NIOD

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 9990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2020. június 5.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 9990 Ft

A Survival30 SPF30 (PA+++) fényvédelemmel ellátott fizikai fényvédő. A Survival30 nem színezett formula, viszont a benne lévő karotinoidok a világos textíliát megszínezhetik. A fényvédő közepes védelmet biztosít, közepes vagy sötétebb arctónusra ajánlott (a Fitzpatrick bőrtónus skálán belül: I, II és III).

Ár: 9990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

zzsofi

2022. június 14.

Eddig a legjobb fényvédőm.
Nem pattogok ki tőle (sajnos ez nálam előfordul a fényvédők 98%-ánál), nem szárít. Nagyon kényelmes viselet, konkrétan egyáltalán nem érzem hogy rajtam van.
A dolgát szépen teszi, nem ég le az arcom (pedig hajlamos rá). Felkenés után közvetlenül még eléggé látszik a fényes, fehéres-ezüstös réteg, de pár perc alatt eltűnik. Azt nem tudom hogy mennyire csillog, használok rá púdert - azt vettem észre egyébként, hogy a púder sokkal tartósabb ha alatta van ez a termék, úgyhogy ez plusz pont. Alá semmit nem kenek egy c-vitamin szérumon kívül, szóval azt nem tudom hogy hogy viselkedik x. rétegként.
Az illata kicsit érdekes, de rossznak nem mondanám, és felkenés után hamar eltűnik.
Nem olcsó, és elég kicsi a kiszerelés, de az eddigi használat alapján úgy saccolom hogy meglepően sokáig elég lesz.
Így 3 hét alapján abszolút megéri az árát.

Észrevettem néhány negatívumot is, ami engem abszolút nem zavar, viszont másnak probléma lehet ezért megemlítem:
- meg tudja fogni a világosabb szövetet, és nem jön ki tökéletesen a mosással, akkor se ha azonnal kimosom kézzel - én csak az arcomra használom, így nem sodorja veszélybe a ruháimat, viszont a fürdőtextilek közül volt már ami áldozatul esett, szóval óvatosan kell vele bánni
- vízzel érintkezve újra feltűnő fehéres-ezüstös lesz, ezt az esti arctisztításkor szoktam látni, abszolút nem zavar, de emiatt strandra, vizes programokhoz semmiképpen nem használnám (bár strandra egyébként is jobb egy erősebb)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 14.

Eddig a legjobb fényvédőm.
Így 3 hét alapján abszolút megéri az árát.

Marisol

2022. március 18.

Több, mint fél éve használom, minden reggel, azóta csak a második üveggel kellett vennem, nagyon sokáig kitart. Először felkenve kicsit szürkés a színe, de mikor beszívódik, nem látszik egyátalán. Kiváló fizikai fényvédő, nyáron is ezt használom, kivéve ha egész nap a strandra megyek és tudom, hogy tűzni fog a nap, akkor az Evy Mousse Kids SPF 50-et. Én használok alá hidratálót, de volt, hogy elfejtettem és így is hidratált. Nem vennék mást, mert nagyon bevált. Egy plusz tipp, ha nem lehet már kipumpálni, simán lecsavarva a tetejét még 2 hét használatnyi krém van benne! A csomagolása nagyon menő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 18.

szucsnikky

2022. március 18.

Számomra ő A FÉNYVÉDŐ. Vagyis lenne, csak borzasztóan drága, 30 ml-ért majd 10.000 Ft.... Próbálkozom hasonló alternatívát találni picit jobb áron, PC fényvédőjével most befürödtem, most várom épp az Australian Gold színezettjét.
Viszont pár szó róla: számomra a legkényelmesebb viselet volt, picit alá kell hidratálni, így nem szárít egyáltalán. Gyönyörű egységes bőrképet ad, sokáig matt marad az elég zsíros bőrömön is, nem hagy fehér réteget sem. Mint ha rajtam sem lenne. Sminkelni is jól lehet rá, de nekem tényleg annyira szép bőrképet adott, hogy legtöbbször nem is volt szükség semmi sminkre fölé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

minimancs

2022. március 17.

Keresem az igazi fizikai fényvédőt és így jutottam el eddig. Mivel 30-as így azt hiszem télre megtaláltam. Nagyon szeretem használni, egy kicsit tényleg nehezen szívódik be, én lepúderezem vékonyan. De nagyon szépen mutat, természetes hatása van, a bőröm is imádja. Én kis naív azt gondoltam, hogy még spórolok is, mert aznap reggel mikor ezt használom, akkor majd a survival0-át nem kell. Erre annyira szeretem mindkettőt, hogy alá még azt is használok. Szóval ennyit a spórolásról. De olyan jó érzés, hogy végre van egy tisztán fizikai, jó hatású és tiszta összetevős fényvédő, ami biztosan 30-as. Már újravettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 17.

marnella

2022. január 9.

Jaj nagyon szerettem, sajnos nincs belőle SPF 50, így ha épp nem mást próbálgatok, őszi-téli időszakban venném újra. Imádom az állagát, olyan selymes lesz a bőröm tőle, ráadásul egyenletesebb is meg szebb is, olyan üdébb. Az illata tényleg fura, de én szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

echinacea

2021. december 19.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: Nagy reményeket fűztem hozzá a pozitív értékelések miatt de összességében közepesnek értékelem...Az árához képest túl sok kényelmetlenséggel jár a használata: hámlik tőle az bőröm, szárít még aláhidratálással is és nem igazán szívódik be. Egyszerűen sokkal szebbnek tűnik az arcom nélküle..és ez szomorú mert amúgy tökjó összetevői vannak és biztosan véd is de nem fogom használni ha ront az összképen. Nagyon nehezen fogyott még nyáron is. 3 csillag mert véd de nem szereti a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 19.

gumibogyo11

2021. november 22.

