NIOD

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 9690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2019. január 11.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 9690 Ft

A Survival30 SPF30 (PA+++) fényvédelemmel ellátott fizikai fényvédő. A Survival30 nem színezett formula, viszont a benne lévő karotinoidok a világos textíliát megszínezhetik. A fényvédő közepes védelmet biztosít, közepes vagy sötétebb arctónusra ajánlott (a Fitzpatrick bőrtónus skálán belül: I, II és III).

Ár: 9690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 8500 Ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Egyszer próbált, tele van az üveg , Helyszín: Bp, fizetés: Személyesen vagy posta esetén előre utalás
xxs

2019. március 19.

PRO: Folyékony állagú, szilikonos fényvédő, bőrszín kiegyenlítő hatással, nem zsírosít, nem irritál, könnyen és jó oszlik el.
CON: Kissé sápasztja amúgy is világos bőrömet és sajnos nem hidratál, ezt nappali krém fölé kell rétegezni - ezért nem tudom igazán szeretni.

Bajban lennék, ha rendszeres nappali használatra jobbat kéne ajánlanom, de remélem, valamelyikőtök mond jobbat! :)

xxs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

TimeaZsofia

2019. március 14.

Nagyon lehet szeretni ezt a kis csodát. (Picit drága csoda😊) Nekem fedést nem nyújt, viszont, a szintén TO, fizikai fényvédős Coverage Foundation gyönyörű rajta. Imádom.
A bőröm világos, de nem fehér, inkább szárazabb és 3 pumpálást szoktam használni.

Ez a termék nem színezett, csak a karotinoidoknak van benne valami minimális színe. Nekem nem szárítja a bőröm, de alaposan alá szoktam hidratálni.

TimeaZsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 14.

Alice83

2019. március 7.

Szerintem még a világ kozmetikai történelmében nem állt egy fényvédő ennyire közel a tökéletességhez, de sajnos csak majdnem tökéletes..állaga szépen terül, semimatt finish,benne lévő antioxidánsok hatalmas pluszt jelentenek..de a színe túl fehér, pedig szinezett termékről beszélünk..szóval kénytelen vagyok bioderma szinezett fényvédőböl pár cseppet hozzárakni,pedig fehér bőröm van..ára magyar pénztárcához húzos,de minőddségi termékről beszélünk...plusz rendelhető saját honlapról ami gyorsan szállít,de folyton készlethiány van nálluk:(
Hozzátenném h 15 éves korom óta kényszerülök szinte napiszinten fényvédőzni, láttam próbáltam használtam túl sokfélét,de ez a termék megdöbbentett..ajánlom mindenkinek..

Update: sajnos el kell válnunk mert igaz h nagyon jó de sajnos nekem estére szárítja a bőröm (normál bőröm van)..akinek olajos a bőre annak maga a tökéletesség lehet..így sajnos túl drága nekem, de örülök h legalább a fényvédő kínálat évről-évre jobbakat dob ki, használhatóbb és hatékonyabb krémeket..

Alice83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

suvizsofi

2019. február 6.

Egyáltalán nem hagy foltot, nagyon puha és matt lesz a bőröm tőle, és az összhatás van olyan, mint a sokkal töményebb formulájú BB krémmel.

Nem olcsó, de kiváltja a BB krémet, fényvédőt, primert és a púdert (nem mellesleg, szuper antioxidáns).

suvizsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

pilluska

2019. január 21.

A szerelem a NIOD Survival 0-val kezdődött még tavaly tavasszal, aztán nyáron megérkezett ez a fényvédős csoda is. Amióta áttértem a hámlasztók rendszeres használatára küszködtem a megfelelő fényvédő megtalálásával. Kombinált arcbőröm van, az összes fényvédőtől borzalmasan bezsírosodott a T-vonalam. És aztán jött ez a CSODA, aminek nincs naptej szaga, nem fogja be a ruhát, nem zsírosítja a bőröm és nagyon szépen lehet rá sminkelni. Nem olcsó termék, viszont nekem fél évig kitartott, pedig minden nap használom. A reggeli rutinom tökéletes lezárása, nyáron simán a hialuronsavas szérum fölé kenem, most télen azért vannak napok amikor kell a plusz hidratálás, olyankor a fényvédő nélküli nullás tesójából is felviszek egy keveset. Nagyon szeretem, újravevős.:)

pilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

wasp

2018. november 18.

