Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 31.

Kategória:   Samponok

Rövid idő alatt gyengéden tisztítja és ápolja a hajat.
Könnyű kifésülhetőséget biztosít.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kremcica

2018. április 13.

Finom illata van, de rettenetesen zsírosítja az amúgy zsírosodásra hajlamos hajamat. A tisztítása rendben van és valamelyest puhít is (bár kell hozzá a balzsam), de csakis száraz hajra tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

lovecreams

2016. augusztus 19.

Ahhoz képest, hogy Nivea, nagy reményeket fűztem hozzá:( Egyáltalán nem jó sampon, nagyon nagyon gyorsan zsírosodott tőle a hajam:( Az illata ennek ellenére tetszett, de azóta nem is vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

enikoo97

2016. június 20.

Nekem átlagos a hajam ,se nem korpás ,se nem könnyen zsírosodó :) viszont festve van ,ezért kell neki az ápolás bőven.
Hónapok óta használom ezt a terméket és én megvagyok elégedve:) Puha lesz tőle a hajam. Viszont én használok mellé balzsamot is, de szerintem nélküle is megállná a helyét :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

jégvirág

2014. február 1.

Zsíros hajtő, száraz hajvégek, korpás fejbőr - ezekre biztos nem ez a gyógyír. Korpásabb lettem tőle, a hajtövem még hamarabb zsírosodott és a hajvégeket sem ápolta, muszáj volt használnom még utána rendes balzsamot is. Ez a 2 az 1-ben csak egy jól hangzó valótlanság. Az illata olyan semmilyen, alig érezni hajmosás közben is, nemhogy utána, mondjuk ez engem nem zavar, de gondoltam leírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 1.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.