Nekem ő az első Niod termékem. Már a csomagolása is megér egy misét, de maga a szérum is nagyon bejön pár nap használat után. Az illata nagyon fura, kicsit olyan mint gyermekkoromban az új hasbro társasok frissen kibontott műanyag alkatrészei, és az a vicc, hogy még tetszik is :D
Nem volt még eddig antioxidánsom, szóval a hatásáról majd később tudok beszámolni, de egyelőre meg vagyok elégedve vele. Nagyon tetszik az állaga, tényleg azonnal beszívódik, finoman hidratál és ki is egyenlítgeti a bőröm. Ja és hát ugye fényvédő is egyben.
Nagy a szerelem, remélem hosszútávú kapcsi lesz belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

Nagy a szerelem, remélem hosszútávú kapcsi lesz belőle.

BeataK

2021. október 31.

Egy Deciem rendeléshez “csaptam hozzá”, miután a Paula fényvédő sokáig nem volt elérhető. Inkább impulzus vásárlás volt -amit nagyon ritkán csinálok- és ezeket általában meg is szoktam bánni utólag.
De most pont sikerült egy olyan terméket találnom, ami számomra tényleg a csodaszer kategória! Egyszerűen imádom, szinte várom a reggeleket, hogy felkenhessem! Gyönyörű, egészséges bőr finisht ad, nem kifejezetten matt, de mégsem zsírosan csillogó. (Én vagyok a világ legmattmániásabb zsíros bőrűje, de ennek tényleg annyira szép, természetes a finishe, hogy nem is hiányolom azt a púderes végeredményt.) Szérum állagú, könnyed érzésű, nem nehezíti el a bőrt, nem zavaró a viselése. A rengeteg szép összetevője pedig annyira puhává teszi a bőrömet, hogy semmilyen előhidratálást vagy szérumot nem igényel a felvitele előtt. Csak a szokásos toneremet használom előtte, de anélkül is tökéletes. Bár hivatalosan nem színezett fényvédő, de mégis ad egy enyhe, természetes fedést.

Kétgyerekes anyaként nem mindig van időm a reggeli bőrápolásra, de ez a kis üvegcse egyben elintézi az antioxidánst, a fényvédőt és az egységesítést. Szóval tényleg nem tudok róla rosszat mondani, ez a fényvédő nekem lett kitalálva. (Az árát kivéve. :D)
És hogy jobb-e mint a Paula? A Paula nagyon-nagyon jó és fogok még belőle venni, mert árban még mindig jóval kedvezőbb, mint a Survival, de nekem egyértelműen ez lett a szerelem fényvédőm. Csak hát az ára ugye..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 31.

nevaneva

2021. október 29.

Vegyesek vele az érzéseim. Életem eddigi legdrágább arcápolója és elég spórolósan használom.
Totál nem maszkbarát, minthogy színes, úgyhogy csak akkor tudom feltenni, amikor kimegyek ugyan a lakásból, de biztosan nem veszek fel maszkot és ilyen ritkán van, úgyhogy nem folyamatos a használat.
Pont emiatt (maszkozás) azt sem tudom, hogy alapozóval hogyan viselkedne, de a szemöldökfestéket szépen elbírja.
Viszont az tény, hogy ha ez van rajtam, az arcom egyszerűen sokkal szebb: egységesebb, élettelibb, simább, önmaga sokkal jobb verziója, ezért szerintem teljesíti a csodaszer kritériumát. Azonban nagy felelősség az 5 csillag és nem használom folyamatosan, ezért inkább marad a 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 29.

Bogiw

2021. szeptember 16.

Azt hiszem, hogy nem szeretem :(
Tetszik, hogy fizikai és tetszik, hogy ilyen kis kellemesen egységesíti az ábrázatomat.
Amivel nem vagyok kibèkülve az az, hogy órákkal felvitel után is ha picit megizzad az arcom, esetleg víz éri, akkor világos cuccoknak a közelébe se lehet menni, mert ez a sárgás cucc mindent kimoshatatlanul összefog. Mivel a mellkas környékèt is kenem, ezért egy melegebb napon aggódhatok, hogy nehogy picikèt megizzadjak, különben elköszönhetek a fehér felsőimtől.

A másik gondom, hogy borzasztó kényelmetlen viselni. Nem tudom ez a fizikai fényvédők sajátja-e vagy a szilikon teszi, de olyan undi, értelmezhetetlen réteget hagy az arcomon, amivel én képtelen vagyok hosszútávon létezni. Húzza az arcbőrömet, feszül, hiába hidratálok alá....

Szóval nekem nagyon nem, ettől ez még egy jó cucc....csak én nem tudom tolerálni a furcsaságait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Azt hiszem, hogy nem szeretem :(

Antioxidánsok: Dimethylmethoxy Chromanol, Superoxide Dismutase, Pinus Pinaster (Maritime Pine) Bark Extract, Alanine, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Alpha Glucan Oligosaccharide, Alanine, Histidine, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Sucrose, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antioxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

Squalane eo 1 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.