Nishane

Ár:   105 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lazolkov, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2023. március 9.

Ár:   105 000 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Megjelenés éve: 2019

Fejjegyek: bergamot, zöld jegyek, gyömbér, rózsabors

Szívjegyek: fekete ribizli, török rózsa, kardamom

Alapjegyek: pacsuli, cédrus, vanília, benzoin, ámbra, pézsma, szantálfa

Ár: 67 000 , Eladó: Arnoldsrc
Állapot: Bontatlan 100ml, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 5000/9500 ft , Eladó: xszemyx
Állapot: Decant, kimért, frissen fújt 5/10 ml, Helyszín: Orosháza, fizetés: Foxpost, Packeta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Milka71

2024. május 23.

Ha csak egy parfümöt választhatnék, ezt választanám.
4 éve nem tudom megunni, sőt, ha lehet fokozni még jobban szeretem.
A 2019-2020-as kiadások brutál tartósak voltak, ez a mostaniakról nem mondható el…
Viszont ez semmit sem változtat az iránta érzett rajongásomon.
Imádok ebbe az édes vanília illatba burkolózni❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 23.

Ha csak egy parfümöt választhatnék, ezt választanám.
4 éve nem tudom megunni, sőt, ha lehet fokozni még jobban szeretem.
Viszont ez semmit sem változtat az iránta érzett rajongásomon.
Imádok ebbe az édes vanília illatba burkolózni❤️

naomeed

2023. július 30.

Ha egyetlen parfumnek adhatnek 5 csillagot itt kremmanian, jelenleg o lenne az. Mennyei kifinomult, elegans vanilia. A legszebb illatelmeny a boromon, amit valaha tapasztaltam. Egyeduk az o eseteben erzem azt, milyen eggye valni a parfummel, milyen, amikor olyan valamkt alkot a borkemiaddal, hogy senki mason nem lesz olyan, mint rajtad. Imadom! Es vegtelen a tartossaga. Nem szabad uvegbol illatozni, mert evekig emiatt nem esett ra a valasztasom. Mig nem magamra nem fujkaltam egy ajandek fufubol, mielott azt kidobtam. Es akkor jott az isteni csoda, arcon csapott a felismeres par percen belul, hogy a vilag legfinomabb illatat erzem…magamon😄 ugyhogy masnap indultam is a teljes uveges verzioert. A Nishane markaban egyebkent eddig meg nem csakodtam. Anyukamat a Nanshee-val leptem meg, es az lett a signature illata. Nekem pedig valoszinuleg o lesz…

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 30.

eheiszki

2023. július 13.

Még mindig jó illatnak tartom, de az elmúlt 2 évben összességében price-tag viszonylatban sokkal jobb vaníliákat ismertem meg.. jelenleg szeretem de túlárazottnak tartom, illetve feleslegesnek érzem a hype-ot a brandet illetően.

Update:
Pár hónapja sikerült vennem egyet üvegében. Rajtam nyáron is gyönyörű volt, de most az őszi hidegben... továbbra is tartom hogy zseniális. A zöld jegyek a nyári melegben jobban érvényesültek, most a benzoinon van a hangsúly, és természetesen a vanílián. Ezt az illatot nem tudom mivel helyettesíthetném. Top 10-es.

2021. 07. 24.
Zseniális!
Már két 5ml fújóst elhasználtam,.sajnos nincs egyelőre budgetem 50 ml kiszerelést venni. Igazi nagyágyú ez az illat, balzsamos, fás vanília illat. Nem a legbonyolultabb mégis kitűnik a niche-vanília vonalon számomra. Rajtam a gyümölcsös jegyek eléggé háttérbe szorulnak, rózsát is minimálisan érzek benne. Üvegből illatolva azt mondtam jaj miez, felfújva az első 5 perc elég férfias kicsit luxi aftershaves, bár már itt szépen érződnek a fenyő, gyömbér, zöld jegyek belevegyülve a vaníliás alapba.. és utána... álom. A benzoin, kardamom, és a fenyő vagy fenyőbalzsam úgy karolja át a vaníliát hogy nem lesz se túl sok, sem émelyítő így most nyáron is nagyon szépen mutat rajtam. Bárcsak nyernék a lottón 😃😃 5* természetesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 13.

Update:

2021. 07. 24.
Zseniális!

Alfanculo

2023. március 18.

Az egyik legmesésebb vanília illat miután elment a citrusos fűszeres fejjegy. A tartóssága kiváló. A leszáradáskor rendesen szexi az a krémes vanília mindegy,hogy férfi vagy nő viseli. El bírnám viselni a Montale-okra jellemző, toloakodóan erős vaníliás illatként is. Nekem kicsit visszafogott illat. Az igazán jó performancehoz sajnos túl kell fújni. Ezért csak 4 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 18.

