Nishane

Ár:   69 500 Ft és 105 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lazolkov, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 8.

Ár:   69 500 Ft és 105 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejjegyek: bergamott, kardamom, yuzu, sárgarépa mag

Szívjegyek: vizes gyümölcsök és virágok, rózsa abszolut, jázmin sambac abszolut/arab jázmin, ylang-ylang

Alapjegyek: orrisz, púderes illatjegyek, pézsma, pacsuli, szantálfa

3.000/6.000 Nishane ANI EDP 5/10ml fújós

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

riatai

2021. szeptember 14.

Meg kell állapítsam, hogy nem az én illatvilágom. Ettől függetlenül egy roppant elegáns, nekem hűvös benyomást keltő illat. Figyelemfelkeltő, nagy szillázsú és szuper tartós. Én leginkább a kardamont érzem ki és a bergamottot, jóval később a virágokat is és átmegy finom szappanos illatba. De a kardamont nem szeretem…

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

silence

2021. június 6.

Látom, szinte csupa 5 csillagos értékelést kapott, de sajnos Milkához hasonlóan én sem tudtam megszeretni.
Az én bőrömön kifújáskor a kardamom uralkodik, szinte minden más illatjegyet háttérbe szorít, majd a leszáradás után idősebb hölgyeknek való poros rózsaillattá változott.
Sajnos nem bírtam elviselni magamon, le kellett mosnom, mert liftezett a gyomrom.
A tartóssága viszont mindenképp elismerést érdemel, kétszeri szappanos lemosás és alkoholos áttörlés után is tartotta magát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 6.

Milka71

2021. február 13.

Szerettem volna szeretni, de tényleg. Már csak azért is, mert a férjemnek annyira tetszik rajtam. Én egy idős, de elegáns hölgyön tudom csak elképzelni. Ódon púderillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 13.

Rhodesian Ridgeback

2021. január 18.

Illatmintát rendeltem belőle. Hála a magasságosnak!
Valóban gyönyörű illat. Igéző, vibráló púderes-virágos finomság: valósággal megbűvöl. Azonban szerintem teljes mértékben női illat. A rózsa az oka, amely végig finoman, de jelen van. Nagyon tartós, iszonyat jó a projekciója is. Éppen ezért a hosszú, tartós leszáradása után sem tudom azt mondani, hogy akár egy pici maszkulin jelleget, vagy legalább uniszexet véltem volna felfedezni, mert nem. Attól még jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Illatmintát rendeltem belőle. Hála a magasságosnak!

Edwin

2021. január 15.

Csend.
Szeretet és kedvesség.
Nyugalom.

Egy puha párna.
Habfürdő.
Melengető krémes-gyümölcsös testápoló púderes és cukros simogatása.
Könnyű és üde, ezzel együtt mega tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Csend.
Szeretet és kedvesség.
Nyugalom.

Egy puha párna.
Habfürdő.
Melengető krémes-gyümölcsös testápoló púderes és cukros simogatása.
Könnyű és üde, ezzel együtt mega tartós illat.

Melpa

2020. december 30.

Abszolút 100000000 csillag!
Először nem értettem, hogy miért mondják, hogy púderes illat, hiszen kifújás után mármár szúrós az illata, majd nagyon gyorsan szelídül egy friss, különleges felhővé, de én ekkor sem érzek pódert egy jó ideig. Viszont a nyoma, amit ott hagy mindenen, napokig/következő mosásig (ruha, haj), az a csodás finom púder illat. Nem ám a nyanyás vagy csecsemős púder, hanem a high end púderek illata. Fennséges.
Vonzza a bókokat rendesen, erre számítani kell ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

Abszolút 100000000 csillag!
Vonzza a bókokat rendesen, erre számítani kell ;)

Marcsi66

2020. december 25.

Magamon is csodálkoztam képek és hangok hatására lúdbőröztem,,Hisz csak mese volt,álomvilág ami gyerekként oly sokszor kopogtatott,most felnőttként is igaz lehet,,,Mikor láttam Hamupipőkét égszínkék selyem ruhájában hercege oldalán,és a világ legszebb keringője (Sosztakovics) suhanni,Szépség és a jóság megelevenedett,,,Bizton állítom h az illat méltó kísérője lehetett volna, Azt viszont elmondom legalább fél óra kellett,míg rajtam kibontakozott,
Csodálatos finom púder,hamvas rózsák csókjai,,,,Nagyon megkísért,kész gyönyör!

