Nishane

Ár:   97 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lazolkov, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 23.

Ár:   97 000 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Megjelenés éve: 2019

Fejjegyek: bergamot, zöld jegyek, gyömbér, rózsabors

Szívjegyek: fekete ribizli, török rózsa, kardamom

Alapjegyek: pacsuli, cédrus, vanília, benzoin, ámbra, pézsma, szantálfa

Nishane Ani kiadó fújósban!!
Ár: 6000/3000 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml./5ml. frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Ár: 50ml dobozos - 40.000Ft, 100ml dobozos - 55.000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel Budapest III., vagy előre utalás után Foxpost/Posta.

nikool01

2021. augusztus 26.

5 ml fújós került hozzám (amit azóta el is hagytam..szerencsére) már az első fújásnál borzalmas, szúrós “szaga” volt, minden, xsak nem kellemes, vártam, hátha leszáradás után megérzem a sokak által emlegetett vanília bombát, dehát.. ez nem jött össze. Az egy csillag is csak a tartósságé, mert nem tudtam levakarni magamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

eheiszki

2021. július 24.

Zseniális!
Már két 5ml fújóst elhasználtam,.sajnos nincs egyelőre budgetem 50 ml kiszerelést venni. Igazi nagyágyú ez az illat, balzsamos, fás vanília illat. Nem a legbonyolultabb mégis kitűnik a niche-vanília vonalon számomra. Rajtam a gyümölcsös jegyek eléggé háttérbe szorulnak, rózsát is minimálisan érzek benne. Üvegből illatolva azt mondtam jaj miez, felfújva az első 5 perc elég férfias kicsit luxi aftershaves, bár már itt szépen érződnek a fenyő, gyömbér, zöld jegyek belevegyülve a vaníliás alapba.. és utána... álom. A benzoin, kardamom, és a fenyő vagy fenyőbalzsam úgy karolja át a vaníliát hogy nem lesz se túl sok, sem émelyítő így most nyáron is nagyon szépen mutat rajtam. Bárcsak nyernék a lottón 😃😃 5* természetesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 24.

Zseniális!

Rhodesian Ridgeback

2021. május 18.

Az eddig próbált Nishane parfümök közül ez az egyik hatalmas kedvenc. Igazi gourmand illat. Eddig szinte mindegyik kivétel nélkül tetszett, de ez leírhatatlanul gyönyörű illat.
Először kifújásnál olyan volt, mintha a Cedrat Boise és az eredeti La Nuit de l’Homme-ot keresztezték volna, de a leszáradás után nagyon Grand Soir és Musc Ravageur. A citrusos nyitány után egy kellemesen fűszeresen vaníliás illat von be (tetőtől talpig, szóval brutális a performance-sza), de nem úgy, mint egy autóillatosító, és nem is úgy, mint egy sütemény.
Hogy valóban uniszex illatról van-e szó? Oké, nem egy alfahím illat, de az én orrom szerint inkább a férfi irányba mozdul ez az a mutató. Bár szerintem nők/lányok is nyugodtan hordhatják.
A téli időszak nagy kedvence volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

A téli időszak nagy kedvence volt.

silence

2021. április 23.

Az én képzettársításom szerint citromhabos vaníliás vajas keksz 😋
Kifújáskor a gyömbér ad neki egy kis pikantériát, és tényleg van egy borotvahabos szösszenete, a leszáradása pedig egy puha, meleg, simogató, szantálos - pézsmás simogató süti lesz.
Eleinte tényleg van valami a Líra hasonlatban, de azért számottevő a különbség. Míg a Líra citromos-vaníliás-mazsolás fonott kalács és kevésbé fűszeres, addig ő citromos-vaníliás vajas teasüti / keksz inkább, több fűszerrel!
Én elfogult vagyok a Xerjoff-okkal, úgyhogy nekem még mindig Líra a favorit citromos-vaníliás süti fronton, de most Ani is kellőképp felcsigázott, mert a végkifejlet egész más.
Leszáradása során a bőrömön Angel Muse ugrik be róla, papíron pedig Atelier Materi Cacao Porcelana illata.
Egyébként Párom szerint is kakaópor illatú (a lehető legjobb értelemben véve!) 😃
Imádja rajtam - persze nem veszi meg nekem, hiába dugdosom kitartóan az orra alá a csuklóm, nekem kell gyűjtögetnem rá 🙄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 23.

Az én képzettársításom szerint citromhabos vaníliás vajas keksz 😋

Milka71

2021. március 1.

Kifújáskor férfi borotvahab illata van, aztán fűszeres-vaníliás csodává szelídül. Férjem szerint vaníliáscukor illatom van tőle. Odavagyok érte❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 1.

Marcsi66

2020. február 12.

