruhát, nem zsírosítja a bőröm és nagyon szépen lehet rá sminkelni. Nem olcsó termék, viszont nekem fél évig kitartott, pedig minden nap használom. A reggeli rutinom tökéletes lezárása, nyáron simán a hialuronsavas szérum fölé kenem, most télen azért vannak napok amikor kell a plusz hidratálás, olyankor a fényvédő nélküli nullás tesójából is felviszek egy keveset. Nagyon szeretem, újravevős.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Antioxidánsok: Dimethylmethoxy Chromanol, Superoxide Dismutase, Pinus Pinaster (Maritime Pine) Bark Extract, Alanine, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Alanine, Histidine, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Sucrose, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

PCA h

Squalane eo 1 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.