Nishane

Ár:   52 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Coglians, az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2020. október 12.

Ár:   52 000 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejjegyek: jávai vetiver, abszint, bergamot, perui borsfa

Szívjegyek: bourbon vetiver, haiti vetiver, neroli, tonka

Alapjegyek: ámbrafa, bőr, brazíliai vetiver

Nishane Sultan Vetiver Extrait De Parfum
Ár: 50ml teszter - 40.000Ft, vagy fújós 5ml - 6.000Ft, 10ml - 10.000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Teszter üvegében, vagy fújos is kérhető., Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel Budapest III., vagy előre utalás után Foxpost + 1.100Ft / Posta
Ár: 4700 Ft, 7800 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Rhodesian Ridgeback

2020. október 8.

Először csak mintát vettem belőle, mert alapvetően szeretem a vetiver alapú parfümöket. Bevallom, másra számítottam, noha mégsem csalódtam. Persze lassan kibontakozó "szerelem" volt a miénk.
A Creed Original Vetiver, vagy a Mugler Cologne illathoz hasonló, friss, szappanos, melegben is hordható illatra számítottam, de ez teljesen más vonal. Ezzel a parfümmel őszig várni kell. Kifújásnál és leszáradásnál a legjobban a Creed Vikinghez és az Encre Noirhoz tudnám hasonlítani. Csak ez a parfüm élő, eleven. Magának az illatnak nincs olyan élettelen, temető hangulata. Mind a három illatjegyében érezhető a vetiver, mint alapanyag, mivel alul, középen és felül is a vetiver a fő illatjegy. Az eredmény varázslatos. Várni kell a leszáradással, amíg az ánizsos zönge tompul.
Uniszex illatként van hirdetve, de a hölgyeket óvva inteném inteném a használatától, mert semmiféle feminim jelleget nem találok ebben a parfümben.
Nagyon tartós (komoly beast mód), jó minőségű. Lehet róla érezni a luxusminőséget. A -15%-os kuponnal be is szereztem magamnak egy üveggel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Isoeugenol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol