Nip + Fab

Ár:   £14.95   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 29.

Ár:   £14.95
Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Közkedvelt glikolsavas párnáink erőteljesebb változatai ezek az extrém éjszakai párnák, a termékeinkben elérhető legmagasabb, 5%-os glikolsav tartalommal, amelyet tovább fokoztunk szalicilsav hozzáadásával, hogy létrehozzuk ezt az egyedülálló éjszakai kezelést, amely finomítja a pórusokat, világosítja az arcszínt és újraéleszti a bőrt a természetes hámlási folyamat felgyorsításával. Könnyen beépíthető a heti rutinba 2-3 alkalommal használva egy héten. Érzékenyebb bőrre heti egyszeri használatát javasoljuk.

sabrirory

2020. október 22.

25 éves koromra rengeteg pattanásom lett, még tiniként sem volt ennyi. Már van tapasztalatom AHA+BHA savakkal, azok még nem is okoztak problémát, viszont ez a cucc lángra lobbantotta a bőrömet. Elkövettem azt a hibát, hogy nem csináltam előtte kis területen tesztet...az egész arcomra és nyakamra kentem. Borzasztó vörös lett a bőröm és égett, azonnal mostam le hidegvízzel, mert beleőrültem a fájdalomba. Írtam azonnal a costumer supportnak, hogy mégis hogy lehet ez, de ők annyit mondtak, hogy ez ritka reakciók közé tartozik és kivizsgálják az esetemet a termékfejlesztők, természetesen visszaadják az árát a terméknek, amit ne használjak inkább többet. De! Nem akarom lehúzni ezt a kis kencét, mert amúgy pár napig nem jöttek ki új pattik rajtam, és bátran ajánlom BŐRPRÓBA után bárkinek, aki hasonló bőrproblémával küzd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Vala111

2019. július 25.

A bőrömről annyit hogy pattanásom már csak ritkán van, de koromból adódan már könnyen foltosodok. Eddig még csak AHA-BHA keveréket használtam, de egyik se volt erősebb ennél. Tonik formában pedig sokkal jobban bejön mint szérumban ezek a párnák is valami tonikszerű folyadékba vannak mártva. Nem sok az 5 % glikolsav, de az én arcomon ez is látszik. Heti kb 3-4-szer használom este arctisztítás után, és a 2. alkalom után már láttam is a hatását. Valahogy az egész arcom tisztábbnak tűnik amikor használom.
Biztos fogok mér erősebbet próbálni márcsak kíváncsiságból is hogy lássam az mennyivel tud többet, de ezt bátran ajánlom azoknak akik valamiért nem szeretnének nagyon erőset használni.
Angol márka, úgy látom évről évre több termékük van, de egyenlőre szerintem csak angliai és írországi üzletekben lehet kapni, plusz online.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Mandelic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.