Akit érdekel,lehet olvasgatni róla többet a fragin,,,,azt nagyon díjazom amikor a véleményben kapok valami támpontot,h mire hasonlít,hát most itt van,,egy halom parfümöt látok felsorolni.Amit ismerek és van is belőle,Casamorati Líra,Vanillle Insense,hozzá már közelebb,(de ez fűszeres+nagyon nőies, ő viszont ,nélkülözi a feminin jegyeket),aztán Carner Barcelona El Born is szóba került,ez totál süti,de más jegyekkel,Líra is süti,itt is a csajos vonal robog. Nagyon kíváncsi lettem rá,mert éppen most vásároltam meg a márkától egy szuper illatukat,és azt hittem ,h majd ez lesz a másik,Számomra nem igazán,mert én elvetem a sütiket rögtön,ha nincs más mellette,,Uniszex teljesen,de nekem férfin jobban tetszene,olyan mint egy finom citromos-vaníliás torta.és innen fejlődik még tovább,ami miatt gondolom inkább pasiknak Nem tömény,hanem finoman édesség,,,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 12.

Tiziana

2020. január 13.

Egy csodás citromos,vaníliás édes süti. Az élvezetek netovábbja tényleg.
Érdekes módon rajtam nem változott sokat, megtartotta végig ezt
"sütibolt a mennyben" ízt, illatot. Egyre jobban éreztem hogy ismerem valahonnan...
tavaly karácsonykor használtam egy kis ideig, Guerlain: Shalimar Souffle de Lumiére
illatát,abban a csodás hóval befújt üvegben.Ez is az az illat frekvencia,szinte
ugyanaz, vagy nagyon hasonló a rezgése...de a Guerlain ára, ennek a töredéke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

Egy csodás citromos,vaníliás édes süti. Az élvezetek netovábbja tényleg.
Érdekes módon rajtam nem változott sokat, megtartotta végig ezt
illatát,abban a csodás hóval befújt üvegben.Ez is az az illat frekvencia,szinte
ugyanaz, vagy nagyon hasonló a rezgése...de a Guerlain ára, ennek a töredéke.

lazolkov

2019. december 12.

Az Ani egyértelműen a vaníliáról szól, melyet számtalan kombinációban kísérhetünk végig a parfüm átlag feletti időtartamú fejlődése során. Ani a domináns gyömbér és a bergamott együttesen produkált fényes tündöklésével nyílik meg bőrünkön, melyhez a bors ad szolid fűszerességet, de a háttérben már egy poros, száraz vaníliafelhő is felsejlik.
Az illat zamatosan friss feketeribizli szívébe is a vanília intenzívebb, ropogósan zöld jegyeket ötvöző, szinte virágos akkordot produkáló csónakján siklunk be, kifejezetten eredeti, még sohasem tapasztalt illatélményt produkálva. A feketeribizli gyümölcsösségének intenzitását a törökrózsa szirmainak illata emeli egyre feljebb, melynek továbbra is az antik, poros vanília ad döbbenetesen szép hátteret.
A porosan száraz vanília azonban hamarosan életre kel és egyre nyilvánvalóbbá válik mivolta, hogy ő valójában egy trópusi, párásan meleg klímán őshonos virág, az egyetlen ehető termésű orchideafajta, melyet az aztékok már az európai hódítók megjelenése előtt is évszázadok óta ismertek és hasznosítottak, például kedvenc italuk, a csokoládé ízesítésére.
Igazi misztikus varázslat, amikor az egyre krémesebbé váló vanília intenzitása növekedni kezd és éltető infúzióként, növényi eredetét fitogtatva szinte megbabonázza viselőjét, amint a csodaszép fás elemekkel, szantálfával és cédrusokkal egyesülve egy gyantás, kissé sósan ámbrás, meleg akkordban kicsúcsosodik. Olyan pillanatok ezek, amelyeknek nem szeretnénk, hogy vége szakadjon – és nem is lesz vége, hiszen hosszú-hosszú órákig elkísér még bennünket.
Ani valójában nem csupán egy parfüm, hanem egy ambiciózus és érzékeny, kulturális békeprojekt főszereplője, amely történetet közvetít, egy középkori örmény metropolisz történetét, melynek romjai évszázadok óta szinte elfeledve fekszenek a jelenlegi török-örmény határsávban. Ani a középkori Örményország fővárosa volt, amelynek romjai ma Törökországban találhatók, közvetlenül az örmény határ mellett, melyet 2016-ban a Világörökség részévé nyilvánítottak. Az 1001 templomáról és negyven kapujáról elhíresült, egykoron százezres metropolisz – mely fénykorában Konstantinápollyal, Kairóval és Bagdaddal vetekedett – ma elhagyatottan, valódi misztikus szellemvárosként áll romjaiban. A régen pompájáról és gazdagságáról híres települést csak a 19. században fedezték fel újra. Ekkor egy időre feléledt hamvaiból, de az első világháború közbeszólt, majd később ismét katonai senki földjévé vált. Az elhagyatott és szinte teljesen feledésbe merült város látogatását a török kormány csak 2011 óta engedélyezi, így amíg még van mit megcsodálni, a vállalkozó szellemű turistáknak érdemes errefelé venni az irányt.
A No Boundaries (határok nélküli) kollekció kimagasló szellemiségű ékköve, az Ani illatosan és egyértelműen közvetíti a béke üzenetét, tehát nem véletlen, hogy az örmény származású Cecile Zarokiant választották alkotótársul a török niche parfüm brand alapítói, Mert Güzel és Murat Katran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.