A reggeli rutin utolsó lépéseként, a hidratáló fölé kenem, bevallom napközben nincs arra kapacitásom, hogy utánkenegessem, de így is jól bírja. Olyan, mint egy halvány alapozót használnék, a szilikon ellenére nem csillog a fejem, szépen kiegyenlíti, mattítja az egész arcbőrt. Egyetlen pumpálásnyit szoktam óvatosan eloszlatni. Nem irritatív, még a szám környékén sem, amin nagyon csodálkoztam, mert eddig az összes fényvédő ott fürdött be. Nem egy nagy kiszerelésű, de gazdaságos fényvédő. Nekem ez jobban bejött, mint a PC-s fényvédős krémek, pedig a PC nagyon klassz dolgokat csinál, de szerintem érdemes adni ennek egy esélyt, ha a fényvédős krémek nem váltak be. Hozzátenném, hogy nekem nagyon világos arcbőröm van, de mégsem üt el, pedig ettől azért tartottam, hogy úgy fogok kinézni, mint Julien a Bridges Jones naplójából, hogy közelről már lilának látszom. :) De semmi ilyesmi.

wasp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

csizi

2018. október 17.

Le vagyok nyűgözve. Hosszú évek óta küzdök azzal, hogy a nappali hidratálómtól átfényesedik a T vonalam, volt amitől már 1 óra elteltével, volt ami bírta délutánig, de egyik sem volt az igazi. Mivel a fényvédelem fontos számomra gondoltam kipróbálom ezt a fényvédőt. Először hidratáló fölé kentem, de aztán jött az ötlet, hogy mi lenne ha csak magában használnám, és így számomra tökéletes. Imádom. Este is teljesen matt az arcom, és közben nem szárítja a bőröm, még a kevésbé zsíros helyeken sem. Én nem tapasztaltam, hogy bármimet megfogta volna, direkt ki is próbáltam otthoni ruhával :D Gondolom mivel nem kenek alá semmit teljesen felszívódik. Illetve a lemosás is könnyen megy, micellás arctisztító gélt használok, utána áttörlöm hámlasztóval de a lemosókorongon nincs rajt. Szóval 5* :)

csizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2018. október 5.

Elvárásaim egy fényvédőtől: ne ragadjon az arcom, megfelelően védjen, a sminkkel jóban legyen.
Amikor megérkezett és először teszteltem, majdnem sírvafakadtam, hogy kidobtam 10 ezret a kukába.
Felkentem az egész arcomra és vártam, hogy beszívódjon. Vártam. Még mindig vártam. De ez a cucc ilyet nem tud. Egyszer megmostam a számat, a barna szín pedig megfogta a törölközőt. Köszönöm, hogy ráébresztett a fizikai fényvédők nem nekem valók, viszont a kémiaik mindig bántják a szememet, ezért úgy döntöttem elhasználom oda.
A mennyiségre nagyon figyelni kell, különben felgyűrődik a mélyítővonalban. Ezen kívül teljesen jól működik, bár ha szemsminket készítek nem használom.
A kupakon elég szar ez a fóliaszerűség, pókhálókban szakad fel, pedig nem kéne neki.
Nem tudom újraveszem-e és így, hogy napi egy pumpálásnyit se használok egy életre elégnek tűnik.

Forever0415
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 5.

illusiongirl

2018. szeptember 23.

Pénzkidobás. Nem is értem. Kis fehér pattanásokat okozott nekem, egyszerűen nem tudom használni. Kár volt a Paula's choice fényvédője helyett ezt rendelni.

illusiongirl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

hambi

2018. augusztus 21.

Januárban kipróbáltam barátnöm TO hámlasztóját, és úgy döntöttem, elkezdtek otthon rendszeresen hámlasztani én is. Ugye hamlasztás nincs fényvédö használat nélkül. ha már elkezdtem valamit tenni a börömért, akkor egy rendes fényvédö lenne a minimum. Ahogy a deciem oldalát nézegettem, csak ezt a fényvédöt találtam akkor, bár már akkor ígérgették az ordinary-seket :D, tehát egyszerüen megrendeltem a hámlasztóval együtt. Azóta már a 4-dik üvegemet használom, egy volt az eredeti csepegtetö kiszereléssel, és a következök már a pumpás kiszerelések voltak, aminek nagyon örültem, mert lassabban fogy :) Édesanyámnak is már a 3-dik üvegcsével rendeltem. Nagyon kellemes, selymes eloszlatás után, egyaltalán nem hagy zsíros érzetet maga után. Sok mindenkinek ajánlom, de nem mindenki engedheti meg magának sajnos. Kár, hogy ezt a márkát nem tervezik leárazni Deciemen, mint a Hylamide-ot, mert a NIOD MMHC is csodaszer szerintem - amennyire csak egy büdi vízállagú lötyi, annyira hiányzik, ha mással próbálom helyetesíteni.

hambi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Antioxidánsok: Dimethylmethoxy Chromanol, Superoxide Dismutase, Pinus Pinaster (Maritime Pine) Bark Extract, Alanine, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Alanine, Histidine, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Sucrose, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

PCA h

Squalane eo 1 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.