Up,Sokaságban egy gyöngyszem,,,,mint a halász úgy érzem magam,a kicsiket visszadobom,de a nagyokat hazaviszem,,,csak azt szeretném mondani,h nem szabad kihagyni,mostanság ez lett a legjobb amit teszteltem,álom kategória!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 25.

Csodálatos finom púder,hamvas rózsák csókjai,,,,Nagyon megkísért,kész gyönyör!

lazolkov

2020. december 9.

A No Boundaries (határok nélküli) kollekció kimagasló szellemiségű ékkövének - az ikonikus Ani parfüm - alkotója, Cecile Zarokian ismét csatlakozott a Nishane házhoz egy káprázatos, illatos opusszal, a sumér istennőről elnevezett NANSHE parfümmel.
A sumér mitológiában a bölcs és segítőkész Nanshe istennőt igen sokrétű feladatokkal ruházták fel hívei Mezopotámiában. A társadalmi igazságosság mentén gondoskodott az árvákról és az özvegyekről, őrködött a termékenység, a jóslás felett, de felügyelte a halászatot is.
Illatos utazásunkat egy meghökkentően egyszerű, letisztult aromákkal fodrozódó citruspatakon tutajozva indítjuk, melynek felszínén a könnyeden röpke yuzu és bergamott vibrálóan pezsgő harmatgömbjei tobzódnak.
Fejünk felett örvénylő, fehér, remegő virágszirmok kavarognak röpke mulandóságukban, virgonc pörgésüket csupán a kardamom enyhén kámforillatú, fűszeres, balzsamosan édes aromái tartják kordában.
Szinte elalélunk ettől a felszabadító erejű nyitánytól, pedig a java még hátravan, mikor vizes gyümölcsök és virágok párás felhőjében tapogatózva, szinte észrevétlenül katapultál minket Nanshe istennő egy másik dimenzióba.
A friss hangulatból egy sokkal lágyabb, rózsaszirmokkal megágyazott, trópusi virágokkal burjánzó egzotikus övezetbe vezet át, egyenesen az illat szívébe, ahol az arab jázmin bontja ki éppen viaszos tapintású szirmait.
Miközben a parfüm szívében továbbra is vissza-visszakacsint a vizes gyümölcsök és virágok aromája, a leszáradás egy bűbájos csavart hoz, romlatlanul hamvas lányszobákban reppenő, csalafintán púderes rúzsok illata omlik az orrisz vajas-fás illatjegyekbe, pacsulival édesítve.
Egy tökéletes, vaníliamentesen édes csemege, mely visszatükrözi és százszorosan szórja vissza az első csókok szálldosó hangulatát, Nanshe mottóját idézve: „Légy az álmok és a jövendölések védnöke!”

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 9.

boghyca

2020. december 2.

Az üveg színe hűen tükrözi a beltartalmat.
Eme színnel kapcsolatban ami az ember eszébe jut, lehet az kőpúder vagy egy bőrkesztyű, azt bezárták ebbe a kis üvegcsébe.
Finom indítás, nekem a púderes jegyek dominálnak pici bergamottal, aztán egy kis idő elteltével viccen kívül a Lenor öblítő bukkant fel😅 igaz ez nem tart sokáig, (bár imádom azt az illatot) ezt követi egy jázminos ilang-ilangos virágos bő 2 óra. A leszáradása is friss hasított bőr szerű, szantállal elbújva. Végig érezni a púder illatot, néha néha egy kis föld illatot is mintha belecsempésztek volna. Nekem sokkal jobban tetszik, mint pl a Bottega vagy Narciso púderes/bőrös illata.
Aki ezekkel a darabokkal is jóban van, az Nanshe-től egy kis ékes, kompakt púderes szelencében fogja magát érezni☺️
Tartóssága rajtam 12 óra biztosan volt, szillazsa az első órákban brutális majd szépen bőrközelivé válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Az üveg színe hűen tükrözi a beltartalmat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Farnesol, Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.