Nichele

2023. február 20.

Ha létezik méltán közönség kedvenc niche parfüm, “ANI” ráadásul valóban unisex is, akkor az Ő!🖤💛
A hétköznapokon is tökéletesen működik, nem sok, nem kevés, tartós és elképesztően komfortos viselet bárhol, bármikor. Imádom ahogy a friss, citrusos és egyben fűszeresen csípős entrée-tól eljutunk a cseppet sem gejl vaníliás végkifejlettig! Számomra nem egy klasszik gourmand illat, mint pl. a Lira vagy az Italica. Nem süteményes.
Sok parfümöm van, számtalan illatot ismerek már a niche világból, de az Ani szerintem már örökre belopózott nem csak az orromba, hanem a szívembe is.🤩
A Nishane szerintem amúgy is egy remek (török) parfüm ház és Cécile Zarokian egy fantasztikus parfümőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 20.

pongraczzsofia90

2023. február 8.

Nagyon kedvelem a vaníliás illatokat, így nem colt kérdés hogy a nyári vaníliás parfümöm mellé egy téli, melegebb változatnak is helye van. A márkát ismerem, a Hundred silent ways már sokszor bizonyított rajtam. Ebből a tapasztalatból esett a választás az Anira. Kifújáskor rajtam a gyömbér kissé szúrós illata domborodik ki, leszáradás után pedig egy meleg, krémes vanília mutatkozik meg, leginkább a vaníliapudinghoz tudom hasonlítani. A gourmand illatoktól eltérően a tartóssággal nincs gond, esti 1 fújást még reggel is érezni, de egy extrait de parfumtől ezt is várja az ember.
Az ára elég húzós ez igaz, viszont cserébe nem is kell 10 fújás hogy sok-sok órán keresztül áradjon rólunk ez a gyönyörű illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 8.

Svetlana

2023. január 27.

Annyira szerettem volna szeretni.Sajnos az én bőrömön nyoma sincs az édes vaníliának, szúrós fenyőgyanta, citrus, férfias aftershave illata van. Minden, csak nem vanília. Tény, hogy egy nagyon jó minőségű parfümről van szó, de nem leszünk barátok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 27.

PopiHollywood

2022. november 23.

Imádom! Elsőre fenyőfa illata csapott meg, ami nem tetszett, de aztán eltűnt és egy tartós leírhatatlan vaníliás csoda maradt utána!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 23.

PepsiLeParfum

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2022. november 2.

A magyar és a külföldi vélemények alapján beszereztem először egy kis mintát belőle. Gyorsan beleszerettem (vagyis inkább bele akartam szeretni), mert rajtam inkább fűszeres volt mint édes. Majd beruháztam végre egy üvegesre. Hát, nem tudom, nem kellett volna. Nem értem, mi a felhajtás az egész ház körül, de főleg ezen illat körül. (Ez a második üveges próbálkozásom a háznál.) Szerintem túlárazott. Unisex és több arcú, de számomra nem egy mestermű. Bízom benne, hogy a későbbiekben változni fog a véleményem (pl. karácsony körül, de azért, hogy karácsonykor viseljek egy fűszeres sütis illatot... nem kéne ennyit fizetni :-)). Tartóssága és hatósugara rendben van, hétköznapi illatnak mondanám, aki szereti ezt az illatvilágot, annak signature illata is lehet. Az illat háttértörténete érdekes. Mindent összevetve 3 csillag, mert nem vagyok elájulva tőle és baromi drága ahhoz, hogy ne ájuljak el. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 2.

Terkabarka

2022. szeptember 29.

Valószínűleg egyedül vagyok a véleményemmel, de számomra ez a Gypsy Water édesebb, fűszeresebb és jóval erősebb upgrade-je. Ha a GW a nappali, Ani az éjszakai, ha GW a nyári, Ani a téli illat. Mivel itt többen is citromos sütihez hasonlítják, talán mégsem vagyok olyan egyedülálló a véleményemmel (GW-t is citromos sütinek jellemzik sokan). Számomra amúgy nem citromos süti, inkább balzsamos-fás, puha ölelő illat mindkettő. Nekem az Ani kifejezetten hűvös időben működik jól, nyáron megfojtana, túl sok lenne. De hűvös, sőt, inkább hideg időben csodás érzés viselni. Nagyon erős, nagyon tartós, nagyon ölelős, fűszeres vaníliabomba. Szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.